Jump to content
Let's Fish Community

BJ Blazkowicz

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BJ Blazkowicz

 1. Brawo !!! Krytykę nazywają hejtowaniem a sami cwaniakują.
 2. Jasne. Odżywianie przez kroplówkę, walenie w pieluchę. Zero bzykania. Zasiłek dla bezrobotnych - da się zrobić
 3. Nie wiem. Nie znam się na klubach. Niech ci będzie z tymi awatarami. Ale nadal obstaję za swoim - że bełkoczesz - naucz się poprawnie pisać po polsku.
 4. I przyłączam się do uwagi ZŁEGO i Jacka - bełkot jakich mało. Naucz się poprawnej polszczyzny.
 5. A ty to niby nie oszukujesz ? Zapomniałeś arcyMiszczu wykadrować screenshot tak żeby nie było widać twoich multikont. Ruchają cie tak jak ty ich ruchasz
 6. Rodzinka aptekarzy się powiększa
 7. Być może. Więc zatem tych "śwagrów" ma więcej (może siostry niedawno się hajtnęły) albo ta przepalanka wczoraj była jakaś trefna bo widzę poczwórnie. Zgaduję że cała rodzina robi w branży farmaceutycznej - normalnie aptekarska dokładność
 8. Na 2 konta, zupełnie bez żenady. Dalsze komentarze zbędne. I jeszcze aptekarska precyzja - normalnie UBER GRACZ
 9. Racja. Nie pomyślałem o tym. Mnie do głowy by nie przyszło takie rozwiązanie. Szkoda banknotów na coś takiego. Wolę mistrzostwa - większa wygrana - lepszy zwrot z inwestycji.
 10. Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem po 1godzinie i 57 minutach koleś ma ponad 15 000 kg wyciągniętych ryb ?
 11. I jeszcze inne łowisko robią niż w ogłoszeniu.
 12. Żartujesz ? Tak się właśnie goli jeleni.
 13. Już ponad 5 miliardów (ten sam kolo). W trzy dni nieco ponad 1 miliard 300 milionów monet, czyli nieco ponad 300 000 monet na minutę. "Kij" rozgrzany do czerwoności (no i przy założeniu - nie je, nie pije, nie śpi, nie bzyka, przyspawany do kompa ) :-)
 14. Noworoczne postanowienia - kolejny skup złomu. Teraz rekordzista ma już ponad 3 miliardy 678 milionów. Pojawiła się i waluta w nagrodach. No drodzy fachowcy BOTY....yyyyyy.. znaczy KIJE w dłoń !!!
 15. Dzięki za wyjaśnienie. A już tak poza konkursem... Gdzie jest napisane że ta błystka ma dolne ograniczenie ?
 16. Na łowisku Blackpool nie można złowić ryby Nagład na "Błystkę na ryby morskie" pomimo włączonej "Specjalnej zanęty na rybę Nagład". Łowi wszystko tylko nie to co trzeba (próba 10 na 10)
 17. No i d.u.p.c.i.a blada. Nie ma -70% na gazetki.
 18. A zauważył ktoś że ogłoszenia o następnych mistrzostwach są wystawiane jeszcze przed zakończeniem poprzednich mistrzostw. Wczoraj już 23:30 było wiadomo gdzie będą następne. Niby nic ,ale wczoraj był dzień -70% . Ci z kasą są już pewnie przygotowani do Hawajów.
 19. Sum istnieje krócej a też rekordzista miał chyba ponad 4 miliardy. Co ciekawe na początku ( w sobotę ) miał nieco ponad 1 miliard a wczoraj już ponad 4 miliardy. No nie powiecie mi że w dobę można tyle utłuc. Jedyna możliwość jaka mi przychodzi do głowy to zapuszczenie bota np. na Hornie czy na Kraterze (tam przy okazji można było zaliczyć mistrzostwa) ale matematyka mówi że i tak musiałoby wpadać ponad 2 miliony na minutę. W sumie to pomysł był dobry - wpadło parę błystek i nawet licencja na starożytną. Tylko główną pulę zgarnęli znowu ci z Arcy którzy i tak pewnie wszystkie błystki już mają.
 20. Ale to oznacza jedno...................... Jednak czytają forum.
 21. Czy mnie się wydaje czy talenty wróciły do swojej starej formuły ? Nowum miało polegać na łowieniu na konkretny sprzęt i za to była różna ilość punktów. (10,15,20) Dzisiaj jest po staremu - czyli złów ileś tam ryb na jakikolwiek sprzęt ale punkty zostały niezmienione czyli raz dostajemy 10 a raz 15. Od czego to teraz zależy ?
 22. Widzę że wprowadzono limit zarzucanych sieci do 5 na raz Pytanie: Kogo to bolało że można było zarzucić na wszystkie łowiska ?
 23. Pytanko do ADMINA (pewnie retoryczne jak zdążyłem się zorientować) Co robi ten klient na 80 miejscu. Zdaje się że event jest od 15100 kg
 24. A co do wpływu gotówki to na kontach z niskim lvl pojawiały się zachęty typu 150 % więcej banknotów - ale tylko na niskich lvl.
×
×
 • Create New...