Jump to content
Let's Fish Community

darkiel

Members
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

darkiel last won the day on January 3

darkiel had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

About darkiel

 • Rank
  Expert Angler

Recent Profile Visitors

2664 profile views
 1. Błystek nikt nie zajumał, u mnie w plecaku mam komplet swiąecznych
 2. lodołamacz nie świruj bo Pan Zenek znowu wyciągnie błędne wnioski i po tym jak zabrał magię i sonary z dziennych losowań to teraz zlikwiduje sonary z nagród w eventach. Śmieci to nie to co pokazujesz. Gdy domagamy się możliwości usunięcia śmieci mamy na myśli bezużyteczne pamiątki po świątecznych eventach, gwiazdki expa, licencje itp. Na pewno nie perłowe itemki typu: magia czy sonary.
 3. Człowiek żali się,że ma za małą pensję żeby skorzystać z gotówkowych ofert admina a Zenek pociesza go, ze i tak znajdują się gracze którzy skłonni są wydać na grę więcej niż on zarabia i wydaje na życie. Dobre, dobre . Chcialoby się zapytać: jak tu żyć Panie Zenonie? P.S. Reakcja Pana Zenka przypomina mi reakcję pefnego już ex-prezdąta na pytanie od dzieciaka który poprosił o rade dla siostry która nie mogła znaleźć dobrej pracy w zarządzanym przez niego kraju.
 4. A na swięta mimo próśb graczy Zenkowie przygotowali niekończący się koszmar. To wszystko potrwa do 6 stycznia. I oby po tym terminie się skończyło. Można pomarzyć , że gra wróci do stanu sprzed przedświątecznej rewolucji?
 5. Zenkom chodzi tylko o jedno czyli o wyssanie z graczy jak najwięcej realnych pieniędzy. To co pisze pan Zenek to jedna wielka bzdura mająca zamaskować prawdziwy cel. A celem tym jest najpierw wyczyszczenie graczy z banknotów i magii po to by w kolejnym kroku zmusić ich do wydawania na grę realnej kasy. Gdyby Zenkowie mieli uczciwe zamiary to nie mamiliby graczy nagrodami w postaci losowych gazetek, losowych niespodzianek i innych pierdół przy jednoczesnym ograniczeniu liczby banknotów i darmowej magii tylko zamiast tych badziewnych rzeczy daliby równoważniki w banknotach i pozwolili graczowi by sam zadecydował na co je wyda. Panie Zenku prosze o oficjalna deklarację: czy przywrócicie magię w losowaniach dziennych i czy powrócicie do starych stawek banknotów w nagrodach za eventy? Jeżeli nie to napiszcie o tym wprost i powiedzcie jasno że restrykcje które nazywacie spełnianiem życzeń graczy są jak najbardziej nie przypadkowe i w jakim kierunku zmierza gra - w stronę pełnej odpłatności?
 6. Świeta , świeta i po świętach. A admin juz się przygotowuje do kolejnych świąt. Robi sobie jaja z graczy. Już cieszyłem się, ze udało się bez kupowania blaszek dotrwać do 70 % rabatu (ciekawe czy ten rabat nie zostanie akurat zniesiony) a tu co mamy? Pierwszy event który zahacza o 70 % promocje i mamy świąteczną rybę do złowienia ale tym razem nie na błystkę (nomen omen nazwa eventu "Błystka pod choinkę") którą będzie można kupić za 75 banknotów ale dla odmiany na spławik na który nic innego nie da się założyć tylko magicznego motylka - chodzi o rybę łosoś rogaty. Do tego jakież powalające nagrody w tym evencie: całe 315 banknotów za 3 dniowy event z rybami na magię. Wydaje sie, że ten łosoś to szczyt złośliwości ale poczekajmy, zobaczymy co admin wymyśli w kolejnych dniach. Zapewne dla odmiany od soboty wszystkie świąteczne ryby każe nam łowić na spławik. Tak dla jaj ... wielkanocnych .
 7. Eventy i mistrzostwa tak zaplanowane żeby kończyły się przed dniem 70 % rabatu. A jakie ryby admin w nich daje? Oczywiscie świąteczne lub te z najnowszego łowiska którego jeszcze nie objął 70 % rabat. Gdyby admin nie był wredny to zamiast 2 dniowych mistrzostw zrobiłby normalne 3 dniowe tak żeby gracze przed ich końcem zdążyli zakupić błystki z 70 % rabatem. Ale po co iśc na rekę graczom kiedy lepiej ich wk....
 8. Kiedy to nastąpi? We wczorajszym wydarzeniu znowu oszukaliście graczy dzoeląc zamiast pulo nagród nagrodę za jedno miejsce. Może tak byście zamieszczali w eventach ostrzeżenie zanim wprowadzicie tę zmianę? A pomysł z dawaniem niespodzianek w postaci pojazdów to idiotyzm w dodatku całkowicie zamierzony. Ciekaw jestem co za geniusz to wymyślił. Na razie flota statków, łodzi i pojazdów w moim parku maszynowym powieksza się z każdą nową "niespodzianką".
 9. A u mnie zdarzył sie "cud". Po zaliczeniu (przy sporym wysiłku) 3 progu eventu "Zgubione prezenty" faktycznie dostałem prezent zgubiony przez któregos z graczy. Zamiast niespodzianki dostałem... kuter. Jprdl mam 122 level konta, trzeba nie miec wyobraxni zeby dawac do niespodzianek pojazdy które kazdy gracz powyżej 50 levela ma skompletowane. Teraz mam dwa kutry i co mam z nimi zrobić? Założyć wypożyczalnie dla turystów?
 10. Gracze porzućcie wszelkie nadzieje. Zenkowie nigdy nic nie robią na korzyść gracza, jeżeli postanowili "zająć się" tym problemem (rzecz jasna na życzenie graczy) to zrobią to tak, żeby wyjśc na swoje i jeszcze bardziej przykręcić śrubę. Juz widzę jak zasada dzielenia nagród obejmujacych pulę przypadajaca na miejsca ex aequo zacznie obowiazywać w zwykłych eventach w których wszyscy którzy ukończyli event klasyfikowani są na pierwszym miejscu własnie ex aequo i w tym przypadku nie ma dzielenia nagród bo wszyscy dostają nagrodę za 1 miejsce. Teraz znajac dotychczasową filozofię działania admin zmieni to tak jak zapowiada i w opisanym przypadku gracze obejdą sie smakiem no bo policzmy: 200 graczy kończy event czyli zalicza 1 miejsce no to dostana do podziału miedzy siebie pule nagród przewidywana za miejsca 1-10 lub top 100 (takie są zasady w eventach, że jest tam tworzony dodatkowy ranking i nagradzane miejsca 1-10 lub top 100 ewentualnie top 50). Przykładem dzisiejszy event "Rybka z nieba" Nagrody za 10 próg są takie jakie są, przede wszystkim zero banknotów. Banknoty (mizerna ilosc w porównaniu z tym co było przed ostatnimi zmianami) są dopiero w rankingu top 100 wydarzenia. Za 1 miejsce admin daje "aż" 620 papierków za miejsce 100 aż 70. Do tej pory każdy gracz który ukończył taki event dostawał nagrodę za 1 miejsce. Tu nie było dzielenia nagród bo trudno było posadzić graczy o ustawki wszak nie walczyli miedzy sobą tylko z wymaganiami stawianymi przez event. Obawiam się, że teraz admin zechce zrekompensować sobie i to z nadwyżką to co straci tam gdzie nagrody były dzielone tu gdzie nagrody nie były dzielone. W omawianym przypadku jezeli 200 graczy ukończy wspomniany event to w nagrodę zamiast kilkuset banknotów dostana figę z makiem. Smacznego.
 11. Ha ha, szukasz magii świąt? Prawie każda ryba eventowa ma ją w sobie. A darmową magie admin nam podpitolił tuż przed świętami.
 12. Kolejna cicha zmiana "na korzyść" graczy: kuferek był co 8 godzin a na święta admin zrobił nam miłą niespodzianke i teraz kuferek co 12 h. Do tego eventy. Magio-żerne jak nigdy przedtem. Praktycznie same "nowe ryby" które albo nie maja dedyków albo trzeba kupować dedyki bez rabatów. Ilość banknotów w eventowych nagrodach mocno zmniejszona, darmowe magiki z losowań dziennych usuniete, jak sie podliczy wszystkie wydatki to wychodzi na to, że swiąteczne eventy to nie jest żaden prezent dla gracza tylko niewdzięczna, czaso- i kosztochłonna nieopłacalna harówka. A szczytem szczytów jest event z cechami. Najpierw magiczny skorupiak a dziś rozgwiazdy. W tym drugim przypadku to nawet cech nie trzeba odkrywać.Sztuka jest samo złowienie tych rybek.
 13. Dlaczego nie ma opcji "Wyłącz Powiadomienia o ofertach"? Takie małe usprawnienie a ile dobrego by zrobiło dla graczy którzy nie korzystają z tych ofert? Mogłaby się zapalać jakaś kontrolka że takie oferty sie pojawiły i gracz którego by to interesowało mógłby tam zajrzeć tak jak zagląda do kuferka z niespodziankami. A tak to tylko mnóstwo klików żeby zgasić te okienka z ofertami i jak by tego było mało setki przypadkowych i niechcianych zakupów.
 14. Admin na Święta "sprezentował" nam i sobie zmagania z 9 nowymi rybami.
 15. P.S. 2 ... lub w zaleznosci od posiadanych wedek 9 x po 3-5 ryb. Wliczyć w to trzeba również ewentualne ryby na magię
×
×
 • Create New...