Jump to content
Let's Fish Community

Sara

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Sara last won the day on February 14 2018

Sara had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About Sara

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No najwyraźniej zmiana flagi zbiegła się z czasem promocji na banknoty.Widocznie w Turcji taniej niż u nas.Wystarczy zmienić IP na tureckie i baksy kupujesz jako turek .
 2. Sara

  Turnieje

  Widać, że tsg pokochało szarość.To gazetka za turek.Ilość punktów powala na kolana.
 3. I co miałby im niby napisać?Może-zwracam się z uprzejmie o zabranie nam 125 punktów z obecnie trwającej tygodniówki,gdyż zupełnie przez przypadek swój ostatni niedzielny pojedynek zagraliśmy tak ,aby zakończył się już po północy.W związku z błędem w naliczaniu punktacji dodało nam dodatkowe punkty,których oczywiście nie chcemy,gdyż mamy przewagę nad innymi,którzy o błędzie nie wiedzą.
 4. No proszę w czołówce nasz pechowy kupiec starożytnego kołowrotka.Szacunku się domaga dla siebie i klubu,bo tyle kasy wpłacają na grę,a tu niespodzianka,czyżby tak kolosalne wpłaty tego nie zapewniły i trzeba kombinować jak tu sobie pomóc w tygodniówce.
 5. No tu to chyba Cię trochę poniosło,nie tylko Twój klub wpłaca na tą grę grubą kasę,znajdzie się wiele innych.Moim skromnym zdaniem,żeby nie te wysokie wpłaty to gra działałaby dużo lepiej.TSG zależałoby na graczach,błędy byłyby naprawiane,a tak po co mają się wysilać jak i tak kasa płynie.Dzięki tej kasie gra jest taka jaka jest,pełna niedoróbek i błędów.
 6. Gdybyś tu częściej zaglądał,to wiedziałbyś że problem niechcianych zakupów z loterii był tu poruszany jak tylko wprowadzili nowe okienko z prezentami.
 7. Z poprawną polszczyzną jest na bakier,ale to nie jego multikonta.Takie avki ma prawie cały jego klub.Taki znak rozpoznawczy.
 8. No nie wiem czy tylko na nk grzebali w kufrach,bo widziałam w dzień jak gracz na lf pisał że kupił perły za 49.99 i klubowicze dostali siłki 60%,a nie magiczne przedmioty jak jest napisane.
 9. No cóż jeśli jest tak jak piszesz to tsg znowu zadrwiło sobie z graczy.Domagali się gazetek zamiast siłek no to dostali po parę baksów żeby na gazetki sobie zbierali,a sonary i magia przepadły.To dobitnie pokazało gdzie mają graczy i ich żądania.
 10. Sara

  Rybie oczko

  To zapewne "wyższa" matematyka tsg,więcej znaczy mniej. Dzięki tej super limitowanej ofercie,każdy ma okazję wspomóc nasze biedne tsg,zbierają zapewne na korepetycje z matmy,to bardzo szczytny cel.
 11. Ja obstawiam,że rybki z miśków same się złapały tak przez przypadek.
 12. W ostatnich miśkach byłeś 35,więc chyba więcej jak 10 osób grało.Cała 100,aż pęka w szwach.
 13. Totolotek w nowej wersji,ciekawe kto będzie obsługiwał maszynę losującą Edek czy Rennard,a w komisji czuwającej nad prawidłowym przebiegiem losowania, zasiadać będą zapewne członkowie słynnego już działu technicznego.
 14. Sara

  Gazetki

  Najlepiej zmienić grę,bo ta stała się "chora",pazerność tsg nie ma granic.Jeszcze trochę i zostanie tylko grupa zapaleńców z baaaardzo grubym portfelem.Normalni gracze,którzy coś tam czasami kupili odpadną,bo na gazetki wydatek jest zbyt duży.Nowi gracze odpadną na starcie,bo po co zaczynać z przegranej pozycji.
 15. Sara

  Gazetki

  Darkiel grałam w różne gry i w każdej się płaci,no niestety gra musi zarabiać,ale w żadnej innej grze nie było takiej administracji,żeby własne decyzje zmieniać co trzy dni.Tutaj jest totalne lekceważenie gracza.
×
×
 • Create New...