Jump to content
Let's Fish Community

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/15/16 in all areas

  1. 1 point
    http://support.tensquaregames.com/hc/pl/articles/201476361-Ranking-Tygodniowy Po przeczytaniu widzę, że jedyne punkty POCHODZĄ Z DWÓCH ŹRÓDEŁ"to 3x dzienny turniej + ranking dziennego turnieju. W jaki sposób zatem , trzy osoby uzyskały 450 puntów a, nie widnieją w rankingu dziennym? Przecież maksymalna liczba punktów za trzy turnieje to 375 punktów? Sprawdzam ranking teraz pokazuje : 1 Sir Janek - 450 punktów 2 tom0101 - 450 punktów 3 hiena - 450 punktów BA! NAWET GDYBY WIDNIELI W RANKINGU TURNIEJU DZIENNEGO, TO SIŁĄ RZECZY NIE MOGĄ UZYSKAĆ STATUS ex aequo. SKĄD ZATEM SĄ TE PUNKTY ( POWYŻEJ 375) , SKORO NIE ZAJMUJĄ ONI ( WYMIENIONA TRÓJKA ) MIEJSCA W PIERWSZEJ 10 TURNIEJU DZIENNEGO ?
  2. 1 point
    Coraz więcej wątków powstaje tu na forum na temat problemów technicznych w związku z kontami powiązanymi z onetem. Wiele osób pyta w klubach i na czatach, nie radząc sobie z tymi zmianami, czy udoskonaleniami. Niektórzy z łzami w oczach proszą o pomoc. Co mam im powiedzieć? Że administracja wie? To już było. Oni już wiedza, że administracja wie. Rozumiem, że jest szansa w przyszłym roku, czy tak? Jeżeli nie, to lepiej od razu napisać wprost , iż takie konta będą pozostawione samym sobie. Bo jak się coś udoskonala , to stwarza się różnorodne , lepsze alternatywy ( dwa panele, a nie jeden w miejsce drugiego ) innymi słowy, zasugerowałbym że gracze się z deczko niecierpliwią...i nigdzie nie uzyskują informacji o postępie, ani pomocy- cokolwiek to oznacza. A TY SIĘ JESZCZE ŚMIEJESZ , ale śmieszne!
  3. 1 point
    @pawelpat Bo mistrzostw tak jak i kilku innych konkurencji sie nie wygrywa na drodze rywalizacji. Mistrzostwa sie kupuje. Tzn. taki jest zamysł admina bo realia są inne, mistrzostwo najczesciej wygrywa ten kto najlepiej oszukuje (ma najlepszego bota). Nie chcesz tracić nerwów, chcesz czerpac troche rozrywki z gry nie kop sie z koniem (nie graj tam gdzie o sukcesie decyduje realna kasa/boty/ponadpoziomowy sprzet nabyty w wyniku bugów bądź nieprzemyslanych akcji admina (niepotrzebne skreslić). W ogóle unikaj walki przeciwko innym graczom ( wyjatek stanowia ci których znasz i wiesz że grają fair). Jedyna konkurencja w której masz pewnosc że nie przegrasz z oszustem to eventy. Tutaj walczysz tylko z adminem :). Im mniej realnej kasy zainwestujesz w pokonanie go tym większa satysfakcja.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
  • Create New...