Burzanov

Members
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

About Burzanov

 • Rank
  Master
 1. Informacja dla graczy

  A teraz wyobraź sobie, że grasz w grę stworzoną i prowadzoną przez profesjonalistów Miłej zabawy
 2. Czystość gry

  Najlepszą obroną jest... brak akcji. Zatem nie licz na cokolwiek. Co mają Ci napisać? Cokolwiek by nie napisali i tak będzie źle. Wydaje mi się, iż było dość czasu aby załapać, że ŻADNYCH zmian w tej materii nie będzie. Pisałem już to wielokrotnie, że wg autorów jest dobrze jak jest teraz. Gra już na siebie zarobiła i likwidacja w każdym momencie mogłaby być możliwa. Tylko po co? Każdy konkurs, mistrzostwa, nowe łowiska, nowe ryby generują przychód. Czasem większy, czasem mniejszy ale ciągle jakiś. Jak kranik wyschnie, to się wszystko zaorze. A póki co, ciągnijmy to dalej. Miejsc na mapach sporo, miejsc na nowe ryby jeszcze więcej. Jeśli ktoś liczy na uczciwą rywalizacją, to lepiej aby poszukał sobie inną grę. Szkoda jego nerwów. Zapewne zauważyliście, ze odkąd powstało forum to kilkanaście nicków okupuje kilka(naście) tematów, bez jakiegokolwiek wsparcia z drugiej strony (autorów). Oni mogą tak bez końca. My? Pewnie też. Zatem w przyszłym roku będą się przewijały te same nicki w tych samych tematach. Możemy tak bić pianę do usranej śmierci. Nic z tego nie wyniknie.
 3. Cwaniactwo TSG.

  Dokładnie. 70% na wszystko i 50% więcej banknotów to jest to co napędza wpływy na konto. A oni potrafią liczyć pieniądze.
 4. Cwaniactwo TSG.

  Nie zostanie zlikwidowana
 5. Event Żaglice kontra Płaszczki

  Małe uzupełnienie. Wędka morska 200 (za monety), wagi ryb, 684,5 kg, gdzie wcześniej wagi kształtowały się na poziomie 530-540 kg. Jeśli przelicznik dla innych będzie podobny, to np morska 590 i waga ponad 2 tony.
 6. NIEUCZCIWI GRACZE GRY NARYBY

  94 pkt. Reszta się zgadza
 7. Turnieje - naliczanie punktów

  Pisałem Ci wielokrotnie, że zmiany w grze wprowadzane są bez jakiejkolwiek informacji. Poza tym rozmawialiśmy o punktacji tygodniowej 4 miesiące temu. Szmat czasu. Zawsze możesz napisać do supportu prośbę o wytłumaczenie. Chociaż widzę, że już to zrobiłeś
 8. Banknoty za evet

  Max 350+300
 9. Waga ryb w eventach

  Uważaj, bo to zadziała tylko w jedną stronę A tak naprawdę wagi są zbliżone. Współczynnik wynosi w granicach 2,4-2,6.
 10. Lipen eventy

  U arcy jest 350 za "amerykański połów". Za poprzedni było 300.
 11. Wielkie oszustwo

  Nie umiemy/nie chcemy... reszta dokładnie jak napisałeś. Po co zmieniać coś co działa (czyli wpływy na konto)? Tylko po co mają to pisać? Lepiej zamknąć oczy i być niewidzialnym.
 12. O eventach ogólnie

  Stary, szacun. Niewielu już zostało z kompletem konkursów na koncie. Przynajmniej na LF.
 13. Wielkie oszustwo

  Wiedzą, ale co mają Ci napisać?
 14. Czas Spławika

  W sumie, to gdzie jest napisane, że łowiska mają być ogólnodostępne? To, że do tej pory tak było, nie oznacza, że będzie tak stale. Pewnie ok południa otworzą