GKar

Members
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

4555 profile views
 1. Pytanie zapewne nie pierwszy raz stawiane: kiedy wreszcie szanowni Tfurcy Gry wydobędą się z niemocy twórczej i wykonają realne przeliczenie punktów w rankingu na "Najlepszego Wędkarza" ??! Naprawdę nie trzeba nawet kogoś z umiejętnością dodawania, aby zobaczyć w randze "moczykij" i "amator" rzeczy, które dzieją się tylko w bajkach.. Piękne banerki zachęcające do kupna za kilkaset zł, a po kątach śmieci i głupoty kujące w oczy..
 2. GKar

  Problem z botami w 1vs1

  Walka TSG z botami wygląda następująco: ignorowanie, ignorancja, implementacja bota w grze.. Wystarczy popatrzeć jak działa automat do łowienia -skoro nie można bota zablokować, to trzeba podobne mechanizmy udostępnić.. - i znowu więcej dutków wpada..
 3. GKar

  Świąteczny sklepik 50+

  Wy tak na poważnie? Starzy z Was gracze, a naiwni jak dzieci.. A co innego ma niby na myśli TSG, jak nie wydrenowanie każdego, kto chce wygrać za pieniądze?
 4. To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..
 5. GKar

  Mistrzostwa

  Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..
 6. GKar

  Zapowiedzi

  Nie czepiajcie się -gorączka wyszła poza zakres i spowodowała szaleństwo ! Jednym słowem mamy teraz "Magazynowe szaleństwo".
 7. GKar

  Wielkie oszustwo

  Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..
 8. GKar

  Magazynowa gorączka - ale wkoło jest wesoło

  Czy Wy też macie podobne wrażenia? Wchodzę w grę: -dzień dobry, czy życzysz sobie zająć dobre miejsce w setce OPENU ? -wpłać 199zł i kup pakiet. -dzień dobry, a może życzysz sobie zająć honorowe miejsce w TOP10 OPENU ? -wpłać 399 zł i kup pakiet. -a może wolisz ukończyć event 118 ? -wybierz pakiet za 199 zł -a może chcesz zając miejsce premium w evencie 118 ? -wybierz pakiet za 349 zł.. -a może potrzebujesz stałych dostaw magicznych bonusów, czasopism i innych prezentów, które uczynią Cię użytkownikiem PREMIUM ? -wybierz subskrypcję za 299 zł.. A może.. (dopisz co jeszcze pominąłem)..
 9. GKar

  Magazynowa gorączka - ale wkoło jest wesoło

  @Alkione -zwróć uwagę nie na tych, dla których jest oczywisty brak opłacalności, tylko na tych, którzy mają już od 20.000 do 250.000 pkt w rankingu tego wydarzenia -to dla nich jest to robione, a nie dla przeciętnego gracza..
 10. .. przez co wiele osób nie wykona również wydarzenia z sieciami na Czarnogórze...
 11. GKar

  anakonda zielona

  Właśnie się waham, czy chodzi tu o nieznajomość gry, czy raczej o ZNAJOMOŚĆ i próbę wymuszania kupna większej wędki..
 12. GKar

  Zakładka OSIĄGNIĘCIA

  @Rennard -no.. bo trochę chyba przesadziłem z reklamą.. tydzień, to wystarczająco dużo czasu, aby się coś dowiedzieć i odpisać.. choćby tyle, że nic się nie dowiedziałeś.. Nic dziwnego, że przez cały tydzień na forum zamieściła wpis tylko jedna osoba, skoro nikt nie fatyguje się cokolwiek odpisać.. -strajk adminów i mioteł?
 13. GKar

  Zakładka OSIĄGNIĘCIA

  Nie naciskaj -daj im czas.. Jestem pewien, że @Rennard coś niebawem odpisze w tym temacie..
 14. W profilu gracza jest zakładka OSIĄGNIĘCIA -nie dość, że nie rozwijana i nie aktualizowana, to jeszcze sporo pól jest nieaktywnych, nie zliczających przedmiotów czy ryb. Był taki czas, kiedy wiele osób korzystało z tych osiągnięć, aby mieć chociażby na jakiś start, czy aby sobie popykać na spokojnie rybek bez elementu rywalizacji z innymi.. CZY COŚ szanowne TSG zamierza z tym zrobić ?! Miło by było otrzymać jakąś odpowiedź..
 15. GKar

  Bystry Wędkarz

  Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś obniżki na perły, bo to jedyne co może przełamać moje embargo na zakupy..