Rennard

Moderators
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Rennard

 • Rank
  Expert
 1. bezahlen

  Hello! Please send a request to our support team with your UiD number.
 2. MANIPULACJA ADMINISTRACJI !!!

  @Sara Faktycznie jest błąd. Na lets-fish.com powinno już być ok, wkrótce zostanie naprawione na pozostałych portalach.
 3. MANIPULACJA ADMINISTRACJI !!!

  Podany event jest przeznaczony głównie dla graczy, którzy stale aktualizują swój sprzęt wraz ze zdobywanymi poziomami. Nie jest on w żaden sposób obowiązkowy. Jeżeli ktoś posiada wysoki poziom, oraz nisko poziomowe wędki i nie chce ich zmieniać może ten event pominąć, trwa on jeden dzień. Formuła tutaj zastosowana nie podmieni dotychczasowych wydarzeń w grze, a przynajmniej obecnie nie ma takich planów. Tego typu eventy jeżeli będą się jeszcze w przyszłości pojawiać to w formie wydarzeń dodatkowych.
 4. Konkurs ,,Pogoń za rybą"

  Info od developera - Event dostosowany jest do poziomu jaki gracz obecnie posiada, oraz do najlepszej wędki dostępnej za monety na tym poziomie.
 5. Kolejne oszustwa TSG

  Jedynie gracze, którzy należą do klubu w momencie rozdawania nagród kwalifikują się do ich otrzymania. Ten system istnieje w niezmienionej postaci od czasu, kiedy został wprowadzony do gry. Z przyczyn technicznych nie ma możliwości, aby system zapamiętywał graczy którzy opuścili klub przed rozdaniem nagród.
 6. Zaloguj przez Onet

  @Azirik Prosimy aby wszystkie osoby, które nie mogą się zalogować do gry pisały bezpośrednio do supportu.
 7. SZYBKIE ZDOBYWANIE LVL

  Każde następne nazwanie innego użytkownika oszustem itp. będzie karane blokadą możliwości wypowiedzi. Tego typu zgłoszenia proszę przekazywać bezpośrednio do administracji gry. EOT - Rennard
 8. SZYBKIE ZDOBYWANIE LVL

  Podany gracz nie jest zblokowany.
 9. nie moge zalogowac sie na telefonie

  Co się dokładnie dzieje? Pojawia się jakiś konkretny błąd podczas próby logowania?
 10. 03.10.2016 - Server maintenance

  The game is now available on lets-fish.com
 11. 03.10.2016 - Prace modernizacyjne

  Gra jest już dostępna na portalu lets-fish.com
 12. Hello! Due to some minor technical problems we are forced to extend server maintenance. The game on lets-fish.com will be closed until 3:00pm Sorry for the inconvenience
 13. Witamy! Ze względu na drobne problemy techniczne, prace modernizacyjne na serwerach gry lets-fish.com zostają przedłużone do godziny 15:00 Przepraszamy za utrudnienia.
 14. SIECI -zgłoszenie kradzieży

  Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem do gry możliwości sprzedawania przedmiotów. W grze pojawi się informacja, w momencie kiedy opcja zostanie dodana.
 15. Dear players! Due to the growing problem of identical number of points in the internal classifications of clubs, we introduced a new solution. The rewards in the internal club classifications will be divided between the players with the same ranking position (without the decimal fraction).