GKar

Members
 • Content count

  592
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

2690 profile views
 1. Zakładając nawet przez chwilę, że Ci ze screenów wpłacają realne pieniądze, to efektem tego będzie znacząca polaryzacja graczy na tych, którzy z urzędu mogą coś wygrać i tych co wiadomo z góry, że bez względu na staż i umiejętności, nie osiągną żadnych satysfakcjonujących wyników. Jedyne co tak naprawdę jeszcze napędza zakupy to kluby, które mają aspiracje do top10 i klubowicze chcący się utrzymać w stawce jako pełnowartościowy zawodnik zdolny kończyć Eventy głównie.. Bez tego gra już by leżała, co może by było nawet na rękę TSG. Na Fejsie są kluby (właściwie dwa), które mają tak "oczytane" łowiska, że równie dobrze można by tam wstawić karteczkę "zarezerwowane" a z kolei tam gdzie nie mają oczytane -kasują resztę perłowymi przyponami i lvl z botów. To mniej więcej przypomina sytuację, gdzie pewna część użytkowników dysponowała sprzętem spoza rangi i wszystkie miejsca na podium np w mistrzostwach były z góry ustalone.. -teraz jest podobnie i tylko jeszcze "nie dojrzali" zaawansowani gracze, aby rzucić to wszystko, ale nawet jeśli rzucą, to pewnie znajdą się na ich miejscu ci, którzy nigdy nic nie wygrywali i przejmą pałeczkę ku uciesze TSG.. Jednym słowem: nic się nie zmieni..
 2. Ocho.. stara historia.. jak ktoś ma, to krzyczymy, ale jak może dać, to bierzemy i siedzimy cicho..
 3. No i @Rennard -nie ma uczciwych mechanizmów pozwalających selektywnie wyszkolić sobie 6 rybek z łowiska i w związku z tym WY oszukujecie graczy dając niektórym taką możliwość, albo ONI oszukują WAS i NAS, a wy powtarzacie jak mantrę, że nic się nie dzieje..
 4. @Rennard -podpowiedz mi, czy któryś z Was moderatorów gra czynnie w tą grę? Bo czasami mam wrażenie, że zupełnie nie wyobrażacie sobie skali problemu jaki opisano wyżej.. Chcesz powiedzieć, że ktoś wydał kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy w przeliczeniu na złote, a w klubie nikt tego nie widział ?
 5. A będzie wersja tej gry na stacjonarki?
 6. To wreszcie zamknięte, czy usunięte, bo to znaczna różnica? Jeżeli jest jakiś bug, to może niech przynajmniej wszyscy wiedzą, a nie tylko nieliczni, którzy przekrętem niweczą czyjś tygodniowy wysiłek?
 7. Błystki ogólne mają tak jak haki przedział wagowy ryb, które mogą wyłowić. O ile jednak ten górny zakres zwiększa się razem z użytym bonusem siły, talentem, czy lvl, o tyle ten dolny jest stały i z reguły wynosi 10x mniej niż jego wartość nominalna. Są oczywiście drobne odstępstwa, ale 98% tak właśnie ma.. Nawiasem mówiąc to jedna z podstawowych zasad łapania legendarnych ryb, których waga zawiera się tuz ponad minimalnym zakresem haka lub błystki..
 8. Zrób prosty test ryby, która wpadała łatwo jako legendarna -np jaź z hakiem 60kg na muchę nad małym jeziorkiem. Jeżeli masz go ulepszonego gazetką, to na pewno wpadnie dużo większy niż bazowy. To samo można spróbować z gołomianką.
 9. U mnie się to nie potwierdza -często łapie legendy wynikające z gazetek na zwykłych przynętach czy ogólnych błystkach.
 10. Nie ten portal -on gra na Fejsie..
 11. Coś chyba chciałaś napisać, ale gdzieś uciekło..
 12. Aby zrozumieć tą tendencję, wystarczy przeczytać to o czym pisze @Marcin -TSG widzi, że jeden gość z drugim maja już po 20 lvl wiedzy na rybach, to nie zastanowią się skąd to naprawdę mają, tylko obcinają innym, bo pewnie myślą, że inni jadą równie szybko.. A prawda jest taka, że większość nawet znaczących graczy buja się na 4-6 lvl a to przecież dopiero początek jazdy pod górę, bo każdy następny próg wymaga dużo większej ilości punktów.. Tak się tylko jeszcze czasami zastanawiam po co my to wszystko piszemy, skoro i tak jak grochem o ścianę.. Nie ma nawet z kim merytorycznie podyskutować od strony TSG na ten temat..
 13. .. dlatego też olałem kompletnie to zaproszenie do konkursu i polecam innym podobnie.. 16 ryb 115 do złapania, na każdym łowisku zanęta, kilka sonarów, siłek, czasami dedyki, magia.. i za te śmieci? Może MPO się skusi, ale ja na pewno nie..
 14. .. nie mówiąc już o tym, że za wydane 120 banknotów otrzymujemy najczęściej doładowanie punktów wiedzy na 5 rybach w kolorystyce szarej, czyli po kilka/kilkanaście punktów na rybę.. Takie złote, czy fioletowe, to może raz na 10-20 razy się zdarza i prędzej można miec lepsze w wyzwaniach albo z turniejów, co zresztą polecam zamiast płacenia.. Oczywiście Eventy z czasopismami w nagrodę również..
 15. Są, ale tylko dla 1-go miejsca a nie na pasku z poziomem wykonania eventu..