Ania

Members
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

About Ania

 • Rank
  Expert Angler

Recent Profile Visitors

3096 profile views
 1. Oczywiście support ma wyj@@ne ,odpisze za 10 dni a tu żaden moderator nie raczy nawet odpisać .....
 2. Niestety nie jestem tak przewidywalna aby co wieczór robić screeny plecaka itp .Ostatnio kupiłam 34 licencje na Nil i trafił mi sie turek tam i co? i gówno .Licencji nie było ! Olałabym sprawe gdyby zostały otwarte z automatu i dodane pkt do łowisk ale tak nie stało .Sprawdzałam kilka razy i to jest nie możliwe! Takie treny jakie miałam ,takie mam i a ni pkt wiecej do treningu .Kupic szt 10-12 na Indus i nic nie dostać? nie mam leveli kosmicznych .Na zaniki pamieci też nie cierpie .Jak powiedziałam: nie odpusze bo byly zbyt wiele dobrych gazet na dane łowiska ,złotych ,fioletów !
 3. Ktoś kompetentny mi odpisze jak to możliwe ,że wszystkie zbierane czasopisma zostały mi usunięte????Czy zostane odesłana do supportu na wieczne zapomnienie ?! Tak sie nie robi,tak sie po prostu nie robi !!!!!!!!! Nie odpuszcze dopóki nie zostaną mi zwrócone wszystkie czasopisma zakupione za baxy ,bądż w oczku i wygrane w evencie i oczku !!! Nie były to zwykłe zapchaj nic !
 4. JAK TO MOŻLIWE,PYTAM JAK TO K@@@A MOŻLIWE ,ŻE ZNIKŁO MI OKOŁO 200 CZASOPISM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO JAKKKKKKKKKKK?!???!?!?!??!!!! JAJA JAKIEŚ !!!!!!!!!! ODKŁADAŁAM GAZETY Z PAKIETÓW, EVENTÓW,TURNIEJ ,I WYMIAN ,ZA OCZKO ,ZAKUPIONE ZA BAXY ....I GDZIE TO K@@A JEST????????? PO POŁUDNIU BYŁY WSZYSTKIE! WRACAM DO DOMU WIECZOREM I NAGLE ZDAJE SOBIE SPRAWE ,ŻE MAM TYLKO 2 SZT !! 2SZT!!!!!!!! ZA SZYBKI KONKURS ! KPINA . NIE WIEM JAK TO MOŻLIWE ŻE WSZYSTKIE ZNIKŁY ,JA ICH NIE OTWIERAŁAM I JESTEM WŚCIEKŁA !! ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA STANU MOJEGO KONTA NA GODZINE 16:00 DNIA 1.10.2019 !!!! UID: 1315279951 I NIE PITOLCIE ŻE SIE NIE DA,BO PO PROMO NA PERŁE W TAKI SAM SPOSÓB COFALIŚCIE KONTA !!! CZEKAM AN REAKCJE MODERATORA,BO SZLAG MNIE BIERZE!!!
 5. Ania

  Kod 1337 blokada konta

  W poważnych grach szanuje się gracza . W razie awarii ,problemy są usuwane bardzo szybko .A tu? Piszesz i zlewa:Czekaj Cieciu 2 tygodnie aż ktoś sie ogarnie i odpisze! A może to taka strategia,aby przeczekać ,może zapomni ,nie bedzie rościł praw do tego co stracone ? Bo pomijając eventy ,to jak teraz te osoby zdobędą pkt do dodanych NA STAŁE ryb światecznych ,skoro były do zdobycia tylko w tamtym okresie.... ..... Na liczenie przychodów czas jest ,na gracza nie ,przyjdzie inny ... Polityka gry ,nic sie nie zmienia
 6. Ania

  Kod 1337 blokada konta

  Graczom ,którzy zostali bezpodstawnie zbanowani ,należy sie rekompensata i to nie jakieś gów..e ,pare zanet ,BO STRACILI nagrody za event ,który wczoraj sie kończył i za ten ,który dziś sie kończy (świateczny ),za konkurs świateczny jednodniowy ,nie mówiąć już o nerwach jakie tracą ,próbując odzyskac swoje konta .
 7. Ania

  Kod 1337 blokada konta

  W klubie własnie ktoś pisał ,że grał tylko z telefonu w święta. Dzis odpala gre a tu ban i też nie wie skąd i za co! Oczywiście dziś koniec eventu wiec bedzie stratny
 8. Ania

  Świąteczny sklepik 50+

  O tym samym wczoraj myślałam ,że w końcu dali event gdzie są równe szanse ,a dziś odpalam grę i widze pakiet za prawie 3 stówy z elementami światecznymi .... to policzek dla ludzi ,którzy poświęcają czas aby łowić te pierdoły za 5 pkt !!! Gracze łapią i próbują coś ugrać a ci co nie chcą tego robić i tak będą wyżej , świąteczne świństwo.
 9. Ania

  Nowa ryba

  Tsg ma daleko w poważaniu zdanie graczy .Za niedługo bedziemy mieć nowe łowiska co 2 tyg Mieli je ograniczyć do jednego na kwartał ale w d.... to mają .Czasss Hajssss . Podwójne mistrzostwa ...wszystko na kurduple a perłowcy swoimi tysiączkami mogą sobie w nosie dłubać .
 10. Ania

  Nowa ryba

  Jest już kilka takich ryb .A co do problemów z plikami to nie wiem dlaczego zmienili formaty dodawanych fotek .Komu to przeszkadzało?
 11. Ania

  Fish'o'ween

  A i żeby nie było :po 21 skonczył sie szybki z 2 gazetkami do eventu a od wcześniejszego mineło 7h .. Tak sie lula ludzi w arcy bo w weteranie było całkiem inaczej
 12. Ania

  Fish'o'ween

  Jak miło, że sznowne TSG faworyzuje nocnych graczy Wczoraj w dzień było ,od rana ,może z 6 szybkich konkursów z przedmiotami do tegoż eventu ,ale od 22 do 8 rano już leciały prawie nieprzerwanie !!! Dziś w dzień też to samo: ale nadchodzi noc i budzą sie "lepsi "gracze ,więc znów im sie super składa,kilka godzin z tymi oto szybkimi mini konkursami (1 właśnie sie skonczył i widać 3 kolejne),a reszta obchodzi się smakiem,bo kto normalny nie potrzebuje snu aby łapać 24h .Brawooooo .Ludzie to nie idioci i widzą ,że nawet w takich pierdołach chylicie czoła w pewne kierunki D@@e
 13. Event Magazynowa Gorączka :w regulaminie pisze ,że cytuję:Pkt można zdobywać otwierając magazyny lub trenując ryby .... Tymczasem za trening ryby nie ma żadnego pkt !!! Tylko za otwarcie magazynu !!!
 14. Ania

  Dodatkowe Mistrzostwa

  Jeśli wprowadzają nowy konkurs w ciągu tygodnia,to powinien być on tak samo uwzględniony w zapowiedziach ,jak i inne .Albo wszystko albo niech nic nie piszą.
 15. Ania

  Dodatkowe Mistrzostwa

  Jeśli do mnie pijesz to fakt:moje treningi d ..urywają