GKar

Members
 • Content count

  611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Excellent

About GKar

 • Rank
  Grandmaster

Recent Profile Visitors

3080 profile views
 1. Jak ktoś miał inne malutkie konta na moczykiju lub amatorze, to wiedział do czego wykorzystać..
 2. No i okazało się, że znowu byłem niepoprawnym optymistą.. Odpowiedź była dużo prostsza: DO NICZEGO !
 3. Masz 49, a mogło być 25.. -nie narzekaj.. Najbardziej wkurzające jest, jak takie coś wpada za zajęcie 1-go miejsca..
 4. Ale tutaj większość nie wierzy w "dobre programy" do złych rzeczy..
 5. Pewnie będzie jakiś konkurs podobny do świątecznego, gdzie trzeba było podobnymi przynętami wykonać zadania na poszczególnych łowiskach.
 6. My za to śmiejemy się z Ciebie -naiwność i ignorancja są takie bezbronne.. A na poważnie: siedź w takim razie tam gdzie siedzisz i nie wpychaj się z grą na FB, bo spotkanie z rzeczywistością będzie bolesne dla Ciebie i Twojego portfela.. Na LF też można było wiele omawianych tutaj rzeczy zauważyć, ale lepiej nie wiedzieć, że ktoś Cie robi w konia -prawda?
 7. No.. i dochodzimy do sedna, z którym prędzej się zgodzę -oczywiste jest, że łamanie kodów we flashu jest proste dla fachmana i oczywiste jest, że niektórzy mniej rozgarnięci lub z manią wygrywania bez względu na środki będą kombinować, ale staje się to poważnym problemem tylko wtedy, gdzie nie ma praktycznie żadnej reakcji organizatora gry, który powinien być do tego zobowiązany chociażby ze względu na to, że część ludzi płaci realne pieniądze, a pomimo tego nie są w stanie osiągać wyników nawet podobnych do tej mniej chwalebnej części graczy. I tak jak już rzekłem wcześniej: nie widziałem jeszcze takiej gry z takimi przekrętami i z taką bezczynnością zarządzających.. Mało tego: istnieją realne przesłanki, że niektórzy pracownicy coś sobie dorabiają na boku i że są grupy graczy o statusie świętych krów. A dlaczego nie chcę opuszczać tej gry? Dlatego, że poznałem tam sporo fajnych ludzi, dlatego, że kiedyś pomimo istnienia możliwości kombinowania liczył się talent, planowanie, taktyka, współdziałanie -ciężko się pogodzić z tym, że ktoś sukcesywnie rozmontowuje coś, na co poświęciło się tyle czasu..
 8. Nie zrozum mnie źle -odzywasz się w tonie, który znakomicie pasuje do tych, którym wisi równa rywalizacja, a tak mają Ci, którym niewiele w tej grze wyszło, albo nie zależy, ewentualnie również Ci, którzy są beneficjentami róznych przekrętów i kombinacji, więc było by śmieszne, gdyby byli za równa walką. Co do płacenia za grę i oczywistych oczywistości nawet nie podejmuję tematu, bo nie czytasz jakie są relacje między uczciwym płaceniem, a kombinatorstwem, z czego wynika, że z reguły ci co płaca i tak nie wygrywają.. Co do filozofowania na temat tego kto i jak powinien spędzać czas -nawet się nie odnoszę, bo nie ma do czego. Mogę się jedynie dziwic, że jeszcze tu jesteś, skoro Ci na niczym nie zależy.
 9. .. czyli pewnie NK albo na LF w świecie Suma? Widzisz.. -my dobrze wiemy, że gracze oglądający tylko kolorowe opakowania z gry, nie bardzo wiedzą co można znaleźć w środku, ale fakt, że ktoś nie wie, nie oznacza, że tego nie ma.. Dla kogoś machającego sobie dla rozrywki kijem i cieszącego się, że złowił jakąkolwiek legendarną rybę, będzie obojętne co się dzieje w czołówce i czy zasady rywalizacji są równe -Was to po prostu nie dotyczy i w zasadzie nie powinniście nawet zabierać głosu na ten temat. Każdą grę można sobie traktować jako chwilową ciekawostkę, ale można też uczestniczyć całkiem na poważnie, tak jak to robią sportowcy, czy uczestnicy konkursów i chyba nikt nie powie, że jest normalne aby nagrody były rozdawane jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji i brali w tym udział organizatorzy, czy zorganizowane grupy kombinatorów. Wprowadzenie gazet może i nie było złym pomysłem, tylko złym pomysłem było to, że wprowadziły stały podział na tych co mogą wygrać i tych co nie maja żadnych szans -to rzecz bardzo rzadko spotykana w innych grach i całkowicie psuje zabawę tym, którzy weszli do gry aby rywalizować. Tu naprawdę nie ma już żadnej rywalizacji -chyba, że mówimy o zawodach w kombinowaniu i oszukiwaniu.
 10. A do kogo kierowałeś to CV ? Na drugi raz pisz na Berdyczów..
 11. Mmmm.. jak ja lubię takie widoki i twórczość kreatywną działu technicznego.. No dobra.. spróbuję się zmierzyć z tym wyzwaniem: otóż Ci dwaj gracze złapali po samcu i samicy, więc wynik się zsumował.. Niestety inni gracze połakomili się tylko na większą rybkę (samca) i zostali w tyle.. Oczywiście w tym przypadku nie przysługuje rekompensata w postaci zdrapek.. PS. Proszę o ofertę pracy z działu technicznego..
 12. Oj tam.. -oczywiście, że istnieją.. Kiedyś pisałem jak znany w pewnych kręgach gościu wygrał (prawie) mistrzostwa, ale TSG z godzinę przed koncem cofnęło wyniki o 12 godzin, wobec czego połowa z listy top 100 wypadła z niej w ogóle, w tym wygrywający.. Ale rekompensata była.. i wszem -KILKA ZDRAPEK SKARB PIRATA. I to dla tych co uporczywie pyskowali, bo większość nie dostała nic.
 13. Chyba coś wzięli pod uwagę -na spławiku 350kg pojawiły się ryby z nowych łowisk.
 14. Sieć możesz wyciągać szybciej za opłatą -kilka takich razy na dużej sieci i masz..
 15. Teraz to nie takie łatwe, aby cokolwiek udowodnić -ten użytkownik mógł dorwać z kufra-niespodzianki jakąś dużą sieć. Trzeba spojrzeć na profil czy to rybki z jednego łowiska i jak z innymi..