Jump to content
Let's Fish Community

GKar

Members
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

GKar last won the day on February 12 2018

GKar had the most liked content!

Community Reputation

98 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

5303 profile views
 1. Już chyba kolejny miesiąc jak nie działa to forum, aczkolwiek można napisać nowy temat i.. już się później na niego nie wejdzie.. Czy brak reakcji/naprawy to zapowiedź rychłego zakończenia działania gry ?
 2. He he -zabawne jest to ciskanie się o parę kaloszy -@karakal już to w zasadzie wyjaśnił, ale ja dopiszę, że z tego powodu już chyba od 2 lat mało co tutaj pisuję, bo nie ma po co, a zamiast tego biadolenia, że ktoś czegoś nie dopisał powinno się zacząć od spojrzenia na datę postu -komentowanie 3 letniego wpisu to mniej więcej tak jak komentowanie treści 3 letniej gazety i pretensje, że coś się nie zgadza z rzeczywistością.. Używajcie rozumu i logiki czasem..
 3. Jak to mówią: "ale to Pan zaczął ten żart". Nie pofatygowałeś się, aby zapytać czy coś się nie zmieniło, tylko od razu się wymądrzasz, więc dostałeś odpowiedź w podobnym tonie.. Oczywiście nawet w bzdurze jest zawsze trochę racji, więc racją jest to, że ktoś mógł spokojnie dopisać uaktualnienie -mogłeś to być nawet TY i było by OK, ale wybrałeś złą formę i tonację więc i wyszło jak zwykle.. A ja jestem tylko zwykłym graczem, a nie moderatorem czy adminem, abym miał pamiętać co kiedy napisałem i czy jeszcze jest aktualne...
 4. Toś się obudził chłopie.. Kiedyś złapanie legendarnej ryby było prawie wiedzą tajemną i z tego czasu datuje się cytowany przez Ciebie post.. O gazetkach "trenujących" ryby nikt wtedy jeszcze nie słyszał.. Aby mieć pojęcie o skali trudności jak wtedy, wystarczy bez zrobionej zręczności wytrenować rybkę na 3% (6 lvl) i do boju !
 5. No i sam sobie odpowiem, może też komuś się przyda: trzeba kupić lub wygrać w wydarzeniu specjalny upgrade wędki na Florydę do 3 gwiazdki i dopiero na tym idzie złowić, choć ryba nadal jest zrywna tak jak mniej więcej BOSS..
 6. Jest jakieś osobne forum dla tej gry ? Weszła teraz jakaś ryba specjalna (Megalodon), której nie da się w ogóle wyciągnąć, bo na końcu wskaźnik utrzymania ryby doznaje totalnego wbudzenia i zawsze jest tak samo.. Jakieś żarty chyba -nie pamiętam takiej sytuacji w Lets Fish, choć dawniej naprawdę było ciężko wyciągnąć wielkie ryby.. Gram na Pececie jakby co..
 7. Pytanie zapewne nie pierwszy raz stawiane: kiedy wreszcie szanowni Tfurcy Gry wydobędą się z niemocy twórczej i wykonają realne przeliczenie punktów w rankingu na "Najlepszego Wędkarza" ??! Naprawdę nie trzeba nawet kogoś z umiejętnością dodawania, aby zobaczyć w randze "moczykij" i "amator" rzeczy, które dzieją się tylko w bajkach.. Piękne banerki zachęcające do kupna za kilkaset zł, a po kątach śmieci i głupoty kujące w oczy..
 8. Walka TSG z botami wygląda następująco: ignorowanie, ignorancja, implementacja bota w grze.. Wystarczy popatrzeć jak działa automat do łowienia -skoro nie można bota zablokować, to trzeba podobne mechanizmy udostępnić.. - i znowu więcej dutków wpada..
 9. Wy tak na poważnie? Starzy z Was gracze, a naiwni jak dzieci.. A co innego ma niby na myśli TSG, jak nie wydrenowanie każdego, kto chce wygrać za pieniądze?
 10. To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..
 11. GKar

  Mistrzostwa

  Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..
 12. GKar

  Zapowiedzi

  Nie czepiajcie się -gorączka wyszła poza zakres i spowodowała szaleństwo ! Jednym słowem mamy teraz "Magazynowe szaleństwo".
 13. Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..
 14. Czy Wy też macie podobne wrażenia? Wchodzę w grę: -dzień dobry, czy życzysz sobie zająć dobre miejsce w setce OPENU ? -wpłać 199zł i kup pakiet. -dzień dobry, a może życzysz sobie zająć honorowe miejsce w TOP10 OPENU ? -wpłać 399 zł i kup pakiet. -a może wolisz ukończyć event 118 ? -wybierz pakiet za 199 zł -a może chcesz zając miejsce premium w evencie 118 ? -wybierz pakiet za 349 zł.. -a może potrzebujesz stałych dostaw magicznych bonusów, czasopism i innych prezentów, które uczynią Cię użytkownikiem PREMIUM ? -wybierz subskrypcję za 299 zł.. A może.. (dopisz co jeszcze pominąłem)..
 15. @Alkione -zwróć uwagę nie na tych, dla których jest oczywisty brak opłacalności, tylko na tych, którzy mają już od 20.000 do 250.000 pkt w rankingu tego wydarzenia -to dla nich jest to robione, a nie dla przeciętnego gracza..
×
×
 • Create New...