karakal

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

About karakal

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i dziś się potwierdziło, że to musi być ciężka robota ogarnąć taką "skomplikowaną" grę. Ryby z open zmiksowane do magazynowej gorączki, tylko trzy łowiska w gazetkach, masakra...
 2. Mam wrażenie, że odkąd admin zamienił zabawę w grę o to kto więcej zapłaci nikogo nie interesuje pisanie poradników i nie ma w tym nic dziwnego. Jak ktoś chce się bawić w odkrywanie tajemnic to jego sprawa. Pisanie gotowców na temat jakiegoś rozwiązania może jedynie popsuć rozrywkę jak to miało miejsce z szybkimi wydarzeniami, i tylko dlatego że paru graczom to się nie podobało. Więc pretensje o brak porad proponuję słać bezpośrednio do moderatorów gry.
 3. karakal

  Rybie oczko

  Obok wytworów mikołajkowych, helloweenowych i innych podobnych znajdzie się miejsce i dla niego. Proponuję specjalny ranking dla tego okazu, a wielkość złowionej ryby będzie uzależniona od ilości dokonanych przelewów.
 4. karakal

  Rybie oczko

  No i macie swoje rybie oczko, szykujcie się, wiadro gorącej kawy, bo zapowiadają się nieprzespane nocki, tylko wtedy można na spokojnie ustawki grać pomiędzy kontami :)) A dla normalnych magazynowej gorączki nie będzie?
 5. Karp mikołajski to cała kreatywność admina. Grupa dzieciaków ma z zabawy radochę, ale kasę trzepią więc żyć nie umierać.
 6. To już ładowanie pieniędzy wam nie wystarcza? Serio? Do wielu durnych zmian można się przyzwyczaić, ale na taką normalny człowiek czasu nie znajdzie. No i dobrze, utopcie samych siebie geniusze...
 7. karakal

  Rybie oczko

  Beczą, ale grają. Zamiast pokazać adminowi, gdzie może sobie to wszystko wsadzić będą trzy dni ustawek, wiele godzin przed kompem i radość, że było czym czas zapełnić. Brawo Wy.
 8. Dokładnie. I nikogo nie obchodzą lamenty paru osób. Może to jeszcze czytają, ale o jakiejkolwiek odpowiedzi to można pomarzyć. Będzie więcej dennych eventów, jeszcze więcej pakietów (podstawowe już nie wystarczają, żeby być najlepszym trzeba kupować największe, a chętnych nie brakuje) i mnóstwo nowych rybek, ale mogą też być inne rzeczy, nieważne co się łowi, ważne że to coś trzeba wytrenować :)) Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich w Nowym Roku!!
 9. Właśnie dziś obie pojawiły się obok siebie. Nigdy nie kupowałem żadnych zanęt więc nawet nie wiem skąd się u mnie wzięły. Co do skuteczności to już tego nie sprawdzę, bo kilka które miałem za 150pkt wymieniłem Nadal jednak nie rozumiem jak king, jakkolwiek nie byłby zdobyty może być mniej warty od zanęty Q (K za 50, Q za 75) Poza tym dlaczego nie mogę wymieniać wszystkich exp, mam x100 którego wymienić się nie da, a jest za to x1000 praktycznie nie do zdobycia na moim poziomie. Ech tfurcy...
 10. Jest jakiś problem z zanętami king. Wczoraj były warte 50pkt czyli mniej niż zanęta Q, a dziś okazuje się że 'podrożały' do 150pkt, ale jakimś sposobem nie mogę żadnej sprzedać, gdyż licznik pokazuje stan zerowy choć w plecaku mam ich kilkaset sztuk.
 11. Nie mogę wkleić żadnego pliku więc tylko napiszę, że w randze weteran w rankingu dziennym jest ryba, której nie ma na żadnym łowisku.
 12. karakal

  Rybie oczko

  Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca. Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?
 13. I ta ogólnie to gra nie działa na szczupaku.
 14. karakal

  Rybie oczko

  No nie wiem, na dwa konta łatwo robić ustawki i przelewać kasę na główne z pomocniczych, prowizja dla admina nie zniechęci kombinatorów. W wyzwaniach też grają pomiędzy swoimi kontami, choć tu akurat nagrody są jakie są więc cwaniaczki wiele nie zyskują. Pozostaje czekać na kolejne pomysły i mieć nadzieję, że będą dobrze przemyślane.