GKar

Members
 • Content count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

1832 profile views
 1. Sugestią by to było, gdyby chodziło o nowość, coś czego nie było, natomiast to jest DZIAŁ OGŁOSZEŃ I WIADOMOŚCI, więc pytam gdzie te ogłoszenia i wiadomości? @Marcin -tutaj prawie każde pytanie jest retoryczne, więc nie wymądrzaj się.. Tak sobie dodałem jeszcze jeden wpis na tej ścianie wstydu.. w ramach narzekania, bo co innego..
 2. Chciałem zapytać włodarzy tego forum, czy oprócz prawa graczy do narzekania i prób robienia wstydu na forum ogólnym na temat tego co próbuje bagatelizować dział techniczny -jest jakaś nazwijmy to "twórcza gałąź" więzi z twórcami tej gry, która by owocowała od czasu do czasu informacjami nad czym pracują i czy coś zamierzają poprawiać, usprawniać, czy tylko nadal dodawać błystki? Nic kompletnie nie wynika z działalności tego forum, nie ma jakiegokolwiek kontaktu między Wami a graczami i ma się wrażenie, że moderatorzy, czy nawet admin sami tez nic nie wiedzą, bo chyba nie można nazwać żadną nowością zapowiedzi o Eventach, które i tak są widoczne w oknie gry, czy też o podwójnym exp.. Prawdę powiedziawszy, to więcej można się dowiedzieć na stronach fanzinowych, czy czasami u ruskich niż tutaj.. Kompletnie brak informacyjnej aktywności zarządzających grą, ale też nadzoru tego forum.. Jest coś w planie, aby to zmienić, czy dalej jedziemy na ręcznym?
 3. No niestety.. -motorem takiego dowolnego zgłaszania nadużyć w celu złośliwego zbanowania nie lubianej osoby to efekt posiadania niezliczonej ilości anonimowych kont, które mają swoje korzenie jeszcze z czasów możliwości zgrywania banknotów pojedynkami.. Na FB taki problem prawie nie istnieje od czasu konieczności rejestrowania kont osobowych za potwierdzeniem indywidualnego nr telefonu. Na FB multikonta liczą się na sztuki do kilkunastu max jeśli ktoś założył wcześniej, natomiast na LF (szczupak) albo NK można je liczyć na dziesiątki i stąd powstał problem, bo 1-2 osoby załatwiały bana tylko się przelogowując.. Niestety każdy kij ma dwa końce -niedawno chamstwo zaczęło się uaktywniać również na FB i przyczyną tego może być właśnie ograniczenie możliwości zbanowania wulgarnych osobników.. Ale z drugiej strony na FB jest również inny mechanizm banowania, który usuwa skutecznie wszystkie konta w grze łącznie z profilem osobowym, więc jakiś bat jest..
 4. Otóż nie do końca prawda.. opisywałem już tutaj sytuację gracza z NK, któremu wraz z kilkoma innymi graczami, tuz przed zakończeniem mistrzostw zresetowano wyniki i zamiast nagród z pierwszego miejsca dostał jakieś 2 ordynarne zdrapki w ramach rekompensaty
 5. A tak przy okazji sugestii wprowadzenia jakiegoś pucharka związanego z Legendarnymi Rybami, to może by również pomyśleć o wprowadzeniu takiego osiągnięcia -jako płatnego oczywiście ?
 6. Są różne systemy punktacji -między innymi pucharowy jak w sporcie. Zwykle w okolicy podium są to różnice 20%, 2-5m ok 10% , 6-10m ok 5% i reszta 2%, a końcówka 1%. No i co jeszcze jest wkurzające, to te puchary z mistrzostw, gdzie nie ma różnicy między 4 a 100 miejscem.. W Eventach było można, a tu nie?
 7. @Zenek @Rennard -pół roku minęło i dalej cisza, a tymczasem nadal opłaca się trzymać małe wędki i grać tylko Eventy niż zagrać na mistrzostwach, gdzie i tak tylko 3 miejsca sa jakoś po ludzku premiowane, ale tez nawet pół sonara z tego nie ma, a przy mistrzostwach tylko głównie na zręczność idzie tego sporo.. Ideowców szukacie, czy co? Rzućcie coś wreszcie -eventy kończy w każdej randze po kilkaset osób (na FB i LF szczupak) i ma nagrody o niebo większe niż te z faktycznej rywalizacji..
 8. Jak w temacie.. -było łapanie rekordowych ryb, były konkursy na sieci plus jedna fajna zamiana stosów monet na coś użytecznego i.. kompletna cisza, nic się nie dzieje.. Nie opłaca się, czy już jakieś wczesno -wakacyjne zastoje?
 9. Coowon jest przez niektórych traktowany jako jeden z bonusów, więc nie wiem czy mamy dyskutować o pojęciu uczciwości w grze, czy o TSG, które zwyczajowo stara się nie widzieć takich problemów?
 10. No i skończyło się.. Ja sam potwierdziłem już 2 przypadki RÓWNEGO dzielenia punktów w turnieju przy równorzędnej wadze tak jak w rybie dnia.. Fajnie, że ktoś to wreszcie ruszył.. Temat do zamknięcia.
 11. I wszystko jasne, aczkolwiek z tego co pamiętam gdy sam moderowałem na innym portalu, to nawet usuwany wątek był przez jakiś czas w koszu, aby w razie czego można go było przywrócić -być może tutaj jest inaczej.. Nawiasem mówiąc ponowiłem podobny tekst do tego usuniętego o równorzędnych miejscach w turniejach, więc sprawy nie ma..
 12. Rzecz obecnie do sprawdzenia -wczoraj w turnieju zająłem równorzędnie punktowane miejsce, tak jak w rybie dnia -jeżeli już ktoś też się z tym spotkał ostatnio, to proszę o potwierdzenie.. To byłby jakiś plus dla TSG.
 13. No cóż.. miał być tekst pochwalny, ale wyszło jak zawsze, czyli znowu coś się sknociło -normalka.. A tak przy okazji -kiedyś na zarzuty, że usuwacie posty, miałem okazję przeczytać, że tak w zasadzie to nie są one usuwane tylko UKRYWANE, ale jakoś teraz widzę, że nie ma to pokrycia w faktach..
 14. Zastanawiam się, czy zgłaszając moderatorowi jakiś wątek do usunięcia można liczyć na to, że czyta komentarz do zgłoszenia? Przed chwilą napisałem posta komentującego przywrócenie prawidłowo działającego systemu punktacji równorzędnych miejsc w turnieju (chwała TSG że wreszcie po latach..) i przy okazji zauważyłem swój własny komentarz, który nic nie wnosił do tematu, więc zgłosiłem go, prosząc o usunięcie jako nic nie wnoszący. Za chwile patrzę, że zamiast niego usunięto to co pisałem na temat punktacji, a ten nic nie wnoszący został, no więc zgłaszam go ponownie, prosząc o przywrócenie tego ostatnio napisanego i.. za chwile kompletna pustka -nie ma ani jednego, ani drugiego.. MOJE PYTANIE: czy jak zaznaczę po kolei wszystkie posty jak leci, to też będą tak bezmyślnie po kolei usuwane? Siedzi tam ktoś żywy i czyta w ogóle komentarze do zgłoszeń, czy wszystko leci z automatu co się zgłosi ? Nr wątku, który miał być do usunięcia: 4723 Nr nowego wątku nieprawidłowo usuniętego: 5450
 15. O ile nie ma kont na innych portalach, to powinno chodzić o fejsa, bo stamtąd ją znam.