karakal

Members
 • Content count

  100
 • Joined

 • Last visited

About karakal

 • Rank
  Professional
 1. Konkurs 'Stan Rzeczy'

  Właśnie dziś obie pojawiły się obok siebie. Nigdy nie kupowałem żadnych zanęt więc nawet nie wiem skąd się u mnie wzięły. Co do skuteczności to już tego nie sprawdzę, bo kilka które miałem za 150pkt wymieniłem Nadal jednak nie rozumiem jak king, jakkolwiek nie byłby zdobyty może być mniej warty od zanęty Q (K za 50, Q za 75) Poza tym dlaczego nie mogę wymieniać wszystkich exp, mam x100 którego wymienić się nie da, a jest za to x1000 praktycznie nie do zdobycia na moim poziomie. Ech tfurcy...
 2. Jest jakiś problem z zanętami king. Wczoraj były warte 50pkt czyli mniej niż zanęta Q, a dziś okazuje się że 'podrożały' do 150pkt, ale jakimś sposobem nie mogę żadnej sprzedać, gdyż licznik pokazuje stan zerowy choć w plecaku mam ich kilkaset sztuk.
 3. Nowa ryba

  Nie mogę wkleić żadnego pliku więc tylko napiszę, że w randze weteran w rankingu dziennym jest ryba, której nie ma na żadnym łowisku.
 4. Rybie oczko

  Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca. Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?
 5. Magazynowa Gorączka

  I ta ogólnie to gra nie działa na szczupaku.
 6. Rybie oczko

  No nie wiem, na dwa konta łatwo robić ustawki i przelewać kasę na główne z pomocniczych, prowizja dla admina nie zniechęci kombinatorów. W wyzwaniach też grają pomiędzy swoimi kontami, choć tu akurat nagrody są jakie są więc cwaniaczki wiele nie zyskują. Pozostaje czekać na kolejne pomysły i mieć nadzieję, że będą dobrze przemyślane.
 7. Lets Fish STRAJK

  Ciekawe, że ci co dostają od admina najwięcej w tej grze chcą jeszcze więcej. Bo nie zapominajmy o graczach spoza topowych klubów płacących za grę, których jest całkiem spora grupa, witać to po różnych rankingach. Wpłaty były i będą i nawet ci z wklejonymi awatarami strajku nie pograją długo na luzie.
 8. Problem z botami w 1vs1

  Niestety, ale to o czym piszesz to nie żadne oszustwo, bo nikt nie zabrania łowić ryb w ostatnich sekundach i tylko od gracza zależy jak rozgrywa pojedynek. Oczywiście nikt nie lubi takich cwaniaków. Jedynym obecnie sposobem na uniknięcie podobnego zachowania jest gra na "pasy", a jeśli ktoś nie chce poddać najlepiej łowić na maksa obie ryby. Niestety każda walka jest z góry narażona na falę wyzwisk od przeciwnika wrzuconych na forum. Nie byłoby z tym wszystkim problemu gdyby awatar rywala był niewidoczny, ale takie rozwiązanie przewyższa możliwości moderatorów gry.
 9. Bystry Wędkarz

  Ale sporo graczy już pierwszy dzień ukończyło, oczywiście tych co to sprzętu prawie nie mają. A że sporo punktów prestiżu do zdobycia to jeszcze do tego dojdzie, że o rankingu klubowym będą takie konta decydować. No i jeszcze w nagrodę mnóstwo gazet, bo skoro tacy gracze nie płacą za grę i płacić nie będą to niech chociaż cisną tych płacących żeby jeszcze więcej pakietów kupowali. Adminku, geniuszku Ty jeden :)))
 10. Rybie oczko

  Mogłaby być chociaż jakaś informacja, czy problem jest rozpatrywany. Żeby się jutro nie okazało, że już nic nie można kupić, a żetony na koncie przepadną.
 11. Rybie oczko

  No niestety, kupa banknotów poszła, a tu niespodzianka. I nawet nie mogę wkleić zrzutów ekranu, bo jakiś błąd wyskakuje.
 12. strajk

  Banknoty są dostępne w grze na wiele sposobów, jeśli nie widzisz różnicy to kup okulary.
 13. strajk

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Byli gracze z dużym sprzętem, którzy czekali tylko na open, bo przy rybach poza zasięgiem wędki wymiatali całą konkurencję i muszę przyznać, iż teraz z satysfakcją patrzę, że nie zgarniają co weekend całej puli. TSG stwierdziło, że wydatek banknotów na gazetki i stałe podnoszenie poziomu doświadczenia ryb jest korzystniejszy dla nich niż jednorazowy zakup sprzętu i chyba mają rację. Co innego sprzęt za perły, tutaj niestety gracze zostali z niczym, pozostaje satysfakcja z bicia rekordów dla wąskiej grupy. Powinni coś wymyślić, bo wydatek realnej kasy powinien dawać realny bonus tak jak w przypadku nowej gazetki. A propos zróbcie coś z tym "Mistrzostwowym magazynem", bo aż boli czytać.
 14. EVENT DZIENNA NORMA

  Nie marudźcie, w jeden dzień ukończony event, za wydatek paru banknotów wpadło kilkanaście gazetek. Dziś koło się odwróciło i teraz niech admini myślą co z tym fantem zrobić :)))
 15. Wędkarski Ekspert

  Jaki poziom wyszkolenia trzeba uzyskać, aby złapać rochę w tym evencie, bo mając 4 poziom nie zalicza mi wyników. Czy to aby nie lekka przesada.