Jump to content
Let's Fish Community

gabino71

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gabino71

 1. Maxus, kazdy szuka oszczędności - normalny odruch ludzki i jakby nie Ci ludzie wplacajacy olbrzymia kasę to wierz mi Tobie pozostaloby grać w szachy albo pasjansa na lapku:)) chyba nie wierzysz w to,ze te serwery sa za darmo i informatycy pracuja harytatywnie,ale Wy tylko potraficie jeczęć i szukać sensacji a założe się ,ze gdybyś znalazl jakis bład z korzyscia dla Ciebie nie wahalbys sie ani sekundy aby go wykorzystać :)!
 2. haha ,maxus takie pytanie ile realnej kasy włozyłeś w gierke? pewnie nic, albo jak juz to 100 zl na rok ,więc po co masz szukać oszczędności:P proponujue poczekać na zwrot z podatku moze tgs jeszcze cos odda z tych ewentualnych 100 zl:) pozdrawiam zawistnych ludzi co najwiecej do powiedzenia mają a grają za darmoche:)))
 3. @monsterfish: Ja się wypowiadam za siebie i ani mnie to nie interesuje ani nie mam możliwości zweryfikowania innych graczy na czym grają. Napisałam, że za to odpowiedzialni są administratorzy i informatycy gry. To oni powinni się tym problemem nieuczciwych graczy zająć, a niestety się tym nie zajmują albo im to nie wychodzi. Ja nikogo nie oskarżam o oszukiwanie bo nie mam dowodów ani takich narzędzi, żeby to zweryfikować. W pochopny sposób mogłabym kogoś niesłusznie oskarżyć. Ten wątek założyłam na temat nagród za ranking klubowy. Natomiast Ty monsterfish wypowiadasz się tutaj nie na temat. Proponuję załóż oddzielny wątek na temat nieuczciwych graczy, bootów i programów. Ja będę trzymać kciuki, żeby dzięki temu gra stała się bardziej uczciwa.
 4. Przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałam? Chyba nie. I tak jestem w szoku, że Wy Rennard i Zenek łaskawie się tu pokazaliście i zabraliście głos. Szok oczywiście pozytywny bo myślałam, że zapomnieliście już dawno o tym Waszym forum. Albo, że usuniecie mój wątek jak inne niewygodne Wam wątki innych graczy. Tyle pozytywów Jeżeli Wasz cudowny system z przyczyn technicznych nie ma teraz możliwości, aby zapamiętywał graczy którzy wyszli z klubu po zakończeniu cyklu a przed rozdaniem nagród, to co Wasze możliwości techniczne cofnęły się ostatnio w rozwoju? Skoro od zawsze aż do teraz nagrody były rozdawane graczom, którzy przeszli do innego klubu po cyklu? Przeczytałeś Rennard co napisałam? Znam wiele takich przypadków i sama niejednokrotnie w takiej sytuacji byłam i osoby, które zabrały głos w tym temacie też potwierdzają, że dotąd w takich sytuacjach nagrody były wypłacane graczom. To dlaczego Rennardzie kłamiesz, że "ten system istnieje w niezmienionej postaci"? Czy znów się okazuje, że nie znacie własnej gry ? Jak to o TSG świadczy? Byle zarobić a się przy tym nie narobić? Czy to dla Was nieważne, że gra ma mnóstwo błędów i co chwilę oszukuje graczy np. często brakujące pojedynki?
 5. Ja oraz kilka innych osób z mojego macierzystego klubu graliśmy cały cykl dwutygodniowy w innym klubie, zajęliśmy 1. miejsce w rankingu klubów. Po zakończonym cyklu dwutygodniowym, po rozliczeniu punktów i wyzerowaniu liczników punktów prestiżu wszystkich klubów, powróciliśmy do naszego klubu. Graliśmy w tamtym klubie na zasadach współpracy, na wypożyczeniu dwutygodniowym. Niejednokrotnie ja czy znajomi z gry robiliśmy już podobnie wcześniej i dostawaliśmy za każdym razem nagrody za ranking klubów. TYM RAZEM ADMINISTRATORZY GRY NAS OSZUKALI I NIE DALI ZDOBYTYCH PRZEZ NAS NAGRÓD. W odpowiedzi na zgłoszenie, support odpisał, że nagrody otrzymują gracze będący w danym klubie w momencie rozdawania nagród. A JA SIĘ PYTAM OD KIEDY TO SIĘ ZMIENIŁO? CZY ZNÓW WY ZAKŁAMANI OSZUŚCI Z TSG NIE WPADLIŚCIE NA POMYSŁ ABY POINFORMOWAĆ O WPROWADZONYCH ZMIANACH GRACZY? A MOŻE ZATAILIŚCIE KOLEJNE ZMIANY CELOWO? TAK RENNARD WŁAŚNIE TERAZ ZOSTAŁEŚ WEZWANY DO TABLICY!!! CZEKAM NA ODPOWIEDŹ. CZY MOŻE TSG, TAK JAK NAS DO TEGO WIELOKROTNIE PRZYZWYCZAIŁO, ZNÓW POKAŻE GDZIE MA GRACZY I ICH PYTANIA, SKARGI ORAZ OPINIE??? Wasza arogancja, chciwość i lekceważące podejście do graczy widać nie ma końca ani granic. O przyzwoitości to nawet nie wspomnę. Rozdanie nagród za ranking klubowy odbywa się w południe. Wielu graczy wielokrotnie, również ja, dostawało dotąd te nagrody na podstawie numeru UID, pomimo dokonanej zmiany klubu po zakończeniu cyklu dwutygodniowego a przed ich rozdaniem (będąc już w innym klubie). Czy o wprowadzonych zmianach nie należy informować graczy? Nie chcieliśmy blokować miejsc w klubie, w którym graliśmy na wypożyczeniu, więc wyszliśmy po zakończonym cyklu. Rywalizacja jest bardzo zacięta, gdybyśmy nie wyszli po wyzerowaniu punktów prestiżu tamten klub byłby stratny. Bo ludzie którzy poszli na drugą zmianę do pracy kiedy mieli by zebrać punkty z łowisk, zagrać pojedynki i turnieje? Gdybyśmy im blokowali miejsca do południa? No nie wszyscy tak jak TSG myślą tylko o sobie i tylko o tym by swój portfel napchać kosztem innych. CZY WY TSG KIEDYŚ ZROZUMIECIE, ŻE GRACZE NIE SĄ TYLKO DO TEGO ŻEBY DOIĆ ICH JAK KROWY? CZY NAPRAWICIE KIEDYŚ BARDZO LICZNE I LECIWE JUŻ BŁĘDY W GRZE? CZY ZROBICIE PORZĄDEK Z NIEUCZCIWYMI GRACZAMI UŻYWAJĄCYMI PROGRAMY I BOOTY? CZY MÓJ GŁOS JEST KOLEJNYM, KTÓRY ZOSTANIE PRZEZ WAS ZIGNOROWANY?
×
×
 • Create New...