Walentynka #x
0

14 posts in this topic

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego mają służyć te walentynkowe prezenty? Widzę, że można je wymieniać w wydarzeniu "z miłości do łowienia" jednak jeżeli wymieniłem żółte krążki za 100 milionów a do miliarda brakuje mi więcej niż stażyście do emerytury, to do czego niby te paczuszki mają służyć i po co są numerowane?

3 godziny temu, Jacek_E napisał:

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego mają służyć te walentynkowe prezenty? Widzę, że można je wymieniać w wydarzeniu "z miłości do łowienia" jednak jeżeli wymieniłem żółte krążki za 100 milionów a do miliarda brakuje mi więcej niż stażyście do emerytury, to do czego niby te paczuszki mają służyć i po co są numerowane?

numerowane nie mam pojęcia a czemu mają służyć to wiem. Wysyłaniu bezwartościowych prezentów zamiast których można było chociaż 3 jo lub gazety wysłać

Dnia 13.02.2018 at 09:19, Jacek_E napisał:

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego mają służyć te walentynkowe prezenty?

Pewnie będzie jakiś konkurs podobny do świątecznego, gdzie trzeba było podobnymi przynętami wykonać zadania na poszczególnych łowiskach.

Właśnie miałem nadzieję że będzie jakiś konkurs ale.... Albo te miłosne prezenty będą do wykorzystania w dzień kupały :) albo programiści poszli na łatwiznę i uruchomili część programu ze świątecznego eventu zmieniając tylko obrazki i nazwy. No chyba że zamiarem było od początku zrobienie wała z graczy, bo po co mają sobie wysyłać zanęty czy też gazetki, jak mogą bezwartościowe prezenciki (a co niektórzy napalili się na nie jak pigmejka na wibrator elektryczny w rozmiarze XXL)

Najśmieszniejsze w tym całym konkursie jest to, że prawdopodobnie wygra go tajemniczy gracz laminex który wygrał ostatni podobny konkurs "Noworoczne Postanowienia". Gość zero osiągnięć, 70% ryb na wszystkich łowiskach ma na 0 pkt. albumowych a pozostałe 30% średnio na 30 pkt. ale jak widać można w ten sposób natrzaskać tryliony miedziaków. Więc albo ktoś tu robi z nas wariatów i udaje, że wszystko jest ok i "nie stwierdzono problemu" albo zwyczajnie podstawia trefne konto po raz drugi by nagrody nie wpadły przypadkiem w niepowołane ręcę

Co do konta laminex to czepiacie się bardzo dobrego gracza. Gość ma rekord nieco powyżej 1100 kg czyli łapiąc 5 tonowych rybek na minutę ma 120 tys. monet. To daje 7 mln 200 tys na godzinę, czyli 172 mln 800 tys na dobę, czyli w 30 dni robi te 5 miliardów z groszami. Możliwe? No pewnie że tak xD

2 godziny temu, Jacek_E napisał:

Co do konta laminex to czepiacie się bardzo dobrego gracza. Gość ma rekord nieco powyżej 1100 kg czyli łapiąc 5 tonowych rybek na minutę ma 120 tys. monet. To daje 7 mln 200 tys na godzinę, czyli 172 mln 800 tys na dobę, czyli w 30 dni robi te 5 miliardów z groszami. Możliwe? No pewnie że tak xD

Na FB koleś ma 9 miliardów...dziwnym trafem też ostatnio wygrał...

2 godziny temu, Jacek_E napisał:

Jasne. Odżywianie przez kroplówkę, walenie w pieluchę. Zero bzykania. Zasiłek dla bezrobotnych - da się zrobić

11 godzin temu, BJ Blazkowicz napisał:

Jasne. Odżywianie przez kroplówkę, walenie w pieluchę. Zero bzykania. Zasiłek dla bezrobotnych - da się zrobić

Po co tak? wystarczy dobry program :D

4 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Po co tak? wystarczy dobry program :D

Ale tutaj większość nie wierzy w "dobre programy" do złych rzeczy.. :D

Dnia 13.02.2018 at 09:19, Jacek_E napisał:

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć do czego mają służyć te walentynkowe prezenty?

Cytat

Pewnie będzie jakiś konkurs podobny do świątecznego, gdzie trzeba było podobnymi przynętami wykonać zadania na poszczególnych łowiskach.

No i okazało się, że znowu byłem niepoprawnym optymistą.. Odpowiedź była dużo prostsza: DO NICZEGO !

23 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

I po co bylo to zbierac :D lepiej sobie gazetki wysłać

Jak ktoś miał inne malutkie konta na moczykiju lub amatorze, to wiedział do czego wykorzystać.. ;)