Jump to content
Let's Fish Community

SLAWENTYWKS46

Members
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by SLAWENTYWKS46


 1. Prosta odpowiedź podział nagród mała ryba była ktoś miał tak sam wynik i zostaliście jak zwykle oszukane ale spokojnie Zenek pisał że wiedzą a tym błędzie i o tym oszukują okradają graczy pewnie jeszcze kilka lat minie i naprawia błąd bo skoro gracz jest stratny tym ich to nie interesuje. Zenek i całe tsg złodzieje po raz kolejny pytamy jak długo jeszcze ¿?????


 2. Oni sobie myślą że to śmieszne jest , jak wy traktujecie graczy jak śmieci 0 odpowiedzi . Zenek i reszta zlodzieji Z tsg gdzie są nagrody za ranking klubowy ???????? Mam nadzieję że kiedyś odpowiecie za te oszustwa 


 3. 1. Proszę oddać skradzione banknoty za eventy i  dodać wartościowe nowe gazetki zabierając szmatławce które dodaliście.

  2.Proszę zrobić porządek z ilościa dziennych zadań klubowych nie potrzebnie jest złap 3 sztuki przy 20 łowiskach zajmuje to 30 minut

  3.Proszę nie dodawać świątecznych nowych ryb jest ich juz wystarczająco - są z poprzednich świat

  4.. Proszę nie nawalić kilkunastu czasochłonnych eventów, tylko zaproponujcie coś atrakcyjnego, łatwego i możliwego do zrobienia DLA WSZYSTKICH. Niech święta będą raz na ruski rok zabawą (z możliwością wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród), a nie komerchą. Tej chyba mamy dosyć na co dzień.

  5.Prosze zrobić porządek w plecach wymiana śmieci powinna być regularnie umoezliwiona.

  6.Prosze o zmianę ustawionych wyzwań , zróbcie pojedynki z prawdziwego zdarzenia równe dla wszystkich.

   

  Zenek masz już sporą listę z prośbami , ciekawe ile zostanie spełnionych , wszakże TSG ostatnio liczy się z graczami i kradnie banknoty na ich prośby.


 4. Zenek weź przeczytaj co ty robisz wypisujesz za głupoty . Zabierasz aż 500 banknotów za najtrudniejszy event dajesz kilka szmatlawych gazet po 4 ryby . Teraz cię zagne dlaczego nie została dodana chociaż 1 Nowa gazeta skoro tak chcecie to uatrakcyjnić . Za banknoty kupię co chce co potrzebuje w wciskasz ścierwo. 3 dni eventy i wygram 450 za które nawet nie kupię 3 gazet Brawo tsg i gracze bo tak chcieli 


 5. Chamstwo jednak nie zna granic skoro zabrałeś exp daj w to miejsce parę gazet , dlaczego zabrałeś aż 500 banknotów to obniżka o 25 % wszystkie wymagania poszły do góry mieliście podnieść ilość banknotów nie zabrać , ja poproszę o powrót exp te parę śmiesznych gazet sobie zabierzcie. Proszę oddać banknoty o to nikt nie prosił .


 6. Darkiel sam sobie odpowiedziałeś skończyło się granie free. Po za tym event pkt mistrze losują ryby aby wygrać ranking więc kasa leci. Kolejną promocją 50% trwająca cały dzień też daje odpowiedź kasa zamiast płynąć lawinami znacznie spadła Tag ratując spadające słupki liczy na jeleni takimi akcjami.


 7. Ten owner to ta sama ekipą co Zenek możesz pograć w loterie , siatki , magazynowa gorączka ubaw na maksa o i myślą że to daj e jest niestety już nie ma żadnej rywalizacji w tej grze wszystko zabrali kiedyś bywały wymiany zbędnych rzeczy w plecaku też zabrali .


 8. Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego  i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie  rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.


 9. Racja odchodzą najlepsi gracze liderzy klubów piszą prośby o pomoc i zwiększenie nagród za ranking . O zachętę do grania w klubach. Dlaczego wszystko zabieracie. Zabraliscie pojedynki rybie oczko i gdzie tu rywalizacja i adrenalina. Czy wy myślicie że magazynowa gorączka jest fajna. Gra stała się nudna mało atrakcyjna tylko opcja kup.Proponuje w tempie natychmiastowym coś dodać bo jutro po rankingu będą pustki w klubach.


 10. Darkiel to była najbardziej sprawiedliwa rywalizacja w tej grze chyba że wolisz z kimś na lvl pograć jak ten śmieszny event do ostatniego wędkarza tam możesz wygrać siłkę 5 min


 11. Mistrzostwa w dniach 30.04.2019 - 02.05.2019 odbędą się na łowisku Mezopotamia.

  Mistrzostwa w dniach 04.05.2019 - 05.05.2019 odbędą się na łowisku Ganges.

  Brawo wy prawie cały tydzień mistrzostwa , czy aby zyski nie spadly i chcecie trochę dorobić 

 12. Lekko nie normalni jesteście zabijacie tą grę brakiem rywalizacji Sławek ma rację zabierzcie te śmieszne ustawiane wyzwania i dajcie jakaś rywalizację codzienna na podobne rybiego oczka gdzie wszyscy mają równa szansę .

×
×
 • Create New...