XP 2
1 1

12 posts in this topic

Miłoby było ,gdyby było jakieś info kiedy  będzie xp .Jedni chcą podgonić level a inni nie . Nie musi byc cały dzień .Można  ustalic dany dzień w tygodniu i przedział czasowy. :).

Edited by Ania

Właśnie się zastanawiam co bardziej pomogło -ta pacyfistka Ani, czy mój pochód z transparentami ? No.. może nie mój -Andrzeja M..  ;)

No to lecę skorzystać...

Popieram. Chcemy 2x i chcielibyśmy dokładnie  z kilkudniowym  wyprzedzeniem wiedzieć kiedy będzie najbliższe 2x :)

Trochę mnie się nazbierało tego "gwiazdkowego badziewia..." Dobrze byłoby rozsądnie to wykorzystać.

Ktoś...coś????.

Dziękuję  Burzanov  za cenną  informację. Można wiedzieć , gdzie jest źródło? tak z ciekawości, bo dobrze jest wiedzieć. 

Pamiętasz może ile jest banknotów za skończony event - 7 dniowy  - przy poziomie 100 ?

Wiem, że poniżej setnego 70, 80, 90 jest : 600 banknotów, ( 7 dni)  , ale nie pamiętam czy 750 jest od 100 czy 150 poziomu doświadczenia?

Pozdrawiam

A jakie są  kołowrotki oferowane na poziomie arcymistrza?

Najszybsze za banknoty i za perły. bo może warto kupić lepszy?

Czy orientujesz się kiedy najbliższa promocja doświadczenia 2 x ?

Starczy tych pytań :)

Kołowrotki:

Spin 55% - 6000 banknotów i 60% chyba 625 pereł

Morski 55% - 7000 banknotów i 60% 750 pereł (kiedyś był jeszcze 70%, ale nie porównywałem z obecnym 60%)

Mamy teraz konkurs do środy, zatem może w czwartek podwójny exp. Ale oficjalnego info nie widziałem.