Jump to content
Let's Fish Community

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/23/20 in Posts

  1. 1 point
    Proszę o info czy będą mistrzostwa 27 czerwca, bo wesele mam i nie wiem czy będę mógł iść, ew poproszę młodych o przesunięcie na 29 czerwca, będzie już po mistrzostwach i spokojnie będę mógł iść.
  2. 1 point
    Ta gra jest juz tylko poto aby wyłudzić pieniądze od graczy,my tylko jesteśmy marionetkami w jego grze.Szkoda mi tylko tych graczy co włożyli tyle kasy w gre a traktowani sa jak śmieci prze Tsg,kiedyś gra sie skończy i sobie powiedzą KURDE MIAŁBYM DOM A TAK STRACIŁEM NA GRE I CH CIWE tsg.Że nikt sie zanich niebierze to dziwne jak by zobaczyli co sie w tej grze dzieje by bekli ale wiedzą że gracze nic nierobia to tylko wyłudzaja pieniadze jak HIENY.Powoli wszystko zabieraja a chcą jak najwiecej kasy.
  3. 1 point
    Oj tam czepiacie się człowieka. Przecież stare przysłowie pszczół wyraźnie mówi: "Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie". Bo gdybym był złośliwy, to po przeczytaniu tych niewiarygodnych informacji o mistrzostwach, evencie i exp.2 zacytowałbym kawałek "Dezyderaty" Maxa Ehrmanna, który mi się zaraz przypomniał : "...wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść." Ale nie jestem złośliwy.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
  • Create New...