Jump to content
Let's Fish Community

Alkione

Members
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Alkione last won the day on December 15 2017

Alkione had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

About Alkione

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Darkiel, nie żartuj, przecież w miśkach na małych rybach zyskują właśnie przede wszystkim ci, co walą real kasę na gazety, więc głupoty opowiadasz.
 2. TSG w czterech literach ich ma.
 3. W pakiecie gazetek eventowych na dziś, tym za 2000 $, są ryby nie z aktualnego, a z poprzedniego eventu. Chodzi oczywiście o ten bardziej atrakcyjny, czylki 3 gazetki z Wędkarskich faktów! POPRAWCIE TO NATYCHMIAST! Ciekawe tylko, jak zrekompensujecie straty tym, którzy pakiet już kupili!
 4. Zgadza się, a dla niższych rang - choć raz w miesiącu open dla graczy z wędkami za $, a nie tylko dla gazeciarzy.
 5. Alkione

  Rybie oczko

  Dobrze się bawią, a błędy w grze? Nie można wymienić żetonów na nagrody (w Rybim oczku) (chcę kupić pakiet 5 wielkich magazynów i wyświetla się komunikat "Przedmiot nie jest dostępny do zakupu".) Oszuści! Co to znowu za wałek? Skoro tak, to proszę oddać mi z powrotem moje $ i zabierajcie sobie te gów...ane żetony!
 6. Alkione

  Rybie oczko

  Takie, w których można się wykazać grubością wpłat? Magazynowa gorączka jest wg mnie ok, tzn. była, zanim admin nie zabrał możliwości kupowania gazet za $ z gry.
 7. Dokładnie, nic ciekawego, oprócz kolejnych pakietów. Kiedyś np. na walentynki były eventy specjalne, teraz kreatywność TSG ograniczy się zapewne do następnego pakieciku, bo... no jakżeby to tak, mieliby pozwolić, żeby coś graczom skapnęło ot tak, dla zabawy?
 8. Jeśli jesteście/byliście tylko "drobnymi" wpłacaczami, albo w ogóle za darmo gracie, to TSG ma w czterech literach wasze odejścia z gry. Więc możecie sobie brawędzić do woli.
 9. Zgadza się, te łowiska zaczynają się już mylić, jedno na 3 miesiące by wystarczyło.
 10. Przecież za chwilę te cechy będą do kupienia. Zapewne za perełki. Kolejne ulepszenia służą tylko temu, żeby nie dało się później nic ugrać bez osiągnięcia odpowiedniego lvl-u czegoś tam, albo odblokowaniu jakiejś opcji. Wówczas pojawia się koło ratunkowe - pakiecik za 299.99 zeta. I dopóki kieszeń tych, których celem życiowym jest kupowanie sobie pucharków i gadżetów (w formie obrazków na ekranie) wydaje się bez dna, dopóty będzie trwało gotowanie żaby.
 11. Alkione

  Świątecznie

  SLAWENTYWKS46, widocznie za mało dojna ta krowa... fajnagra, szczytem szczytów jest dla mnie magazynowe szaleństwo z czytaniem perłowych gazetek. Co to w ogóle jest za konkurs, w którym, żeby wygrać/coś ugrać, w ogóle się nie gra, a tylko płaci? Dla mnie idea jakiegokolwiek konkursu polega na tym, że się gra. OK, płacę, to mam lepsze możliwości, nie płacę, zadowalam się mniejszą wygraną, ale GRAM, a nie robię przelew, klikam i sru... To jest parodia, a nie konkurs w grze. W ogóle zlikwidujmy eventy, turki, miśki, tylko admin niech urządzi licytację pucharków.
 12. Alkione

  Świątecznie

  Hihihi, no bo wiesz, Mikołaj to tylko do grzecznych dzieci przychodzi...
 13. Alkione

  Świątecznie

  Stawiam za to dolary przeciw łupinom od orzechów, że w czwartek rano pojawią się okienka "Mikołajkowa promocja" albo "Pakiet Świętego Mikołaja" czy coś w ten deseń, za 249,99 zeta (czy inną kwotę). Czyli, jeśli chcesz mieć mikołajki, to se zafunduj... Nie wierzę w to, że TSG coś da graczom ot tak, aby mieli choć raz w roku radochę. Co do wymienionych nagród - uuuu, wybredny jesteś: Q i siłki, to jeszcze się mogą przydać w eventach/turkach. Można je ostatecznie opchnąć na pchlim targu za jakąś gazecinę. Dla mnie najbardziej beznadziejne ze wszystkiego, poza gwiazdkami exp, są kuferki niespodzianki, w których zazwyczaj wciskana jest do plecaków totalna dziadownia: podbieraki, stare zanęty na jakieś nieistniejące halloweenowe ryby, licencje na Starożytną Grotę...
 14. Alkione

  Świątecznie

  Zbliżają się Mikołajki, idzie Gwiazdka.... Ciekawa jestem, czy inwencja TSG ograniczy się do wciśnięcia graczom kolejnego świątecznego/mikołajkowego/gwiazdkowego pakietu fantów za realną kasę, czy może wyobraźnia twórców gry jednak sięga dalej i potrafi sprostać świątecznemu wyzwaniu. Byłoby fajnie (pomarzyć sobie można, nie...? ), gdyby gracze dostali możliwość wygrania sensownych (podkreślam - SENSOWNYCH a nie śmieciowe gwiazdki exp) nagród w jakimś ciekawym evencie. Evencie, w którym zabawa byłaby - dla odmiany - dostępna dla wszystkich, niezależnie od lvl i zasobności plecaka, posiadanego sprzętu (mam na myśli np. otwarcie łowisk eventowych). Aha, i nie wiem, jak inni gracze, ale ja uważam, że wszelkie eventy/zabawy typu "świąteczne" powinny raczej być w miarę możliwości szybkie do ugrania. Naprawdę, na okres obejmujący Wigilię, Święta, Nowy Rok nie można odpuścić wyczerpujących eventów, które się robi ślęcząc godzinami na sonarze? To czas, w którym się siedzi z rodziną przy stole i śpiewa kolędy, tudzież je, pije i popuszcza pasa, a nie tłucze nawet w najulubieńszą gierkę. Nie można dać czegoś lekkiego, łatwego, przyjemnego? Nagrody nie muszą być jakieś mega wypasy, ale z drugiej strony nie śmieszne (badziewny exp dla arcymistrza). Po prostu satysfakcjonujące przeciętnego gracza. I bez takiego rozrzutu, że arcy dostaje kupę kasy, magiki, sonary, a amator zieloną gwiazdkę, monety i niebieskie siłki. Przez cały rok - to ok, inwestujący i mający dłuższy staż mają z gry więcej, ale na święta nie można ucieszyć całej gawiedzi? Rozumiem, że TSG musi zarabiać na grze i nie jest instytucją charytatywną. Przez cały rok - to i owszem - trzeba się napocić albo napłacić, żeby mieć osiągnięcia. Ale skoro już od wielkiego dzwonu robicie jakieś świąteczne przedsięwzięcia, to nie zbiedniejecie chyba, jeśli choć raz z okazji świąt: nie będzie to tylko kolejna promocja; otworzycie wszystkie potrzebne łowiska; odpuścicie żmudne i długotrwałe eventy, wymagające czasu oraz rankingi, w których wygrywają tylko krezusi z topowych klubów, rzucicie jakieś przydatne gadżety w ramach nagrody, a także wymyślicie coś oryginalnego. Bo to już jest nudne - wiszenie na sonarze, żeby złowić 120, a nie 119, kolekcjonowanie 3 razy dziennie po 5 określonych ryb... Nie wspomnę już, jak wkurza event świąteczny, w którym nagle maluch (niski lvl) dowiaduje się, że nic nie ugra, bo nie ma pojazdu, licencji, albo odpowiedniego sprzętu, aby chociaż pierwszy/drugi próg czegoś tam osiągnąć... A jak osiągnie, to się nacieszy... expx2 i podbierakiem niespodzianką. No cóż, ten wpis wygląda już niemal jak list do Mikołaja.... Hihi. Się zobaczy.
 15. Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, pewnie ci, którzy otwierają gazetki programami, to nie, ale ja, jako szary gracz, zauważyłam kolejne oszustwo ze strony TSG, naprawdę podpadające pod definicję oszustwa. TSG wprowadziło różne rodzaje gazet - nagród. W założeniu, jest jakaś gradacja, np. Tajemnice wędkarzy mają być niby lepsze od Haka na rybę, Fanatyk wędkarstwa od Wędkarza doskonałego, itp. Jeśli otwieram 3 razy Tajemnice wędkarzy, i za każdym razem są tam po 4 niebieskie ryby, to dostaję, do jasnej ciasnej, 3 razy pisemko Hak na rybę, czyli nie to, co miałam dostać (wygrać). Itp. Jeśli otwieram Fanatyka wędkarstwa, i są tam 5 razy rybki złote, to tak naprawdę wcisnęli mi Wędkarza doskonałego, tyle że pod inną nazwą. Jeśli mam dostać uczciwie to, co mi się w sensie wygranej nagrody należy to powinno być GWARANTOWANE. Że w Fanatyku przynajmniej jedna z ryb ZAWSZE będzie fioletowa, w Tajemnicach wędkarzy przynajmniej jedna ZAWSZE będzie złota, itp. Inaczej po prostu nabijacie graczy w butelkę.
×
×
 • Create New...