GKar

Members
 • Content count

  471
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

1534 profile views
 1. Przypominam o denerwującym braku poprawek przy rybach z Krateru, Rio Negro, Atlantydzie, Mekongu (Wielka ogończa) -gdzie w opisach wyeksponowano ogólne błystki na te łowiska zamiast dedykowanych na poszczególne ryby ! W praktyce wygląda to tak, że mając zadanie dotyczące np Wielkiej Ogończy czy Arapaimy, nawet nie zorientujemy się, że posiadamy taką błystkę ! Trzeba je żmudnie wyszukiwać poprzez sklep, aby założyć na wędkę ! Ile czasu już trwa poprawienie tego ?!
 2. Wykaz ryb na łowisku

  Zauważyłem, że ktoś z programistów wpadł na to, aby na łowisku Mackenzie ułożyć ryby w kolejności zależnej od wagi -ZNAKOMITY POMYSŁ, bo już tylko dziada z babą brakuje w tej grze, tylko dlaczego zapału starczyło TYLKO NA TO ŁOWISKO ?!
 3. Krótkie Wydarzenia

  Ale bez sensu są takie dywagacje -wystarczy mieć ułożony mały sprzęt pod Eventy i punkty wskakują dopiero po jego zakończeniu. Inne sposoby ich pozyskiwania są wątpliwe, bo zwykle wędki już dawno przestały być turniejowe, jak również za małe do mistrzostw czy ryby dnia. Punktowe szybkie wydarzenia też rzadko przy wyższych lvl wchodzą na łowiska z małymi rybami, więc jak klub nie zdobywa łowisk, to praktycznie punktów też w ciągu dnia nie przybędzie. Co do oceny takiego grania: ja bym wolał graczy regularnie tłukących Eventy, bo wiem, że będą mieć kasę konkretną na rozwój profilu i wniosą punkty do klubu. Z pozostałych turniejów niestety nie będzie już tak dobrze..
 4. Talenty

  Od fantazji ludzi z TSG.. Logika jest tutaj sprawą bardzo subiektywną..
 5. pojedynki

  No i tu mam dylemat -czy oni kpią sobie w żywe oczy żerując na niewiedzy większości graczy, czy sami są na poziomie delikatnie mówiąc ŻENUJĄCYM ?
 6. pojedynki

  To jest właśnie całe TSG -jeszcze rok -dwa lata temu dawali wszystkim kombinatorom lekką rączką nagrody z ustawek tygodniówki 1vs1, czy też kasę z indywidualnych pojedynków, dawali nadmiarowy sprzęt, przymykali oczy na wszystkie wspomagacze, a teraz? - jak już nawrzucali w ch.. sprzętu do kupienia, to przyszło razem z tym niewyobrażalne skąpstwo. Zlikwidowano nawet najbardziej skromne nagrody w $ za eventy na amatorze i moczykiju, zlikwidowali kasę z tygodniówek 1vs1, mistrzostwa pod ryby prawie tylko na zręczność (najwięcej leci sonarów i magików), stopniowo likwiduje się zamiast rozwijać płatne osiągnięcia, zlikwidowano nawet symboliczne tygodniowe wsparcie za 15$, losowo pozabierano kasę za przekroczenie lvl i większość już nie dostaje nic, a ci co jeszcze coś mają, to pewnie dlatego, że TSG boi się coś spieprzyć w grze.. itd itd..
 7. Masz rację -kolejny raz odgrzewany kotlet i tak już od kilku lat. Nie da się tego poprawić bo ....... (wstaw cokolwiek Ci przyjdzie do głowy).
 8. Lista talentów

  W ogólnym pojęciu tak właśnie jest.
 9. Loteria

  Zmień sobie skrót z którego uruchamiasz grę -widocznie zapisałeś go z jakiejś akcji podarunkowej. Sprawdź co masz tam wpisane -najlepiej np samo lets-fish.com
 10. Nowe pojedynki

  Ci co grają już widzą kilka nonsensów i nie ma co czekać jak baba w patologicznym związku, która liczy, że coś się samo zmieni.. Będzie jak zwykle, czyli zamiecenie pod dywan i przyklepywanie, bo TSG jest na rękę, aby gracze chcąc wyrównać szanse szli z lvl do góry. Ot cała tajemnica a nie wyimaginowane biadolenie.
 11. Nowe pojedynki

  Każdy ranking ma to do siebie, że nikt nie lubi być na jego końcu i raczej chce być na początku.. Gdyby nie to, to wystarczyłoby po prostu odpuścić sobie z 5-10 pojedynków co nic nie kosztuje, ale za to tam niżej są i łatwiejsi do znalezienia i ogrania przeciwnicy.. Czy to tak @Zenek sobie kombinujecie? Dobrze, że chociaż są te ujemne punkty, bo gdyby tak niski lvl sobie wyjechał za wysoko w rankingu, to mogłoby mu dnia lub plecaka nie starczyć, aby ugrać te 10 pkt z wysokimi lvl. Koniecznie trzeba to dopracować!
 12. Nowe pojedynki

  No i co.. -minęła tylko chwila i już dzieje się dokładnie to co napisałem. W rankingu TOP 100 nie ma ani jednego gracza poniżej 100 lvl a między 100 a 200 lvl jest kilkunastu.. Przeglądając wyniki kilku graczy z niskim lvl, którzy w pierwszy dzień wyskoczyli do góry, widzę już teraz, że spadli na swoje miejsce w szeregu, czyli powyżej wała nie podskoczą.. Dodam tylko, że znam wiele kont graczy, którzy starają się i małymi i wielkimi kontami, ale na placu boju zostaje tylko uprzywilejowana grupa.. @Marcin Przy okazji: gratulacje dla LEGENDARNYCH z Facebooka -od razu widać po rankingu pojedynków kto świetnie zna grę, a kto tylko programy do gier..
 13. Nowe pojedynki

  Tak jak jest teraz ustawione, to wynika, że niski lvl będzie musiał utrzymać odpowiednio niską rangę, aby cokolwiek wygrywać na zaliczenie dnia, bo po kilkunastu wygranych pojedynkach będzie go zestawiało głównie z wysokimi lvl.. To taka sama analogia jak wręczanie komuś dużo lepszego sprzętu w ramach niby uczciwego pojedynku.. Aż dziwne, że Cię to nie razi w oczy.. A ci z mniejszymi lvl, co teraz odgrażają z iloma to wysokimi lvl wygrali -poczekajcie chwilę i zaraz wam zrzednie mina, jak zaczniecie trafiać na tych dobrych graczy z wysokim lvl..
 14. Nowe pojedynki

  Dla przykładu proszę ze screena zamieszczonego na naszej grupie klubowej -pojedynek 61 lvl vs 238 lvl.. Czemu to ma służyć?
 15. Nowe pojedynki

  Rekord nonsensu, to różnica 170 lvl, ale zapewne do przekroczenia, bo na czacie piszą, że 30lv łączyło z ponad 300 lvl. Jeżeli ktoś tam na górze twierdzi tak jak pewna mało zorientowana część graczy, że lvl na małych rybach nie ma znaczenia, to jest w gruuubym błędzie! Są takie ryby, gdzie decyduje dostępność do pewnych konkretnych haków czy błystek, które podaje się jako zestawy do "legendarnych" ryb i jest się w stanie złowić podobną w jednej chwili nawet bez zanęty, co ma decydujące znaczenie w tak krótkich pojedynkach. Idea tych pojedynków i punktacji jest dobra, ale na miłość boską -zróbcie jakąś podstawową preselekcję doboru lvl graczy do tych pojedynków!