Jednakowa waga ryb w turnieju
1 1

16 posts in this topic

Dlaczego w zwykłym turnieju są tak niejasne zasady zdobywania miejsc w przypadku złowienia ryby o takiej samej wadze? Jakoś w konkursie "RYBA DNIA" dało się zrobić równorzędne miejsca, a w zwykłym turnieju to już loteria, czy też jak niektórzy twierdzą, miejsce jest zależne od posiadanego numeru ID gracza.

Co oficjalnie na ten temat twierdzą przedstawiciele gry?

13 godzin temu, Marcin napisał:

mi się kilka razy rzuciła w oczy zasada kto pierwszy ten lepszy....

NA PEWNO NIE. Wiele razy grałem i ktoś "dochodził" do mnie z tym samym wynikiem zrzucając mnie o miejsce w dół..

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

UID.

No tak.. sami zadajemy pytania i sami sobie odpowiadamy.. ech...

A na co liczyłeś? ;)

Najśmieszniejsze jest to, że w mistrzostwach i rybie dnia to poprawili dłuższy czas temu. Zostały turnieje, nie wiadomo dlaczego.

W skrajnym przypadku cała obsada wyłowi legendarną gołomiankę :)

Problem od dawna widzę podnoszony :/

Czy ktoś się w końcu zajmie tym tematem bo jaki sens jest walczyć w tych turniejach, kiedy zwycięstwo zależy od tego co kto komu przydzielił:(

Żadnej odpowiedzi w tym temacie od kilku miesięcy:(

Szanowna moderacjo kiedy w końcu zostanie to poprawione, podobne jak jest w innych konkursach?

Dlaczego gracz ma zająć np. 3 miejsce i otrzymać mniejszą ilość pkt jeśli ma wagę ryby taką samą jak dwa pierwsze miejsca?

Jeśli administracja gry czegoś nie potrafi/nie chce zrobić to nie liczcie na sensowną odpowiedź, będzie co najwyżej taka "sprawą zajmuję się legendarny już chyba dział techniczny" albo co bardziej prawdopodobne odpowiedzi nie będzie, bo zaraz jakaś polemika gotowa i trzeba by się nad następnymi odpowiedziami wysilać, a po co, niech jelenie płacą, grają a głowy nie zawracają.

Widac ze w tej grze sie nic niezałatwi niema gracz zadnych praw oni sa włascicielami i robia jak chca nikt tu nikogo niezmusza do grania i płacenia za papierki i perły szkoda ze tak zepsuli ta gre ja tylko gram dla zabicia nudy niewalcze o wysokie miejsca bo wiadome kto wygra uczciwi gracze np:gracz poziom 22 ze spinningiem 265 albo wiekszym sprzetem tyle w temacie pozdrawiam wszystkich uczciwie grajacych.

Witam , czyli nikt nic nie wie w temacie "miejscówek" w turkach przy jednakowej wadze . Miałem dwa takie przypadki :1-złapałem jako pierwszy daną rybę i gość z większym lev. mimo tego , że złapał jako drugi zajął 1 a ja  2 miejsce (wygrałem tylko dzięki temu , że złapałem 115-kę) .2 przypadek :mając wyższy lev. złapałem daną rybę jako drugi i tym razem ja byłem na drugim miejscu .W tych przypadkach wysokość lev. i kolejność złapania nie miała znaczenia .O co w tym wszystkim chodzi - pytam ?

Bo tu chodzi o numer UID jaki masz przypisany do konta:/  Gracz z niższym zawsze będzie wyżej od Ciebie. Ja miałam już z 8 takich przypadków, nikt nic z tym nie robi:(

zdecydowanie stawiam na UID bo byłem i pierwszy i drugi przy tej samej wadze ale dzięki rankingowi TOP eventu widać kto ma lepsze UID i jest wyżej ;)

"lepsze UID" - czyli znowu podziały na "lepszych i gorszych" ? - ok. już wiem o co chodzi :)

Edited by Artur Rutra

No i skończyło się.. Ja sam potwierdziłem już 2 przypadki RÓWNEGO dzielenia punktów w turnieju przy równorzędnej wadze tak jak w rybie dnia.. Fajnie, że ktoś to wreszcie ruszył.. Temat do zamknięcia.

Edited by GKar

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Forum Statistics

798
    Total Topics
    7026
    Total Posts