Jump to content
Let's Fish Community

Sara

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Sara

 1. No najwyraźniej zmiana flagi zbiegła się z czasem promocji na banknoty.Widocznie w Turcji taniej niż u nas.Wystarczy zmienić IP na tureckie i baksy kupujesz jako turek .
 2. Sara

  Turnieje

  Widać, że tsg pokochało szarość.To gazetka za turek.Ilość punktów powala na kolana.
 3. I co miałby im niby napisać?Może-zwracam się z uprzejmie o zabranie nam 125 punktów z obecnie trwającej tygodniówki,gdyż zupełnie przez przypadek swój ostatni niedzielny pojedynek zagraliśmy tak ,aby zakończył się już po północy.W związku z błędem w naliczaniu punktacji dodało nam dodatkowe punkty,których oczywiście nie chcemy,gdyż mamy przewagę nad innymi,którzy o błędzie nie wiedzą.
 4. No proszę w czołówce nasz pechowy kupiec starożytnego kołowrotka.Szacunku się domaga dla siebie i klubu,bo tyle kasy wpłacają na grę,a tu niespodzianka,czyżby tak kolosalne wpłaty tego nie zapewniły i trzeba kombinować jak tu sobie pomóc w tygodniówce.
 5. No tu to chyba Cię trochę poniosło,nie tylko Twój klub wpłaca na tą grę grubą kasę,znajdzie się wiele innych.Moim skromnym zdaniem,żeby nie te wysokie wpłaty to gra działałaby dużo lepiej.TSG zależałoby na graczach,błędy byłyby naprawiane,a tak po co mają się wysilać jak i tak kasa płynie.Dzięki tej kasie gra jest taka jaka jest,pełna niedoróbek i błędów.
 6. Gdybyś tu częściej zaglądał,to wiedziałbyś że problem niechcianych zakupów z loterii był tu poruszany jak tylko wprowadzili nowe okienko z prezentami.
 7. Z poprawną polszczyzną jest na bakier,ale to nie jego multikonta.Takie avki ma prawie cały jego klub.Taki znak rozpoznawczy.
 8. No nie wiem czy tylko na nk grzebali w kufrach,bo widziałam w dzień jak gracz na lf pisał że kupił perły za 49.99 i klubowicze dostali siłki 60%,a nie magiczne przedmioty jak jest napisane.
 9. No cóż jeśli jest tak jak piszesz to tsg znowu zadrwiło sobie z graczy.Domagali się gazetek zamiast siłek no to dostali po parę baksów żeby na gazetki sobie zbierali,a sonary i magia przepadły.To dobitnie pokazało gdzie mają graczy i ich żądania.
 10. Sara

  Rybie oczko

  To zapewne "wyższa" matematyka tsg,więcej znaczy mniej. Dzięki tej super limitowanej ofercie,każdy ma okazję wspomóc nasze biedne tsg,zbierają zapewne na korepetycje z matmy,to bardzo szczytny cel.
 11. Ja obstawiam,że rybki z miśków same się złapały tak przez przypadek.
 12. W ostatnich miśkach byłeś 35,więc chyba więcej jak 10 osób grało.Cała 100,aż pęka w szwach.
 13. Totolotek w nowej wersji,ciekawe kto będzie obsługiwał maszynę losującą Edek czy Rennard,a w komisji czuwającej nad prawidłowym przebiegiem losowania, zasiadać będą zapewne członkowie słynnego już działu technicznego.
 14. Sara

  Gazetki

  Najlepiej zmienić grę,bo ta stała się "chora",pazerność tsg nie ma granic.Jeszcze trochę i zostanie tylko grupa zapaleńców z baaaardzo grubym portfelem.Normalni gracze,którzy coś tam czasami kupili odpadną,bo na gazetki wydatek jest zbyt duży.Nowi gracze odpadną na starcie,bo po co zaczynać z przegranej pozycji.
 15. Sara

  Gazetki

  Darkiel grałam w różne gry i w każdej się płaci,no niestety gra musi zarabiać,ale w żadnej innej grze nie było takiej administracji,żeby własne decyzje zmieniać co trzy dni.Tutaj jest totalne lekceważenie gracza.
 16. Sara

  Gazetki

  No niestety tylko płacisz,gazetki z szybkich już zniknęły.Najpierw dają, później zabierają,za chwilę znowu dają i zaraz z powrotem zabierają,a graczy traktują jak idiotów.
 17. Sara

  Gazetki

  Zaszalałam i kupiłam sobie gazetkę a co mi tam i osobiście przekonałam się że te gazetki ze sklepu to wyłudzanie kasy od graczy.Za taką ilość punktów to ta gazetka powinna kosztować max 20,a nie 120.Więcej na pewno nie kupię.
 18. Rennardzie DROGI skoro tak bardzo martwicie się o uczciwe zasady i równe szanse dla wszystkich graczy to może warto zacząć od siebie.Eventy jedno gwiazdkowe czyli stosunkowo łatwe dla wszystkich graczy zostały pozbawione jakże deficytowych teraz gazetek,ciekawe dlaczego??????Dodanie ich do nagród znacznie wyrówna szansę słabszych graczy,przecież "tylko" o to wam chodzi nieprawdaż????
 19. Dobrze sobie wykombinowali,pojedynki 5 min i 2 rybki,a nagroda to CHWAŁA,jakież to wspaniałe ze strony TSG,czysta sportowa walka o nic.Sądzili zapewne że gracze zaczną masowo wykupywać wszystko co się da,aby wygrywać,wszak czasu mało,a rybki dwie.Dla CHWAŁY czas sięgnąć do portfeli po grubą kasę,w końcu walka o CHWAŁĘ musi sporo kosztować.Gracze jednak nie dali się "wykiwać"i CHWAŁA im za to.
 20. Co się dzieje z tą grą,od dwóch dni zalogowanie do gry trwa wieczność.Gra ładuje się i ładuje i albo się załaduje,albo i nie,odświeżenie gry to teraz wielkie ryzyko,bo nie wiadomo czy gra się załaduje zanim skończą się bonusy.To samo jest z przejściem z gry na forum. Szanowne TSG nowe pojedynki wymyśla,zamiast zająć się tym, żeby w końcu dobrze zaczęło działać to co już jest.
 21. Mała poprawka na jednym koncie płotka była żarłaczem a na drugim już nie zaliczyło.Żarłaczem okazała się uklejka,na czacie pisali też o brzanie,czyli na kogo trafi na tego bęc.
 22. Za żarłacza możesz złowić płotkę na małym jeziorku i zaliczy Ci żarłacza
 23. Jak Tobie nie jest głupio wypisywać takie brednie na temat graczy z perłowymi wędkami.Jesteś przecież w topowym klubie w którym jest wielu z takimi wędkami.Obrażasz kolegów z klubu i najwyraźniej jest Ci z tym dobrze bo rozkręcasz się coraz bardziej. Nie wiem jakim cudem Cię tam tolerują,ja na pewno nie chciałabym być w klubie z kimś kto za moimi plecami nazywa mnie oszustem i frajerem.
 24. Ten event był wykonalny dla wszystkich,wystarczyło kupić tylko większe wędki dostępne za wirtualną gotówkę występującą w grze,a to że dla pewnej grupy ludzi(z małymi kijami) jest nonsensem jakoś mnie nie przekonuje,a co do eventu z perłami to dla mnie może być choćby jutro.Po prostu go nie zrobię i na pewno nie będę rozpaczać z tego powodu,nie wiem tylko czy to forum to przeżyje.Już widzę Twoje wpisy na ten temat "Oszuści,nie mogę zrobić eventu".
 25. Azirik czemu Ty się tak nakręcasz?Chyba nie sądzisz,że właściciele gry będą robić tylko takie eventy,które wszyscy zrobią,to nie jest w ich interesie.Ich gra,ich zasady i mogą sobie robić takie eventy jakie im się podobają i Twoje krzyki tu nic nie pomogą.Uczepiłeś się tego eventu" jak rzep psiego ogona"i drążysz i drążysz.Kto miał dużą wędkę to zrobił ten event bez problemu,kto miał małą to miał dwie możliwości,albo zrezygnować i zostać z małymi kijkami,albo kupić dużą wędkę za moniaki.Nikt nie powiedział że jak masz małe kije to musisz zrobić wszystkie eventy,zwłaszcza że większe wędki są dostępne za monety z gry i bez problemu możesz je kupić.
×
×
 • Create New...