Jump to content
Let's Fish Community

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/28/19 in Posts

 1. 2 points
  "Zestawy Mistrzów". Kiedyś było "Wylosuj 1 zestaw IV lub lepszy". Teraz - "Wylosuj 5 zestawów II lub lepszych". Czyli więcej i trudniej. No dobrze. Zwiększenie trudności nazwijmy "uatrakcyjnieniem rywalizacji". Tylko przyzwoitość i uczciwość nakazywałyby zwiększyć jednocześnie nagrody. No, ale to "przyzwoitość i uczciwość" czyli obszary obce dla pań i panów z TSG. A nieeeeeee, już wiem. To zmiana na wyraźnie żądania, prośby i błagania graczy!! W wyniku długotrwałych pikiet graczy przed siedzibą TSG na ul. Długosza we Wrocławiu, milionach listów, maili, telefonów i stad gołębi pocztowych z wiadomościami, TSG postanowiło ugiąć się przed żądaniami graczy i zwiększyć wymagania konkursów "ZM". W wyniku długotrwałych negocjacji z radykalnymi graczami i mimo ich zdecydowanego uporu, TSG udało się wywalczyć pozostawienie nagród na dotychczasowym poziomie, mimo żądań graczy żeby je zmniejszyć o minimum 90%, a najlepiej do zera. Zaprzyjaźnione źródła donoszą, że ostateczny cios zmuszający do ustępstw TSG otrzymało od tych stad gołębi pocztowych. Zasr..y cały chodnik na Długosza i interwencja Straż Miejskiej zmusiła TSG do ustępstw. Kochane TSG - urzekła mnie Twa historia.
 2. 2 points
  Albo jeszcze lepsze: "Nasi programiści nieustannie, w pocie czoła pracują nad tym, aby gra sprawiała radość"
 3. 2 points
  Tak. Gazetki z fioletową ukleją lub złotą suchotką są zdecydowanie lepsze niż banknoty, które gracz mógłby w swojej fanaberii wydać na to co do gry potrzebuje. Oczywiście magazyny kontynentalne też się pojawią w nagrodach. Dobra, żartowałem. Punkty Wiedzy w zadaniach dziennych też na wyrazną prośbę graczy zostały jakiś czas temu obcięte z 500 do 450. O takim drobiazgu, jak wstawianie do wydarzeń ryb na magię i braku chociaż symbolicznych 5 pereł w nagrodach nie wspomnę. Proponuję, zlikwidujcie wszystkie obecne "nagrody", wstawcie jako oczekiwaną nagrodę wirtualny uścisk dłoni prezesa i będzie dobrze. Mam tylko gorącą prośbę. Ustawiajcie grę jak chcecie, Wasza sprawa. Gracze zareagują jak uznają za stosowne. W swoim towarzystwie uważajcie graczy za kogo tam sobie chcecie. Rozumiem, że biorąc pod uwagę to co zrobiliście, czyli z dobrej gry wymagającej umiejętności i szczęścia - prymitywny serwis aukcyjny, że naciągnęliście graczy na np. wędki perłowe które teraz mogą sobie na gulasz przerobić bo do niczego nie są już przydatne, że w nagrodach bywają np. bardzo przydatne i wyczekiwane licencje na martwą Starożytną Grotę i temu podobne kwiatki, to fakt, że jeszcze tutaj siedzimy nie świadczy o nas najlepiej. Ale, bardzo gorąco proszę. Nie traktujcie nas aż tak jawnie za skończonych idiotów, ciemny lud i wąsate baby z chrustem. Chociaż udawajcie, że szanujecie tych którzy Was utrzymują. I nie piszcie, że to co wyprawiacie to jest z powodu oczekiwań i na kategoryczne żądanie graczy.
 4. 2 points
  Drodzy gracze. Dla uatrakcyjnienia gry, wprowadzimy trzecią wirtualną walutę - korale. Do końca sierpnia będą w bardzo przystępnej cenie, 1 koral - 5 złotych (1,25 euro/$) + vat. Regularna cena 10 zł ( 2,5 euro/$) + vat. Korale pozwolą Wam brać udział w wielu ciekawych wydarzeniach. I tak: pierwsze logowanie w ciągu dnia - 1 koral. Event - 2 korale. Mistrzostwa - 3 korale. Pozostałe wydarzenia i konkursy - 3 korale. Korale pozwolą też szkolić wędki i kołowrotki, żyłki i błystki, dzięki czemu będzie łatwiej łowić potworne ryby. 1 gazeta sprzętowa - korali. Wprowadzimy również szkolenie pojazdów. Przegląd silników, lepsze paliwo, smołowanie łodzi itd. 1 gazeta motoryzacyjna - 5 korali. Oczywiście trzeba zadbać również o przynęty i zanęty. Wprowadzimy możliwość przedłużenia ich świeżości. 1 gazeta spożywcza - 5 korali. Dla ulepszenia gry i Waszej wygody, uruchamiamy nowe numery konta. Numery można poznać dzwoniąc pod numer +48 987 654 321. Po zapoznaniu się z naszą ofertą nastąpi połączenie z jąkającym się konsultantem. Koszt połączenia 32,5 zł (10euro/$) + vat za każdą rozpoczętą minutę połączenia. Wasz wesoły Developer pamiętnikarz.
 5. 1 point
  Proszę o info czy będą mistrzostwa 27 czerwca, bo wesele mam i nie wiem czy będę mógł iść, ew poproszę młodych o przesunięcie na 29 czerwca, będzie już po mistrzostwach i spokojnie będę mógł iść.
 6. 1 point
  Ta gra jest juz tylko poto aby wyłudzić pieniądze od graczy,my tylko jesteśmy marionetkami w jego grze.Szkoda mi tylko tych graczy co włożyli tyle kasy w gre a traktowani sa jak śmieci prze Tsg,kiedyś gra sie skończy i sobie powiedzą KURDE MIAŁBYM DOM A TAK STRACIŁEM NA GRE I CH CIWE tsg.Że nikt sie zanich niebierze to dziwne jak by zobaczyli co sie w tej grze dzieje by bekli ale wiedzą że gracze nic nierobia to tylko wyłudzaja pieniadze jak HIENY.Powoli wszystko zabieraja a chcą jak najwiecej kasy.
 7. 1 point
  Oj tam czepiacie się człowieka. Przecież stare przysłowie pszczół wyraźnie mówi: "Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie". Bo gdybym był złośliwy, to po przeczytaniu tych niewiarygodnych informacji o mistrzostwach, evencie i exp.2 zacytowałbym kawałek "Dezyderaty" Maxa Ehrmanna, który mi się zaraz przypomniał : "...wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść." Ale nie jestem złośliwy.
 8. 1 point
  Nasi programiści nieustannie pracują nad tym, aby gra sprawiała radość. Każde rozwiązanie jakie jest wprowadzane, jest starannie weryfikowane nie tylko pod kątem grywalności, lecz również zadowolenia graczy, w tym również i Ciebie. Cieszymy się niezmiernie, że dzieląc się z nami swoją opinią na temat gry, pomagasz nam usprawniać jej działanie! Odpowiedzi tego typu jest duzo wiecej Panie Zenku prosze przeczytac uwaznie zeby zrozumiec co jest w tych odpowiedziach napisane
 9. 1 point
  P. Zenku, Dobrze wiemy ze pisanie do suportu jest bezcelowe bo sie konczy na odpowiedzi typu "Sprawdzimy tą informację i dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości." I to sie powtarza przy kazdym problemie I Nic dalej nie jest w danej sprawie robione. Tu jednak jest to sprawa ogolu a nie problemem pojedynczego gracza I dlatego piszemy tutaj o waszych manipulacjach I wykorzystywaniu graczy z checi zysku. Juz Pan zapomnial co bylo pisane w poscie . "Wędkarski dziennik - październik/listopad!" gdzie pisalismy o manipulacjach I niesprawiedliwosci w przyznawaniu nagrod? Gdzie nigdy nie otrzymalismy odpowiedzi I ze post zostal zamkniety bo byl zbyt niewygodny dla was! Troche samokrytyki I przestanie traktowac ludzi jak jakis oszustow By sie przydalo! To ludzie utrzymuja ta gre I wlasnie dlatego domagaja sie sprawiedliwosci I uczciwosci bo za to placa!
 10. 1 point
  lodołamacz nie świruj bo Pan Zenek znowu wyciągnie błędne wnioski i po tym jak zabrał magię i sonary z dziennych losowań to teraz zlikwiduje sonary z nagród w eventach. Śmieci to nie to co pokazujesz. Gdy domagamy się możliwości usunięcia śmieci mamy na myśli bezużyteczne pamiątki po świątecznych eventach, gwiazdki expa, licencje itp. Na pewno nie perłowe itemki typu: magia czy sonary.
 11. 1 point
  Dobrze napisane. Jeżeli chodzi o mnie to po ostatnich zmianach (zabranie darmowej magii i obcięcie wypłat banknotów) ostatecznie zniechęciłem się do harówki w eventach związanych z nowymi łowiskami. Nie dość, że czasochłonne bo na gwałt trzeba ryby szkolić i brak dedyków, to jeszcze jak sie chce troszkę czasu zaoszczędzić to wysysają z gracza magię i to nie symbolicznie ale w sporych ilościach. W tym przypadku koszty zdecydowanie przewyższają zyski a sama gra zamiast przyjemności staje się męczarnią. Skończą się zgromadzone zapasy magii i gracze z zasadami (czyli tacy którzy nie kupują sukcesów za realne pieniądze i utrzymują konto tylko z pracowitego grania) skończą zabawę. Wielu już tak zrobiło. I o to chyba chodzi adminowi. Pozbyć się "darmozjadów" na zasadzie dobrowolnych odejść a nie siłowej eksmisji. P.S. Za 3 gwiazdkowy 3 dniowy event (9 x po 5 ryb) w randze wyga admin daje obecnie 335 banknotów. Niedlugo więcej będzie mozna zarobić za złowienie jednej ryby w jednodniowym evencie z cyklu "Liczy się tylko najwieksza".
 12. 1 point
  Ależ jak najbardziej się wsłuchuje. Kilka dni temu ktoś (lupiprobaki) był przeszczęśliwy, że może sobie tanio kupić magię i dziękował Zenkom niemal na kolanach za tę niebywałą łaskawość. A zatem po co rozdawać w bonusach, skoro gracze skaczą z radości, że sobie w promocji kupią za prawdziwe pieniądze?
 13. 1 point
  10. PROSZĘ ODDAĆ MAGIĘ W BONUSACH DZIENNCH!!! 11. Proszę nie dodawać co miesiąc nowego łowiska, wystarczy jedno na kwartał/pół roku...
 14. 1 point
  Alkione miło słyszeć Twoje wsparcie, zwłaszcza, że Pan Zenon już kilkukrotnie próbował Cię udobruchać dobrym słowem (jak to niby administracja wsłuchuje się w Twoje propozycje) Mimo tych zabiegów nie udało mu się przekabacić Ciebie na swoja stronę Niektórzy gdy im ktoś pluje w twarz mówią, że pada deszcz. Luporabiki nie dostrzega tego co eis dzieje. Jest zadowolony ze za kilkadziesiat czy kilkaset złotych kupił sobie zapasik magii bez którego to zapasiku gdyby było po staremu mógłby się przy odrobinie pracowitości obejść. Admin metodą kija i marchewki stopniowo wprowadza pełną komercjalizacje gry. Nie tak sie umawialismy gdy zaczynalismy granie kilka lat temu. Gra była reklamowana jako darmowa. Płacił kto chciał.. Teraz wszystko zmierza w kierunku odbierania darmowych przywilejów i zastepowania ich "dobrowolnymi" wpłatami z realnego portfela. Mnie nie interesuje czy cos sie adminowi opłaca czy nie. Biore pod uwagę wyłacznie swój interes i do gry przystapiłem według zasad które były dawniej z założeniem, ze nie będę w tej grze kupował sukcesu za realna kasę. Na poczatku dopuszałem, ze w przyszłosci w miarę rozwoju konta dokonam kilku niezbędnych zakupów perłowych. Zrezygnowałem z tego pomysłu widząc w jakim kierunku zmierza gra i widząc jak wychodzą na inwestowaniu realnej kasy inni gracze. Jeszcze odnośnie "marchewek" którymi nas raczy administracja i za które nieświadomi gracze pieją pochwalne peany. Jak dobrze sie przyjrzeć to gracz na tych marchewkach wychodzi jak zabłocki na mydle. Wszystko jest dokładnie policzone. Admin zawsze wychodzi na tym na plus a gracz zawsze traci. Nie sięgajmy zbyt daleko w przeszłość. Najpierw "kije" czyli co graczowi odebrano: - zmniejszono ilość PW w zadaniach dziennych - zmniejszono liczbę PW w gorączkach a nawet wprowadzono nowy rodzaj gorączek magazynowych w których liczyły się tylko gazety perłowe. - zlikwidowano warsztaty co dla gracza oznacza kolejne ograniczenia możliwości zdobycia PW i gazetek - drastycznie zmniejszono ilość banknotów w nagrodach za eventy, równocześnie zwiększając stopień trudności - zabrano magię i sonary z losowań dziennych teraz "marchewki" czyli co admin "daje": - w losowaniach dziennych w ostatni dzień dodano kilka gazetek na łowiska (maksymalnie 10 czyli o wartosci 3000 banknotów). To będą losowe gazetki czyli de facto dla gracza przydatność takiego prezentu będzie duzo mniejsza niz gdyby miał 3000 banknotów i mógł je wydać na konkretne gazetki których potrzebuje. Biorąc pod uwagę ogólny bilans strat i zysków czyli ile banknotów miesięcznie traci gracz z powodu różnego rodzaju "kijów" , tego co mu odebrano nie da się zrównoważyć przy pomocy tych 10 gazet na kontynenty. Pomijam "rekompensaty" w formie dodatkowych gazetek w eventach, bo nie dość że i w tym przypadku gracz nie wybiera gazet które dostaje to jeszcze bilans trzeba rozpatrywac wraz z bilansem PW których możliwości zdobycia również obcięto a za które gracz może sobie kupować konkretne gazetki (według potrzeb). - do tego coraz większa ilość cudownych (bo za banknoty) ofert na fioletowe i fioletowo złote gazetki na łowiska. Żyć nie umierać. Niby fajna inicjatywa, tylko żeby z niej skorzystać potrzebne są banknoty, a tych w grze coraz mniej i są coraz trudniejsze do zdobycia, no chyba że ktoś sięgnie do portfela z realną kasą. Wtedy jest w raju. Banknotów wystarczy na wszystko. A bez gazet żyć sie nie da. Co miesiąc nowe łowisko, ryby trzeba trenować bo inaczej nici z eventów a to oznacza zero banknotów z gry. - admin wspaniałomyślnie dał okazje do zakupu za niewielkie pieniądze magii. Dla admina to czysty zysk bo w ten sposób może wycia gnąc troszkę realnej kasy od graczy którzy do tej pory radzili sobie bez kupowania magii za PLN. Co którzy zwykli kupować sukcesy za realna kasę (czyli sponsorzy) nie będą czekali na tego typu okazje. Dla nich to nie problem, kupują wszystko co sie da i wydają setki albo tysiące złotych na grę. Nawet moga być źli na admina, ze oni swoje zapasy magii zrobili płacąc o wiele większe pieniądze a teraz inni zaopatrzą się w magię "za grosze" i dzięki temu mogą utrudnić im grę. . Dla admina zysk bo dodatkowe grosze wpłyną na konto dla gracza strata bo jeżeli zapasy darmowej magii się wyczerpią (a przy obcięciu dopływu i zwiększaniu trudności eventów wcześniej czy później to nastąpi) zmuszony będzie sięgnąć do swojego portfela. Kazda zmianę należy rozpatrywać w powiazaniu z innymi zmianami. Inaczej straci się perspektywę i nie zauważy się, że to nie ożywczy deszczyk kropi tylko ktoś nam pluje w twarz. Czy ktoś potrafi wskazać chociaż jedną zmianę w która daje dla gracza dodatni bilans i można by ją nazwać bezinteresownym prezentem na rzecz gracza?
 15. 1 point
  lupiprobaki, nie widzisz, że to jest gotowanie żaby? Jeśli na to pozwolimy, Zenki nas ugotują, jak nic. Nie chodzi o to co admin dał, ale co ZABRAŁ graczom. Gdyby NIGDY WCZEŚNIEJ nie była dawana magia w żadnych bonusach i OD ZAWSZE byłaby tylko do kupienia za prawdziwe pieniądze, oferta byłaby może rzeczywiście fajna. Obecnie admin zabrał możliwość korzystania z konkretnej opcji w grze tym, którzy nie płacą (magia w bonusach). To chyba normalne, że gracze protestują i dlatego popieram kolegę Darkiel. W obecnej formie to nie jest "oferta dla graczy" tylko "wymuszenie zakupu". Czy jeśli admin np. wprowadzi opłatę w perłach za zrobienie ewentu, za dedyki, za wstęp na łowiska, itp. - co na to powiesz? Zaprotestujesz, czy jeśli będzie można kupić perły odpowiednio tanio, polecisz, kupisz i ucieszysz się, że łaskawie pozwolono Ci wyskoczyć z kasy? I nie, nie chodzi o to, czy ten pakiet magii jest tani, czy drogi. Chodzi o to, że nie służy on ułatwieniu gry tym, którzy chcą szybciej, krócej, więcej, tylko zastępuje coś zabranego graczom wcześniej, co funkcjonowało od wielu lat (ja gram od 2015 r.) Nie zgadzajmy się, aby metodą małych kroczków Zenek ugotował nas jak te żaby. Za rok okaże się, że bez inwestowania prawdziwych pieniędzy to w tej grze nawet zadań dziennych nie zrobisz.
 16. 1 point
  A Tobie się należy gra za darmo? Ci co ją robią i obsługują powinny pracować za darmo dla Twojej przyjemności? No to tym się różnimy. Ja szanuję pracę innych i jeżeli korzystam z jej efektów to jestem gotów za to zapłacić. Tak samo piekarzowi który upiecze mi bułki na śniadanie, krawcowi który mi portki uszyje i temu co robi tę grę żeby mi rozrywkę zapewnić. Pozostaje tylko kwestia ceny i wyceny tej pracy. Tak jak piekarzowi nie zapłacę 20 zł za jedną bułkę, tak samo nie zapłacę TSG jeżeli potraktuje mnie nieuczciwie i będzie próbowało mnie naciągnąć. Gra w pełni płatna? Bzdura. Można robic wiele rzeczy nie płacąc. Nawet rywalizować z innymi graczami. Chcesz więcej to zapłać tym którzy Tobie to organizują. Argument, że wcześniej zabierał. Ile dostawałeś tych magików za 5 dzień. Raz w tygodniu? I to przy dużym szczęściu. No bywały to fakt, ale co z tym można było zrobić? Niewiele. Teraz dał 125 i 250 za 5 zł. Skoro za to 5 zł ( mniej niż pół paczki papierosów) mogę miło się pobawić to będę to robił bo moim zdaniem jest to dobra cena. Cena nie za te magiki, ale za moją rozrywkę. Jeżeli przesadzą z ceną to pierwszy zwrócę na to uwagę. Jezeli niczego to nie zmieni to albo będę grał na tyle na ile mozna bez płacenia, albo poszukam innej rozrywki. Proste. Nigdy i nigdzie, nie napisałem, że to są moje oczekiwania/ zyczenia. Więc używaj argumentów zgodnych z prawdą. Oczekujesz gry całkowicie bezpłatnej? To poszukaj takiej którą twórcy z takim założeniem stworzyli. Wrzucili do sieci i dalej żyje ona swoim własnym życiem. Np. propilkki czy fishing simulator. Tutaj jednak ktoś siedzi cały dzień i coś robi, żeby gra się toczyła. To jest jego praca, tak zarabia na chleb. I ja to szanuję. Ale w zamian za to oczekuję, że będę traktowany uczciwe i poważnie. Jeżeli ten ktoś robi coś co uważam za uczciwe to pochwalę to i z tego skorzystam. Jeżeli ktoś chce mnie naciągnąć to nigdy się z tym nie zgodzę. I dlatego mam baaaaardzo dużo krytycznych uwag do tej gry, ale nie oznacza to, że w 100% mam do niej zastrzeżenia, bo wtedy moje siedzenie tutaj nie najlepiej świadczyłoby o moim stanie umysłowym. No chyba, że byłaby to jakaś pokuta. I na koniec. Uważa, że taka dyskusja tutaj nie służy temu, żeby gra działała uczciwiej, a co najwyżej spowoduje radość u drugiej strony, że są jakieś zgrzyty między graczami. Dlatego dziękuję za rozmowę, wyjaśniłem swoje podejście i pozostanę przy swoim zdaniu i na tym dyskusję na ten temat zakończyłem. Dziękuję i życzę miłego weekendu.
 17. 1 point
  Odpowiedzi mogą być tylko dwie: 1. Po dokładnej analizie nie stwierdziliśmy zaistniałego problemu lub jest on elementem rozgrywki 2. "gracze tak chcieli".
 18. 1 point
  Za co? Za to co na screenie. Do kina też idziesz za frico przechodząc pod nogami bileterki? 125 i 250 ( niektóre konta mają więcej, inne mniej) magików za 5 zł to nie jest majątek. Gry nie robi caritas tylko ludzie dla których to jest praca. Każda rozrywka kosztuje, ta też. Kwestia jest taka, żeby była to uczciwa cena, uczciwe i zgodne z prawem traktowanie gracza-konsumenta-usługobiorcy. Mam około 1000 screenów z "błędami" w tej grze, "błędami" których koszty zawsze my-gracze ponosimy. Jestem pierwszy który podniesie krzyk na każdy przewał ze strony TSG, o czym świadczą nie tylko setki maili z uwagami jakie wysłałem od początku tej gry, ale również to co piszę tutaj jako lupropibaki i zenekspil. Za co zresztą zarobiłem kilka banów od TSG i kilkanaście skasowanych postów. Ale wchodząc do tej gry zgadzałem się na to, że gra będzie płatna. Jak każda rozrywka. Ale cena i stosunek do graczy muszą być współmierne do usługi jaką nam (graczom) się oferuje. Jeżeli gra będzie znowu grą, a nie serwisem aukcyjnym to jestem gotów znowu zapłacić uczciwą cenę tak jak płacę za bilet do kina czy książkę. A jeżeli to Cię nie przekonuje to spójrz na to z innej strony. Ta ofert się powtarza, nie znika po jednym zakupie. Czyli za równowartość paczki papierosów można kupić trochę magii która z kolei ułatwi zrobienie eventów i zdobycie nagród ( mam nadzieję, że takich jakie były). Ta oferta, na którą stać praktycznie każdego, pozwala nie tylko na wyrównanie szans w grze, le na odrobinę rywalizacji. I mam nadzieję, że w zamian za np. zniknięcie "piątego dnia" z magią i sonarami pojawi się czasami taka oferta. Dostępna dla każdego. I właśnie za to dziękuję. No i mam nadzieję, że nie okaże się to pomyłką jak sławetna "jedna perła". p.s. A gdy uznam, że wolę jednak całkowicie bezpłatną grę to wrócę do ProPilkki II i łowienia pod lodem.
 19. 1 point
  To jest bardzo prosty test na uczciwość i rzekome wsłuchiwanie się prośby i oczekiwania graczy. No panie Zenon. Stać Was na to? Czy może jednak nie, bo wartość jałmużny jaką szumnie nazywacie nagrodami jest tylko matematyczna, a de facto guzik warta i taka uczciwa zamiana na perły i banknoty wg cen sklepowych za bardzo by Was ukuła? I prosiłem, żeby nie traktować graczy jak niedorozwiniętych idiotów. Zdrapki jako propozycja "zakupu" przynęt? Wolne żarty. Zupełnie jak kufry z wędkami, Kilka lat temu kufry były uczciwą propozycją, teraz stawiam 100 zł przeciwko zgniłemu orzechowi, że jeżeli ktoś kupił tak kufer w ciągu ostatnich dwóch lat to tylko przez przypadek lub po pijaku, a potem klął na czym świat stoi, że się "załapał" na taki cud badziew.
 20. 1 point
  Drogi Zenonie jeżeli macie wole by wysłuchać postulatów graczy to zróbcie tak: Przeliczcie wszystkie nagrody eventowe na waluty obowiązujące w grze i wypłacajcie ich równowartość (ani mniej ani więcej) w perłach, banknotach, PW i w złocie. Nie zwiększajcie ani nie zmniejszajcie dotychczasowych nagród. Po prostu zamiast rzeczy dajcie waluty. Teoretycznie nic na tym nie tracicie. Gracz zamiast dostawac od was niechciane losowe barachło sam zadecyduje na co wydawać wygrane środki. Za takie podejście gracze postawią wam pomniki i nie w głowie będzie im domaganie się podwyżek.
 21. 1 point
  W niektórych wydarzeniach więcej nagród. - zgodnie z życzeniem graczy Pan Zenon chyba sobie kpi. Pan Zenon pozwala sobie na cyniczne żarty. Chodzi o to, ze podstawa dla gracza czyli wydarzenia które są w zasięgu jego sprzętu i aby je ukończyć nie jest wymagane inwestowanie realnych pieniędzy zostały okrojone z banknotów. Mam tu na myśli klasyczne eventy wagowe których cecha jest to, ze wymagania są dostosowane do posiadanego przez gracza sprzętu. Nie dość że ubywa tego typu eventów i radykalnie zmniejszacie w nich nagrody to jeszcze żeby do końca obrzydzić ich robienie dajecie w nich coraz wiecej ryb na które nie ma dedyków przy jednoczesnym usunieciu z dziennych losowań możliwosci zdobycia magii. Cel takiej polityki jest jasny. Kasa misiu, realna kasa. Co zamiast? Multiplikujecie eventy punktowe. Ostatnio to nawet nakładają się jeden na drugi, w których też wprowadziliście wiekopomne zmiany czyli obcięcie liczby banknotów przy zwiekszeniu wymagań. Był czas kiedy nie wstawialiscie do nich najwiekszych ryb na łowisku, ewentualnie dawaliście jedną rybe o wadze ponad 1000 kg, teraz dajecie tam wszystko co największe. Pół biedy gdyby na łowisku nie było mniejszych ryb które są w zasięgu zdecydowanej większości grających, wtedy mielibyście usprawiedliwienie. Ale nie, wybierając ryby do takiego punktowca z premedytacja pomijacie te mniejsze po to by dawać coraz więcej ryb powyżej jednej tony. Dawniej ze sprzętem o możliwościach 1 tony przy dużej pracowitości dawało się robić 9 level a przy pewnym szczęściu nawet 10 dziś taki sprzęt wystarcza na 6 max 7 level za który płacicie grosze. Nagrody są tak niskie, że nie są warte by o nie powalczyć. Szkoda magii, sonarów i kasy na szkolenie ryb. Chcecie zmusić graczy do zakupu dużych wędek i później do wydawania realnej kasy na magię i perłowe gazety? Do tego raczycie nas coraz większa liczba mistrzostw. Tutaj także sukces sie kupuje. Kto więcej wpłaci ten wygrywa, dla normalnie grających są dalekie miejsca ze śmiesznymi nagrodami. Tutaj wielkości ryb są dostosowane do rangi gracza. Ci z mniejszymi wędkami także nie maja szans ale juz do tego przywykli. Mistrzostwa podobnie jak i inne rywalizacje player.vs.player mogą być i są zabawą dla graczy komercyjnych płacących za grę niech maja swoją uciechę. Inną ostatnio wprowadzona "atrakcją" są jednodniowe eventy z cyklu Zestawy Mistrzów. Wyjątkowo cyniczna zagrywka admina. Nie sposób w tych eventach wyjść na swoje. Praktycznie każdy kto spróbuje siegnąć po premiowane nagrodami miejsca w top 10 wychodzi na tym jak Zabłocki na mydle. Spróbuj adminie raz zagrać w ten event to się przekonasz. Do tego dochodzi skandaliczny proceder dzielenia nagrody za zajmowane miejsce. Zajmiesz miejsce ex aequo to dostaniesz maleńka cząstkę spodziewanej nagrody bo admin nie umie podzielic puli nagród za miejsca ex aequo tylko dzieli pomiędzy graczy nagrodę za jedno z miejsc. Oszczędności Misiu? Generalnie można odnieść wrażenie, ze robicie wszystko by obrzydzić grę graczom którzy grają za free. Stopniowo zmniejszacie liczbę wydarzeń w których mogą z powodzeniem uczestniczyć. A ci co inwestują realne pieniadze także czuja sie robieni w bambuko bo zaczynają rozumieć, ze inwestowanie PLN prowadzi do nikąd. Zadowoleni mogą być jedynie ci którzy placa najwięcej czyli garstka. Jezeli płacisz duzo ale nie najwięcej to prędzej czy później wyjdziesz na frajera bo z najbogatszymi sponsorami i tak nie będziesz miał szans. Ciekawe czy amin pozostawi ten wpis czy może zaraz skasuje. Prawda boli.
 22. 1 point
  I tak bedziecie mu pompować konto i on o tym wie.Tanczycie jak wam zagra i nic tu żale niepomaga on sie tym nakreca a pieniądze leca strumieniami
 23. 1 point
  Skoro powstał oddzielny wątek, to proszę bardzo, mogę jeszcze raz się wypowiedzieć, żeby zebrać do kupy to, co myślę: 1. Zmiana w nagrodach dla najlepszych klubów ---> a co z pozostałymi? Właściwie poniżej pewnego poziomu nie ma rywalizacji (bo o co tu rywalizować)? A tu tkwi potencjał Gracze zaczęliby kupować, żeby coś wywalczyć, ale tak, to nie inwestują kasy. Jeśli nie mogą przeznaczyć na grę fortuny, to mniejszych kwot nie opłaca im się wydawać, skoro nie mają szans z gigantami, a za dalsze miejsca rankingowe dostaną jedną wielką lipę. 2. Zmiany w nagrodach za codzienne logowanie ---> zabraliście możliwość otrzymania/wylosowania raz na jakiś czas drobnych ilości magii!!! W zamian daliście śmieci - kołowrotki/licencje, które każdy, kto będzie ich potrzebował, kupi sobie w sklepie. Dodatkowo pozbawiliście niższe rangi jakiegokolwiek dostępu do magii - na niskich lvl-ach nie można kupić pereł, nawet jeśli ktoś by chciał zainwestować realne pieniądze. Powinniście przywrócić możliwość uzyskania w grze symbolicznych ilości magii na dotychczasowym poziomie. Widzę kilka możliwości: w kalendarzu bonusów dziennych udostępnić raz-dwa w miesiącu magię. Można ją dołączyć jako nagrodę w eventach zamiast ŚMIECI exp - np. 3 losowo wybrane magiki. Trzecia możliwość to kupowanie magii w pakietach za banknoty z gry (raz-dwa w miesiącu dać ofertę za banknoty, która oprócz wielkich magazynów zawiera też niewielką ilość magicznych błystek i przynęt). Przy sonarach bym się tak nie upierała, ostatecznie można je wygrać, ale od czasu do czasu mały sonarek... czemu nie? Darkiel, Twój pomysł ze zdrapkami jest do de... Na obecnych warunkach szansa na wydrapanie magii jest praktycznie zerowa. Chyba łatwiej w totka szóstkę trafić. Zdrapka "Legendarna ryba" to tak, jakbyś nic nie dostał. Chyba, że twórcy gry wprowadziliby w obieg nowy typ zdrapki, z samą magią, a od szczęścia będzie zależała tylko jej ilość). W kuferkach z przynętami/zanętami niespodziankami dawajcie przynęty i zanęty na ryby ze wszystkich łowisk w grze, a nie tylko te stare, na jazia, karpia, brzanę czy jakieś dinozaurusy. To jest nikomu niepotrzebne. Małe lvl-e też powinny mieć możliwość otrzymania banknotów w bonusie dziennym, tylko mniej, np. 50-100 banknotów. Powiedzmy, z wyjątkiem moczykijów, żeby nikt nie siedział przyczajony na 1 lvlu i nie zbierał sobie kasy, nie grając. Wyjątkowo głupie jest dawanie pojazdów w bonusie dziennym. A co, jeśli ktoś taki pojazd już ma, bo był mu wcześniej potrzebny, i sobie kupił? To już lepiej właśnie dać banknoty, żeby gracz taki pojazd mógł nabyć, jaki chce. 3. Gracze domagają się ulepszenia nagród za eventy. Myślę, że tak konkretnie, to od kilku lat, powinniście wycofać bonusy exp. Zrozumcie wreszcie, że nikt tego nie chce i nie potrzebuje, a jeśli już, to kupi sobie w sklepie. Zdecydowanie za słabe nagrody są w eventach na punkty albumowe. Nawet na niższych progach można dać coś lepszego niż niebieski exp - chociażby zdrapkę, łuski. Zdecydowanie nie, nie i jeszcze raz nie dla gwiazdek exp w nagrodach!!! Za 10, 9 i 8 próg w eventach punktowych powinniście dawać sonary - właśnie te eventy są najbardziej sonarożerne ze wszystkich. 4. Dobre pomysły, wg mnie, to: zdrapki na niższych lvl, łuski, szansa wygrania gazetek łowiskowych/wielkich magazynów w bonusie dziennym, karnet dający dostęp do większej ilości prezentów.
 24. 1 point
  Dajesz WIĘCEJ nagród za ranking Klubu, ale TYLKO za 10 najlepszych Klubów, z których co najmniej 5 używa hacków, aby zdobyć nieograniczoną liczbę notatek i magów. Nic więcej dla zwykłych śmiertelników z nas, którzy NIE oszukują. Co do nowego pomysłu na codzienny prezent ... Co kompletny idiota pomyślał o tym programie? To kolejny sposób na wkręcenie mniejszych graczy i tych, którzy nie wydają na Perły. Wreszcie, jeśli nigdy więcej nie będziesz korzystać ze Starożytnej Groty, to przynajmniej przyzwoitość, aby umieścić sprzęt w Sklepie, a nie za tak głupią cenę, jaką jest teraz.
 25. 1 point
  Na razie jesteśmy przy pierwszej nieśmiałej jaskółce myślenia, uczciwość potem. Może. Niechciane zakupy to prawda, z tym jest problem. Dobrze, że chociaż loteryjka zniknęła. Najprostszym i najuczciwszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie konieczności potwierdzenia zakupu przy zakupie ofert specjalnych i wszystkiego za perły. Klikam "kup" i wyskakuje okienko "tak / anuluj". I byłoby po problemie. No, ale to może być rozwiązanie najprostsze i najuczciwsze, więc kiepsko to widzę.
 26. 1 point
  orki3210 znowu sie kolega zacina zapomina podać gdzie mistrzostwa , proszę pacjeta zdyscyplinować
 27. 1 point
  Na dodatek te sieci w rangach weteran/arcymistrz kompletnie niepotrzebne, bo i po co? Nie można było dostosować promocji do wymagań eventowych w randze? Chyba tylko po to w najwyższych rangach ta promocja, żeby w nawale wyskakujących okien ktoś kliknął przypadkowo i stracił kasę. Oferta niespodzianka byłaby spoko, gdyby cena równa była cenie 1 gazety. Wtedy każdy dodatkowy bonus byłby rzeczywiście wygraną.
 28. 1 point
  Nareszcie TSG wysłuchało graczy i wprowadziło kluczowe zmiany ułatwiające grę. Co prawda musiałem wydać 300 pereł na odblokowanie tych zestawów ale to żaden koszt gdy pomyślę o tych zaoszczędzonych sekundach. Brawo, oby tak dalej.
 29. 1 point
  Jeden ma cętki, a drugiego zrobili w Orlenie z centów. Matura to bzdura - Vivat TSG!
 30. 1 point
  No cóż... czas rzucić grę Ale admin nas uzależnił i świetnie sobie zdaje z tego sprawę. Tylko nieliczni twardziele teraz rzucą grę... reszta będzie tutaj bić pianę :)... Gdzieś tam nawet ktoś mONdry rzucił hasło, że największą karą dla admina będzie to, jak będziemy grać jak najwięcej, tylko nie będziemy płacić - zapewniam Was, że admin na każdym logowaniu zarabia a do Łukasza - grywalność = 0 ... a to podstawowe kryterium gry
 31. 1 point
  Kolejne sprawa i chamstwo TSG masa smutnych eventów czy wy myslicie że to sa atrakcje dla graczy czy my sie tym jaramy ??? Gdzie rywalizacja juz nic ni potraficie zrobic dla graczy ???????? gdzie te zmiany zapowiedziane na blogu , w tym roku dacie rade , wasze zmiany ida zawsze w zla strone Obudzcie sie wkoncu bo gracze odchodza
 32. 1 point
  No toś Zenuś zaszalał. Właśnie zobaczyłem twoją super okazję i niebywałą promocję, o tym pisane jest powyżej PRZESTAŃCIE DRENOWAĆ NASZE KIESZENIE !!! Chcecie wiedzieć co jest nie tak, proszę obrazek w załączniku. 14 gazetek za 400zł i to jest promocja tylko dla kogo, dla gracza czy dla was?
 33. 1 point
  Lodowiec Rossa, pierwszy poziom, za to wylosowane dodatkowe umiejętności Trematony lodowej ; większa waga ryby - x 1.34, bonus do sił - x 1.29, szansa na odkrycie cechy - x 1,14, szybsze ściąganie ryby - x 1.23. Ryba normalnie wytrenowana na 7lvl złowiona waga 591kg. Po wytrenowaniu łowiska NIC się nie zmieniło! Skoro waga ryby jest x 1.34 to do złowienia powinno być 591 x 1.34 = 791.9kg Po pół godzinie łowienia żadna ryba nie wskazywała większej wagi niż 591kg. Gdyby to x 1.34 było zwiększeniem poziomu to 3.5% x 1.34 = 4.69% czyli tyle ile wynosi 9 lvl więc waga ryby w zasięgu powinna być ok. 600kg. Tego też nie było. Nie wiem co w założeniach powinno się zmienić, ale nie zmieniło się nic. Dodatkowo można tylko "przelosować" rybę która wyszła w losowaniu. Jedno przelosowanie 10 banknotów , 20 - 180 banknotów w pakiecie.
 34. 0 points
  Dziękuję za ofertę specjalną - magiczne przynęty za 4.99zł. Rozumiem, że jest to prezent mikołajkowy dla graczy. Ale niestety znowu mały zgrzyt. Nie wszystkie konta dostały tę ofertę. Mam nadzieję, że do rana będzie to uzupełnione. Podobnie jak będzie poprawione zadanie w evencie. Dziękuję.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...