Jump to content
Let's Fish Community

Zgred

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zgred last won the day on December 17 2015

Zgred had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Zgred

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląda na to, że wszyscy gracze z "Oceanrunner" mają jakiś magiczny programik do zrobienia eventu zapewne bez łowienia ryb i przez przypadek komuś wbiło 725 pkt czyli więcej niż to realne, a cofnąć się już nie dało... Może administracja powinna prześwietlić tą sprawę?
 2. I tu się zgadzamy wystarczy sprawdzić kto na jakim poziomie zakupił ten kij. Jeśli przed 25 poziomem to oznacza, że to resetowiec, a jeśli na 25 poziomie to znaczy, ze legal. Dla informatyka zrobienie takiego zestawienia z bazy danych to godzinka roboty.
 3. <ciach> Kij morski 250 kg można było mieć przed "rebalansem" na 25 poziomie, obecnie jest to wędka morska 300 kg <ciach>
 4. Ale ci gracze zdobyli ten sprzęt w legalny sposób. Zakupili go przed "rebalansem". Dlatego najlepsza opcja to zwrot banknotów dla nich za ten sprzęt lub oddzielne mistrzostwa
 5. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to chyba dość jasno powyżej wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Dziwi mnie, że nie dociera do Ciebie to co piszę? Ślepo wierzysz tylko w swoje racje? napisałem dość jasno, że to nie ma sensu moim zdaniem bo: "Jak się otworzy 3 ścieżkę gra straci na swej różnorodności. Jeden robi postać na duże ryby (siła + fachura) inny na małe (zręczność + fachura), a jeszcze inny chce to wypośrodkować i robi (zręczność + siłę). Tak samo jak masz gry RPG możesz dowolnie budować postać i to jest fajne. Moim zdaniem to co proponujesz popsuło by pierwotna koncepcję gry i możliwość różnorodnego budowania postaci" Nie jest to zaśmiecanie tylko moje zdanie na ten temat.
 6. A skąd wiesz, ze mieli 650 kg rekord? Skoro screeny podobno ci "koledzy" przesłali? Czyżby multikonciarz? Druga sprawa do dużych ryb liczy się czy ma ktoś siłę 70% + klubową 29%, talent siła, talent zręczność, posiadany przypon, posiadany poziom itp... a ty po rekordzie niby widzisz jaką kto ma wędkę? Tobię też radzę trochę się wyluzować, bo zbyt poważnie podchodzisz do internetowej gierki flashowej i jak tak dalej pójdzie to z nerwów sobie zęby zjesz
 7. Znowu chcesz coś zmieniać? znów ci coś nie pasuje? Jak się otworzy 3 ścieżkę gra straci na swej różnorodności. Jeden robi postać na duże ryby (siła + fachura) inny na małe (zręczność + fachura), a jeszcze inny chce to wypośrodkować i robi (zręczność + siłę). Tak samo jak masz gry RPG możesz dowolnie budować postać i to jest fajne. Moim zdaniem to co proponujesz popsuło by pierwotna koncepcję gry i możliwość różnorodnego budowania postaci.
 8. A do Ciebie koleżanko to jedna sprawa podstawowa. Gdzie jest napisane, że jak zapłacisz kasę to będziesz wygrywać? To jest gra losowo-hazadrowa moim zdaniem. Nikt nie daje gwarancji, że jak zapłacisz to będziesz najlepsza Inwestowałaś pieniądze by mieć możliwość grania, a nie wygrywania i musisz to zrozumieć, a pretensje możesz mieć do siebie, chociaż osobiście mi przykro, że tak się czujesz...
 9. 100% racji. To forum to jest jak telefon zaufania, wklejają tu screeny, jeden koleś nawet z wszystkich portali gdzie występuje ta gra. Musi mieć pewnie ze 100 kont a walczy o fair play Zróbmy oddzielny temat - skargi i zażalenia i tam niech sobie biją pianę i wylewają swoje żale wielkich przegranych. Nie zawsze się wygrywa, a raczej rzadko a jeśli tą grę potraktuje się z przymrużeniem oka to zacznie ona bawić, a nie frustrować Jednak o to będzie chyba ciężko, bo niektórzy sobie ustawiają pod tą grę realne życie
 10. Cos chyba nie do konca ci to wyszło, bo zaznaczasz czarną ramką gościa co ma 2000 kg i gościa co ma 3000 kg - od razu widać ze mają różne wędki. Trzeba w takim razie robić miśki tylko na małych rybach.
 11. Bo pewnie musieli by im oddac kasę gdyby ich zablokowali - jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
 12. No i to jest dowód a nie screeny z rybami. Teraz musisz przesłać to administracji i koleś ma ciepło
 13. Koleżanko czy ty nie rozumiesz jednej rzeczy? rebalans był przeprowadzony z błędami, w ogóle jego błędem podstawowym było to, że został zrobiony! Gra działała dobrze przez parę lat, a od rebalansu wszystko się krzaczy. Tylko, ze administracja nie chce się do tego przyznać. Nikt tu nie wykorzystuje sztuczek informatycznych. Wystarczy miec konto sprzed rebalansu z 1-2 poziomem i zacząc na nim grać. Takich kont jest duzo bo kiedys pojedynki 1vs1 mozna bylo robic za 250$ od pierwszego poziomu. Każdy trzepał dolce ile wlazło, a konta z 1 poziomem zostawały. Wszystko zgodnie z regulaminem.
 14. Jeśli coś jest prawdopodobne, nawet jak jeden do 100 bilionów czy trylionów to nie można tego uznać za niemożliwe. A zrobić można - przestać w to grać.
 15. Tu nie chodzi o to gdzie klub jest. To nie jest ważne. Zadałem pytanie czy jeśli z jednego klubu gracze są na podium w rybie dnia to znaczy, że oszukują? Nie masz dowodów a ciągle piszesz o oszustach.
×
×
 • Create New...