Jump to content
Let's Fish Community

ciamek

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ciamek last won the day on December 22 2015

ciamek had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About ciamek

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rennard Bardzo chętnie udostępnię swoje konto tak żeby: "właściciel" lub "administrator", lub ktoś kto "chciałby się przekonać" z TSG (bo rozumiem screeny to nie wszystko); mógł zobaczyć jak wyglądają Mistrzostwa w randze Arcy. Sami się przekonacie czy jest możliwe aby te same osoby 3, 4, 5 razy z rzędu osiągały tak rewelacyjne wyniki, Darek wspomniał że nie jesteśmy graczami grającymi od paru miesięcy (my gramy od początku tej gry!!!!!), i nie chodzi o samo wygrywanie TYLKO KREW NAS ZALEWA jak w ostanie 2 godziny wyniki można poprawiać jak na zawołanie!!!!!! wierzcie mi TO NIE JEST MOŻLIWE BEZ WSPARCIA jestem w stanie uwierzyć jak się poprawi jedną, no dobra dwie ryby o parę gram pod koniec Mistrzostw ale nie poprawia na zawołanie o tyle gram ile potrzeba do wejścia do 3 to już masakra. Może warto też zagrać żeby nas zrozumieć ? może łatwiej będzie podejmować decyzję o "kasowaniu" takich oszustów.
 2. Tak obserwuję krótkie wydarzenia i co by o nich nie mówić moim zdaniem mogą być ciekawym urozmaiceniem, ale pod warunkiem że wprowadzimy w nich kilka zmian. Na chwilę obecną "spławiki" mają małe szanse na wejście do 10, mały spin i morska również nie dają za dużego pola do popisu. Ewidentnie promowane są największe kijki (choć zdarza się wydarzenie dla maluchów). Żeby umożliwić walkę tym mniejszym i spławikom szczególnie przy wydarzeniach na pkt. może ustalić zasadę zaliczania ryb od progu 99 lub 98 (na chwilę obecną czas wyłowienia rybki na spławik nawet na 99 pkt. z max. dopkami jest 2 razy dłuższy niż spin który z łatwością w tym samym czasie łowi dwa razy po 80 pkt.) i nie ma najmniejszych szans na bycie na podium. Drugi temat to może dołożyć jako warunek wydarzenia max. kijek na którym dane wydarzenie można łowić, to z pewnością utrudni ustawianie rybek a i lvl z mniejszymi kijkami będą mogły powalczyć z wysokimi lvl. To luźna sugestia tak na szybko Co o tym sądzicie, może też macie jakieś pomysły??
 3. Riki76: Mordo nie za ma co, żeczywiście jest tek że każdy na swoim sprzęcie może widzieć inne kolory ale te paski były naprawdę "na czasie"
 4. Riki76 rekordowa waga danej ryby był pasek czerwony
 5. tak może nie w temacie Zły ale .........................tak Ty wiesz najlepiej jak to działa patrząc na wydarzenie które właśnie się skończyło :))) pozdrawiam Kolegę. Chyba jestem troszkę dłużej w tej grze ale jeszcze nie korzystałem z pomocy.............. Krzyczysz ale święty nie jesteś
 6. Darek zawsze optymista taki już jestem patrzę pozytywnie na wszelkie zmiany i staram się być obiektywny. Może Zenek z ekipą zaczną myśleć a nie tylko patrzą na kieszeń
 7. Zły Posejdon, w moim odczuciu zmieniając punktację pkt prestiżu umożliwilibyśmy rywalizowanie większej ilości klubów w ranku klubowym. I nie chodzi tu tylko o MS tylko o mądrą punktację. Puchar świata wygrywa nie ta osoba która zdobęcie MŚ tylko przez cały sezon zdobywa pkt w zawodach pucharowych. A w let's fish jest odwrotnie 2 x mistrzostwa i pozamiatany rank klubowy Tu nie chodzi o ułatwienie wygrywania mistrzostw tylko o to aby więcej graczy mogło wziąć udział i aktywnie starać się wejść do 10, a ich codzienny wysiłek w turkach miał przełożenie na wyniki a sam doskonale wiesz jak o teraz wygląda w Arcy.
 8. Darek a może by tak opcja zamiany exp 40 i innych na te "wartościowe dla danej rangi. To samo jeśli chodzi o przynęty czy zanęty np. wymiana pomiędzy graczami w ramach np. klubu bez limitu.
 9. Robert dodam tylko gdzie jest czerwony pasek z informacją o rybie rekordowej dla danego gracza. To było piękne posunięcie tak ogólnie to paski były psunięciem in plus - tabliczki które mamy to "banał", wyróżnienie legendy jest ok.
 10. Riki76 dokładnie, aplikacja mobilna i wybór czegokolwiek to istny armagedon Popracujcie nad mobilem bo to jedyna opcja dla ludzi którzy pracują zawodowo a usunięcie "dedyków" w momencie prezentacji ryby jest bardzo złym pomysłem.
 11. ciamek

  Banknoty za evet

  czy 100 czy 50 czy 200 - ważne żeby była logika, tak samo z sonarami co z tego że masz 3 sonary do wygrania jak musisz ich użyć w ilości 1 do 3 żeby zakończyć evet? Kolejna rywalizacja która dla gracza nie ma sensu. Nagroda powinna być wymierna i uwzględniać poniesione koszty, przecież nie robimy tego tyko dla wirtualnego pucharku
 12. Chłopaki racja wcześniejszy układ pucharków był idealny (to chyba pierwsze słowo idealny w tej grze ) po co go było zmieniać???? Teraz mamy istny b... bałagan
 13. Zenek, jeżeli gracz proszący dostanie 3 bonusy a kolejny gracz w trakcie weryfikacji systemu kliknie jako 4 to wysłany bonus znika z jego puli i przepada
 14. Darek (Dabar) w większości zgoda, rzeczywiście skopana jest punktacja prestiżowa. Ryba Dnia - to dla mnie absurd, nie wiem jak i kto "dokręca" śrubkę ale złowienie tej rybki pod rekord i znalezienie się w pierwszej 10 możemy porównać ze zdobyciem Mount Everestu bez butli z tlenem, a jak widzimy w ranku Arcy zazwyczaj dzięki pomocy niedozwolonych programów. Po drugie (Panie Zenku) Wy robicie to dla zysku i my też (chociaż tylko wirtualnego) więc jak widzę co jest do wygrania w rybie dnia to odpuszczam bo kompletnie mi się to nie opłaca. Pojedynki - tylko i wyłącznie dla ustawek i przelewanie pkt prestiżu (szczególnie dla graczy mających kilka kont w podobnej randze) Mistrzostwa - kolejne zawody w "biegach narciarskich" Duże ryby na podium cała "Norwegia" niezmiennie Ci sami gracze i nie ma żadnej opcji aby ich zdetronizować (chwała im za wytrwałość i nabicie tak wysokich lvl) ale dopóki waga tych największych ryb będzie uzależniona od wielkości lvl takie mistrzostwa są bez sensu przynajmniej w randze arcymistrzów, Małe ryby, cóż wejść do 10 to poświęcenie kilkudziesięciu godzin a wygranie takich zawodów graniczy z cudem bo zawsze znajdzie się ktoś kto gra na "wspomaganiu" :(((( No i jedyne sensowne rozwiązanie to Turnieje: chociaż tu można w miarę na podobnych zasadach powalczyć o zwycięstwa i sensowne nagrody (ale to od niedawna po zmianie nagród i urealnieniu wagowym rybek na poszczególnych wędkach) ZAPOMNIELIŚCIE o jednym o pkt prestiżu to jedyne zawody które w miarę, powtarzam w miarę dają satysfakcję i możliwość wygranej dla wszystkich graczy, i tu podniósłbym pkt prestiżu. Darek Ranking tygodniowy będzie miał rację bytu jeśli wyrzucimy z niego Rybę dnia i zrobimy dla poszczególnych rang, inaczej Arcymistrzowie i Weterani maja małe szanse na osiąganie dobrych wyników.
×
×
 • Create New...