OMG co za pomysł .....
0

6 posts in this topic

Zawiało NUUUUDĄĄĄ  w klubach po najnowszym ulepszeniu w grze o łowiska.

Nikt nie ma zamiaru walczyć ,wiedząc ,że i tak wygra dwa ,góra trzy te same kluby . Lepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wejscia danego klubu na tylko 1 łowisko dziennie lub stopniowe przynanie  punktów danym klubom za walke na łowisku.:\Np: wygrany ma 100 pk ,2-klub 60 ,3-30( taka propozycja ).W tym momencie ten zarąbisty pomysł ,który jest , zdusił chęć do walki  o cokolwiek .Nie wiem kto to wymyślił ale to klapa totalna.

PLEASEEEEEE HELPPPP USSSS ,BO UMIERAMY Z NUDÓW!!!!!!!!!!

Nuda wynika z jednej rzeczy.  Elita czyli dwa kluby ładuje baksy po 40 centów za max kuferek....40 centów za 9 tys baksów w promocji.... Przekładając na nasze... Zamiast 250 dajemy 2 zł....oj też bym miał lv wiedzy bo i ja bym się skusić dał... Zamiast jednego byłoby 125 kuferkow czyli dużoooooooo baksów 

No. :(  Zanim normalny gracz bedzie miał 20 lev na rybach  to miną wieki. Tacy co mają dojścia do lewej kasy mają zajebiście a nam ,zwykłym graczom nawet gazet w szybkich nie dadzą połapać . Kieeedyś gdy mi sie nudziło ,to szłam łapać 115 a teraz gdy mi sie nudzi to idę na inna gre albo wyłanczam kompa hehe Już nie raz pisałam ,że najwiekszy plus tej gry to to ,że ma sie kontakt  z innymi ludzmi w grze i jeszcze to trzyma ,bardziej niż chęć gry ;) Jeszcze pare takich udoskonaleń  i pójde w spoczynek :P 

Nastrój w grze od rana...... -_--_--_--_--_- .Niskie cisnienie dopadło ,spanie trzyma :P         

50 minut temu, Ania napisał:

Nastrój w grze od rana....

Nie dla wszystkich ta gra to całe życie jakie tylko posiadają :D weź wyjdź trochę do ludzi, daj odpocząć oczom :D i nerwom :D

Wychodze do ludzi :P :P:P:P:P . A zdanie moge wyrazić ,skoro w klubie gdzie jestem nikt nawet nie próbuje grac po nowemu łowisk .  Szkoda sie męczyć ,wiedząc,że i tak wejda i wygrają ci co ładują lewą kase :P:P:P