Jump to content
Let's Fish Community

GKar

Members
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Everything posted by GKar

 1. Już chyba kolejny miesiąc jak nie działa to forum, aczkolwiek można napisać nowy temat i.. już się później na niego nie wejdzie.. Czy brak reakcji/naprawy to zapowiedź rychłego zakończenia działania gry ?
 2. He he -zabawne jest to ciskanie się o parę kaloszy -@karakal już to w zasadzie wyjaśnił, ale ja dopiszę, że z tego powodu już chyba od 2 lat mało co tutaj pisuję, bo nie ma po co, a zamiast tego biadolenia, że ktoś czegoś nie dopisał powinno się zacząć od spojrzenia na datę postu -komentowanie 3 letniego wpisu to mniej więcej tak jak komentowanie treści 3 letniej gazety i pretensje, że coś się nie zgadza z rzeczywistością.. Używajcie rozumu i logiki czasem..
 3. Jak to mówią: "ale to Pan zaczął ten żart". Nie pofatygowałeś się, aby zapytać czy coś się nie zmieniło, tylko od razu się wymądrzasz, więc dostałeś odpowiedź w podobnym tonie.. Oczywiście nawet w bzdurze jest zawsze trochę racji, więc racją jest to, że ktoś mógł spokojnie dopisać uaktualnienie -mogłeś to być nawet TY i było by OK, ale wybrałeś złą formę i tonację więc i wyszło jak zwykle.. A ja jestem tylko zwykłym graczem, a nie moderatorem czy adminem, abym miał pamiętać co kiedy napisałem i czy jeszcze jest aktualne...
 4. Toś się obudził chłopie.. Kiedyś złapanie legendarnej ryby było prawie wiedzą tajemną i z tego czasu datuje się cytowany przez Ciebie post.. O gazetkach "trenujących" ryby nikt wtedy jeszcze nie słyszał.. Aby mieć pojęcie o skali trudności jak wtedy, wystarczy bez zrobionej zręczności wytrenować rybkę na 3% (6 lvl) i do boju !
 5. No i sam sobie odpowiem, może też komuś się przyda: trzeba kupić lub wygrać w wydarzeniu specjalny upgrade wędki na Florydę do 3 gwiazdki i dopiero na tym idzie złowić, choć ryba nadal jest zrywna tak jak mniej więcej BOSS..
 6. Jest jakieś osobne forum dla tej gry ? Weszła teraz jakaś ryba specjalna (Megalodon), której nie da się w ogóle wyciągnąć, bo na końcu wskaźnik utrzymania ryby doznaje totalnego wbudzenia i zawsze jest tak samo.. Jakieś żarty chyba -nie pamiętam takiej sytuacji w Lets Fish, choć dawniej naprawdę było ciężko wyciągnąć wielkie ryby.. Gram na Pececie jakby co..
 7. Pytanie zapewne nie pierwszy raz stawiane: kiedy wreszcie szanowni Tfurcy Gry wydobędą się z niemocy twórczej i wykonają realne przeliczenie punktów w rankingu na "Najlepszego Wędkarza" ??! Naprawdę nie trzeba nawet kogoś z umiejętnością dodawania, aby zobaczyć w randze "moczykij" i "amator" rzeczy, które dzieją się tylko w bajkach.. Piękne banerki zachęcające do kupna za kilkaset zł, a po kątach śmieci i głupoty kujące w oczy..
 8. Walka TSG z botami wygląda następująco: ignorowanie, ignorancja, implementacja bota w grze.. Wystarczy popatrzeć jak działa automat do łowienia -skoro nie można bota zablokować, to trzeba podobne mechanizmy udostępnić.. - i znowu więcej dutków wpada..
 9. Wy tak na poważnie? Starzy z Was gracze, a naiwni jak dzieci.. A co innego ma niby na myśli TSG, jak nie wydrenowanie każdego, kto chce wygrać za pieniądze?
 10. To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..
 11. GKar

  Mistrzostwa

  Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..
 12. GKar

  Zapowiedzi

  Nie czepiajcie się -gorączka wyszła poza zakres i spowodowała szaleństwo ! Jednym słowem mamy teraz "Magazynowe szaleństwo".
 13. Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..
 14. Czy Wy też macie podobne wrażenia? Wchodzę w grę: -dzień dobry, czy życzysz sobie zająć dobre miejsce w setce OPENU ? -wpłać 199zł i kup pakiet. -dzień dobry, a może życzysz sobie zająć honorowe miejsce w TOP10 OPENU ? -wpłać 399 zł i kup pakiet. -a może wolisz ukończyć event 118 ? -wybierz pakiet za 199 zł -a może chcesz zając miejsce premium w evencie 118 ? -wybierz pakiet za 349 zł.. -a może potrzebujesz stałych dostaw magicznych bonusów, czasopism i innych prezentów, które uczynią Cię użytkownikiem PREMIUM ? -wybierz subskrypcję za 299 zł.. A może.. (dopisz co jeszcze pominąłem)..
 15. @Alkione -zwróć uwagę nie na tych, dla których jest oczywisty brak opłacalności, tylko na tych, którzy mają już od 20.000 do 250.000 pkt w rankingu tego wydarzenia -to dla nich jest to robione, a nie dla przeciętnego gracza..
 16. .. przez co wiele osób nie wykona również wydarzenia z sieciami na Czarnogórze...
 17. Właśnie się waham, czy chodzi tu o nieznajomość gry, czy raczej o ZNAJOMOŚĆ i próbę wymuszania kupna większej wędki..
 18. @Rennard -no.. bo trochę chyba przesadziłem z reklamą.. tydzień, to wystarczająco dużo czasu, aby się coś dowiedzieć i odpisać.. choćby tyle, że nic się nie dowiedziałeś.. Nic dziwnego, że przez cały tydzień na forum zamieściła wpis tylko jedna osoba, skoro nikt nie fatyguje się cokolwiek odpisać.. -strajk adminów i mioteł?
 19. Nie naciskaj -daj im czas.. Jestem pewien, że @Rennard coś niebawem odpisze w tym temacie..
 20. W profilu gracza jest zakładka OSIĄGNIĘCIA -nie dość, że nie rozwijana i nie aktualizowana, to jeszcze sporo pól jest nieaktywnych, nie zliczających przedmiotów czy ryb. Był taki czas, kiedy wiele osób korzystało z tych osiągnięć, aby mieć chociażby na jakiś start, czy aby sobie popykać na spokojnie rybek bez elementu rywalizacji z innymi.. CZY COŚ szanowne TSG zamierza z tym zrobić ?! Miło by było otrzymać jakąś odpowiedź..
 21. Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś obniżki na perły, bo to jedyne co może przełamać moje embargo na zakupy..
 22. GKar

  strajk

  Czy ktoś już tutaj pisał, żeby nie kupować wielkich wędek? -oj.. pisało wielu.. Jak wiesz, moc wędki zwiększa się procentowo razem z pozyskiwanym lvl i o ile wielka wędka na małym lvl to BIG problem w każdym aspekcie, to już na 200-300 lvl ta sama wędka np 500kg pozwala łowić ryby z bonusami gdzieś tak 2000kg i więcej im wyższy ten lvl.. Oczywiście większy lvl dostaje też pewną atrakcję, a mianowicie zawężone widełki przy rybie ustawionej na zręczność. Dodam tylko, że są jeszcze eventy, w których ryby są ustawione na sztywno, ale jak się domyślam nie o ten aspekt chodzi..
 23. GKar

  strajk

  Tylko dlaczego oni myślą najpierw zadem a nie głową ?! Jakim problemem było pomyśleć chwilę i zrobić gradację kupowanych gazet na poszczególne łowiska tak samo jak przy ogólnych zakupach?! 1*, 2*, 3*, 4*, 5*, 6* ze zróżnicowanymi cenami i każdy kupuje zależnie od potrzeb i zasobności portfela. A dokładane ryby na łowiskach? -jaki problem był, aby stworzyć jeszcze jeden typ gazetki wyświetlany w profilu danej ryby ?! Dlaczego więc tak się nie stało od razu? -bo najpierw trzeba wydrenować z kasy tych napalonych, a jak się zaczną burzyć, to coś się pomyśli.. No więc myślą..
 24. GKar

  strajk

  Tak naprawdę Marcin, to oni już od dawna nie muszą płacić, bo bezpieczne progi lvl ryb do wykonania wszystkich eventów mają już dawno za sobą i robią to pewnie tylko po to, aby pokazać kto jest w stanie głębiej sięgnąć do kieszeni aby wygrać. Ciekawi mnie tylko co będzie gdy zrezygnują z tego rodzaju rywalizacji i wtedy przychody TSG będą bardziej zależeć od klasy średniej w tej grze, czyli tych co liczą aby dobrze wydać pieniądze skoro już je dają.. Jak na razie takich możliwości nie ma i jak się wszyscy przekonali, można za 500 banknotów dostać równoważnik papieru toaletowego.. Arogancja zawsze kroczy przed upadkiem szanowni państwo z TSG...
 25. GKar

  strajk

  Czekaj.. to w tym tempie musi mieć jeszcze 1500 takich gazetek aby uciułać 5 ryb na 20 lvl (w razie czego niech mnie ktoś poprawi). A to z kolei znaczy, że trzeba będzie wydać 150 000 banknotów, czyli mniej więcej nie wydając na nic innego, tyle ile można nazbierać z eventów w ciągu roku. Reszta przyjdzie po kilkudziesięciu latach grania i następnych pokoleń, którym się przekaże konto.. TO JEST FIRMA CO MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI !
×
×
 • Create New...