GKar

Members
 • Content count

  485
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

1720 profile views
 1. Nie czepiam się, a przynajmniej nie totalnie, bo widzę też coś dobrego w tej zmianie, więc żeby nie pozbawiać entuzjastów tej przyjemności, po prostu proponuję opcję zmiany trybu: widok dzienny/zmienny realizowanego tak jak ten od opcji widoku świątecznego. Chyba zadowalające dla wszystkich -prawda?
 2. No właśnie.. -kto zgasił światło na łowiskach? Rozumiem, że znajdzie się zawsze jakaś grupa osób, którym się to spodoba, ale mam przeczucie, że łowcy gadżetów nie będą w większości. Jest ciemno, miniatury jedna podobna do drugiej, kompletnie nie wiadomo czemu ten wodotrysk ma służyć? Jak już skończą się zachwyty, że ktoś popracował nad zmianami, to wróćcie do tego co było.. i przy okazji zostawcie dzienne wersje dotychczasowych nocnych łowisk -są naprawdę dużo ładniejsze niż ich nocne pierwowzory..
 3. Nie zgadzam się z tym -rywalizacja była jak najbardziej, a bez nagród większość stanęła by na jakimś wyważonym poziomie, aby nawet w razie czego mieć na drugą taką akcję.. Jak wszyscy zauważyli, wymagane poziomy wzrastały dosyć progresywnie, więc trzeba było decydować, czy wybulić wszystko i mieć nadzieję, że nikt nie przebije, czy grac bardziej asekuracyjnie.. No i.. te dosyć szybkie przyrosty o których już tutaj pisano -może ktos coś uzył, a moze nie, ale oj łowili, łowili -widac to było w klubach..
 4. Znaczy, że zasadniczo umknęła Tobie punktacja i nagrody za pierwszą "10" szczególnie.. Polecam być uważniejszym na przyszłość -moim zdaniem, to bili się o dobre miejsca całkiem konkretnie w tym "nie konkursie"..
 5. Taaa.. @Piotrekkk albo @ZŁY_POSEJDON jakimś dziwnym trafem są zawsze na zawołanie, gdy tylko ktoś poruszy jakiś śliski temat dla TSG.. A Ty @Marcin zamiast odejść definitywnie z gry, to tylko ich zadręczasz przypominaniem niewygodnych faktów i szefostwo nie może z dużych ryb do mistrzostw zrobić wielkiej nowości Uśmiałem sie nieźle -mało co i "pomyslodawcę" obdarzyli by workiem pereł.. Ale jedno jest prawdą -akcja fajna, wyważona, a do tego, że "ulepszacze" zwykle wygrywają, zdążyliśmy sie przyzwyczaić..
 6. Ekskluzywne Eventy płatne perłami z nagrodami perłowymi? Czemu nie, skoro ta gra widziała już wszystko.. Żeby jednak nie robić rewolucji, że kolejna połowa graczy odejdzie, to lepiej nie dawać za to punktów klubowych, tylko konkretne nagrody..
 7. Jasne, że nie, bo ile razy można powtarzać to samo, a i tak na koniec ktoś powie: "nie masz żadnych dowodów", tak samo jak ja pokazywałem kiedyś screeny z mistrzostw i nienaturalnie wielkie ryby w rangach, na co zaraz ktoś wyskoczył ze swoimi głupotami.. A co do ujawniania szczegółów przekrętów? Kiedyś na jednej z demaskatorskich grup napisano (może nawet ja to pisałem) jak przekręcają mistrzostwa przy przechodzeniu rangę wyżej i co? -pierwszy co poleciał szybko tak łowić, wcześniej pyskował "święcie oburzony" jakie to oszustwo, że ktoś może zrobić sumaryczny wynik większy niż łączna waga rekordowych ryb.. Miłej kontemplacji..
 8. Ciężko się spodziewać pozytywnej reakcji, skoro oni sami kiedyś obniżyli nagrody w turniejach i tylko 2 pierwsze miejsca dają satysfakcje, że po coś się grało.. A reszta? -na małej rybie może wyrównują się koszty, a przy większej jest się już siłkę do tyłu.. Gdyby nie kluby i JO, to prawie nikt by już tego nie grał..
 9. Moim zdaniem są bardzo duże opóźnienia podczas wymiany danych z obu stron pojedynkowiczów. Czasami widać to także na czacie.. Problemem może być sprzęt, przepustowość sieci -długie czasy odpowiedzi z sieci.. Osobiście miałem ze 2-3 takie sytuacje..
 10. @Rennard -nie no.. nawet hipokryzja ma swoje granice, żeby nazywać to "ciekawym pomysłem" i jakąś nowością do wprowadzenia. Kiedyś takie mistrzostwa z dużymi rybami były na porządku dziennym i ludzie chętnie kupowali duże wędki, zaczynali talenty od "siły" bo się opłacało.. Jednak od momentu wprowadzenia klubów i upowszechnienia Eventów, a szczególnie po nieudolnym "rebalansie", który spowodował, że zostało w niskich rangach bardzo dużo ponadwymiarowych wędek, ludzie zaczęli się burzyć, więc zamiast to naprawić -zlikwidowano prawie mistrzostwa na duże ryby i trwa to od roku co najmniej.. Teraz widzę przy odgłosach fanfar, będzie to wielką nowością.. PS. Celowo nie wspomniałem o innych aspektach zlikwidowania mistrzostw na wielkie wędki, aby nie prowokować różnej maści klakierów TSG ze swoimi pseudo mądrościami i wrodzonym sceptycyzmem..
 11. Na arcy wygrywa się w szybkim siłkę 70% 5 minut i może być warta 20 pereł, skoro 15 minutowa kosztuje 50 pereł.. O to zapewne im chodziło.. A niższe lvl? -cóż.. niech szybko lecą do góry, to będa mieć te swoje nagrody warte 20 pereł..
 12. @Marcin ale Ci się rozmówca trafił.. "Po co wracasz" "Nic nie udowodnisz" a wystarczy chwilę pograć w danej randze, aby powiedzieć coś mądrego.. Co prawda nawet ja już się pogubiłem co chłopaki "programiści" mają teraz na tapecie, ale co można złowić, a co nie i jakie wędki były ewentualnie przed rebalansem -to już nie są jakieś specjalne mądrości dla kogoś, kto pamięta tamte czasy.. Prawdę powiedziawszy obserwując mistrzostwa, mam wrażenie, że do kolegów z Serbii, Włoch, Rumunii dołączyli również niektórzy Polacy, bo ja rozumiem, że można "wysiedzieć" dobry wynik w mistrzostwach mając kilkanaście/kilkadziesiąt sonarów do wywalenia, ale powtarzać naście razy takie miejsce? No chyba, że mamy sprzęt, który sam robi takie wyniki.. Ogólnie rzecz biorąc nawet pismo obrazkowe nic nie da, bo musiałby ktoś na to odpowiedzieć jakimiś argumentami, a większość co tutaj odpisuje posługuje się opiniami z sufitu lub baranim wzrokiem luźno skoordynowanym z tym co wygaduje..
 13. To proste Jacek -jak gra przestanie działać, to co prawda będzie 10 milionów zgłoszeń, ale za to jedna naprawa załatwi wszystkie ! Wniosek? -problemy należy rozwiązywać, a nie zamiatać pod dywan, spod którego z czasem zaczyna śmierdzieć..
 14. Jeszcze bym dodał do tego brak wiedzy obecnych programistów na temat tego co robili poprzednicy -podwójne, niezsumowane puchary za osiągnięcia i konkursy wspierają tą tezę.. ;/
 15. Przypominam o denerwującym braku poprawek przy rybach z Krateru, Rio Negro, Atlantydzie, Mekongu (Wielka ogończa) -gdzie w opisach wyeksponowano ogólne błystki na te łowiska zamiast dedykowanych na poszczególne ryby ! W praktyce wygląda to tak, że mając zadanie dotyczące np Wielkiej Ogończy czy Arapaimy, nawet nie zorientujemy się, że posiadamy taką błystkę ! Trzeba je żmudnie wyszukiwać poprzez sklep, aby założyć na wędkę ! Ile czasu już trwa poprawienie tego ?!