GKar

Members
 • Content count

  447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About GKar

 • Rank
  Veteran

Recent Profile Visitors

1363 profile views
 1. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  Dokładnie tak -nie ma nawet jak użyć sławetnego krzyżyka, bo.. trzeba najpierw wejść na łowisko, które może być niedostępne. Pewnym rozwiązaniem może być prośba do szefa klubu, aby otworzył dane łowisko tak jak do rywalizacji i dostęp się zrobi.
 2. Kluby

  O to chodzi, a pytanie o światy dotyczy ewentualnie portalu Lets-fish (Swiat szczupaka i suma)
 3. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  TSG bolalo.. Aby małe lvl nie pędziły do góry z małymi wędkami..
 4. Nagrody Mistrzostwa

  W ostatnich mistrzostwach na "wyga" wygrali Hubert P i Robert L, których doskonale znasz, a równie znane LFFy były na 5 i 6 miejscu..
 5. Nagrody Mistrzostwa

  Mistrzostwa, to chyba najbardziej zaniedbany konkurs w całej grze (może jeszcze tyg na najlepszego wędkarza) -spieprzono zupełnie system pucharów za poszczególne miejsca, co było juz wielokrotnie podnoszone -nie ma żadnego porównania między np 5 a 75 miejscem a puchar ten sam.. No i ta przysłowiowa gra o pietruszkę, która tylko jest ledwo poprawna w zakresie miejsc 1-10, a przecież żeby wejść do "100" w 2 najwyższych rangach, to już trzeba mieć za kasę sprzęt i nieźle się wyskrobać z plecaka -szczególnie na tak duzych portalach jak Fejs, czy LF..
 6. Kluby

  A na jakim portalu ten klub i ewentualnie jakim świecie?
 7. najlepszy wędkarz

  Sorry, ale chyba źle zrozumiałem pytanie -miałem na myśli "Ranking tygodniowy na najlepszego wędkarza" dostępny pod ikoną "Turnieje". Natomiast "Najlepszy wędkarz" dostępny pod ikoną "Rankingi" -coż.. nie słyszałem, aby ktoś tam cokolwiek dostał..
 8. najlepszy wędkarz

  Nagrody masz wymienione przy tabeli w rankingu tygodniowym i poza nielicznymi wyjątkami wynikającymi z błędów gry/serwera są normalnie przyznawane..
 9. sopport

  A sprecyzujesz o co w ogóle chodzi? To jakiś konkurs, turniej, pojedynek, ryba dnia, mistrzostwa ?
 10. A kto powiedział, że nie daje? Są konta, którym daje.. inne dostają lepściejsze bonusy zamiast kasy, inne już tylko żywca i Q lub Kinga, a przykładowo takie jak moje nie dostaje absolutnie NIC. A dlaczego ktoś nie dostaje? -bo ma jedną nóżkę bardziej..
 11. PYTANIA DO ELITY

  Oczywiście, że są niedorzeczne i to od samego początku swojego istnienia, kiedy powstawały dziesiątki multikont tylko po to, aby z nich zgrywać kasę na te główne. A jak już multikonta się wypstrykały z banknotów, to robiono sobie na nich resecik z czynna loterią wysokiego lvl i pozyskanym tam sprzętem ponownie zarabiano kasę na mistrzostwach na przykład i tak sobie kręcono kasę cały czas, a uczciwi obijali się o mur.. Później zmowy na ustalanie górnego pułapu, a teraz.. całe czaty skamlące prośbami aby nie psuć tygodniówki.. Z połowa patologii w tej grze napędzały właśnie ustawiane pojedynki za kasę - tak zawsze było i pewnie będzie dalej.. Gdyby ich nie było, to pewnie z 60-70% kont by zniknęło.. być może wraz z częścią cwaniaczków z nawykami używania kodów i cheatów w każdej grze..
 12. szukam znajomych

  Podesłałem..
 13. PYTANIA DO ELITY

  @Azirik -ubierasz pustą formę w grę słów i wydaje Ci się, ze kogoś to zainteresuje? To tak, jak byś członka PISu próbował zainteresować, jak być dobrym KODowcem.. Po prawdzie Azirik to niewiele wiesz i brzęczysz o tym turnieju tygodniowym i dodatkowych turkach, jak byś Amerykę odkrył, a to wszystko są gówniane problemy, denerwujące, ale najmniej istotne. Pogadaj z Marcinem jak chcesz być konkretny i skończ te wygłupy.
 14. Legendarne odznaczenia

  Nie wiem @Marcin czy wszyscy załapią o co chodzi z tymi rybkami, których złapanie, to jak szansa 1 do 200 000 w przybliżeniu..
 15. Świeta

  Jak na razie, to prezent mam tylko na koncie z FB -może o to chodzi?