Jump to content
Let's Fish Community

Rybka

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Rybka last won the day on April 27 2017

Rybka had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About Rybka

 • Rank
  Professional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co jeszcze ciekawsze i pierwszy i drugi ma rekord ryby coś ponad 80kg a tu takie niespodziewane wyniki w miśkach.Za taki wałek to tsg powinno porządnie oberwać.Skupili się tylko i wyłącznie na tworzeniu nowych okienek promocyjnych i już zupełnie nad niczym nie panują,liczy się tylko i wyłącznie to jak wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy.Okazuje się jednak że możesz wydac majątek a i tak nie wygrasz.
 2. Rybka

  strajk

  Wiedza do ryb z eventu też szarość i to najsłabszy odcień szarości.Ja mam dosyć wszystko ma swoje granice,ja rozumiem,że gra musi zarabiać,ale jak kupuję gazetkę za realne pieniądze to 5 punktów dla rybki która mi jest potrzebna to za mało.Żeby to było jeszcze sporadycznie,ale co kupię gazetkę to ,jedna bardziej szara od drugiej,niech sobie administracja tym szarym badziewiem biura wytapetuje.
 3. Rybka

  strajk

  Weźmy teraz taki evencik Wojny o ryby do osiągnięcia 10 progu potrzeba 1420 punktów,do złowienia 12 rybek czyli wychodzi że minimum rybki to 118,3333.....,czyli 4 lvl wiedzy na wszystkich to stanowczo za mało,minimum 4 ryby na 5 lvl musi być żeby osiągnąć 1420.Przy tych szarych punktach jakie dają w gazetkach ,jak widać wyżej na fotach, to żeby osiągnąć takie lvle wiedzy na 12 rybach to tak KILKA tysi(złotówek) trzeba by wydać,ale w nagrodę za osiągnięcie 10 progu dostaniemy całe 600 banknotów za które możemy kupić sobie aż 5 gazetek.Piszą o ulepszeniu nagród,ale w eventach nagrody zostały tak śmiesznie niskie jak były do tej pory.
 4. Rybka

  strajk

  A to super ulepszona nagroda w szybkich ,naprawdę jestem pod wrażeniem hojności naszego tsg,tylko takie małe pytanko po co mi zanęta na łowisko,którego nie ma?
 5. Rybka

  strajk

  Kupiłam 3 gazetki do miśków,nie wiem czy śmiać się czy płakać.Oto co otrzymałam za 360 banknotów.
 6. Rybka

  strajk

  Gazeta w szybkich taka jak z prezentów czyli 2 rybki po 5,6 punktów,normalnie szał ciał.
 7. Rybka

  strajk

  Marcinie ja nie piszę o dziale ogłoszenia,tylko o tym że ma ikonce miśków można było podejrzeć gdzie będą( w czwartek były już rybki do miśków).
 8. Rybka

  strajk

  Te postulaty strajkowe chyba przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego.To gdzie będą miśki trzymane jest w tajemnicy do ostatniej sekundy chyba,bo nadal nie wiadomo gdzie będą.W obecnie trwających eventach nie ma promo na przynęty.
 9. Jajka pojawiły si e też w szybkich,tylko dlaczego nie u wszystkich tak samo.Dwie pierwsze fotki lvl 300+,dwa następne lvl 70+.Jak widać duży może więcej i koszyki są częściej niż u małych lvl.
 10. Rybka

  Turnieje

  To "perła", takie cudo dostałam za 1 miejsce w turku.
 11. Teraz już wiem czemu w gazetkach taka szarość panuje,bo żeby mieć fiolet lub złoto to ekskluzywne gazetki za perły się kupuje.Chłopaki starają się jak mogą żeby kasę od graczy wyciągnąć.
 12. Chyba tsg zgłupiało już do końca.Dowalili takie lvl wiedzy w tym evencie,że na mojej randze nikt do tej pory nie osiągnął 10 poziomu eventu.Wymagane jest 1420 punktów,a pierwszy ma 1405.Teraz eventy stały się już nie do zrobienia dla większości graczy.Szkoda słów,eventy to ryby dodane w ostatnim czasie żeby nie były wytrenowane i konieczny był zakup gazetek,mam już dosyć ta gra stała się studnią bez dna.
 13. Rybka

  Turnieje

  Jaja sobie z nas to żałosne tsg robi.Dziś kupiłam gazetkę bo lepszy trening do turka był potrzebny to co kupiłam jest gorsze nawet od gazetek z prezentów.Pytam się szanowne tsg za co zapłaciłam 120 baksów ?????
 14. Rybka

  Turnieje

  "Omnibus na rybach" minimum 4 lvl wyszkolenia,szybkie "Większa sztuka" na rybie dopiero dodanej,żeby wymusić na graczach zakup jak największej ilości gazetek.A za pierwsze miejsce w turku dostaje się takie gówno,normalnie ręce opadają.
 15. tygodniówka zaczyna się w niedzielę o 00 i kończy w następną niedzielę o 00 to jak chcesz dodać pojedynek z wczorajszej niedzieli do obecnego rankingu?
×
×
 • Create New...