SLAWENTYWKS46

Members
 • Content count

  170
 • Joined

 • Last visited

About SLAWENTYWKS46

 • Rank
  Master
 1. jakim sposobem w trakcie trwania konkursu 09.12 Liczy sie tylko najwieksza nagle zostały zmienione w trakcie jego trwania ???? Przeciez to oszustwo i jawne złodziejstwo , czy znowu była krytyczna awaria serwera czy swiateczna potrzeba wyciagniecia pieniędzy od graczy. Taki szacunek ma TSG byle oszukać ludzi po wpłacali pieniądze skracali treningi żeby cos wygrac , a tu nagrody zmieniono o 10 krotnosc . Czy tedy droga tsg ??????????? Jezli ktoś omyłkowo popelnil blad to powinno to zostać ale o jakiej pomylce mówimy kolejna zagrywka miszczow
 2. Świątecznie

  Ale macie marzenia jednak hahahah dali by na mikołaja możliwość wysłania 1 sztuki bonusu znajomemu z wlasnego plecaka
 3. Nowa ryba

  Brawo Tsg dalej nie ma łowiska nowego a tu już ryby na 4 lvl mają. Estradonai Karol po narzekaj trochę znowu cię oszukują ?
 4. Nowa ryba

  Jakiś mistrz dodał nowe ryby a zapomniał o łowisku . Nie tylko ryby są w rankingach dziennych ale i turniejach , tak tsg traktuje graczy , rozwaliło przez to ludzia rankingi i nie dali zagrać turnieji. Trzeba więcej płacić to może zwolnią takiego mistrza za taki numer .
 5. Zmiana Pezentów dla klubu

  Czy dalej jest cisza i Tsg nie potrafi nic dołożyć dla kufrów dla klubu ludziach którzy wpłacają kasę na grę , to oni was utrzymują ???
 6. Rybie oczko

  Bandziorno estradonai Karol czy jakoś tam a powiedz czym są wyzwania ? Jednym tym samym oszustwem i jakoś ci pasuje mogłeś grać jak wszyscy , jakoś jak jest na 2 osoby to grają wszyscy .
 7. Fish'o'ween

  Ależ Tsg odpowie że gazetki były losowo w każdej randze 😀 tak samo jak w arcy są konkursy siatkowe za perły , tu pipeostu jest masa graczy najwięcej wplacajacych
 8. Błędy w grze

  Dobre promo trzeba brać. , Im już się pier..... Od ilości kufrów to nie ma co się dziwić takim perełka
 9. Rybie oczko

  Pytam po raz kolejny gdzie jakies konkursy dla graczy z rywalizacja , Czy wieksza liczba smiesznych mistrzostw jest rywalizacja. Zabraliscie pojedynki nie dajecie rybiego oczka to się pytam w co mamy grac ??????????????? Smieszny event i koniec grania
 10. Rybie oczko

  Kto zawinił w konkursie zaplątani w sieci , setki graczy oszukanych a także tsg daje śmieszne siatki nie przydatne . Chociaż raz byście dali da graczy dobry konkurs z dobrymi nagrodami np. jak w 1 rybim oczku.
 11. Rybie oczko

  Dla ciebie to wszyscy są oszustami , w grze nie ma żadnej rywalizacji na łapanie większych ryb , rybie oczko daje możliwość równej walki dużych i małych lvl nie ma nic bardziej sprawiedluweg. Wyzwania może są dla ciebie uczciwe ustawki i nagrody darmowe to ci pasuje. Można zrobić rybie oczko z innymi nagrodami ale będzie przynajmniej rywalizacja tak powinny wyglądać wyzwania.
 12. Turki zamknięte

  Racja odejda kolejni gracze cena poza waluta Turecka 250 zl jest kosmiczna , zreszta zobacza ze cos nie tak po kolejnej promocji 50% Powodzenia Tsg szukajcie oszczednosci na topniejace wpływy napewno znajdziecie u graczy
 13. Rybie oczko

  Debili z nas robicie odpisane że problem został rozwiązany , to się pytam jak ? Co ja mam teraz z żetonami zrobić , po raz kolejny mnóstwo graczy zostało oszukanych.Brawo tsg
 14. Zmiana Pezentów dla klubu

  Dalej cisza i testy które trwają 6 miesięcy ile można oszukiwać graczy tak ciężko dołożyć coś do tych kufrów z siłami 50 i 60 % miały być zmiany i poprawa gry , tsg tak się chwali że zarobili 40 milionów a nie dba o graczy.
 15. Rybie oczko

  Tak działa firma po debiucie na giełdzie ciekawe kto te wasze akcję kupuje. Kolejny strajk z publicznym jego ogłoszeniem pewnie by świetnie wplynol na cenę akcji. Proszę o naprawę błędu i rekompensatę dla oszukanych graczy.