Jump to content
Let's Fish Community

fajnagra

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fajnagra last won the day on September 28 2019

fajnagra had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About fajnagra

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dobrze rozumiem, że licząc same banknoty to trzeba będzie ich prawdopodobnie więcej wydać niż się dostanie?
 2. jeśli grasz na szczupaku albo na fb to dalej można trafiać magię z dziennych losowań na starych zasadach, choć nie wiem czy powinienem pisać bo zaraz zaktualizują grę
 3. nic bardziej mylnego, ja tylko stoję z boku, przyglądam się temu wszystkiemu i się śmieję
 4. No i prawidłowo, krótko za mordę. To ekskluzywna rozrywka a nie zabawa dla biedaków, płacisz albo wyjazd. Ciekaw jestem ile osób już dziś będzie miało wytrenowane łowisko pod event zestawy mistrzów.
 5. Odpowiedzi mogą być tylko dwie: 1. Po dokładnej analizie nie stwierdziliśmy zaistniałego problemu lub jest on elementem rozgrywki 2. "gracze tak chcieli".
 6. Jest to błystka na rybę, która była tylko podczas eventu haloweenowego. Po evencie ryby zniknęły a błystki najwyraźniej zostały.
 7. No to zamiast 140 przy niewielkim wysiłku zarobili 50, 70 czy tam 100 tysięcy. Chciałbym same takie porażki ponosić.
 8. To w sumie tak jak że strajkiem. Był i nie ma.
 9. Dokładnie, chyba nikt się nie łudzi,.że dzięki tej nowej funkcjonalności będzie można porywalizowac na równych zasadach. No to ile to będzie kosztować?
 10. Ciężko mi sobie wyobrazić co mogą wymyślić... Wszystkie rozgrywki opierają się na tym samym. Wiele osób krytykowało rybie oczko, ale wg mnie można było się całkiem dobrze pobawić, wiadomo, że dużo zależało od szczęścia, ale trzeba było chociaż minimalnie ruszyć głową i połowić odpowiednie ryby. Można było też przy okazji ugrać te kilka dodatkowych gazet, czy tam nawet na początku jakieś kufry z perłami dawali.
 11. No ale o co chodzi? Przecież nawet niektórzy strajkujący bez problemu sobie wytrenowali te nowe łowisko na 8,9,10 lvle + jeszcze łowisko na któryś tam poziom. Eventy porobione, mistrzostwa pograne, wszystko jest ok. I nie chodzi mi czy kasa na to była uciułana z gry czy kupiona za prawdziwą kasę, tylko o to, że jakieś śmieszne strajki robicie, chcecie zmian a jednocześnie tańczycie jak wam admin zagra. I wy o tym wiecie i on o tym wie, dlatego nigdy strajki nie przyniosą efektu, bo to wam zależy i lada chwila będzie słać pieniądze tak samo jak wcześniej, a nawet więcej, bo trzeba będzie nadrobić jeszcze. Fajny dziś konkurs mamy "Zestawy Mistrzów", to odpowiedź na strajk, powodzenia w losowaniu, żeby się tylko myszka nie zagrzała
 12. A ja odpowiadam na twój wpis w którym piszesz bzdury i co w związku z tym?
 13. Mi to tam lotto czy są, czy nie ma, tylko zwracam uwagę że piszesz bzdury. Widzisz wszystko się rozchodzi o to czy ktoś aktualnie inwestuje i ile inwestuje a nie o to czy kiedyś kupił sobie wędkę 1000 kg. Są konta z niskim rekordem, które inwestują dużo. Co do łowisk to dziś w 4 na 11 jest potrzebna perłowa wędka no także tak średnio.
×
×
 • Create New...