Jump to content
Let's Fish Community

karakal

Members
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

karakal last won the day on May 17 2017

karakal had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About karakal

 • Rank
  Expert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze śmiechu walnąłem głową o monitor :)) Podstawowe pytanie brzmi: ile gracze będą musieli na te cudowne nowości wydać, reszta jest sprawą drugorzędną. Niestety, ale na tym etapie gry chyba wszyscy maja podobne odczucia.
 2. z takimi postulatami to wy nic nic nie zdziałacie, a już na pewno nie przyciągniecie większej grupy graczy do strajku mogę odpowiedzieć za admina: nie walcz o łowiska, nie będziesz mieć problemu, choć to i tak za dużo powiedziane, bo żadnej walki nie ma, więc można powiedzieć, że przeznaczenie tych 30min. dziennie za "jakieśtam" bonusy ale jednak, co dwa tygodnie to i tak nie najgorsza rzecz
 3. Nieprzewidywalność po wprowadzeniu tych gazet uważam za duży plus, tu akurat bym się nie czepiał, a to że za wszystko trzeba płacić banknotami to już jest inna bajka, ona już trwa od dawna. Najlepsi gracze na pewno sobie poradzą, pierwszy poziom wytrenowania łowiska wystarczy aby wszystko kontrolować. Z cała resztą się zgadzam, pieniądz rządzi grą a zachłanność jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.
 4. Nowe talenty już działają, rekordy poszły w górę np. sum miał około 451 kg a ma już ponad 455. Plusem jest, że nigdy nie wiadomo kto ma podniesiony talent dla danej ryby, choć przelosowywanie ryb w nieskończoność może zablokować zabawę,.
 5. karakal

  Open

  Nic nie widać, ale generalnie chodzi o ostatni OPEN w randze weteran.
 6. karakal

  Open

  Znowu da się "drukować" mistrzostwa"?
 7. Wygląda na to, że nowe bonusy będą zwiększać wagę ryb, a co za tym idzie jak ktoś ma rybkę wytrenowaną do 20 poziomu będzie mógł wyciągnąć nowy rekord. Nie wiadomo, czy można będzie mieć kilka bonusów na tą samą rybę, albo czy będą się one sumować jeśli dana ryba jest na kilku łowiskach. Generalnie spora inwestycja i totalna rozpierducha w grze.
 8. Co do formuły to i racja, że oczko jest sprawiedliwsze i każdy ma szansę, warunek jest taki, że do likwidacji idą żetony, wstęp do pokoi jest darmowy, a avatary przeciwników są zasłonięte. System nagradzania przerzucić z obecnego eventu tylko zwiększyć liczbę poziomów, a jakość nagród wzrastałaby wraz z osiągniętym levelem.
 9. Ostatnim razem event był dużo lepszy, wystarczyło tylko zwiększyć liczbę łowisk, bo łowienie tych samych ryb stawało się monotonne oraz zwiększyć liczbę poziomów z nagrodami i byłoby ok. Teraz niestety wygląda to makabrycznie, szczególnie pierwszy pokój to porażka. Gracze, którzy mają zrobione Małe jeziorko szybko opanowali ranking, pozostaje zdobycie kilku nagród za poziomy i na tym koniec zabawy. Szkoda, bo sam pomysł dużo lepszy od Rybiego oczka.
 10. Do poprawienia informacja o unikatowych magazynach mistrzowskich - gazetka powinna zawierać informacje w kolorze fioletowym, a ma także złote.
 11. Do osiągnięcia maksymalego progu trzeba uzyskać 1950pkt czyli wyszkolić ryby do ósmego poziomu, do tej pory przy nowym łowisku było to 1890pkt. Pomijam, że progi są stale podnoszone, ale od razu z 4 na 8 poziom czy to aby nie za dużo?
 12. Przepraszamy graczy, ale w dniu dzisiejszym zamykamy grę z powodu piętrzących się problemów. Dziękujemy za wieloletnią "zabawę".
 13. Kiedyś było dobrze i znów się wywaliło. Pomijając fakt, że wszystkie dni od początku są otwarte, znów zanęta king jest mniej warta niż Q (45pkt-70pkt), brak niektórych exp do wymiany np x100,
 14. No i dziś się potwierdziło, że to musi być ciężka robota ogarnąć taką "skomplikowaną" grę. Ryby z open zmiksowane do magazynowej gorączki, tylko trzy łowiska w gazetkach, masakra...
 15. Mam wrażenie, że odkąd admin zamienił zabawę w grę o to kto więcej zapłaci nikogo nie interesuje pisanie poradników i nie ma w tym nic dziwnego. Jak ktoś chce się bawić w odkrywanie tajemnic to jego sprawa. Pisanie gotowców na temat jakiegoś rozwiązania może jedynie popsuć rozrywkę jak to miało miejsce z szybkimi wydarzeniami, i tylko dlatego że paru graczom to się nie podobało. Więc pretensje o brak porad proponuję słać bezpośrednio do moderatorów gry.
×
×
 • Create New...