Rybie oczko
0

179 posts in this topic

Tak jakiś śmieszny pewnie ostatnio też coś zbieraliśmy i nawet tego nie można było wykorzystać stać tak mistrze planują .

Sławku a ty nie masz co w święta robić tylko czekasz na jakieś wynalazki od tych "SPECJALISTÓW" ??? kup sobie skrzynkę wódki i już sam sobie ewencik zrobisz :P

Chyba cięzko im zrozumieć wymyslaja fajny konkurs  Rybie Oczko najlepszy od kilku lat i go nie daja . Takie to jest traktowanie gracza nudna ta wasza gra w weekend 

nie ma w co grac ale to was chyba nie dociera , nigdy nie liczyli sie w tej grze gracze .

27 minut temu, Belmondo napisał:

Rybie Oczko najlepszy od kilku lat i go nie daja

I dobrze bo to była jak zwykle nowa furtka dla oszustów grających na programach typu charles proxy. Widzą oni wage ryby bez sonara i dlatego tak sie cieszą bo mogli oszukiwać na banknoty innych graczy !!! brawo TSG nie dawajcie tego nigdy więcej !!!

Bandziorami ty wszędzie widzisz oszustów niech dalej nic nie robią wymyślają ciągle nowe ryby i nowe gazetki za 50 pereł koszt 20 zł za 1 sztukę cena obsurdalna i kosmiczna wymyślona przez tsg z myślą że debilni gracze i tak kupią . Jak tak wpływa szanowna tsg ??? Spadły kosmicznie i bardzo dobrze

Dalej się musicie ośmieszać i kompromitować do reszty co to za podwodny zajączek nie uczciwy dla wszystkich . Gdzie równe szanse i rywalizacja jak i gdzie nagrody . Kilka śmiesznych gazet dla kilku tysięcy graczy nazywacie nagrodami ????

To kolejne oszustwo naciagacie na zakup pakietow z żetonami pod koniec rybiego oczka kupuje pakiet i nie mam gdzie wykorzystac pozostalych

żetonów . prosze dać mozliwosc wykorzystania zaległych żetonów lub zwrócic wydane pieniadze za zakup. Dawno mnie nikt tak nie oszukał 

i to firma która ma zamiar wejsc na giełde , kto kupi wasze akcje po przeczytaniu opinie na temat firmy TSG , chyba nikt . prosze o zwrot ukradzionych pieniedzy

Gdzie obiecane zmiany , po raz kolejny proszę o wymianę zalegających zetonow, do których państwo zachecaluscie i daliście specjalną promocję na zakup ich.

Jakie żetony? Pierwsze słyszę (tzn. czytałem o nich w pisemku od admina ale nigdzie ich nie widziałem). naprawde cos takiego funkcjonuje w tej grze?

To była specjalna waluta do konkursu Rybie oczko.

Ludzie kupili za realną kase i zostali w czarnej du....

Brawo Brawo Brawo czy wy wszystko musicie zepsuc idiotow z nas robicie ile razy ja mam zagrac zeby kupic 3 gazetki po 1500 zetonow 

Chyba miesiaca mi nie starczy grajac po 20 zetonow kto to wymyslil  50 wygranych da mi 1500.

mozna by zrobic wygrana po 1 zetonie i liczba graczy z 10 osob. Wszystko potraficie zepsuc i zniechecic do gry

A co chciałeś oszustwem programem charles lub podobnym nazbierac w rybim oczku na gazetki do mistrzostw? :D dobrze Wam tak :D

Misiaczki, chodzi o to, żeby skusić na kupienie tych 1500 żetonów. W końcu to 1200 banknotów tylko...

A to, co ugrasz, wymień sobie na poradnik początkującego wędkarza... (żeby nie było, ja tylko pokazuję, o co w tym chodzi)

Edited by Alkione

Właśnie kolega bandziorno tego nie zrozumiał gra po 20 żetonów i tracić sonary Brawo tsg następne oczko pojedynki po 1 zetonie i w 20 osob

No i do tego jak zwykle jakieś oszustwo TSG. "Możesz kupić jeszcze 1 przedmiotów" a tak naprawdę "już kupiłeś maksymalną liczbę tego przedmiotu" chociaż nic nie kupiłem :D

Debili z nas robicie odpisane że problem został rozwiązany , to się pytam jak ? Co ja mam teraz z żetonami zrobić , po raz kolejny mnóstwo graczy zostało oszukanych.Brawo tsg

Dnia 16.05.2018 at 16:33, SLAWENTYWKS46 napisał:

Debili z nas robicie odpisane że problem został rozwiązany , to się pytam jak ? Co ja mam teraz z żetonami zrobić , po raz kolejny mnóstwo graczy zostało oszukanych.Brawo tsg

Normalnie został rozwiązany można było kupić gazetkę za 1500 żetonów skończysz te swoje głupie wpisy i żądania? Przecież to właśnie dzięki Tobie gracze w klubach zostali pozbawieni perłowych przedmiotów z doładowań innych graczy. Jak zrobili oczko to piszesz że znowu masz żetony o co Ci chodzi?

A ja proponuję więcej płaćcie i nie zwracajcie uwagi na doładowania za 300zł np bo jak wpakujecie ze 100tyś jednorazowo to taki pikuś zostanie niezauważony :D

Czy gra musi bys tsk nudna i pozbawiona jakiej kolwiek rywalizacji , czy smieszne ustawione wyzwania nie moga byc zastapione czyms podobnym do rybiego 

oczka , zabiliscie całkiem rywalizacje w tej grze . Przynajmniej raz w miesiacu dali byscie troche rywalizacji i adrenaliny dla gaczy.

Moze by tak w ramach przeprosin za dzisiejsza długa awarie , i zepsucie ludzia turniejow moze by tak oczko z dobrymi nagrodami

Belmondo a Ci tak zależy na tym rybim oczku?bo robisz je charlesem,czy ustawiasz,że ci tak zależy???dodać każdemu ,co brali udział w turniejach w tych godzinach co gra nie działała po 125 punktów do rankingu turków i tyle

pisałem nie raz, ze tak szczekają o to rybie oczko bo widocznie mogą tam używac niedozwolonego oprogramowania i sie wzbogacic o gazetki, treningi i wszystko co sie da kupic za żetony - nawet perły ostatnio było można, ale admin dalej niech daje to "oszukańcze oczko" i traci...

buhaha charlsem to mozesz na kurniku pograc dawno nie dziala a tak mozna na sonarach cos wygrac.

A TSG dalej sie nabiera... nie widzicie ze o rybim oczku pisze ciągle ta sama i jedna osoba, która potrafi grać oszukańczym programem i lapie prawie co do grama a potem za to sobie kupuje w sklepiku Rybiego oczka co tam tylko moze :) dajcie sie dalej robic w wała... gdyby grał uczciwie to nie zależało by mu az tak na tym durnym rybim oczku

Tak nudno to nie było dawno w tej grze 0 konkursów i rywalizacji dla graczy Gdzie Magazynowe Szaleństwa Gdzie rybie oczka Gdzie jakas wymiana Monet .

Mamy za to zwiekszona ilość mistrzostw , to chyba nie dgoga do zadowolenia graczy ????

Gracze maja zdobyte Punkty Mistrzów z konkursów wiedzowych  chyba specjalnie nie dajecie możliwości ich wymiany . Dajecie je jako nagrodę do wygrania po czym jak zwykle olewacie graczy i zasmiecacie plecaki . CO MAMY Z NIMI ZROBIĆ ????

Znowu jeden gracz jęczy o rybie oczko...Widocznie nie moze sie doczekac az po przekrętach sobie zakupi za żetony co tam chce :)  A TSG dalej sie nabiera i mysli ze to fajny konkurs. (dla oszustów dodam)

Edited by Bandziorno

Dla ciebie to wszyscy są oszustami , w grze nie ma żadnej rywalizacji na łapanie większych ryb , rybie oczko daje możliwość równej walki dużych i małych lvl nie ma nic bardziej sprawiedluweg. Wyzwania może są dla ciebie uczciwe ustawki i nagrody darmowe to ci pasuje. Można zrobić rybie oczko z innymi nagrodami ale będzie przynajmniej rywalizacja tak powinny wyglądać wyzwania.

Dziwne tylko, że w tej "sprawiedliwej" rywalizacji w rankingu wygrywają wciąż te same osoby oddalając się od reszty o wiele tysięcy żetonów :) nie robie screenów, ale chyba zaczne, żeby to udowodnić...

Kto zawinił w konkursie zaplątani w sieci , setki graczy oszukanych a także tsg daje śmieszne siatki nie przydatne . Chociaż raz byście dali da graczy dobry konkurs z dobrymi nagrodami np. jak w 1 rybim oczku.

Dalej wyjesz o ten oszukańczy konkurs. Cos sie tak czepil ? znowu chcesz pare tysiecy zetonow wygranych nieuczciwie wydac i oszukac TSG? oraz innych graczy?

Edited by Bandziorno

No daliby ,dali coś innego ,fajniejszego. Spiepszyli gre levelami ,nudno jak diabli . Loterie to sobie mogą :P Pojedynki ustawne.nuda .eventy pod levele ,płacisz i masz.nuda i czym tu sie bawić?  

Ania zrozumiała. Za to Ty nie zrozumiałeś co napisała Ania. Aniu do zabawy masz eventy... ale ale tam nie da sie oszukac oj oj ale szkoda (to akurat do lodolamacza slawentegowks)...za to podobne do rybiego oczka albo rybie oczko to już będzie zabawa :) znów darmowe żetony za oszustwa...

niech dają te rybie oczko,ale jak udział w pojedynku bierze 2 graczy:):)bo jak więcej to ustawiają i programem koszą.Jak dwóch graczy bierze udział w grze admin pobiera %% z żetonów to nie ustawiają,niech dają ale na dwóch graczy czyli 1-1.śmieszne bociarze typu lodzik z lf nie zagrają ,bo admin zabierze prowizje ,a jak 3-4 graczy to programem oskubie pod kontem i przewala później na główne,ot tajemnica wygrywania:):):)

Edited by kebab

No nie wiem, na dwa konta łatwo robić ustawki i przelewać kasę na główne z pomocniczych, prowizja dla admina nie zniechęci kombinatorów.

W wyzwaniach też grają pomiędzy swoimi kontami, choć tu akurat nagrody są jakie są więc cwaniaczki wiele nie zyskują.

Pozostaje czekać na kolejne pomysły i mieć nadzieję, że będą dobrze przemyślane.

kebab Dobrze kombinujesz 2 graczy zebys mógł latwo ustawić tak jak wyzwania , dobry pomysł . Nie ważne ilu nie ważne jak byle by była jakas rywalizacja uczciwa bo na razie jej niema , były pojedynki ustawki ale dalo się tez zagrac na adrenalinie za 250  a teraz tego nie ma.

4 godziny temu, lodolamacz napisał:

były pojedynki ustawki ale dalo się tez zagrac na adrenalinie za 250  a teraz tego nie ma

Rozumiem, ze adrenalinę miał Twój przeciwnik czy trafił na baciarza czy tez nie... A Ty spokojnie Charlesem sobie wyławiałeś parę gram od rekordu na 200 kg w minutę :)

Naiwniaki jesteście. Gdyby tfurcom gry chodziło o rywalizację, to nie było by np. opcji poddania w wyzwaniach (moim zdaniem ta opcja jest dla nich niekorzystna, ale może jest wtym jakiś ukryty cel). Gram w to niemalże od początku i zaobserwowałem jedno: każda nowość ma jakiś haczyk. Programiści przemycają ukryte opcje (np. słynny bank Tanganika), zwalniani programiści robią sabotaże (1 perła lub 1 banknot za wszystko), a nowe łowiska też są różne. Niektórzy z pewnością zauważyli, że na niektórych nowych łowiskach nie działają pewne niedozwolone programy. I co? Da się? Pewnie że się da, ale po co? Nielegalne przyspieszenie w coowonie? Jakoś zegar w wyzwaniach potrafi to wykryć. Jaki problem żeby przyspieszyć zegary siłek, zanęt, sonarów. Widocznie nikt nie ma w tym interesu. A niektóre barany sobie myślą: "jaki ja jestem cwany" :D Jeżeli jakiś wałek działa, to dlatego że TSG to toleruje i jest to dla nich korzystne, gdy coś jest dla nich nie halo to robią czyszczenie plecaków  :P

Pytam po raz kolejny gdzie jakies konkursy dla graczy z rywalizacja , Czy wieksza liczba smiesznych mistrzostw jest rywalizacja.

Zabraliscie pojedynki nie dajecie rybiego oczka to się pytam w co mamy grac ??????????????? Smieszny event i koniec grania

O znowu jęki o rybie oczko - tak zależy widocznie moja teoria się potwierdza (żetony wygrane w nieuczciwej walce pozwalają na dużo większe zakupy niż 1000$ za mistrzostwa)

Bandziorno jest mój ulubieniec , wkońcu może zrozumiesz ze chodzi o rywalizacje na równym poziomie , nie o żetony banknoty Tylko rywalizacje teraz chyba jej nie ma ???

Dlaczego nie marudzisz na ustawki w wyzwaniach ??? bo nagrody za darmo mam nadzieje ze to w końcu zmienią i wprowadz rywalizacje .

O jakiej wy tu rywalizacji marzycie? 

Jedyna rywalizacja jaką da sie zaobserwować to rywalizacja na ilosc realnej kasy zainwestowanej w grę, która przekłada sie na rywalizację o wielkośc zakupów w sklepiku.

Pokazcie przynajmniej jedna konkurencję player vs player lub player vs players w której o zwyciestwie nie decyduje wielkosc zakupów w sklepiku. Każdy sukces w tej grze da się zdobyc bez wiekszego wysiłku manualnego i bez znajomosci tajników gry. Wystarczy po prostu wydac odpowiednio duzo kasy na gazetki, skrócenie treningów, magie itp itd. 

Let's fish dawno przestała byc grą sensu stricte, obecnie jest to kramik z pikselami. Kto kupi więcej pikseli ten wygrywa. :)

Niestety już dawno nie ma nic dla graczy Brak pojedynków , rybiego oczka , wymiany monet . Tylko interes TSG konkursy siatkowe , mistrz trenowania , Nowe kufry i magazynowe goraczki . Coraz więcej graczy gra tylko tyle ile ma za free bo tsg zmienilo taktykę na wyciskanie maks kasy z graczy ŚWIETNA DROGA TSG

2 godziny temu, lodolamacz napisał:

Brak pojedynków , rybiego oczka , wymiany monet

O i to Cie boli bo nie da sie juz oszukiwać (pojedynki - przelewanie z konta na konto, rybie oczko - oszustowe lowienie na programach i wymiana tysięcy żetonów na co sie tylko chce w sklepiku rybiego oczka, wymiany monet - nabijanie monet na programach, bootach i wymiana na rozne gazdety czesto setki miliardów monet przez te same osoby w konkursach tego typu) No i dobrze ze sie za takich cwaniaczków wzieli. Brawo TSG :) brawo

Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca.

Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?

18 godzin temu, karakal napisał:

Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca.

Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?

Po prostu dali 3 pokoje zamiast jednego jak ostatnio i mniej oszustów potrafi spasować ze swoimi kontami. Tak :) rybie oczko to nic innego jak dawne pojedynki i grają ze swoimi kontami i jak zwykle oszuści stają się coraz bogatsi a reszta plebsu jakoś tam robi tło dla nich...