Jump to content
Let's Fish Community

seamasteromega

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

seamasteromega last won the day on April 1 2017

seamasteromega had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About seamasteromega

 • Rank
  Professional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Propozycja do TSG: warto rozważyć zmianę nagród za ranking dzienny, w danej randze dziennie może wygrać jedna osoba, a nagrody są gorsze niż w turnieju, który każdy może rozegrać 3 dziennie, na każdej wędce wygrać może inny gracz, czyli dziennie tych nagród TSG daje mnóstwo, i są znacznie lepsze niż za rybę dnia. Temat był już poruszany, ktoś z administracji "przyjął do wiadomości" i oczywiście cisza.
 2. Rennard, co zrobić, jeśli support na zgłoszenie w ogóle nie odpisuje od ponad 2 tygodni, jedynie standardowa formułka " dział techniczny ... bla, bla bla" ???
 3. Dopóki "geniuszom" kasa wpływa od graczy, to mają ich w głębokim poważaniu, najdelikatniej mówiąc.
 4. Poczekaj trochę, to standardowa pomyłka geniuszy z TSG. Pewnie do południa naprawią.
 5. Kasę za poziom dostają tylko niektórzy, inni nic, jeszcze inni 100 żywców plus King, a jeszcze jeszcze inni bonus exp x 10, od czego to zależy to chyba nawet TSG nie wie. Na odpowiedź od administracji raczej bym nie liczył.
 6. Przecież wiesz, że TSG ma nas głęboko w ..., nasze przelewy tylko ich interesują.
 7. Taaa, ciekawe, jak wszyscy mogą wygrywać, skoro wygrać może tylko JEDEN klub ????
 8. I kolejny błąd w grze, chociaż chyba mało istotny: przy promocji "-70% na WSZYSTKO za banknoty" promocją nie są objęte zdrapki płatne banknotami.
 9. Darkiel, moja logika widocznie inna, mam w evencie WYRAŹNIE napisane np. złów 3 szt czegoś tam na WĘDKĘ MORSKĄ, to łowię na WĘDKĘ MOSRKĄ nie na SIEĆ MORSKĄ, poza tym wyspecjalizowane sieci mogą ułatwić łapanie ryb do osiągnięć za 25 papierków. Np na Rajskiej Plaży rzucam sieć spinningową i prawie same żarłacze do osiągnięć się łowią. Oczywiście dla kogoś kto ma zrobione te wszystkie osiągnięcia nowe sieci nie mają znaczenia, ale pewnie adminek coś wymyśli, bez powodu ich nie wprowadził, szczególnie tych za papierki i perły.
 10. Jak może ryby złowione siecią zaliczać do eventów, skoro w evencie jest napisane na jaką WĘDKĘ złowić rybę ?
 11. A co jest w używaniu Coowona niezgonego z regulaminem ????
 12. Ciekawe, że ten "błąd" naprawili w kilka godzin, a innych miesiącami nie mogą/nie chcą/wisi im. Oczywiście o kasę chodzi, tu oni są w plecy, więc zareagowali błyskawicznie, przy innych błędach w plecy są gracze, więc tsg to olewa.
 13. może się to nie podobać, ale oszustwem raczej nie jest , wykorzystują mozliwości gry do bólu, poza tym jeśli dobrze pamiętam to w początkach rywalizacji klubowej niektóre kluby też ustawiały sobie wieeeeelu graczy na 1 miejscu, łącznie chyba z KB
 14. Na lets fish też są banknoty od kilku miesięcy i raczej bezproblemowo wszyscy dostają. A na normalną, rozsądną odpowiedź od durnowatego adminka to raczej nie licz.
 15. HenGW58 najlepiej zgłoś bezpośrednio do supportu, że masz tyle kont (wymieniając je wszystkie) i że Cię na nich okradli, na pewno uwzględnią
×
×
 • Create New...