Jump to content
Let's Fish Community

alienjam

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alienjam

  1. @lupropibaki Zrobiłem testy o których napisałeś jednak z racji relatywnie małego poziomu (na tą chwilę 63) trochę je dopasowałem pod siebie jednak sens pozostał ten sam. Mój przelicznik dla różnych wędek zawsze wychodził w zakresie 1,55-1,6. Powtarzalność wyników i wagi ryb złowionych na różnych bonusach potwierdza poprawność Twojej metody. To bardzo dobra koncepcja żeby przypon traktować jako atrybut gracza tak jak posiadane talenty. Myślę, że takie wyliczenia są na tyle bliskie rzeczywistości, że spokojnie można je stosować do dobierania bonusów siły. Dzięki i pozdrawiam.
  2. Mam tylko przypony 10 kg i nie da się ich "wyłączyć" Chyba tak jak mówisz - pozbieram trochę bonusów i potestuje na kilku kijach, chociaż lepiej byłoby na większych gdzie procent większy a ja mam dopiero 140-170
  3. Skoro teoretycznie wychodzi te 223 (po odjęciu 10 kg przyponu) na kiju 150 to równie teoretycznie można założyć, że na każdą wędkę można bez bonusów złapać rybę ok +50% niż wskazuje nazwa kija (pomijając wspomnianą przez Ciebie zależność max wagi od lvl-u) Jest jeszcze jedna kwestia - jak składa się bonus siły z bonusem klubowym ? Np wspomniane 50 i 23. Wędka * 1,5 * 1,23 czy wędka * 1,73 ? No i kolejna kwestia - (Wędka + przypon) * bonusy czy Wędka * bonusy + przypon ?
  4. Witam, czy potrafi ktoś odpowiedzieć jak obliczyć maksymalną wagę ryby możliwej do złowienia na dany sprzęt z bonusami siły ? Taki przykład - na zestaw W150/Ż150/H150 + przypon 10kg z bonusem siły 50% + 23% klubowego złapałem rybę lekko ponad 402kg Wychodzi więc, że na podany zestaw można złapać bez bonusów dużo większą rybę niż 160 kg - to jest jasne ale o ile większą ? Jak oszacować maksymalną wagę ryby jaką można złowić na dany zestaw zarówno bez bonusów jak i z nimi ? Pozdrawiam i liczę na pomoc.
×
×
  • Create New...