Alkione

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

About Alkione

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alkione

  DOSC TYCH NOWYCH ŁOWISK

  Dokładnie, nic ciekawego, oprócz kolejnych pakietów. Kiedyś np. na walentynki były eventy specjalne, teraz kreatywność TSG ograniczy się zapewne do następnego pakieciku, bo... no jakżeby to tak, mieliby pozwolić, żeby coś graczom skapnęło ot tak, dla zabawy?
 2. Alkione

  DOSC TYCH NOWYCH ŁOWISK

  Jeśli jesteście/byliście tylko "drobnymi" wpłacaczami, albo w ogóle za darmo gracie, to TSG ma w czterech literach wasze odejścia z gry. Więc możecie sobie brawędzić do woli.
 3. Alkione

  DOSC TYCH NOWYCH ŁOWISK

  Zgadza się, te łowiska zaczynają się już mylić, jedno na 3 miesiące by wystarczyło.
 4. Alkione

  Turniej wprowadzenie cechy ryb

  Przecież za chwilę te cechy będą do kupienia. Zapewne za perełki. Kolejne ulepszenia służą tylko temu, żeby nie dało się później nic ugrać bez osiągnięcia odpowiedniego lvl-u czegoś tam, albo odblokowaniu jakiejś opcji. Wówczas pojawia się koło ratunkowe - pakiecik za 299.99 zeta. I dopóki kieszeń tych, których celem życiowym jest kupowanie sobie pucharków i gadżetów (w formie obrazków na ekranie) wydaje się bez dna, dopóty będzie trwało gotowanie żaby.
 5. Alkione

  Świątecznie

  SLAWENTYWKS46, widocznie za mało dojna ta krowa... fajnagra, szczytem szczytów jest dla mnie magazynowe szaleństwo z czytaniem perłowych gazetek. Co to w ogóle jest za konkurs, w którym, żeby wygrać/coś ugrać, w ogóle się nie gra, a tylko płaci? Dla mnie idea jakiegokolwiek konkursu polega na tym, że się gra. OK, płacę, to mam lepsze możliwości, nie płacę, zadowalam się mniejszą wygraną, ale GRAM, a nie robię przelew, klikam i sru... To jest parodia, a nie konkurs w grze. W ogóle zlikwidujmy eventy, turki, miśki, tylko admin niech urządzi licytację pucharków.
 6. Alkione

  Świątecznie

  Hihihi, no bo wiesz, Mikołaj to tylko do grzecznych dzieci przychodzi...
 7. Alkione

  Świątecznie

  Stawiam za to dolary przeciw łupinom od orzechów, że w czwartek rano pojawią się okienka "Mikołajkowa promocja" albo "Pakiet Świętego Mikołaja" czy coś w ten deseń, za 249,99 zeta (czy inną kwotę). Czyli, jeśli chcesz mieć mikołajki, to se zafunduj... Nie wierzę w to, że TSG coś da graczom ot tak, aby mieli choć raz w roku radochę. Co do wymienionych nagród - uuuu, wybredny jesteś: Q i siłki, to jeszcze się mogą przydać w eventach/turkach. Można je ostatecznie opchnąć na pchlim targu za jakąś gazecinę. Dla mnie najbardziej beznadziejne ze wszystkiego, poza gwiazdkami exp, są kuferki niespodzianki, w których zazwyczaj wciskana jest do plecaków totalna dziadownia: podbieraki, stare zanęty na jakieś nieistniejące halloweenowe ryby, licencje na Starożytną Grotę...
 8. Alkione

  Świątecznie

  Zbliżają się Mikołajki, idzie Gwiazdka.... Ciekawa jestem, czy inwencja TSG ograniczy się do wciśnięcia graczom kolejnego świątecznego/mikołajkowego/gwiazdkowego pakietu fantów za realną kasę, czy może wyobraźnia twórców gry jednak sięga dalej i potrafi sprostać świątecznemu wyzwaniu. Byłoby fajnie (pomarzyć sobie można, nie...? ), gdyby gracze dostali możliwość wygrania sensownych (podkreślam - SENSOWNYCH a nie śmieciowe gwiazdki exp) nagród w jakimś ciekawym evencie. Evencie, w którym zabawa byłaby - dla odmiany - dostępna dla wszystkich, niezależnie od lvl i zasobności plecaka, posiadanego sprzętu (mam na myśli np. otwarcie łowisk eventowych). Aha, i nie wiem, jak inni gracze, ale ja uważam, że wszelkie eventy/zabawy typu "świąteczne" powinny raczej być w miarę możliwości szybkie do ugrania. Naprawdę, na okres obejmujący Wigilię, Święta, Nowy Rok nie można odpuścić wyczerpujących eventów, które się robi ślęcząc godzinami na sonarze? To czas, w którym się siedzi z rodziną przy stole i śpiewa kolędy, tudzież je, pije i popuszcza pasa, a nie tłucze nawet w najulubieńszą gierkę. Nie można dać czegoś lekkiego, łatwego, przyjemnego? Nagrody nie muszą być jakieś mega wypasy, ale z drugiej strony nie śmieszne (badziewny exp dla arcymistrza). Po prostu satysfakcjonujące przeciętnego gracza. I bez takiego rozrzutu, że arcy dostaje kupę kasy, magiki, sonary, a amator zieloną gwiazdkę, monety i niebieskie siłki. Przez cały rok - to ok, inwestujący i mający dłuższy staż mają z gry więcej, ale na święta nie można ucieszyć całej gawiedzi? Rozumiem, że TSG musi zarabiać na grze i nie jest instytucją charytatywną. Przez cały rok - to i owszem - trzeba się napocić albo napłacić, żeby mieć osiągnięcia. Ale skoro już od wielkiego dzwonu robicie jakieś świąteczne przedsięwzięcia, to nie zbiedniejecie chyba, jeśli choć raz z okazji świąt: nie będzie to tylko kolejna promocja; otworzycie wszystkie potrzebne łowiska; odpuścicie żmudne i długotrwałe eventy, wymagające czasu oraz rankingi, w których wygrywają tylko krezusi z topowych klubów, rzucicie jakieś przydatne gadżety w ramach nagrody, a także wymyślicie coś oryginalnego. Bo to już jest nudne - wiszenie na sonarze, żeby złowić 120, a nie 119, kolekcjonowanie 3 razy dziennie po 5 określonych ryb... Nie wspomnę już, jak wkurza event świąteczny, w którym nagle maluch (niski lvl) dowiaduje się, że nic nie ugra, bo nie ma pojazdu, licencji, albo odpowiedniego sprzętu, aby chociaż pierwszy/drugi próg czegoś tam osiągnąć... A jak osiągnie, to się nacieszy... expx2 i podbierakiem niespodzianką. No cóż, ten wpis wygląda już niemal jak list do Mikołaja.... Hihi. Się zobaczy.
 9. Alkione

  TSG oszukuje na gazetkach

  Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, pewnie ci, którzy otwierają gazetki programami, to nie, ale ja, jako szary gracz, zauważyłam kolejne oszustwo ze strony TSG, naprawdę podpadające pod definicję oszustwa. TSG wprowadziło różne rodzaje gazet - nagród. W założeniu, jest jakaś gradacja, np. Tajemnice wędkarzy mają być niby lepsze od Haka na rybę, Fanatyk wędkarstwa od Wędkarza doskonałego, itp. Jeśli otwieram 3 razy Tajemnice wędkarzy, i za każdym razem są tam po 4 niebieskie ryby, to dostaję, do jasnej ciasnej, 3 razy pisemko Hak na rybę, czyli nie to, co miałam dostać (wygrać). Itp. Jeśli otwieram Fanatyka wędkarstwa, i są tam 5 razy rybki złote, to tak naprawdę wcisnęli mi Wędkarza doskonałego, tyle że pod inną nazwą. Jeśli mam dostać uczciwie to, co mi się w sensie wygranej nagrody należy to powinno być GWARANTOWANE. Że w Fanatyku przynajmniej jedna z ryb ZAWSZE będzie fioletowa, w Tajemnicach wędkarzy przynajmniej jedna ZAWSZE będzie złota, itp. Inaczej po prostu nabijacie graczy w butelkę.
 10. Alkione

  Nie można kupić pakietu

  Ja nie wiem, jak ty masz, ale u mnie - tak jak przypuszczałam, mój pakiet się "przeterminował" i już go nie kupię. G...ó mam, nawet jeśli naprawili. Oto jak oszuści z TSG robią wałka z graczy. Wszyscy, którzy próbowali kupić zaraz po 7.00, zostali zrobienie w balona. Ciekawe, czy ktokolwiek coś z tym zrobi, czy udawać będą, że "nie ma problema".
 11. Nie działa opcja kupienia pakietu pięciu wielkich magazynów o rybach z nowego łowiska Vancouver (za banknoty). Przy próbie kupienia wyskakuje błąd i wyrzuca z gry. Oczywiście, jak się obudzicie świtkiem koło południa, to już będzie po herbacie, bo oferta aktywna jest tylko przez 2 godziny.
 12. Alkione

  Magazynowa Gorączka

  Zgadza się, gra nie działa na szczupaku, pokazuje nowe łowisko, 100% i gra wisi.
 13. Alkione

  Lets Fish STRAJK

  Aha, i jeszcze żeby było ciekawiej, wspomniane konto ma 24 lvl, choć prowadzi w miśkach w randze profesjonalista (od 25 lvl)... Takie rzeczy "to tylko w let's fish"?
 14. Alkione

  Lets Fish STRAJK

  Ja dodałabym jeszcze brak kontroli nad oszustami. Aktualnie w mistrzostwach w randze profesjonalisty na pierwszych dwóch miejscach są goście, u których łączna waga złapanych ryb przekracza łączną wagę rekordów dla wszystkich ryb zadanych do mistrzostw. Suma rekordów to jakieś 1200 kg., a na 1 miejscu ktoś nałowił ponad 2000 kg. Co na to TSG? Ktoś za realną kasę kupił sobie sprzęt za baksy, gazetki, wytrenował ryby, a i tak nic mu to nie da przy takich wałkach...
 15. Alkione

  Błąd w evencie Legenda Wędki

  W evencie Legenda Wędki, na wędce spinningowej 80 kg jest do złowienia Aloza Chikora o wadze 225,5 kg, 5 sztuk, podczas gdy rekord tej ryby wynosi 205,938 kg.