Jump to content
Let's Fish Community

karakal

Members
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

karakal last won the day on May 17 2017

karakal had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About karakal

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. trzeba wytrenować ryby do poziomu 8 czyli wymaga zakupu około 30 - 40 wielkich magazynów: wypada kupić pakiet za 300zł (REALNY PIENIĄDZ) chyba zjadłeś jedno zero albo ja nie zrozumiałem Twojego zachwytu więcej zaangażowania czyli wytrenowania ryb do 16 poziomu przyznam szczerze, że nie wiem ile gotówki trzeba by było wydać ale myślę że ponad 1000zł (REALNY PIENIĄDZ) do tego przyspieszony trening ryb, bo w 4 dni nie ma szans inaczej do tego zrobienie łowiska to jakieś 10000 banknotów, plus inne eventy z przelosowywaniem ryb, wszędzie idą banknoty jak woda podsumowując, szkoda Waszego tłumaczenia
 2. Mistrzostwa w dniach od 20.02.2020 do 23.02.2020 odbędą się na nowym łowisku . Mówisz i masz :)))))
 3. Smutne to Wasze zawodzenie. Zobaczcie ilu graczy już rozpoczęło event. Admin banknoty zamienił na gazetki i inne badziewie, ale jak widać nie jest to problemem. Święta czy nie, wyciska nas jak cytryny i nic już się nie zmieni.
 4. Zróbcie coś z tymi współczynnikami w zestawach umiejętności ryb wytrenowanych na łowiskach w wersji mobilnej, bo nijak ma się to do tego co widać na komputerze stacjonarnym. Na mobilnym np. współczynnik większa waga ryby wynosi 1,14 ,a w wersji stacjonarnej to wygląda na 1.4 i biorąc pod uwagę wielkość wyciąganej ryby to ten drugi jest właściwy. Różnice współczynników widać praktycznie na każdej rybie.
 5. Ze śmiechu walnąłem głową o monitor :)) Podstawowe pytanie brzmi: ile gracze będą musieli na te cudowne nowości wydać, reszta jest sprawą drugorzędną. Niestety, ale na tym etapie gry chyba wszyscy maja podobne odczucia.
 6. z takimi postulatami to wy nic nic nie zdziałacie, a już na pewno nie przyciągniecie większej grupy graczy do strajku mogę odpowiedzieć za admina: nie walcz o łowiska, nie będziesz mieć problemu, choć to i tak za dużo powiedziane, bo żadnej walki nie ma, więc można powiedzieć, że przeznaczenie tych 30min. dziennie za "jakieśtam" bonusy ale jednak, co dwa tygodnie to i tak nie najgorsza rzecz
 7. Nieprzewidywalność po wprowadzeniu tych gazet uważam za duży plus, tu akurat bym się nie czepiał, a to że za wszystko trzeba płacić banknotami to już jest inna bajka, ona już trwa od dawna. Najlepsi gracze na pewno sobie poradzą, pierwszy poziom wytrenowania łowiska wystarczy aby wszystko kontrolować. Z cała resztą się zgadzam, pieniądz rządzi grą a zachłanność jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.
 8. Nowe talenty już działają, rekordy poszły w górę np. sum miał około 451 kg a ma już ponad 455. Plusem jest, że nigdy nie wiadomo kto ma podniesiony talent dla danej ryby, choć przelosowywanie ryb w nieskończoność może zablokować zabawę,.
 9. karakal

  Open

  Nic nie widać, ale generalnie chodzi o ostatni OPEN w randze weteran.
 10. karakal

  Open

  Znowu da się "drukować" mistrzostwa"?
 11. Wygląda na to, że nowe bonusy będą zwiększać wagę ryb, a co za tym idzie jak ktoś ma rybkę wytrenowaną do 20 poziomu będzie mógł wyciągnąć nowy rekord. Nie wiadomo, czy można będzie mieć kilka bonusów na tą samą rybę, albo czy będą się one sumować jeśli dana ryba jest na kilku łowiskach. Generalnie spora inwestycja i totalna rozpierducha w grze.
 12. Co do formuły to i racja, że oczko jest sprawiedliwsze i każdy ma szansę, warunek jest taki, że do likwidacji idą żetony, wstęp do pokoi jest darmowy, a avatary przeciwników są zasłonięte. System nagradzania przerzucić z obecnego eventu tylko zwiększyć liczbę poziomów, a jakość nagród wzrastałaby wraz z osiągniętym levelem.
 13. Ostatnim razem event był dużo lepszy, wystarczyło tylko zwiększyć liczbę łowisk, bo łowienie tych samych ryb stawało się monotonne oraz zwiększyć liczbę poziomów z nagrodami i byłoby ok. Teraz niestety wygląda to makabrycznie, szczególnie pierwszy pokój to porażka. Gracze, którzy mają zrobione Małe jeziorko szybko opanowali ranking, pozostaje zdobycie kilku nagród za poziomy i na tym koniec zabawy. Szkoda, bo sam pomysł dużo lepszy od Rybiego oczka.
 14. Do poprawienia informacja o unikatowych magazynach mistrzowskich - gazetka powinna zawierać informacje w kolorze fioletowym, a ma także złote.
 15. Do osiągnięcia maksymalego progu trzeba uzyskać 1950pkt czyli wyszkolić ryby do ósmego poziomu, do tej pory przy nowym łowisku było to 1890pkt. Pomijam, że progi są stale podnoszone, ale od razu z 4 na 8 poziom czy to aby nie za dużo?
×
×
 • Create New...