karakal

Members
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

About karakal

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. karakal

  DOSC TYCH NOWYCH ŁOWISK

  Karp mikołajski to cała kreatywność admina. Grupa dzieciaków ma z zabawy radochę, ale kasę trzepią więc żyć nie umierać.
 2. karakal

  Turniej wprowadzenie cechy ryb

  To już ładowanie pieniędzy wam nie wystarcza? Serio? Do wielu durnych zmian można się przyzwyczaić, ale na taką normalny człowiek czasu nie znajdzie. No i dobrze, utopcie samych siebie geniusze...
 3. karakal

  Rybie oczko

  Beczą, ale grają. Zamiast pokazać adminowi, gdzie może sobie to wszystko wsadzić będą trzy dni ustawek, wiele godzin przed kompem i radość, że było czym czas zapełnić. Brawo Wy.
 4. karakal

  Świąteczny sklepik 50+

  Dokładnie. I nikogo nie obchodzą lamenty paru osób. Może to jeszcze czytają, ale o jakiejkolwiek odpowiedzi to można pomarzyć. Będzie więcej dennych eventów, jeszcze więcej pakietów (podstawowe już nie wystarczają, żeby być najlepszym trzeba kupować największe, a chętnych nie brakuje) i mnóstwo nowych rybek, ale mogą też być inne rzeczy, nieważne co się łowi, ważne że to coś trzeba wytrenować :)) Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich w Nowym Roku!!
 5. karakal

  Konkurs 'Stan Rzeczy'

  Właśnie dziś obie pojawiły się obok siebie. Nigdy nie kupowałem żadnych zanęt więc nawet nie wiem skąd się u mnie wzięły. Co do skuteczności to już tego nie sprawdzę, bo kilka które miałem za 150pkt wymieniłem Nadal jednak nie rozumiem jak king, jakkolwiek nie byłby zdobyty może być mniej warty od zanęty Q (K za 50, Q za 75) Poza tym dlaczego nie mogę wymieniać wszystkich exp, mam x100 którego wymienić się nie da, a jest za to x1000 praktycznie nie do zdobycia na moim poziomie. Ech tfurcy...
 6. Jest jakiś problem z zanętami king. Wczoraj były warte 50pkt czyli mniej niż zanęta Q, a dziś okazuje się że 'podrożały' do 150pkt, ale jakimś sposobem nie mogę żadnej sprzedać, gdyż licznik pokazuje stan zerowy choć w plecaku mam ich kilkaset sztuk.
 7. karakal

  Nowa ryba

  Nie mogę wkleić żadnego pliku więc tylko napiszę, że w randze weteran w rankingu dziennym jest ryba, której nie ma na żadnym łowisku.
 8. karakal

  Rybie oczko

  Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca. Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?
 9. karakal

  Magazynowa Gorączka

  I ta ogólnie to gra nie działa na szczupaku.
 10. karakal

  Rybie oczko

  No nie wiem, na dwa konta łatwo robić ustawki i przelewać kasę na główne z pomocniczych, prowizja dla admina nie zniechęci kombinatorów. W wyzwaniach też grają pomiędzy swoimi kontami, choć tu akurat nagrody są jakie są więc cwaniaczki wiele nie zyskują. Pozostaje czekać na kolejne pomysły i mieć nadzieję, że będą dobrze przemyślane.
 11. karakal

  Lets Fish STRAJK

  Ciekawe, że ci co dostają od admina najwięcej w tej grze chcą jeszcze więcej. Bo nie zapominajmy o graczach spoza topowych klubów płacących za grę, których jest całkiem spora grupa, witać to po różnych rankingach. Wpłaty były i będą i nawet ci z wklejonymi awatarami strajku nie pograją długo na luzie.
 12. karakal

  Problem z botami w 1vs1

  Niestety, ale to o czym piszesz to nie żadne oszustwo, bo nikt nie zabrania łowić ryb w ostatnich sekundach i tylko od gracza zależy jak rozgrywa pojedynek. Oczywiście nikt nie lubi takich cwaniaków. Jedynym obecnie sposobem na uniknięcie podobnego zachowania jest gra na "pasy", a jeśli ktoś nie chce poddać najlepiej łowić na maksa obie ryby. Niestety każda walka jest z góry narażona na falę wyzwisk od przeciwnika wrzuconych na forum. Nie byłoby z tym wszystkim problemu gdyby awatar rywala był niewidoczny, ale takie rozwiązanie przewyższa możliwości moderatorów gry.
 13. karakal

  Bystry Wędkarz

  Ale sporo graczy już pierwszy dzień ukończyło, oczywiście tych co to sprzętu prawie nie mają. A że sporo punktów prestiżu do zdobycia to jeszcze do tego dojdzie, że o rankingu klubowym będą takie konta decydować. No i jeszcze w nagrodę mnóstwo gazet, bo skoro tacy gracze nie płacą za grę i płacić nie będą to niech chociaż cisną tych płacących żeby jeszcze więcej pakietów kupowali. Adminku, geniuszku Ty jeden :)))
 14. karakal

  Rybie oczko

  Mogłaby być chociaż jakaś informacja, czy problem jest rozpatrywany. Żeby się jutro nie okazało, że już nic nie można kupić, a żetony na koncie przepadną.
 15. karakal

  Rybie oczko

  No niestety, kupa banknotów poszła, a tu niespodzianka. I nawet nie mogę wkleić zrzutów ekranu, bo jakiś błąd wyskakuje.