Jump to content
Let's Fish Community

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/06/18 in all areas

 1. 2 points
  Dla Twojej wiadomości nie macham sobie kijem tylko gram.Załapuję się nawet na pucharek za tygodniówkę,więc nie skaczę z radości jak złapię jakąś 115,bo mam ich całkiem sporo.Traktuję grę jako zabawę,a nie jak co niektórzy, sensu życia już bez niej nie widzą.Siedzenie i gapienie się w monitor,żeby jakiegoś rekina "wytachać",to taki sam sport jak oglądanie telewizji.Zagraj w jakąkolwiek inną grę przez neta i powiedz mi w której nie wygrywają ci co płacą,w każdej płaci się za to,żeby być lepszym od innych.Jak tak bardzo boli Cię to że wygrywają inni to może czas zakończyć przygodę z rybkami,albo wybrać się na prawdziwe jak się ociepli,zapewniam że emocje dużo większe i każda złowiona własnoręcznie cieszy. Zawsze też można kredyt zaciągną i pokazać wszystkim,kto tu karty rozdaje,a radocha z wygranej przesłoni nawet świecące słońce.
 2. 2 points
  .. czyli pewnie NK albo na LF w świecie Suma? Widzisz.. -my dobrze wiemy, że gracze oglądający tylko kolorowe opakowania z gry, nie bardzo wiedzą co można znaleźć w środku, ale fakt, że ktoś nie wie, nie oznacza, że tego nie ma.. Dla kogoś machającego sobie dla rozrywki kijem i cieszącego się, że złowił jakąkolwiek legendarną rybę, będzie obojętne co się dzieje w czołówce i czy zasady rywalizacji są równe -Was to po prostu nie dotyczy i w zasadzie nie powinniście nawet zabierać głosu na ten temat. Każdą grę można sobie traktować jako chwilową ciekawostkę, ale można też uczestniczyć całkiem na poważnie, tak jak to robią sportowcy, czy uczestnicy konkursów i chyba nikt nie powie, że jest normalne aby nagrody były rozdawane jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji i brali w tym udział organizatorzy, czy zorganizowane grupy kombinatorów. Wprowadzenie gazet może i nie było złym pomysłem, tylko złym pomysłem było to, że wprowadziły stały podział na tych co mogą wygrać i tych co nie maja żadnych szans -to rzecz bardzo rzadko spotykana w innych grach i całkowicie psuje zabawę tym, którzy weszli do gry aby rywalizować. Tu naprawdę nie ma już żadnej rywalizacji -chyba, że mówimy o zawodach w kombinowaniu i oszukiwaniu.
 3. 1 point
  Nie gram na FB,tu gdzie gram raczej takich wielkich przekrętów nie ma.Można powalczyć(oczywiście na małym lvl) nie rujnując konta bankowego.Dla mnie to gra,nie przywiązuję się do niej za bardzo.Dziś ta, jutro może być inna raczej nie będę w to grać do emerytury,w końcu nie jest ona jakaś super porywająca.Na dobrą sprawę ciągle to samo,więc prędzej czy później na pewno się znudzi.
 4. 1 point
  Mnie gra nie męczy bo gram teraz to na co mam ochotę. Kiedyś było dla niemożliwe aby nie zagrać w ciągu dnia wszystkiego a teraz zrobię np pół eventu bo na tyle mam ochotę. A jestem tutaj aby oglądać dalej dzieło zniszczenia wg TSG. Piszesz, że kiedyś było trudniej. Zapewniam Cię, że było dużoooooooo lepiej. Owszem w rywalizacji ze starymi wygami było ciężko ale można było walczyć a co najważniejsze - o sukcesie decydowały umiejętności liczenia ewentualnie Charles. Teraz natomiast decyduje kasa i.....dalej oszustwa. Umiejętności się już nie liczą. TO jest zasadnicza różnica. Gazety zabiły grę w wielu aspektach i niestety nie jest to tylko odosobnione zdanie. Temat gazet znasz, napisałaś, że kupujesz więc widzisz co dostajesz w nich. Wierzysz że na samym FB jest kilkudziesięciu zapaleńców którzy kupili kilkadziesiąt a raczej kilkaset kuferków tylko na gazety??? I to na dodatek bogacze Ci pochodzą z Rumunii, Serbii czy Włoch....i zupełnie przypadkowo kiedyś konta te grały Charlsem ? Zapewniam Cię że nie..... Nawet konta z kasą z Tanganiki szybko wypruły się z kasy i nic nie znaczą. Kiedyś mogłaś zrobić konto bez zł wkładu i naprawdę być kozakiem. Teraz.....za kilka tys możesz być dalej nikim P.S. Dokładnie rok temu skasowałem konto 353 lv ze wszystkimi kijami perłowymi, kołowrotkami i kilkoma tys magików po to żeby tylko sprawdzić równość graczy wobec regulaminu
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...