Jump to content
Let's Fish Community

SLAWENTYWKS46

Members
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SLAWENTYWKS46 last won the day on February 4 2018

SLAWENTYWKS46 had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

2 Followers

About SLAWENTYWKS46

 • Rank
  Super Angler

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owner i cała ekipa mistrzów a gdzie jest wymiana śmieci z plecaka była co jakiś czas , co ja mam z tym badziewiem robić I po raz kolejny pytam gdzie ta obiecana możliwość zdobycia cennych nagród ¿????????
 2. Darkiel sam sobie odpowiedziałeś skończyło się granie free. Po za tym event pkt mistrze losują ryby aby wygrać ranking więc kasa leci. Kolejną promocją 50% trwająca cały dzień też daje odpowiedź kasa zamiast płynąć lawinami znacznie spadła Tag ratując spadające słupki liczy na jeleni takimi akcjami.
 3. Ten owner to ta sama ekipą co Zenek możesz pograć w loterie , siatki , magazynowa gorączka ubaw na maksa o i myślą że to daj e jest niestety już nie ma żadnej rywalizacji w tej grze wszystko zabrali kiedyś bywały wymiany zbędnych rzeczy w plecaku też zabrali .
 4. Zbyt normalny to ty nie jesteś , po co szkoda kasy .
 5. Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.
 6. Te owner ja zapytam co robicie żeby zachęcić ludzi do grania w klubie kiedy nagrody za ranking klubowy zostaną zwiększone . W klubach po 45 osób zostało w tym jeszcze po 5 multi.
 7. Racja odchodzą najlepsi gracze liderzy klubów piszą prośby o pomoc i zwiększenie nagród za ranking . O zachętę do grania w klubach. Dlaczego wszystko zabieracie. Zabraliscie pojedynki rybie oczko i gdzie tu rywalizacja i adrenalina. Czy wy myślicie że magazynowa gorączka jest fajna. Gra stała się nudna mało atrakcyjna tylko opcja kup.Proponuje w tempie natychmiastowym coś dodać bo jutro po rankingu będą pustki w klubach.
 8. Kolejny raz pytam gdzie konkursy pojedynki dla graczy , macie czas dodawać nowe beznadziejne kuferki a tymczasem nuda syf i brud.
 9. A W klubach z czołówki po ile jest osób 45 i co dzień będzie coraz mniej .
 10. Darkiel mylisz się nie mieli możliwości jelenie z lf , na Fejsie były medale w sw i każdy skończył 😁
 11. Żal tych co gonili do 20 lvl , mogą od nowa wpłacać Pozdrawiam sponsorów jest czas zajść do Provident a
 12. Mi działa widocznie na waszym koncie nie odnotowano żadnej wpłaty w tym miesiącu i macie grę zablokowana. Kończy vsie eldorado i darmowe granie.
 13. Darkiel to była najbardziej sprawiedliwa rywalizacja w tej grze chyba że wolisz z kimś na lvl pograć jak ten śmieszny event do ostatniego wędkarza tam możesz wygrać siłkę 5 min
 14. Ja tez pytam gdzie rywalizacja I mozliwosc wygrania co jakis czas kilku gazet
 15. Mistrzostwa w dniach 30.04.2019 - 02.05.2019 odbędą się na łowisku Mezopotamia. Mistrzostwa w dniach 04.05.2019 - 05.05.2019 odbędą się na łowisku Ganges. Brawo wy prawie cały tydzień mistrzostwa , czy aby zyski nie spadly i chcecie trochę dorobić
×
×
 • Create New...