Jump to content
Let's Fish Community

fajnagra

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by fajnagra

 1. dobrze rozumiem, że licząc same banknoty to trzeba będzie ich prawdopodobnie więcej wydać niż się dostanie?
 2. jeśli grasz na szczupaku albo na fb to dalej można trafiać magię z dziennych losowań na starych zasadach, choć nie wiem czy powinienem pisać bo zaraz zaktualizują grę
 3. nic bardziej mylnego, ja tylko stoję z boku, przyglądam się temu wszystkiemu i się śmieję
 4. No i prawidłowo, krótko za mordę. To ekskluzywna rozrywka a nie zabawa dla biedaków, płacisz albo wyjazd. Ciekaw jestem ile osób już dziś będzie miało wytrenowane łowisko pod event zestawy mistrzów.
 5. Odpowiedzi mogą być tylko dwie: 1. Po dokładnej analizie nie stwierdziliśmy zaistniałego problemu lub jest on elementem rozgrywki 2. "gracze tak chcieli".
 6. Jest to błystka na rybę, która była tylko podczas eventu haloweenowego. Po evencie ryby zniknęły a błystki najwyraźniej zostały.
 7. No to zamiast 140 przy niewielkim wysiłku zarobili 50, 70 czy tam 100 tysięcy. Chciałbym same takie porażki ponosić.
 8. To w sumie tak jak że strajkiem. Był i nie ma.
 9. Dokładnie, chyba nikt się nie łudzi,.że dzięki tej nowej funkcjonalności będzie można porywalizowac na równych zasadach. No to ile to będzie kosztować?
 10. Ciężko mi sobie wyobrazić co mogą wymyślić... Wszystkie rozgrywki opierają się na tym samym. Wiele osób krytykowało rybie oczko, ale wg mnie można było się całkiem dobrze pobawić, wiadomo, że dużo zależało od szczęścia, ale trzeba było chociaż minimalnie ruszyć głową i połowić odpowiednie ryby. Można było też przy okazji ugrać te kilka dodatkowych gazet, czy tam nawet na początku jakieś kufry z perłami dawali.
 11. No ale o co chodzi? Przecież nawet niektórzy strajkujący bez problemu sobie wytrenowali te nowe łowisko na 8,9,10 lvle + jeszcze łowisko na któryś tam poziom. Eventy porobione, mistrzostwa pograne, wszystko jest ok. I nie chodzi mi czy kasa na to była uciułana z gry czy kupiona za prawdziwą kasę, tylko o to, że jakieś śmieszne strajki robicie, chcecie zmian a jednocześnie tańczycie jak wam admin zagra. I wy o tym wiecie i on o tym wie, dlatego nigdy strajki nie przyniosą efektu, bo to wam zależy i lada chwila będzie słać pieniądze tak samo jak wcześniej, a nawet więcej, bo trzeba będzie nadrobić jeszcze. Fajny dziś konkurs mamy "Zestawy Mistrzów", to odpowiedź na strajk, powodzenia w losowaniu, żeby się tylko myszka nie zagrzała
 12. A ja odpowiadam na twój wpis w którym piszesz bzdury i co w związku z tym?
 13. Mi to tam lotto czy są, czy nie ma, tylko zwracam uwagę że piszesz bzdury. Widzisz wszystko się rozchodzi o to czy ktoś aktualnie inwestuje i ile inwestuje a nie o to czy kiedyś kupił sobie wędkę 1000 kg. Są konta z niskim rekordem, które inwestują dużo. Co do łowisk to dziś w 4 na 11 jest potrzebna perłowa wędka no także tak średnio.
 14. O czym Ty piszesz w ogóle. W arcy ryba dzienna na perłowy sprzęt jest może raz-dwa razy w miesiącu, a mistrzostw z rybami 5 tonowymi nie było pewnie z rok albo dłużej. Łowisk na perłowe kij nie ma tak wiele znowu, wszystkie nowe łowiska mają maks rybę 1500 a większość jeszcze mniejsze 1200-1300. Nie wiem jaka to przewaga niby. Juz bez przesady że mają dawać ukleje albo karasia bo panicz jeden z drugim sobie wymyślili gracz do końca gry na kiju 0,7.
 15. Nareszcie TSG wysłuchało graczy i wprowadziło kluczowe zmiany ułatwiające grę. Co prawda musiałem wydać 300 pereł na odblokowanie tych zestawów ale to żaden koszt gdy pomyślę o tych zaoszczędzonych sekundach. Brawo, oby tak dalej.
 16. Owszem, od momentu wprowadzenia nowej wersji gry jest ten błąd. Kupując jakikolwiek bonus za monety zaniża faktyczną cenę, np bonus do doświadczenia x40 kosztuje 40 000 000, a jak się kliknie to napisane jest że 4000
 17. O kur.. chyba serio słupki w dół poleciały, że aż TSG przemówiło do graczy
 18. Już kiedyś było, że włączone były tylko 3 łowiska dziennie i tylko na nich można było rywalizować. Zapowiedź była, że wzmocni to rywalizację i pewnie by tak było, gdyby nie to, że po kilku dniach wszystko wróciło do stanu pierwotnego. Dlaczego? Nie wiadomo. TSG nie musi przecież informować o przyczynach swoich decyzji. Chcieli to włączyli, potem zmienili zdanie to wyłączyli... Wg mnie to był dobry pomysł, 3 losowe łowiska dziennie teoretycznie wykluczyłoby ustawkę klubów nr 1 i nr 2, a przynajmniej nie można byłoby się z góry podzielić łowiskami, żeby utrzymać się na pozycjach. W praktyce, jeśli chodzi o ranking nic by się nie zmieniło, a przynajmniej na pierwszych 2, może 3 miejscach. Ciaśniej byłoby na miejscach 4-10 i większe znaczenie miałaby gra indywidualna, kończenie eventów i pojedynków. Przy opcji 1 łowiska na dzień dla klubu być może rywalizacja w rankingu by się zwiększyła, ale bezpośrednia byłaby zabita, mocniejszym klubom nie opłacałoby się rywalizować ze sobą, bo jeden zostałby z niczym. No i tak jak pisałem, czołówka rankingu byłaby rozpisana przed startem cyklu, czyli tak jak jest teraz, ale w sumie... Każda zmiana, która nie polegałaby na odblokowaniu nowych poziomów na rybie byłaby mile widziana. Czy się doczekamy? Wątpię.
 19. Szczerze to widząc nastawienie po klubach nie trzeba będzie nikogo specjalnie namawiać do strajku, ba, nawet nie trzeba będzie go oficjalnie go tworzyć. Ludzie naprawdę są znudzeni tą grą, a nowe pomysły tylko pomagają podjąć decyzje o tym, żeby grę odstawić. Nawet najbardziej "zaangażowani" odchodzą :). Tsg postawiło wszystko na jedną kartę, za pierwszym razem z gazetkami to był dla nich strzał w 10, teraz powtórzyli, ale chyba przyniosło to odwrotny skutek, no cóż, nowych graczy nie ma, także chcą jeszcze wydoić ze starych co się da. Jeśli chodzi o magazynową gorączkę, to przeważnie w czołówce są te same nicki. Zresztą przypomnijcie sobie jak jeszcze kilka miesięcy temu wyglądały magazynowe, zaczynały się od 300 albo 500pkt wiedzy, z każdym progiem chyba 10 pkt wiedzy więcej i na każdym progu gazetka. Można było sobie naprawdę poprawić konto po takiej gorączce, nawet dla kupujących pakiety za kasę była to zachęta, ale nie... trzeba było obciąć nagrody do 50 pkt + 2 za próg i gazetkę nie wiem co ile bo nawet nie zacząłem. Nie wiedzieć czemu obcięto nagrody za zadania dzienne z 500 do 450 pkt, podniesiono za to próg w eventach wiedzowych, ostatnio można było się wykazać łowiąc ryby na 8 lvl, między innymi na łowisku Tajmyr, które było wówczas od 2-3 tygodni. Takie rzeczy naprawdę zniechęcają, ale my tu możemy sobie pogadać, tyle naszego.
 20. Co za mózg to wymyślił to ja nie mam pytań. Jaki był w ogóle cel wprowadzania nowej wersji? Nie ma tu nic czego by nie było do tej pory, poza jednym, że w starej wersji chociaż wszystko działało. No ja pierdole aż się tego opisać nie da. Ludzie wydają na tę grę konkretne pieniądze a w zamian dostają jakieś śmieszne gówno. Kończy się bonus - nie wyświetla jaki, chcesz wysłać prezent znajomemu - nie da się przesunąć listy, chcesz wejść w jakiś klub poprzez ranking - nie da się i masa innych niedoróbek. Kto dopuścił takiego gniota do użytku? Długo gram, ale takim badziewiem jak jest obecnie to ta gra jeszcze nie była... Zresztą nie wiem po co te wypociny, nawet nikt ze strony tsg nie raczy nawet 5 słów napisać w stronę graczy. Zna ktoś drugą taką grę gdzie twórcy mają tak bardzo wyjebane?
 21. Tak jak ostatnim razem gra wisi i nie można nic zrobić. Przy okazji dlaczego zostały obniżone punkty za zadania dzienne z 500 do 450? Jakiś powód uzasadnienie?
 22. Proszę bardzo, w ten weekend mistrzostwa w arcy idealne na perłowe wędki, największa ryba 140 kg za tydzień nowe łowisko, a potem co? Małe jeziorko czy Zatoka Myrada?
×
×
 • Create New...