GKar

Members
 • Content count

  514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

1983 profile views
 1. To prawda -wystarczyło wyprostować tylko kilka rzeczy, ale to już nie pierwszy raz, gdy coś jest łatwiej zrobić od nowa (niekoniecznie lepiej) niż poprawić stare..
 2. Masz rację oczywiście odnośnie fałszywych sugestii, ale z drugiej strony jak to często bywa, Twoją wypowiedź potraktowałem jako pretekst do nieco szerszego potraktowania tematu, bo ta niedostępność sprzętu ma dalsze następstwa i zależności.. Ale skoro o tym mowa -podpowiedzi do niektórych mistrzostw, krótkich wydarzeń, ryby dnia itd tez zawierają często sprzęty z kłódeczką, więc problem raczej nie nowy w ogólniejszym sensie..
 3. Nowe wydarzenia: zapowiadany w poniedziałek podwójny EXP był.. a jakże.. ale tego, że będzie również w sobotę i pewnie niedzielę tego samego tygodnia -na to trzeba już jasnowidza na etacie.. Tyle jest mniej więcej wart dział zapowiedzi.. Wystarczy, że będziecie informować o mistrzostwach -resztę sami się dowiemy..
 4. Gdy napiszę, że przekroczyłeś dopuszczalną liczbę zer w numerze lvl, będzie to tyle sama warta odpowiedź co "no bo tak" albo "testujemy opcje nagród" -innych logicznych nie ma, więc może chociaż się pośmiejemy..
 5. @darkiel -nie posądzam Cie o naiwność, więc to pewnie raczej przekora.. Event typu "hodowca" to nagrody stopniowane docelowo na max dla posiadaczy najlepiej perłowego sprzętu -małe lvl i sprzęt -dostępne adekwatnie mniejsze nagrody.. Czyli odwrotnie proporcjonalnie do zwykłych Eventów, gdzie niższe, czy wyższe lvl z małym sprzętem maja znacznie łatwiejsze Eventy do zrobienia.. Ot takie sobie wyrównanie sił..
 6. A na jakim portalu?
 7. Chyba niepotrzebna ta dyskusja -TSG chciało przekazać wiadomość, że czasami kupno większych wędek się opłaca i tym zaskarbiło sobie przychylność graczy z dużymi wędkami, którzy turlali się gdzies w ogonach swoich klubów, bo nie dawali rady z typowymi Eventami. Koniec kropka.
 8. Na szczęście Mezopotamia i Wyspy Kanaryjskie zrobiono zgodnie z tą regułą -warto odnotować na plus. Niestety jednak.. Jezioro Titicaca, Ganges, Hawaje, Wielka Rafa Koralowa straszą nadal wolną amerykanką -czyżby jednemu programiście się chciało, a drugiemu nie?
 9. @zdzi11 a na pewno używałeś w tym momencie wędki turniejowej?
 10. Sugestią by to było, gdyby chodziło o nowość, coś czego nie było, natomiast to jest DZIAŁ OGŁOSZEŃ I WIADOMOŚCI, więc pytam gdzie te ogłoszenia i wiadomości? @Marcin -tutaj prawie każde pytanie jest retoryczne, więc nie wymądrzaj się.. Tak sobie dodałem jeszcze jeden wpis na tej ścianie wstydu.. w ramach narzekania, bo co innego..
 11. Chciałem zapytać włodarzy tego forum, czy oprócz prawa graczy do narzekania i prób robienia wstydu na forum ogólnym na temat tego co próbuje bagatelizować dział techniczny -jest jakaś nazwijmy to "twórcza gałąź" więzi z twórcami tej gry, która by owocowała od czasu do czasu informacjami nad czym pracują i czy coś zamierzają poprawiać, usprawniać, czy tylko nadal dodawać błystki? Nic kompletnie nie wynika z działalności tego forum, nie ma jakiegokolwiek kontaktu między Wami a graczami i ma się wrażenie, że moderatorzy, czy nawet admin sami tez nic nie wiedzą, bo chyba nie można nazwać żadną nowością zapowiedzi o Eventach, które i tak są widoczne w oknie gry, czy też o podwójnym exp.. Prawdę powiedziawszy, to więcej można się dowiedzieć na stronach fanzinowych, czy czasami u ruskich niż tutaj.. Kompletnie brak informacyjnej aktywności zarządzających grą, ale też nadzoru tego forum.. Jest coś w planie, aby to zmienić, czy dalej jedziemy na ręcznym?
 12. No niestety.. -motorem takiego dowolnego zgłaszania nadużyć w celu złośliwego zbanowania nie lubianej osoby to efekt posiadania niezliczonej ilości anonimowych kont, które mają swoje korzenie jeszcze z czasów możliwości zgrywania banknotów pojedynkami.. Na FB taki problem prawie nie istnieje od czasu konieczności rejestrowania kont osobowych za potwierdzeniem indywidualnego nr telefonu. Na FB multikonta liczą się na sztuki do kilkunastu max jeśli ktoś założył wcześniej, natomiast na LF (szczupak) albo NK można je liczyć na dziesiątki i stąd powstał problem, bo 1-2 osoby załatwiały bana tylko się przelogowując.. Niestety każdy kij ma dwa końce -niedawno chamstwo zaczęło się uaktywniać również na FB i przyczyną tego może być właśnie ograniczenie możliwości zbanowania wulgarnych osobników.. Ale z drugiej strony na FB jest również inny mechanizm banowania, który usuwa skutecznie wszystkie konta w grze łącznie z profilem osobowym, więc jakiś bat jest..
 13. Otóż nie do końca prawda.. opisywałem już tutaj sytuację gracza z NK, któremu wraz z kilkoma innymi graczami, tuz przed zakończeniem mistrzostw zresetowano wyniki i zamiast nagród z pierwszego miejsca dostał jakieś 2 ordynarne zdrapki w ramach rekompensaty
 14. A tak przy okazji sugestii wprowadzenia jakiegoś pucharka związanego z Legendarnymi Rybami, to może by również pomyśleć o wprowadzeniu takiego osiągnięcia -jako płatnego oczywiście ?
 15. Są różne systemy punktacji -między innymi pucharowy jak w sporcie. Zwykle w okolicy podium są to różnice 20%, 2-5m ok 10% , 6-10m ok 5% i reszta 2%, a końcówka 1%. No i co jeszcze jest wkurzające, to te puchary z mistrzostw, gdzie nie ma różnicy między 4 a 100 miejscem.. W Eventach było można, a tu nie?