Jump to content
Let's Fish Community

Alkione

Members
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Alkione last won the day on December 10 2019

Alkione had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About Alkione

 • Rank
  Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zabrał w ogóle kuferki. Niech zgadnę... na prośbę graczy???
 2. Błystki są warte 250 $. Wartość 1 robota za 100 pkt oceniam na 25 $ - za taką cenę można go było kupić w kuferkach. 1 robot=100 pkt. 100 pkt x 10 = 1000 pkt. Tyle powinna być warta błystka świąteczna. Ewentualnie można by to lekko obniżyć, np. do 800-700 pkt, zakładając, że gracze nabyli błystki w promocji, a roboty też były rodzajem oferty. To, co zaproponował admin, to kpina z graczy. I gdzie możliwość pozbycia się np. zdublowanych pojazdów?
 3. lodołamacz, z głupim się na łby pozamieniałeś? Śmieci to są: licencje na zaginiony świat, zdublowane pojazdy, gwiazdki exp, błystki na ryby ze świąt, które znikają, stare zanęty na nieistniejące łowiska, itp. Ale akurat tego nie ma jak się pozbyć. Magia i sonary są potrzebne w grze. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozbywa się tego w "warsztacie" za gazetkę typu "moja pierwsza wędka" czy magazyn na myradę. Piszesz takie głupoty, a potem Zenki zabierają magię z bonusów dziennych. Już wiemy dlaczego. Po Twoim wpisie zabiorą z nagród w eventach szare siłki i kingi, skoro to śmieci. Wietrzenie plecaków to chyba mamy na co dzień w tej grze. Chyba, że to jakaś prowokacja i chcesz ludzi na początku roku wkurzyć. darkiel, 👍
 4. Ale czad - w zagubionych prezentach admin dał mi w prezencie halloweenową błystkę wiedźmy. Wyjątkowo przydatny fant, mam nadzieję, że kolejne nowe łowisko to będzie Łysa Góra.
 5. Zenek, o cenach w grze to zdaje się, że coś innego pisałeś. Teraz widzę zmieniony tekst, to trochę nie w porządku. Moi przedmówcy odnieśli się do wypowiedzi, która obecnie nie istnieje, i wyszli na głupków.
 6. Te 9 nowych ryb to na prośbę graczy, oczywiście.😆
 7. Co do bonusów dziennych na niższych lvl-ach - ktoś, kto je wymyślił, rozminął się chyba z rozumem. W poprzednim "kalendarzu" były pojazdy - głupota, bo użytkownik mógł już od dawna mieć taki kupiony, Ale w nowym na ten miesiąc - znów TE SAME POJAZDY!!! Czyli przez dwa dni gracz na dobrą sprawę nic nie dostaje, jeśli już tę zakichaną łódkę i samochód odebrał miesiąc temu. Dlaczego niższe rangi nie mogą dostać równowartości pojazdu w banknotach - wtedy kupiliby sobie taki, którego potrzebują?
 8. Ależ jak najbardziej się wsłuchuje. Kilka dni temu ktoś (lupiprobaki) był przeszczęśliwy, że może sobie tanio kupić magię i dziękował Zenkom niemal na kolanach za tę niebywałą łaskawość. A zatem po co rozdawać w bonusach, skoro gracze skaczą z radości, że sobie w promocji kupią za prawdziwe pieniądze?
 9. 10. PROSZĘ ODDAĆ MAGIĘ W BONUSACH DZIENNCH!!! 11. Proszę nie dodawać co miesiąc nowego łowiska, wystarczy jedno na kwartał/pół roku...
 10. 4. Proszę nie nawalić kilkunastu czasochłonnych eventów, tylko zaproponujcie coś atrakcyjnego, łatwego i możliwego do zrobienia DLA WSZYSTKICH. Niech święta będą raz na ruski rok zabawą (z możliwością wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród), a nie komerchą. Tej chyba mamy dosyć na co dzień.
 11. Przeczytałam wątek i stwierdziłam z przerażeniem, że parę osób narzeka na zbyt małą ilość pkt wiedzy w magazynówkach i na to, że dostaje nie taką prasę, jakiej potrzeba.. Siedźcie cicho, bo admin "na prośbę graczy" zwiększy w "gorączkach" ilość pkt wiedzy z 50 na 60, a zabierze gazetki. Chyba lepiej jednak nie zgłaszać żadnych uwag. Idą święta. Zapewne TSG już intensywnie myśli o tym, jak nam je "uprzyjemnić". Nie wiem, co na to inni gracze, ale jeśli to ma wyglądać tak, jak Halloween, to ja wysiadam. Uważam, że w okresie gwiazdkowym to powinna być świąteczna zabawa, a nie świąteczna harówka i fedrowanie urobku - czyli sterta ewentów z rybami na 10 lvl treningu, itp. Aby dać radę, trzeba było cały dzień ślęczeć. Do tego konieczność zainwestowania w ryby (dedyki, trening), które potem zniknęły. To było chore, kto to w ogóle wymyślił!!!??? Na bór sosnowy, czy w święta nie można rzucić czegoś miłego, lekkiego i przyjemnego, do zrobienia w kilka chwil miedzy karpikiem a barszczykiem, tylko trzeba nawalić wydarzeń, zabierających całe godziny czasu? Moim zdaniem wystarczy - serio - jakiś jeden prosty ewent z akcentem świątecznym, możliwy bez problemu do zrobienia DLA KAŻDEJ RANGI i NA KAŻDYM SPRZĘCIE, bez konieczności kupowania czegokolwiek (głównie chodzi mi o otwarcie łowisk). Z fajnymi nagrodami (czyli NIE dla: bonusów exp, zanęt i przynęt, kuferków z niespodziankami typu podbierak, licencji na Zaginiony Świat, itp.) Skoro wszędzie mowa o magii świąt, to może odrobina magii? Czy naprawdę TSG tak bardzo zbiednieje, jeśli raz w roku zrobi coś rzeczywiście DLA GRACZY? Czy prezenty mamy sobie sami zafundować po megapromocyjnej cenie kilku tysięcy pereł?
 12. W zanętach mi się z kolei trafiła zanęta na iphony i jakaś halloweenowa dyńka. 🤣
 13. Ale w "Warsztacie starego wędkarza" gracze chcą wymienić śmieci z plecaka, typu tony bonusów exp, a nie akurat magię.
 14. lupiprobaki, nie widzisz, że to jest gotowanie żaby? Jeśli na to pozwolimy, Zenki nas ugotują, jak nic. Nie chodzi o to co admin dał, ale co ZABRAŁ graczom. Gdyby NIGDY WCZEŚNIEJ nie była dawana magia w żadnych bonusach i OD ZAWSZE byłaby tylko do kupienia za prawdziwe pieniądze, oferta byłaby może rzeczywiście fajna. Obecnie admin zabrał możliwość korzystania z konkretnej opcji w grze tym, którzy nie płacą (magia w bonusach). To chyba normalne, że gracze protestują i dlatego popieram kolegę Darkiel. W obecnej formie to nie jest "oferta dla graczy" tylko "wymuszenie zakupu". Czy jeśli admin np. wprowadzi opłatę w perłach za zrobienie ewentu, za dedyki, za wstęp na łowiska, itp. - co na to powiesz? Zaprotestujesz, czy jeśli będzie można kupić perły odpowiednio tanio, polecisz, kupisz i ucieszysz się, że łaskawie pozwolono Ci wyskoczyć z kasy? I nie, nie chodzi o to, czy ten pakiet magii jest tani, czy drogi. Chodzi o to, że nie służy on ułatwieniu gry tym, którzy chcą szybciej, krócej, więcej, tylko zastępuje coś zabranego graczom wcześniej, co funkcjonowało od wielu lat (ja gram od 2015 r.) Nie zgadzajmy się, aby metodą małych kroczków Zenek ugotował nas jak te żaby. Za rok okaże się, że bez inwestowania prawdziwych pieniędzy to w tej grze nawet zadań dziennych nie zrobisz.
×
×
 • Create New...