Jump to content
Let's Fish Community

Alkione

Members
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Alkione last won the day on December 10 2019

Alkione had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Alkione

 • Rank
  Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marcin, bo właśnie o to chodzi, żebyś sobie nie mógł wymienić po atrakcyjnym kursie tego, czym możesz sobie wyłożyć ściany w pokoju. Tylko żeby pokazać, że coś się niby robi dla graczy (zupełnie jak rząd w walce z chińskim wirusem).
 2. To ja jeszcze dopiszę jeden punkt: wyjątkowo atrakcyjną zmianą jest takie podniesienie wagi ryb do złowienia w ewentach, że uniemożliwia to ukończenie wydarzenia niższym rangom (nawet przy użyciu maksymalnych siłek 70% plus 29% i i zanęt), które nie mają dostępu do największych żyłek, błystek i przyponów, oraz nie mogą korzystać z tzw. przewagi lvl-u.
 3. janiemoge, cicho siedź bo Zenki nie znają się na żartach. Potem będzie "na prośbę graczy".
 4. Admin to w ogóle stosuje metody z PRLu. Modus operandi wygląda tak: żeby zwiększyć zapotrzebowanie, należy ograniczyć dostępność. Gracze narzekają, że pojazdy i licencje to śmieci? W takim razie nie będzie już otwartych łowisk do zawodów. Bonusy exp to śmieci? No to wycofamy z nagród i odbierzemy możliwość kupowania ich za monety. Przewiduję następny ruch: skoro niektórzy zrzędzą, że dostają w gratisach larwę czy kijankę, to niedługo w sklepie też będzie to można nabyć tylko za banknoty. I nagle okaże się, że wszyscy przeszczęśliwi.
 5. Zabrał w ogóle kuferki. Niech zgadnę... na prośbę graczy???
 6. Błystki są warte 250 $. Wartość 1 robota za 100 pkt oceniam na 25 $ - za taką cenę można go było kupić w kuferkach. 1 robot=100 pkt. 100 pkt x 10 = 1000 pkt. Tyle powinna być warta błystka świąteczna. Ewentualnie można by to lekko obniżyć, np. do 800-700 pkt, zakładając, że gracze nabyli błystki w promocji, a roboty też były rodzajem oferty. To, co zaproponował admin, to kpina z graczy. I gdzie możliwość pozbycia się np. zdublowanych pojazdów?
 7. lodołamacz, z głupim się na łby pozamieniałeś? Śmieci to są: licencje na zaginiony świat, zdublowane pojazdy, gwiazdki exp, błystki na ryby ze świąt, które znikają, stare zanęty na nieistniejące łowiska, itp. Ale akurat tego nie ma jak się pozbyć. Magia i sonary są potrzebne w grze. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozbywa się tego w "warsztacie" za gazetkę typu "moja pierwsza wędka" czy magazyn na myradę. Piszesz takie głupoty, a potem Zenki zabierają magię z bonusów dziennych. Już wiemy dlaczego. Po Twoim wpisie zabiorą z nagród w eventach szare siłki i kingi, skoro to śmieci. Wietrzenie plecaków to chyba mamy na co dzień w tej grze. Chyba, że to jakaś prowokacja i chcesz ludzi na początku roku wkurzyć. darkiel, 👍
 8. Ale czad - w zagubionych prezentach admin dał mi w prezencie halloweenową błystkę wiedźmy. Wyjątkowo przydatny fant, mam nadzieję, że kolejne nowe łowisko to będzie Łysa Góra.
 9. Zenek, o cenach w grze to zdaje się, że coś innego pisałeś. Teraz widzę zmieniony tekst, to trochę nie w porządku. Moi przedmówcy odnieśli się do wypowiedzi, która obecnie nie istnieje, i wyszli na głupków.
 10. Te 9 nowych ryb to na prośbę graczy, oczywiście.😆
 11. Co do bonusów dziennych na niższych lvl-ach - ktoś, kto je wymyślił, rozminął się chyba z rozumem. W poprzednim "kalendarzu" były pojazdy - głupota, bo użytkownik mógł już od dawna mieć taki kupiony, Ale w nowym na ten miesiąc - znów TE SAME POJAZDY!!! Czyli przez dwa dni gracz na dobrą sprawę nic nie dostaje, jeśli już tę zakichaną łódkę i samochód odebrał miesiąc temu. Dlaczego niższe rangi nie mogą dostać równowartości pojazdu w banknotach - wtedy kupiliby sobie taki, którego potrzebują?
 12. Ależ jak najbardziej się wsłuchuje. Kilka dni temu ktoś (lupiprobaki) był przeszczęśliwy, że może sobie tanio kupić magię i dziękował Zenkom niemal na kolanach za tę niebywałą łaskawość. A zatem po co rozdawać w bonusach, skoro gracze skaczą z radości, że sobie w promocji kupią za prawdziwe pieniądze?
 13. 10. PROSZĘ ODDAĆ MAGIĘ W BONUSACH DZIENNCH!!! 11. Proszę nie dodawać co miesiąc nowego łowiska, wystarczy jedno na kwartał/pół roku...
 14. 4. Proszę nie nawalić kilkunastu czasochłonnych eventów, tylko zaproponujcie coś atrakcyjnego, łatwego i możliwego do zrobienia DLA WSZYSTKICH. Niech święta będą raz na ruski rok zabawą (z możliwością wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród), a nie komerchą. Tej chyba mamy dosyć na co dzień.
×
×
 • Create New...