Jump to content
Let's Fish Community

robin786

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About robin786

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś dostałem odpowiedź... i ręce mi opadły. Cytuję: "Prosimy o skorzystanie z opcji przypomnienia hasła na stronie lets-fish.com".
 2. Nie jestem pewien, czy tak się da. Przecież nawet nie wiem, jaki był dotychczasowy adres e-mail (służący do rejestracji konta). Pewnie w celu weryfikacji trzeba byłoby go podać, bo dziwne byłoby, gdyby tak na słowo uwierzyli... każdy mógłby się przecież podszyć pod moją osobę i zabrać mi konto. Nie musiałeś nic podawać?
 3. Mam problem polegający na tym, że od wczoraj nie mogę się zalogować do swojego konta. Wynika to z tego, że wszystkie linki pozwalające logować się za pomocą poczty Onet automatycznie zmieniają się na lets-fish.com... Do tej pory logowałem się tylko za pomocą poczty Onet, bowiem zaraz po założeniu konta (a było to dawno - ponad 2 lata temu) powiązałem konto z pocztą Onet. Niestety z upływem czasu zapomniałem hasło do bezpośredniego logowania się przez portal lets-fish.com i co gorsza zapomniałem adres e-mail, który służył do założenia konta. Jak mam teraz się logować? Czy jest jakaś możliwość odzyskania możliwości logowania się przez portal lets-fish?
×
×
 • Create New...