Jump to content
Let's Fish Community

SLAWENTYWKS46

Members
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SLAWENTYWKS46 last won the day on February 4 2018

SLAWENTYWKS46 had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

2 Followers

About SLAWENTYWKS46

 • Rank
  Super Angler

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Proszę oddać skradzione banknoty za eventy i dodać wartościowe nowe gazetki zabierając szmatławce które dodaliście. 2.Proszę zrobić porządek z ilościa dziennych zadań klubowych nie potrzebnie jest złap 3 sztuki przy 20 łowiskach zajmuje to 30 minut 3.Proszę nie dodawać świątecznych nowych ryb jest ich juz wystarczająco - są z poprzednich świat 4.. Proszę nie nawalić kilkunastu czasochłonnych eventów, tylko zaproponujcie coś atrakcyjnego, łatwego i możliwego do zrobienia DLA WSZYSTKICH. Niech święta będą raz na ruski rok zabawą (z możliwością wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród), a nie komerchą. Tej chyba mamy dosyć na co dzień. 5.Prosze zrobić porządek w plecach wymiana śmieci powinna być regularnie umoezliwiona. 6.Prosze o zmianę ustawionych wyzwań , zróbcie pojedynki z prawdziwego zdarzenia równe dla wszystkich. Zenek masz już sporą listę z prośbami , ciekawe ile zostanie spełnionych , wszakże TSG ostatnio liczy się z graczami i kradnie banknoty na ich prośby.
 2. Zenek gracze i kluby proszą od dawna o zmianę łapanie zadań dziennych klubowych po 3 sztuki , jaki to ma sens zabierać gracza czas przy 20 łowiskach na klub wychodzi to 30 minut dziennie pytam się ciebie po co tracić czas i denerwować graczy ????? Nie można zmienić na 1 sztukę i po temacie
 3. Zenek weź przeczytaj co ty robisz wypisujesz za głupoty . Zabierasz aż 500 banknotów za najtrudniejszy event dajesz kilka szmatlawych gazet po 4 ryby . Teraz cię zagne dlaczego nie została dodana chociaż 1 Nowa gazeta skoro tak chcecie to uatrakcyjnić . Za banknoty kupię co chce co potrzebuje w wciskasz ścierwo. 3 dni eventy i wygram 450 za które nawet nie kupię 3 gazet Brawo tsg i gracze bo tak chcieli
 4. Chamstwo jednak nie zna granic skoro zabrałeś exp daj w to miejsce parę gazet , dlaczego zabrałeś aż 500 banknotów to obniżka o 25 % wszystkie wymagania poszły do góry mieliście podnieść ilość banknotów nie zabrać , ja poproszę o powrót exp te parę śmiesznych gazet sobie zabierzcie. Proszę oddać banknoty o to nikt nie prosił .
 5. Buhaha jak zwykle zabłysnęli inteligencja a taki plan dobry 100 sztuk po 200 zł min to 20 tysi mając 6/7 serwerów szybki 140 tysi chciał jakiś geniusz przygarnąć a tu nie poszło 😁
 6. Owner i cała ekipa mistrzów a gdzie jest wymiana śmieci z plecaka była co jakiś czas , co ja mam z tym badziewiem robić I po raz kolejny pytam gdzie ta obiecana możliwość zdobycia cennych nagród ¿????????
 7. Darkiel sam sobie odpowiedziałeś skończyło się granie free. Po za tym event pkt mistrze losują ryby aby wygrać ranking więc kasa leci. Kolejną promocją 50% trwająca cały dzień też daje odpowiedź kasa zamiast płynąć lawinami znacznie spadła Tag ratując spadające słupki liczy na jeleni takimi akcjami.
 8. Ten owner to ta sama ekipą co Zenek możesz pograć w loterie , siatki , magazynowa gorączka ubaw na maksa o i myślą że to daj e jest niestety już nie ma żadnej rywalizacji w tej grze wszystko zabrali kiedyś bywały wymiany zbędnych rzeczy w plecaku też zabrali .
 9. Zbyt normalny to ty nie jesteś , po co szkoda kasy .
 10. Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.
 11. Te owner ja zapytam co robicie żeby zachęcić ludzi do grania w klubie kiedy nagrody za ranking klubowy zostaną zwiększone . W klubach po 45 osób zostało w tym jeszcze po 5 multi.
 12. Racja odchodzą najlepsi gracze liderzy klubów piszą prośby o pomoc i zwiększenie nagród za ranking . O zachętę do grania w klubach. Dlaczego wszystko zabieracie. Zabraliscie pojedynki rybie oczko i gdzie tu rywalizacja i adrenalina. Czy wy myślicie że magazynowa gorączka jest fajna. Gra stała się nudna mało atrakcyjna tylko opcja kup.Proponuje w tempie natychmiastowym coś dodać bo jutro po rankingu będą pustki w klubach.
 13. Kolejny raz pytam gdzie konkursy pojedynki dla graczy , macie czas dodawać nowe beznadziejne kuferki a tymczasem nuda syf i brud.
 14. A W klubach z czołówki po ile jest osób 45 i co dzień będzie coraz mniej .
 15. Darkiel mylisz się nie mieli możliwości jelenie z lf , na Fejsie były medale w sw i każdy skończył 😁
×
×
 • Create New...