Jump to content
Let's Fish Community

olka

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

olka last won the day on January 11 2018

olka had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About olka

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. olka

  Dzienna norma

  Wszystko kuleje,ale ważne że kasa się leje.Pewnie udziału w strajku nie biorą i fory mają.A tak na poważnie czy tu coś działa tak jak powinno?Chyba jedynie płatności.
 2. olka

  Dzienna norma

  Marcinie,gdybym wiedziała że te pustaki zrobią taki numer, w ogóle bym nie zaczynała,wychodzę z założenia że lepiej nie zaczynać tego,czego skończyć nie można.Dla mnie konkurs Dzienna Norma przestał istnieć.W sumie może to i dobrze,ocalę swój plecak przed spustoszeniem,bo zapewne taki jest cel tego konkursu.Wyczyścić plecaki graczy i zmusić do zakupów.
 3. olka

  Dzienna norma

  Mam pytanie do tsg ,dlaczego wprowadzacie nowy konkurs którego nie mogą zrobić małe lvle???Mam 76 lvl i skąd niby mam wytrzasnąć na takim lvlu exp x40?W sklepie kupić go można od 200 lvla,jak wprowadzacie jakąś nowość to może niech wszyscy(małe lvle też) mają w niej równe szanse.
 4. Pewnie,że każdy klub mógł tak zrobić,ale żaden nie wpadł na taki pomysł.Co do promo nie miałam na myśli ciebie osobiście,tylko arcy z topowych klubów,którzy krzyczeli na czacie i na forum zresztą też.
 5. Jakieś 2 lata temu "pan z widłami" to był w grze ktoś.Wpłacałeś kasy na grę i to sporo zapewne,bo chyba jako jedynemu w grze udało C i się zmienić nick twojemu Norbiemu.Niestety po wejściu gazetek sława podupadła.I to właśnie tacy podupadli "królowie" jak ty najbardziej szukają "alternatywnych" sposobów,aby znów zabłysnąć i według ciebie ja mam takich bronić???W imię czego?Widziałeś może na tym forum,żeby jakiś arcy bronił małe lvl,bo ja nie.Było co najwyżej "to sobie lvl podbijcie".Jak Para co cykl miało 50 1 miejsc to suuuuper,bo admina oszukują i kasę zgarniają,ale jak było promo na 1 perłę,to skandal i oburzenie wielkie "bo my tyle kasy wydać musieliśmy" i pierwsi do tsg pisaliście,jak to pięknie ująłeś donosy .Tak właśnie wygląda wasza solidarność w grze z graczami,którzy według ciebie mają siedzieć cicho i się nie odzywać jak "elita" kombinuje.
 6. Zauważ,że wszystkie afery jakie wybuchają zazwyczaj dotyczą najlepszych graczy w top klubach.Wy chyba uważacie,że Wam się wszystko należy,a reszta ma siedzieć cicho.Arcy broni arcy jakie to naturalne.
 7. Skoro to taki bubel to po co grasz grasz w niego od 5 lat?Najlepiej bronić kombinatorów,którzy próbują być cwańsi od tsg,tylko za to cwańactwo płacą później wszyscy,bo tsg tracić nie może i śrubuje Wszystkim nie tylko kombinatorom.
 8. olka

  Rybie oczko

  Nie zapomnij że była to oferta limitowana.Gdy z niej skorzystałeś i zakupiłeś żetony to znikała.Zastanawia mnie więc jak mogłeś kupić kilka pakietów jak można było kupić tylko jeden.
 9. Bo taki gracz jak Ty,kombinuje jak otworzyć gazetki Karolem.
 10. Dziś ponownie wprowadzono limit na prezenty 30 sztuk.Wersja ulepszona bo teraz niechciane prezenty można odrzucić.Skończyło się przesyłanie gazetek z dziesiątek,albo i z setek kont i bardzo dobrze.Irytujące jest natomiast to,że okienko z prezentem pojawia się akurat na okienku od loterii i klikając na przyjmij lub odrzuć można coś niechcący kupić.Do niedawna prezenty można było zamknąć klikając krzyżyk,później krzyżyk zniknął,ale można było odświeżyć grę i okienko z prezentem znikało.Teraz jak dostaniemy prezent gdy jesteśmy wylogowani to po zalogowaniu nie ma inne opcji żeby pozbyć się okienka z prezentem jak kliknąć przyjmij lub odrzuć.Tu pojawia się moje pytanie do Rennarda,czy takie posunięcie jest celowe,aby gracze przez przypadek kupowali fanty z loterii????Pytanie raczej retoryczne bo zakładam,że to nie przypadek,że odrzuć i przyjmij jest akurat na kasie od loterii,to zapewne czysty przypadek.
 11. Chyba się wystraszył i z klubu zwiał.
 12. Mam pytanie do miłościwie nam panującego Rennarda po co są zdrapki z gazetkami,nie można ich ani kupić,ani wylosować w innych zdrapkach,więc w jakim celu zostały dodane?
 13. Ja tam proponuję zabrać gazetki ze wszystkiego.Wtedy dopiero gra będzie fair play,płacisz wygrywasz i tak powinno być,a tak na poważnie,Posejdonie jak tak Ci żal cztery litery ściska to zrób sobie z 500 kont i przesyłaj sobie gazetki od 00 do 24,a nie płaczesz jak przedszkolak.
 14. ja proponuję usunąć z forum również twoje wpisy i twoje konto za podawanie się za Posejdona z NzN ,którym nie jesteś.
 15. Widzę,że nie odpalasz gry przez onet i nie widziałeś tej reklamy
×
×
 • Create New...