Jump to content
Let's Fish Community

Burzanov

Members
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Burzanov last won the day on July 12 2016

Burzanov had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Burzanov

 • Rank
  Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A teraz wyobraź sobie, że grasz w grę stworzoną i prowadzoną przez profesjonalistów Miłej zabawy
 2. Najlepszą obroną jest... brak akcji. Zatem nie licz na cokolwiek. Co mają Ci napisać? Cokolwiek by nie napisali i tak będzie źle. Wydaje mi się, iż było dość czasu aby załapać, że ŻADNYCH zmian w tej materii nie będzie. Pisałem już to wielokrotnie, że wg autorów jest dobrze jak jest teraz. Gra już na siebie zarobiła i likwidacja w każdym momencie mogłaby być możliwa. Tylko po co? Każdy konkurs, mistrzostwa, nowe łowiska, nowe ryby generują przychód. Czasem większy, czasem mniejszy ale ciągle jakiś. Jak kranik wyschnie, to się wszystko zaorze. A póki co, ciągnijmy to dalej. Miejsc na mapach sporo, miejsc na nowe ryby jeszcze więcej. Jeśli ktoś liczy na uczciwą rywalizacją, to lepiej aby poszukał sobie inną grę. Szkoda jego nerwów. Zapewne zauważyliście, ze odkąd powstało forum to kilkanaście nicków okupuje kilka(naście) tematów, bez jakiegokolwiek wsparcia z drugiej strony (autorów). Oni mogą tak bez końca. My? Pewnie też. Zatem w przyszłym roku będą się przewijały te same nicki w tych samych tematach. Możemy tak bić pianę do usranej śmierci. Nic z tego nie wyniknie.
 3. Dokładnie. 70% na wszystko i 50% więcej banknotów to jest to co napędza wpływy na konto. A oni potrafią liczyć pieniądze.
 4. Małe uzupełnienie. Wędka morska 200 (za monety), wagi ryb, 684,5 kg, gdzie wcześniej wagi kształtowały się na poziomie 530-540 kg. Jeśli przelicznik dla innych będzie podobny, to np morska 590 i waga ponad 2 tony.
 5. 94 pkt. Reszta się zgadza
 6. Pisałem Ci wielokrotnie, że zmiany w grze wprowadzane są bez jakiejkolwiek informacji. Poza tym rozmawialiśmy o punktacji tygodniowej 4 miesiące temu. Szmat czasu. Zawsze możesz napisać do supportu prośbę o wytłumaczenie. Chociaż widzę, że już to zrobiłeś
 7. Max 350+300
 8. Uważaj, bo to zadziała tylko w jedną stronę A tak naprawdę wagi są zbliżone. Współczynnik wynosi w granicach 2,4-2,6.
 9. U arcy jest 350 za "amerykański połów". Za poprzedni było 300.
 10. Nie umiemy/nie chcemy... reszta dokładnie jak napisałeś. Po co zmieniać coś co działa (czyli wpływy na konto)? Tylko po co mają to pisać? Lepiej zamknąć oczy i być niewidzialnym.
 11. Stary, szacun. Niewielu już zostało z kompletem konkursów na koncie. Przynajmniej na LF.
 12. Wiedzą, ale co mają Ci napisać?
 13. W sumie, to gdzie jest napisane, że łowiska mają być ogólnodostępne? To, że do tej pory tak było, nie oznacza, że będzie tak stale. Pewnie ok południa otworzą
×
×
 • Create New...