wojtek111333

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About wojtek111333

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

1090 profile views
 1. wojtek111333

  oszustwo w rankingu tygodniowym

  Poczekałem spokojnie 14 dni . Nikt nie raczył mi nawet odpisać na meila , nie dostałem żadnej rekompensaty. Oszukano tylko 3 graczy więc nikomu się nie chce nawet poprawić 1 błędu.Brawo za ciężką pracę i życzę dalszych sukcesów .
 2. wojtek111333

  oszustwo w rankingu tygodniowym

  Bo to jest fajna gra. Ale bez wszystkich oszustów i błędów była by o wiele lepsza.
 3. wojtek111333

  oszustwo w rankingu tygodniowym

  Nigdy nie płaciłem i nie zamierzam płacić.Jak admin nie naprawi błędu to rzucam tą grę i polecam to zrobić innym . Jeśli są oszustwa w rankingu tygodniowym to są także w mistrzostwach turniejach i innych tylko tych nie da się udowodnić.Nie ma sensu grać jeśli i tak zawsze wygrają ludzie admina.
 4. wojtek111333

  oszustwo w rankingu tygodniowym

  czekam na jakiegoś moderatora który mi to wytłumaczy
 5. wojtek111333

  ranking tygodniowy turnieji

  Te zdjęcia pochodzą z Letsfish.com z tego tygodnia w którym admin w trakcie włączył podwojenie punktów. Jest to ranking tygodniowy turniejowy a nie pojedynków.
 6. wojtek111333

  ranking tygodniowy turnieji

  To że nie ma nagród a jest tylko pucharek nie oznacza że mogą być takie błędy(oszustwa )w grze.
 7. wojtek111333

  oszustwo w rankingu tygodniowym

  Ewidentne oszustwo w grze gracz suka 12 i jej pucharki i niemożliwe z takimi pucharkami 2960 punktów.Znajdzie się jakiś mądry gracz lub moderator który wytłumaczy jak ?
 8. Czemu ranking międzynarodowy nie pokrywa się z rankingiem krajowym, mimo podwojenia punktów pod koniec powinien wyglądać identycznie, oczywiście z samymi Polakami.
 9. wojtek111333

  WŁAMANIE NA KONTO

  Witamy! Dziękujemy za wiadomość. Zgodnie z regulaminem gry, do każdego gracza należy zapewnieni bezpieczeństwa dla swojego komputera, oraz konta gry. i fajnie przez moje banalne hasło(mea culpa) staciłem konto na które ciężko pracowałem przez półtora roku, fajnie w końcu mogę rzucić tę grę , bardzo dziękuje osobie która to zrobiła , dzięki niej w końcu mogę przestać grać w tą fajną grę.
 10. wojtek111333

  WŁAMANIE NA KONTO

  a jak to dokładnie zrobić?
 11. wojtek111333

  WŁAMANIE NA KONTO

  ktoś włamał mi się na konto i nabił poziom nakupił wielkich wędek, wydał wszystką kasę , jest jakaś minimalna szansa na szansa na cofnięcie tych zmian na koncie ?
 12. Niestety ja też nie ogarniam błystek dedykowanych , łowię na błystki z podanymi wagami.Nie jestem żadnym ekspertem od legendarnych ryb mam tylko 113 legendarnych ryb złapanych na 88 levelu , znajdź kogoś kto naprawdę łowi 115 , mi wpadają tylko przez przypadek .A przy okazji mam teraz sesję i nie mam czasu tego ogarnąć.
 13. Moderator sam bierze wędkę w garść i idzie łowić.matiX tak trzymać brawo
 14. Pewnie tak jest, kolejny błąd w grze , trochę ich za dużo ktoś mógł by w końcu je ogarnąć , szczególnie że ten istnieje od zmiany całego sprzętu w grze na nowy , czyli kawał czasu.Za dużo małych błędów w tej grze a chyba nie ma nikogo kto to sprawdza i naprawia bez interwencji graczy. A taki błąd chyba nie jest za skomplikowany do naprawy .
 15. tak , ale jest co najmniej 1 wyjątek Tucunare z Rio Negro można złowić na hak 93 kg mimo wagi ryby 9,213