GKar

Members
 • Content count

  627
 • Joined

 • Last visited

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

4309 profile views
 1. To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..
 2. Mistrzostwa

  Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..
 3. Zapowiedzi

  Nie czepiajcie się -gorączka wyszła poza zakres i spowodowała szaleństwo ! Jednym słowem mamy teraz "Magazynowe szaleństwo".
 4. Wielkie oszustwo

  Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..
 5. Magazynowa gorączka - ale wkoło jest wesoło

  Czy Wy też macie podobne wrażenia? Wchodzę w grę: -dzień dobry, czy życzysz sobie zająć dobre miejsce w setce OPENU ? -wpłać 199zł i kup pakiet. -dzień dobry, a może życzysz sobie zająć honorowe miejsce w TOP10 OPENU ? -wpłać 399 zł i kup pakiet. -a może wolisz ukończyć event 118 ? -wybierz pakiet za 199 zł -a może chcesz zając miejsce premium w evencie 118 ? -wybierz pakiet za 349 zł.. -a może potrzebujesz stałych dostaw magicznych bonusów, czasopism i innych prezentów, które uczynią Cię użytkownikiem PREMIUM ? -wybierz subskrypcję za 299 zł.. A może.. (dopisz co jeszcze pominąłem)..
 6. Magazynowa gorączka - ale wkoło jest wesoło

  @Alkione -zwróć uwagę nie na tych, dla których jest oczywisty brak opłacalności, tylko na tych, którzy mają już od 20.000 do 250.000 pkt w rankingu tego wydarzenia -to dla nich jest to robione, a nie dla przeciętnego gracza..
 7. .. przez co wiele osób nie wykona również wydarzenia z sieciami na Czarnogórze...
 8. anakonda zielona

  Właśnie się waham, czy chodzi tu o nieznajomość gry, czy raczej o ZNAJOMOŚĆ i próbę wymuszania kupna większej wędki..
 9. Zakładka OSIĄGNIĘCIA

  @Rennard -no.. bo trochę chyba przesadziłem z reklamą.. tydzień, to wystarczająco dużo czasu, aby się coś dowiedzieć i odpisać.. choćby tyle, że nic się nie dowiedziałeś.. Nic dziwnego, że przez cały tydzień na forum zamieściła wpis tylko jedna osoba, skoro nikt nie fatyguje się cokolwiek odpisać.. -strajk adminów i mioteł?
 10. Zakładka OSIĄGNIĘCIA

  Nie naciskaj -daj im czas.. Jestem pewien, że @Rennard coś niebawem odpisze w tym temacie..
 11. W profilu gracza jest zakładka OSIĄGNIĘCIA -nie dość, że nie rozwijana i nie aktualizowana, to jeszcze sporo pól jest nieaktywnych, nie zliczających przedmiotów czy ryb. Był taki czas, kiedy wiele osób korzystało z tych osiągnięć, aby mieć chociażby na jakiś start, czy aby sobie popykać na spokojnie rybek bez elementu rywalizacji z innymi.. CZY COŚ szanowne TSG zamierza z tym zrobić ?! Miło by było otrzymać jakąś odpowiedź..
 12. Bystry Wędkarz

  Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś obniżki na perły, bo to jedyne co może przełamać moje embargo na zakupy..
 13. strajk

  Czy ktoś już tutaj pisał, żeby nie kupować wielkich wędek? -oj.. pisało wielu.. Jak wiesz, moc wędki zwiększa się procentowo razem z pozyskiwanym lvl i o ile wielka wędka na małym lvl to BIG problem w każdym aspekcie, to już na 200-300 lvl ta sama wędka np 500kg pozwala łowić ryby z bonusami gdzieś tak 2000kg i więcej im wyższy ten lvl.. Oczywiście większy lvl dostaje też pewną atrakcję, a mianowicie zawężone widełki przy rybie ustawionej na zręczność. Dodam tylko, że są jeszcze eventy, w których ryby są ustawione na sztywno, ale jak się domyślam nie o ten aspekt chodzi..
 14. strajk

  Tylko dlaczego oni myślą najpierw zadem a nie głową ?! Jakim problemem było pomyśleć chwilę i zrobić gradację kupowanych gazet na poszczególne łowiska tak samo jak przy ogólnych zakupach?! 1*, 2*, 3*, 4*, 5*, 6* ze zróżnicowanymi cenami i każdy kupuje zależnie od potrzeb i zasobności portfela. A dokładane ryby na łowiskach? -jaki problem był, aby stworzyć jeszcze jeden typ gazetki wyświetlany w profilu danej ryby ?! Dlaczego więc tak się nie stało od razu? -bo najpierw trzeba wydrenować z kasy tych napalonych, a jak się zaczną burzyć, to coś się pomyśli.. No więc myślą..
 15. strajk

  Tak naprawdę Marcin, to oni już od dawna nie muszą płacić, bo bezpieczne progi lvl ryb do wykonania wszystkich eventów mają już dawno za sobą i robią to pewnie tylko po to, aby pokazać kto jest w stanie głębiej sięgnąć do kieszeni aby wygrać. Ciekawi mnie tylko co będzie gdy zrezygnują z tego rodzaju rywalizacji i wtedy przychody TSG będą bardziej zależeć od klasy średniej w tej grze, czyli tych co liczą aby dobrze wydać pieniądze skoro już je dają.. Jak na razie takich możliwości nie ma i jak się wszyscy przekonali, można za 500 banknotów dostać równoważnik papieru toaletowego.. Arogancja zawsze kroczy przed upadkiem szanowni państwo z TSG...