GKar

Members
 • Content count

  614
 • Joined

 • Last visited

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

3318 profile views
 1. strajk

  Tylko dlaczego oni myślą najpierw zadem a nie głową ?! Jakim problemem było pomyśleć chwilę i zrobić gradację kupowanych gazet na poszczególne łowiska tak samo jak przy ogólnych zakupach?! 1*, 2*, 3*, 4*, 5*, 6* ze zróżnicowanymi cenami i każdy kupuje zależnie od potrzeb i zasobności portfela. A dokładane ryby na łowiskach? -jaki problem był, aby stworzyć jeszcze jeden typ gazetki wyświetlany w profilu danej ryby ?! Dlaczego więc tak się nie stało od razu? -bo najpierw trzeba wydrenować z kasy tych napalonych, a jak się zaczną burzyć, to coś się pomyśli.. No więc myślą..
 2. strajk

  Tak naprawdę Marcin, to oni już od dawna nie muszą płacić, bo bezpieczne progi lvl ryb do wykonania wszystkich eventów mają już dawno za sobą i robią to pewnie tylko po to, aby pokazać kto jest w stanie głębiej sięgnąć do kieszeni aby wygrać. Ciekawi mnie tylko co będzie gdy zrezygnują z tego rodzaju rywalizacji i wtedy przychody TSG będą bardziej zależeć od klasy średniej w tej grze, czyli tych co liczą aby dobrze wydać pieniądze skoro już je dają.. Jak na razie takich możliwości nie ma i jak się wszyscy przekonali, można za 500 banknotów dostać równoważnik papieru toaletowego.. Arogancja zawsze kroczy przed upadkiem szanowni państwo z TSG...
 3. strajk

  Czekaj.. to w tym tempie musi mieć jeszcze 1500 takich gazetek aby uciułać 5 ryb na 20 lvl (w razie czego niech mnie ktoś poprawi). A to z kolei znaczy, że trzeba będzie wydać 150 000 banknotów, czyli mniej więcej nie wydając na nic innego, tyle ile można nazbierać z eventów w ciągu roku. Reszta przyjdzie po kilkudziesięciu latach grania i następnych pokoleń, którym się przekaże konto.. TO JEST FIRMA CO MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI !
 4. Turnieje

  Kiedyś @Rennard napisał, że gazetki są losowo wybierane.. Rozumiem, że większość tych "losowych" to odcienie szarości, bo jakoś 5 na fioletowo ryb jednak nigdy nie widziałem, ale za to całych na szaro całe multum..
 5. Wielkanocne jaca

  To pewnie przez strajk na Fejsie -zaczynają się represje na graczach..
 6. Oczywiście skoro tak twierdzisz, ale to miło, że pojawiłeś się, bo ostatnio Cię coś nie widuję..
 7. A wiesz, że nie wpadła mi taka analogia do głowy, a powinna.. tak jak w powiedzeniu, że diabeł ubrał się w ornat i na mszę ogonem dzwoni.. Widzę, że nagle pojawiły się nowe konta na tym forum -oczywiście zupełny przypadek, że zaraz po rozpoczęciu strajku -nie zdziwił bym się, gdyby to był jeden z bezkrytycznych fanów TSG pokroju @Rennard albo @Piotrekkk w nowej szacie dla niepoznaki..
 8. Jasne, że zbyt optymistyczny -właśnie na 3 kupione gazety (15 ryb), tylko 4 ryby były błękitne a reszta szare.. A niżej najlepsza z tych "rewelacji" za 120 banknotów:
 9. A co Ty możesz o tym wiedzieć kto i ile daje? Zajmij się lepiej tym co robisz najlepiej na LF, czyli dymaniem na prezentach naiwnych graczy liczących na uczciwą wymianę..
 10. Rybie oczko

  @SLAWENTYWKS46 -zorganizujcie sobie jakąś otwartą grupę tematyczną na FB -łatwiej wtedy będzie się dogadać. Niektóre osoby grają na obydwu portalach -na pewno ktoś was skontaktuje z organizatorami strajku.
 11. Jak nic ma stary spławik 115 albo spin 98.. Ale ja bym jakoś szczególnie nie zazdrościł -eventy pod kreską z taką wędką i z tym lvl, zero sonarów do pozyskania.. Co prawda TSG zmniejszyło ryby w mistrzostwach, aby nie korzystali z przewagi tych wędek, ale za to posiadacze wędek premium zastanawiają się po co je kupili.. Po prostu kolejna rzecz, którą TSG spieprzyło..
 12. Jest proste rozwiązanie na wszelkie "przed" i "za" -turniej tygodniowy to 21 pojedynczych turków i 7 ryb dnia -wystarczy założyć taki właśnie limit ilości turniejów zaliczanych do danej tygodniówki. Każdy turniej to doliczenie punktów za miejsce i 1 pkt z 21 za zakończony turek -proste?
 13. Walentynka #x

  Jak ktoś miał inne malutkie konta na moczykiju lub amatorze, to wiedział do czego wykorzystać..
 14. Walentynka #x

  No i okazało się, że znowu byłem niepoprawnym optymistą.. Odpowiedź była dużo prostsza: DO NICZEGO !
 15. Turnieje

  Masz 49, a mogło być 25.. -nie narzekaj.. Najbardziej wkurzające jest, jak takie coś wpada za zajęcie 1-go miejsca..