GKar

Members
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

4837 profile views
 1. He he -zabawne jest to ciskanie się o parę kaloszy -@karakal już to w zasadzie wyjaśnił, ale ja dopiszę, że z tego powodu już chyba od 2 lat mało co tutaj pisuję, bo nie ma po co, a zamiast tego biadolenia, że ktoś czegoś nie dopisał powinno się zacząć od spojrzenia na datę postu -komentowanie 3 letniego wpisu to mniej więcej tak jak komentowanie treści 3 letniej gazety i pretensje, że coś się nie zgadza z rzeczywistością.. Używajcie rozumu i logiki czasem..
 2. Jak to mówią: "ale to Pan zaczął ten żart". Nie pofatygowałeś się, aby zapytać czy coś się nie zmieniło, tylko od razu się wymądrzasz, więc dostałeś odpowiedź w podobnym tonie.. Oczywiście nawet w bzdurze jest zawsze trochę racji, więc racją jest to, że ktoś mógł spokojnie dopisać uaktualnienie -mogłeś to być nawet TY i było by OK, ale wybrałeś złą formę i tonację więc i wyszło jak zwykle.. A ja jestem tylko zwykłym graczem, a nie moderatorem czy adminem, abym miał pamiętać co kiedy napisałem i czy jeszcze jest aktualne...
 3. Toś się obudził chłopie.. Kiedyś złapanie legendarnej ryby było prawie wiedzą tajemną i z tego czasu datuje się cytowany przez Ciebie post.. O gazetkach "trenujących" ryby nikt wtedy jeszcze nie słyszał.. Aby mieć pojęcie o skali trudności jak wtedy, wystarczy bez zrobionej zręczności wytrenować rybkę na 3% (6 lvl) i do boju !
 4. No i sam sobie odpowiem, może też komuś się przyda: trzeba kupić lub wygrać w wydarzeniu specjalny upgrade wędki na Florydę do 3 gwiazdki i dopiero na tym idzie złowić, choć ryba nadal jest zrywna tak jak mniej więcej BOSS..
 5. Jest jakieś osobne forum dla tej gry ? Weszła teraz jakaś ryba specjalna (Megalodon), której nie da się w ogóle wyciągnąć, bo na końcu wskaźnik utrzymania ryby doznaje totalnego wbudzenia i zawsze jest tak samo.. Jakieś żarty chyba -nie pamiętam takiej sytuacji w Lets Fish, choć dawniej naprawdę było ciężko wyciągnąć wielkie ryby.. Gram na Pececie jakby co..
 6. Pytanie zapewne nie pierwszy raz stawiane: kiedy wreszcie szanowni Tfurcy Gry wydobędą się z niemocy twórczej i wykonają realne przeliczenie punktów w rankingu na "Najlepszego Wędkarza" ??! Naprawdę nie trzeba nawet kogoś z umiejętnością dodawania, aby zobaczyć w randze "moczykij" i "amator" rzeczy, które dzieją się tylko w bajkach.. Piękne banerki zachęcające do kupna za kilkaset zł, a po kątach śmieci i głupoty kujące w oczy..
 7. Walka TSG z botami wygląda następująco: ignorowanie, ignorancja, implementacja bota w grze.. Wystarczy popatrzeć jak działa automat do łowienia -skoro nie można bota zablokować, to trzeba podobne mechanizmy udostępnić.. - i znowu więcej dutków wpada..
 8. Wy tak na poważnie? Starzy z Was gracze, a naiwni jak dzieci.. A co innego ma niby na myśli TSG, jak nie wydrenowanie każdego, kto chce wygrać za pieniądze?
 9. To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..
 10. GKar

  Mistrzostwa

  Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..
 11. GKar

  Zapowiedzi

  Nie czepiajcie się -gorączka wyszła poza zakres i spowodowała szaleństwo ! Jednym słowem mamy teraz "Magazynowe szaleństwo".
 12. Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..
 13. Czy Wy też macie podobne wrażenia? Wchodzę w grę: -dzień dobry, czy życzysz sobie zająć dobre miejsce w setce OPENU ? -wpłać 199zł i kup pakiet. -dzień dobry, a może życzysz sobie zająć honorowe miejsce w TOP10 OPENU ? -wpłać 399 zł i kup pakiet. -a może wolisz ukończyć event 118 ? -wybierz pakiet za 199 zł -a może chcesz zając miejsce premium w evencie 118 ? -wybierz pakiet za 349 zł.. -a może potrzebujesz stałych dostaw magicznych bonusów, czasopism i innych prezentów, które uczynią Cię użytkownikiem PREMIUM ? -wybierz subskrypcję za 299 zł.. A może.. (dopisz co jeszcze pominąłem)..
 14. @Alkione -zwróć uwagę nie na tych, dla których jest oczywisty brak opłacalności, tylko na tych, którzy mają już od 20.000 do 250.000 pkt w rankingu tego wydarzenia -to dla nich jest to robione, a nie dla przeciętnego gracza..
 15. .. przez co wiele osób nie wykona również wydarzenia z sieciami na Czarnogórze...