GKar

Members
 • Content count

  575
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

2426 profile views
 1. Inne problemy rozwiązuje się w innych miejscach, gdzie dyskutujemy na ten temat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś tak jak kolega wyżej przedstawił swoje argumenty. Ale ogólnie mniej krzyku, a więcej konkretów..
 2. MITYCZNY ŁOWCA -to może być nowa ranga gracza umiejscowionego od 325-350 lvl w górę. 250 lvl i arcymistrza jest już w stanie zrobić każdy, kto nie ma problemów z odciskami na d.. Tylko może końcówka przed 250 lvl jest nieco upierdliwa ze względu na małe EXPy, ale ogólnie dosyć łatwo być arcymistrzem.. Jakieś inne nazwy, albo może komuś się wydaje, że to niepotrzebne?
 3. Przyznaję, że dałem trochę monet na pierwszy dzień losowania, ale jak zobaczyłem ilość wygranych, a później jeszcze dzień drugi i trzeci za banknoty, to uznałem to za swoiste poczucie humoru TSG i nawet mnie to rozbawiło.. No.. oczywiście jeżeli powtórzą ten żart, to uznam to już za niesmaczne..
 4. Żeby nie było, że to przypadek.. Następny syfon za 1 miejsce warty jednego zestawu kompletu czasopism z prezentów, które jak wiecie są najgorszego 1* sortu..
 5. Słuszna uwaga, tyle tylko, że mistrzostwa do tej pory były na wszystkich platformach te same w przeciwieństwie do np. ryby dnia, więc trzeba by zmienić tą zasadę, jak również zapowiedzi -wątpię, czy się na to zdecydują.. Podobnie można było zrobić z gazetkami -dać je tylko na nowych światach i wtedy wieloletni zbieracze legendarnych ryb byliby zadowoleni i wyrównane szanse z tymi, którzy na różnych przekrętach dorobili się na starych światach setek tysięcy banknotów.. No ale.., trzeba było pomyśleć, a może ta wersja się nie opłaca TSG, bo lepiej jak inni gonią króliczka, płacą, płacą, a króliczek ciągle gdzieś na horyzoncie..
 6. Kolejny raz się mylisz -są co najmniej dwie kategorie podziału gazetek: łowiskowe i ogólne z x* podziałem na rangę gazetek. O ile jednak te pierwsze można określać prawem niespodzianki, to jednak te drugie w zależności od rangi gazetki, czyli 1*, 2*, 3*, 4*, 5* są już z pewnego przedziału punktowego, czyli w tych pierwszych dominuje szarość, a w najwyższych złoto i fiolet. Szary, błękitny, złoty, fioletowy to oczywiście przedział doładowywanych punktów wiedzy w czasopiśmie od najmniejszego po największy. Co do przykładu, który przytoczyłem, czyli "Tydzień Spławikowy" choć rzeczywiście nie ma rangi, ale jest to czasopismem na losowo wybrane ryby, czyli ogólnym, więc skoro zostało jako jedyne w konkursie przeznaczone dla uhonorowania 1 miejsca, to naprawdę nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby liczyć na to, że jakieś minimum przyzwoitości obowiązuje, czyli przynajmniej poziom 3*, no ale czy TSG zna pojęcie "przyzwoitość"?
 7. W tym tygodniu mamy fajną akcję pod nazwą "Tydzień Spławikowy" z okazji czego okraszono wygrywających indywidualne turnieje specjalną wersją czasopisma o tej samej nazwie. No to patrzmy jak TSG honoruje wygrywających: na pierwszym screenie czasopismo za 1 miejsce, dwa następne to kolejno za 3 i 5 miejsce.. Głębokie zażenowanie walczyło u mnie z pustym śmiechem..
 8. Ależ jest.. Tyle tylko, że odbywa się to zupełnie automatycznie, czyli za każdą złowiona rybkę pojawia się kasa na koncie w proporcji: 1kg wagi ryby = 20 monet.
 9. Nie napinaj się -to był tylko sarkazm wskazujący jak absurd generuje następny absurd.
 10. Może się mylę, ale może mieć to związek z tym, że na kolanie przerobiono Event 1* na 2*. Chyba było widać, że "wagowa" cześć ryb miała limity podobne do 1* ? W wyniku zrobił sie misz-masz również z nagrodami..
 11. To wprowadzono jeszcze długo przed czasopismami -"na zręczność" oznacza w tym kontekście ryby w zasięgu wędek danej rangi, powiedzmy tych już za monety..
 12. No.. teraz, to chyba z kolei wypada sobie życzyć, aby wywalili ten pasek ze złotymi rybami, skoro 115 wpada od groma przy każdej okazji moczenia kija w wodzie.. Niedługo z 5 minut będzie trwało przewijanie tego paska..
 13. Ba.. kiedyś to nawet opłacało sie robić talent siły jako pierwszy i gwarantowało to dobre miejsce zaraz za.. reseciarzami.. Niestety takie ustawienie ryb na mistrzostwa to skutek zamiecenia pod dywan problemu wędek sprzed rebalansu i reseciarzy właśnie -zamiast zrobić z tym porządek, to ustawiono rybki na zręczność i sprawa załatwiona..
 14. Cóż.. -gdybyś był taki chojrak na jakiego próbujesz się kreować, to nie interesowała by Cie ta dyskusja, ale jednak denerwuje Cię, gdy ktoś sprowadza na ziemię Twoje wyobrażenie o sobie.. Ogólnie to nie mam pretensji do graczy, którzy kombinują, bo taka jest natura niektórych ludzi, ale płaczę nad bezradnością TSG i tymi, którzy sobie wyobrażali, że jak są na tyle dobrzy, to będą wygrywać, ale prędzej porzucą grę, niż zniżą się do poziomu, gdzie już nie będą mieli szacunku dla siebie..
 15. "Wszyscy" to zdaje się TY i Tobie podobni -teraz jak to mówisz "płaczecie" że urwało się to, czy tamto i już nie czujecie się jak ryba w wodzie i wszystko was denerwuje, a już szczególnie niektórzy forumowicze wyciągający na światło dzienne różne nieprawidłowości. Ta gra w zamyśle nie miała być szulernią i popisem kombinatorów, tylko zawodami sportowymi, tak jak to widzą prawdziwi wędkarze.. Nie wiem -może powinni rozdzielić te dwa środowiska i każdy byłby zadowolony..