Pseudo mistrzostwa
5 5

94 posts in this topic

Ja juz kumam o co tu chodzi to moje stwierdzenie jak wlasciciel gry nic z tym nierobi to musi byc to ich zasluga jak twierdza ze oni graja uczciwie ja niedam z siebie osła zrobic zeby myslec tak jak oni chca zebym myslal ja jak bym był wlascicielem takiej gry i widział co sie dzieje to automatycznie usuwał takie konta co cos kombinuja a oni sobie niby poradzic niemoga jedna wielka sciema w ktòrą ja niewierze.

Dnia 23.02.2016 at 14:01, Sciagnik napisał:

Ci admini to powtarzaja sie jak małpy jedno i to samo hehe

Administracja jest bezradna wobec oszukujących. Rozkłada tylko ręce i twierdzi, że oszukiwanie już nie działa. Ależ działa i to podobno jeszcze skuteczniej. Wystarczy przejrzeć wyniki ostatnich mistrzostw. To jest parodia i wyłudzanie pieniędzy i prawdopodobnie skończy się to pozwem zbiorowym od graczy, którzy zostali w ten sposób nabici w butelkę. Bo jak nazwać sytuacje, w której ktoś kupuje za realne pieniądze sonary, błystki, by powalczyć w mistrzostwach, a wygrywa jak zwykle Serb, Niemiec albo Włoch, który ma wykręcony wynik juz w sobotę po godzinie 00:15 np, utrzymujący do końca mistrzostw parę gram od rekordu na każdej z 6 ryb? Ludzie nie dajcie się oszukiwać !

Kolego Posejdon jak administracja nic z tym nierobi to mi sie nasuwa pewna mysl ze to osoby podstawione to robia a kto podstawia to juz wiadomo ja dostalem odpis ze ci gracze uczciwie graja jeden z nich ostatnio wygrywał wszystkie z rybami nie z jego poziomu tak samo ostatnio ten tysiac papieròw jak myslisz kto dostał napewno nie ten co uczciwie gra robia z nas wała Szanowny Pan Zenon dał popis tym co mi odpisał ale jak go prosiłem zeby mi wytłumaczył gdzie w sklepie mozna kupic taki sprzet na takie ryby od poziomu 22 do 30 to juz zamilkł i tym samym dał dowòd na to ze to oni maczaja w tym palce zeby zwykły gracz niewygrał mistrzostw i zeby sie zabardzo w kase nieobłowił bo oni niezarobia jak by tak zwykli wygrywali to wiadome nikt by im papierkòw niekupił tak ze masz juz wszystko wyjasnione to juz nie jest gra w ktòrej mozna uczciwie pograc.Pozdrawiam.

Cytat

odnośnie gry program charles o którym mowa że już nie działa ,on ma pare wersji a jest gość w klubie Terminator (haker) który napisał do charlsa ustawienia pod gre lets fish czyli jak go włączają i zaczynają grę to on każdą rybę łowi na 99 pkt to jakie masz szanse ograć program przykład: uruchamiasz zanętę plus ustawiasz bonusy pod rybę to przez okres jej trwania złowisz ok max 8ryb na 99 pkt a on w ciągu 15min każdą łowi na 99 pkt dajmy na to ok 70-90 ryb na 99 pkt wiec na pewno mu wpadnie taka o pare gram bądz gram od rekordu .Dlatego w rybie dnia czy mistrzostwach dziennie lub co tydzień powtarzają się te same osoby ... a charles nie jest zablokownay bo ten program działa w róznych grach nie tylko w lets fish do którego została specjalna rozpiska stworzona ... za dużo widziałem bo grałem w tym klubie a z racji tego że wkładam dużą ilośc gotówki w grę i załapałem się do owego klubu ... grając tam patrzyłem o czym oni pisza i jak grać na swoim tajnym prywatnym forum ... dopóki admin nie zrobi porządku zawsze będzie tak samo

19 godzin temu, redmaster napisał:

I nastała pełna napięcia cisza.....   

10 minut temu, Ania napisał:

I nastała pełna napięcia cisza....

Bo nic się nie da z tym zrobić. Każda gra flashowa działa tak ze musi wysyłać informację do serwera przez witrynę sieci web. Musieli by grę postawić na nowo a to strata zysków przez pewien okres. No i niewiadomo czy ktoś kto gra w tą wersje zagrałby w nową, skoro tu ma dużo sprzętu zakupionego za realne pieniądze :)

23 godziny temu, redmaster napisał:

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Programem zarządza i zarabia na nim solidne pieniądze Tordi z Terminatorów. Jawnie na jednym z forów przyznaje się po zablokowaniu w listopadzie Charlesa, że ma już nowy program. Więc mamy graczy ( kluby ), które płaciły Panu Tordiemu za udostępnienie programu, instrukcję jego obsługi i aktualizację tabelek do łapania. 

Mamy też serbsko-chorwacką szkołę wędkarską. Tu do najlepszych należą oczywiście Crnkovic, Kis, Stosic, Stojic wcześniej jeszcze Jokovic. Panowie potrafią też dużo i to nawet czasem biedne Terminatorki nie mogą ich dogonić. Tutaj ciekawostki dwie - chłopaki błyszczą w dziennych jak jest ryba na dedyki ( jak na magię to jakoś ich nie ma ) i nie mają wędek perłowych. Druga ciekawostka to umiejętności Stosica, który w szybkich wydarzeniach morskich na kilogramy gra kijem 590 i leje każdego jak chce i kiedy chce.....

No i Rumuni....tutaj arcymistrz Robert Pusok....22 tys pkt w rankingu klubowym, zero osiągnięć na koncie a potrafił robić 430 pkt na godzinę hahaha

No i na końcu szkoła fair play - jelenie pakujący kasę na to żeby programy wygrywały i nieświadomi, którzy jeszcze próbują je gonić...

Cieszę się w sumie, że syf dotarł na inne portale to może inni się przekonają jak to łatwo rywalizować z takimi graczami

17 godzin temu, Marcin napisał:

Cieszę się w sumie, że syf dotarł na inne portale to może inni się przekonają jak to łatwo rywalizować z takimi graczami

Pierwszy syf był na Let's Fish i miałem nieprzyjemność przekonać się na własnej skórze, jak Serbowie skutecznie wybili mi z głowy turniej tygodniowy, wisząc w rybach dnia we trzech na rekordowych wynikach. Syf był również na Gry.pl z tą różnicą, że tam siedziała mafia Włochów.. Tylko NK chyba było wolne od dziadostwa, ale nie wiem jak teraz..

Teraz z programów korzystają nie tylko Serbowie, ale i Włosi, Niemcy. Problem zamiast maleć rozszerza się. Mam więc propozycję dla administracji. Dajcie wszystkim ten program poprzez forum, umieście do niego instrukcje wtedy każdy będzie miał równe szanse, bo to co teraz się dzieje w grze to jest parodia.

Ludzie przecież to administracja rzadzi gra tak ze ja bym proponował bym usuwanie całkowite takich kont a i tez blokada takiego IP zeby juz ani jednego konta niezarejestrował i mysle ze by spokòj by do gry powròcił chyba maja tam do tego jakies narzedzia wiem tyle ze kiedys był problem w innej grze podobny i tam tak zrobili tacy niemieli juz wstepu do gry.Kilka razy tak zrobic i był by porzadek tylko administracja powinna odrazu takie kroki poczynic.

Chciałem was poinformowac o tym ze dostałem odpis od Szanownego Pana Zenona usmiejecie sie co mi odpiał a zatem odpisał mi zebym ich poinformował jak ten gracz sie znòw pojawi w mistrzostwach bo oni go znalesc niemoga normalnie sie ubawiłem tym odpisem to moze mnie przekarzą dane do strony gry to ich wszystkich tam pozałatwiam z miejsca tak ze wyleca z hukiem jak by to była moja gra to odrazu takie konto było by likwidowane a nie zresetowanie poziomu i zostawienie sprzetu z poza rangi gracza.Nieraz sobie tak mysle albo ja jestem głupi albo głupa chca zemnie zrobic jedna mysl mi sie nasuwa ze chca nam oczy zamydlic a pewnie sami tworza te konta i dlatego sa takie wyniki a nie inne mysle ze niejedna osoba tak samo mysli jak ja bo jak nic ktos z tego sobie nierobi to musi byc w tym cos na rzeczy jak by cos takiego było naprawde to gracz ktòry cos włożył w ta gre jest nabijany w butelke a to jest już jawne oszustwo.

To może niech wróżbitę Macieja zatrudnią to w szklanej kuli gracza im znajdzie,a tak na poważnie to po co ta administracja w ogóle jest skoro nic nie może!!

Witajcie, jestem tu nowy. Zgadzam sie calkowicie z kazdym, ze gra jest owladnieta, przez cudotworcow hakerow, czego dowodem sa wszelkie rywalizacje w grze.

Wazniejsze jest tu dla mnie zapytac sie:

Czy majac swiadomosc o naduzyciach w grze przez wielu " hakerow", jest legalne pobieranie oplat za $ badz Perly?

Jezeli wlasciciele gry wiedza o naduzyciach w grze, powinni oddawac $ i Perly za darmo do czasu zapanowania nad kwestia oszustow.

Widać moderatorzy sobie siedzą i czytają i mają ciężki orzech do zgryzienia tacy wygadani a jak jest problem to cisza wiadomo trzeba to przemilczeć a naiwni z czasem zapomną bo co mają zrobić jak wiadomo jak jest dla mnie no coment...

Dnia 4.03.2016 at 15:51, Sciagnik napisał:

Ludzie przecież to administracja rzadzi gra tak ze ja bym proponował bym usuwanie całkowite takich kont a i tez blokada takiego IP zeby juz ani jednego konta niezarejestrował

Szanowny Kolego , to jest bardzo zły pomysł z tym IP, bo jeśli zdarza Ci się grać , w parku , autobusie, metrze.... itd ,to Twój telefon lub tablet zmieniają swoje IP , po każdym wł/wył . Istnieje zatem szansa , że wylosujesz IP bota , magika , czy innego cudotwórcy :o), czego Ci oczywiście nie życzę. Zdarzało mi się również grać przy pomocy gniazdka w ścianie , na wykładach i nie byłam w tym odosobniona , wszyscy mieliśmy to samo IP publiczne . Zresztą magicy potrafią mieć kilka IP publicznych na jednym komputerze. :o)

Dnia 3.03.2016 at 16:47, ZŁY_POSEJDON napisał:

Teraz z programów korzystają nie tylko Serbowie, ale i Włosi, Niemcy. Problem zamiast maleć rozszerza się. Mam więc propozycję dla administracji. Dajcie wszystkim ten program poprzez forum, umieście do niego instrukcje wtedy każdy będzie miał równe szanse, bo to co teraz się dzieje w grze to jest parodia.

Hola, hola :o) jak to dajcie?    Program będzie udostępniony na zasadzie sonaru, za perły w sklepie , wersje: 15, 30 i 60 minutowe. Okres działania będzie na razie obejmował jeden dzień w roku czyli 1 kwietnia :o)

Połączenie wersji sklepowej z hakerską,  będzie dawało efekt KARASIA na LF czyli ponad 6,5 kg zamiast niecałych 5 kg

3 godziny temu, ona.91 napisał:

3 godziny temu, ona.91 napisał:

Szanowny Kolego , to jest bardzo zły pomysł z tym IP, bo jeśli zdarza Ci się grać , w parku , autobusie, metrze.... itd ,to Twój telefon lub tablet zmieniają swoje IP , po każdym wł/wył . Istnieje zatem szansa , że wylosujesz IP bota , magika , czy innego cudotwórcy :o), czego Ci oczywiście nie życzę. Zdarzało mi się również grać przy pomocy gniazdka w ścianie , na wykładach i nie byłam w tym odosobniona , wszyscy mieliśmy to samo IP publiczne . Zresztą magicy potrafią mieć kilka IP publicznych na jednym komputerze. :o)

Hola, hola :o) jak to dajcie?    Program będzie udostępniony na zasadzie sonaru, za perły w sklepie , wersje: 15, 30 i 60 minutowe. Okres działania będzie na razie obejmował jeden dzień w roku czyli 1 kwietnia :o)

Połączenie wersji sklepowej z hakerską,  będzie dawało efekt KARASIA na LF czyli ponad 6,5 kg zamiast niecałych 5 kg

Kolezanko masz racje troszku sie zapedziłem ale zdania niezmienie z usuwaniem tym ktòrzy nielegalnie graja kiedys byłem w czołòwce graczy ale po tym co zaczeło sie dziac niebyło sensu grania na siłe jednego to tu niemoge zrozumiec jak ktos moze poprawic wynik w kilka sekund gram tez na sonarach magicznych błystkach znam tez jak dobrac sprzet do danej ryby bo tego sie naczyłem sam nikt mi nie tłumaczył jak mam grac i jak formowac zestawy tez mam dobre wedki i kołowrotki i tak ze znam sie na tym nie od dzis.Kiedys jak grałem w rybie dnia miałem prawie rekord dosłownie 4 deko mniej od rekordu za mna był własnie serb i w kilka sekund złowił o deko wiekrza jak zauwazył ze spadł z 1,tak ze nikt mi niepowie ze to był fart rozumie po kilku minutach ale nie na zawołanie bo tak sie nieda tez nieraz poprawiał wynik ale troche czasu to zajmowało napewno dobrze wiesz o mowa pozdrawiam.

Witam, krótko i na temat jest pewne wyjście z tej sytuacji. Szanowni administratorzy stwórzcie dwie osobne konferencje europejskie np. południową dla rumuńskich, serbskich, włoskich oszustów(południowców), północną dla Polski i innych krajów, patrząc na mapie powiedzmy od Austrii w górę i trzecią reszta świata.  Uważam że problem zostanie rozwiązany, a południowcy niech się "leja " między sobą i prowadzą wyścig na najlepszy program hakerski.

Dnia 4.03.2016 at 18:29, Sciagnik napisał:

Chciałem was poinformowac o tym ze dostałem odpis od Szanownego Pana Zenona usmiejecie sie co mi odpiał a zatem odpisał mi zebym ich poinformował jak ten gracz sie znòw pojawi w mistrzostwach bo oni go znalesc niemoga

Pan Zenon powinien wobec tego sam zaproponować swoim Włodarzom, aby UID gracza był widoczny i wtedy nie pomoże w ukryciu się zmiana nazwy profilu, zmiana klubu czy awatara..

16 minut temu, GKar napisał:

Pan Zenon powinien wobec tego sam zaproponować swoim Włodarzom, aby UID gracza był widoczny i wtedy nie pomoże w ukryciu się zmiana nazwy profilu, zmiana klubu czy awatara..

Czy Ty sie dobrze czujesz? przeciez jak ktos bedzie widzial Twoje UID to moze napisac do supportu z Twoim numerem UID (w Twoim imieniu, bo przy reklamacjach je sie podaje) i prosić o zlikwidowanie konta !!! chcialbys w taki sposob stracic konto??? Twoje pomysly są irracjonalne

5 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Czy Ty sie dobrze czujesz? przeciez jak ktos bedzie widzial Twoje UID to moze napisac do supportu z Twoim numerem UID (w Twoim imieniu, bo przy reklamacjach je sie podaje) i prosić o zlikwidowanie konta !!! chcialbys w taki sposob stracic konto??? Twoje pomysly są irracjonalne

To dla Twojej wiadomości podam, że na serwisie gry.pl numerem UID jest nazwa gracza widoczna dla wszystkich i jakoś tam nikt nie traci swoich kont. Pyskujesz tylko jak zwykle siejąc zamęt.

8 minut temu, GKar napisał:

To dla Twojej wiadomości podam, że na serwisie gry.pl numerem UID jest nazwa gracza widoczna dla wszystkich i jakoś tam nikt nie traci swoich kont. Pyskujesz tylko jak zwykle siejąc zamęt.

Na grypl i facebooku moze tak byc bo tam sie logujesz na indywidualne konto gdzie ta gra wystepuje. Na lets fish to inna sprawa, wystarczy mail przypisany do konta i numer UID i mogą Ci zrobic wszystko co zechcą z kontem pisząc do supportu, łącznie z likwidacją !!!

Prośba o likwidację konta musi być wysłana z maila z którym to konto jest powiązane.

1 person likes this

Ciekawe, bo nie raz załatwiałem rożne sprawy pisząc z innego maila niż przypisane do konta i były załatwione pozytywnie. Tego chyba nikt nie sprawdza... A jedyne na co patrzą to numer UID

Edited by ZŁY_POSEJDON

Witam wszystkich,

Zaczynam powoli nie rozumiec o co w tej grze chodzi - gram niedlugo (zaczynalem kilka lat temu , ale przestalem i zapomialem danych). Niech mi ktos z Mistrzow albo z Arcymistrzow wyjasni jak to mozliwe, ze w mistrzostwach lider ma tylko 209 gram mniej jak suma rekordow wszystkich 6 ryb, ktore zostaly ustanowiony przez graczy z lvl o 100 wiekszym - gracze w tych mistrzostwach z lvl 69. Tak czytam sobie na forum Panstwa uwagi i nasuwa sie konkluzja (juz wczesniej wypowiedziana), ze mozemy sobie pogadac a producent i tak nic nie zrobi. Ktos z administracji na forum przekonywal jak to trudno cos zrobic bedac z drugiej stony (strony prducenta) - bzdura Panowie adminiostratorowie. Zachodzi podejrzenie (rowniez wypowiedziane na forum), ze kluby (mam nadzieje ze niektore) albo liderzy klubow maja swojego rodzaju uklad z producentem, ktory ma na celu tylko i wylacznie sciagniecie kasy od naiwnych graczy. Gdzies wyczytalem, ze nawet jest to dosc oplacalne, gdyz producent udziela jakies gratyfikacji co poniektorym graczom. Oczywiscie sa to tylko i wylacznie moje domysly. Moze kiedys znajdzie sie skruszony klubowicz i anonimowo opowie co i jak.

Koncze te moje bla blanie, bo wnuczki placza.

Waldi46 Masz racje ze jest cos nie tak z ta gra jeden wielki smietnik a tak apropo jak by producent chciał to by zrobił ale widocznie mu tak na reke kaska mu leci a zwykły gracz niech sie buja a i ci co nawet włozyli kase w ta gre niemałą to tez są olewani wazne jest to ze producentowi leci na konto mysle ze dogadał sie z tymi co botami graja i to według niego dobrzy gracze co graja uczciwie.Pozdrawiam.

No i jak rozumiec zdolnosci administracji.  Wczoraj w niedziele 27 marca przy okazji promocji, administracja popelnila blad i przy obnizce cen 70% zrobila obnozke cen na perly o 100%. Sprzet perlowy za 1 perle, WWWWOOOOWWWW.

Ciekawi mnie ile osob kupilo z tego powodu perly wczoraj?

Specjalnie skoczylem na level 104 , by tez zkorzystac z takiej promocji, myslac promocja Wielkanocna.

Dzis niestety, magiczny sprzet nakupiony po 1 perle, administracja odebrala, zwracajac perly, co do sztuki.

Moje kolejne pytanie brzmi: Droga Administracjo, tak latwo odbieracie sprzet, nakupiony przez WASZA POMYLKE, czemu zatem nie umiecie poradzic sobie z banda hakerow i oszustow, ktore z kazdych mistrzostw, rankingow dziennych i turniejow robi nas wszystkich w konia?

Wielkie posmiewisko, czy moze faktycznie macie w tym interes???

1 person likes this

Kolego przeciez to pracownicy administracji graja w ta gre bo jak to wytlumaczyc jak oni odpisuja na zazalenia ze wg nich to dobrzy gracze.Normalnie robia nas w wala tym wszystkim i udowodnili juz to nie raz tak ze to juz nie jest uczciwa gra tylko przekret.

9 minut temu, Sciagnik napisał:

Kolego przeciez to pracownicy administracji graja w ta gre bo jak to wytlumaczyc jak oni odpisuja na zazalenia ze wg nich to dobrzy gracze.Normalnie robia nas w wala tym wszystkim i udowodnili juz to nie raz tak ze to juz nie jest uczciwa gra tylko przekret.

Dokładnie we wszystkich grach tego typu jest taka sama sytuacja, w większym lub mniejszym stopniu. Płacisz możesz wszystko nie płacisz lub mniej płacisz nie masz nic.

Dosc dlugo gram w ta gre i przekonalem sie ze tu niema uczciwosci w tej grze ze strony administracji.Warunki konkursu ustala sie jak mysle przed rozpoczenciem konkursu tak jest w rzeczywistsci nikt niemoze ich zmieniac w czasie trwania a tu administracja to zrobila zapytaj sie starych graczy czy tak niebylo mysle ze powiedza ci ze tak bylo ze zmienili warunki i nie kazdy ukonczyl evenent bo podwyzszono wage ryby w czasie trwania konkursu a i od tamtego czasu zmienili czestotliwosc wylawianych ryb a wiadomo dlaczego zreszta moga wszystko ale moim zdaniem to nie ferr.

6 minut temu, Ton napisał:

Te mistrzostwa to wielkie oszustwa 48 lvl i takie ryby wyciągają po 600 kg dodam jeszcze ze w tych śmiesznych mistrzostwach są blokowane kg doszedłem do 600 kg złowionych ryb i dalej już mi nie nalicza czy jest to możliwe żeby na takim lvl łowić takie giganty...    http://screenshot.sh/mMhQE7qomxtkt i http://screenshot.sh/m3jRwusQLvcFH 

Tak jest to możliwe przy wysokich bonusach siły, na wędce 210 z talentami fachury i siły.

41 minut temu, matiX napisał:

Tak jest to możliwe przy wysokich bonusach siły, na wędce 210 z talentami fachury i siły.

@Ton Już sam talent siły na to wystarczy z najwyższymi klubówkami i siłkami. Rekord ryby mojego Szefa klubu: 656kg wędka jw. w tej randze.

Edited by GKar

MatiX a jak wytłumaczysz rekord ryby morska poziom 22 waga ponad 900kg jaki zestaw na tym poziomie???

6 godzin temu, Sciagnik napisał:

Widze cisza grobowa na forum moderator zamilkł.

Moderator w mojej osobie pracuje 7 dni w tygodniu, teraz przyjechał i odpisuje. Proszę zgłosić daną osobę do supportu i powinna zostać zablokowana możliwość używania sprzętu nieodpowiedniego do danego poziomu.

3 godziny temu, matiX napisał:

Moderator w mojej osobie pracuje 7 dni w tygodniu, teraz przyjechał i odpisuje. Proszę zgłosić daną osobę do supportu i powinna zostać zablokowana możliwość używania sprzętu nieodpowiedniego do danego poziomu.

Już zgłaszałem to do supportu i dostałem odpowiedz ze to dobry gracz takie to było tłumaczenie tej osoby tak ze dziekuje za odpis pozdrawiam.

Dnia 10.04.2016 at 15:01, Sciagnik napisał:

.. a jak wytłumaczysz rekord ryby morska poziom 22 waga ponad 900kg jaki zestaw na tym poziomie???

Dlaczego nie wrzucisz screena, albo odnośnika gdzie jest?

GKar niepomyslałem o tym ale jak goscia uwidze to zrobie i ciekawie jak beda sie tlumaczyc czy to dalej dobrzy gracze.

Edited by Sciagnik
.

właśnie dostałem screenshot od kolezanki:
Mistrzostwa 16-17.04.2016 : maksymalna waga wszystkich rekordowych ryb jest: 1797,919KG

mistrzostwa_1.jpg

mistrzostwa_1_2.jpg

Len, czy Ty naprawde wierzysz, ze admin (czytaj TSG) cos zrobi w tym temacie - o swieta naiwnosci. Dostal tyle wiadomosci , zdjec i nic sie nie dzieje.Dla ciekawosci zobacz sobie ranking Moczykija, byl problem zgloszony jakis czas temu i CO - nic  - mieli sie tym zajac. Moze ktos znow zacznie udowadniac, ze to jest mozliwe itp, itd - mozna takie wywody poczytac tu i uwdzie.  Inna opcja to jest taka, ze to sa dobrzy gracze i nic nam do tego.

cdn

Dnia 10.04.2016 at 12:25, matiX napisał:

prosze to skomentować Panie Moderatorze : 39 lvl i ryba rekordowa ponad 800kg

kajetan.jpg

A co tu jest do komentowania? Wędka morska 300 (250 sprzed zmian) i mamy wynik.