Rybie oczko
7 7

175 posts in this topic

Gra po prostu schodzi na psy i tyle:) Gra sie ,bo sie gra ,z przyzwyczajenia raczej niż z checi ;)

Rennart o reszta mistrzów daliście super promo na zakup żetonów , szarpałem parę pakietów i pytanie ma co mam je teraz wydać rybiego oczka brak , czy w takim razie oddacie za nie banknoty po koszcie zakupu 1:1 ?

Dnia 11.02.2018 at 19:06, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennart o reszta mistrzów daliście super promo na zakup żetonów , szarpałem parę pakietów i pytanie ma co mam je teraz wydać rybiego oczka brak , czy w takim razie oddacie za nie banknoty po koszcie zakupu 1:1 ?

Nie zapomnij że była to oferta limitowana.Gdy z niej skorzystałeś i zakupiłeś żetony to znikała.Zastanawia mnie więc jak mogłeś kupić kilka pakietów jak można było kupić tylko jeden.

Co Mistrze z tsg robią to za bardzo nie wiem , chyba ktoś przypadkiem znalazł najbardziej sprawiedliwa formułę rywalizacji , bez względu na lvl gracza poziom treningu , pojedynki które wkoncu dawały adrenalinę a dalej są smutne ustawiane wyzwania , chyba fala pochwał wam nie odpowiadała , dlaczego są smutne wyzwania a nie ma rybiego oczka lub coś podobnego ?????

No nie wiarygodne znowu następny konkurs na sieci , chyba przyniósł dochod. Nie interesuje was nadal w co chcą pograć od czasu do czasu gracze

sieci dają bo perełki trzeba kupić :D na szczęście widać przynajmniej na FB brak dużego zainteresowania durnymi pomysłami made by tsg

Rennart kwestia kultury jest fakt że jak ktoś pyta to wypada odpowiedzieć . Więc pytam po raz kolejny robicie swietne promo na żetony do rybiego oczka , korzystam z promocji i się pytam na co mam wydać kupione żetony ?

51 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennart kwestia kultury jest fakt że jak ktoś pyta to wypada odpowiedzieć . Więc pytam po raz kolejny robicie swietne promo na żetony do rybiego oczka , korzystam z promocji i się pytam na co mam wydać kupione żetony ?

właśnie dlatego bałem się zakupów i pozostawienia jakichkolwiek niewykorzystanych żetonów ...bo będzie można nimi plecak zapełnić

P.S. Podobnych smaczków jest więcej bo z wyzwań ostatnio dostałem fajną zanętę.....

Rennart ostatni raz proszę o możliwość wykorzystania pozostałych żetonów , po co ograniczacie liczbę nagród w rybim oczku teraz mnóstwo ludzi ma zakupione żetony za własne środki o może je sobie w sądzić w d...

Dnia 5.03.2018 at 08:27, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennart ostatni raz proszę o możliwość wykorzystania pozostałych żetonów , po co ograniczacie liczbę nagród w rybim oczku teraz mnóstwo ludzi ma zakupione żetony za własne środki o może je sobie w sądzić w d...

nie mam zamiaru być złym prorokiem ale nauczony doświadczeniami obawiam się że to byl ( jest ) kolejny patent made by TSG na oskubanie graczy. 

Ja bym jeszcze proponował dać gazety na grotę bo to niezwykle atrakcyjne łowisko i kolejna szansa na to aby dać coś bezwartościowego graczom....

zmienić w gazetach jeszcze trochę współczynniki i algorytm bo trafiają się ryby w innym kolorze niż szary

niech króluje szarość !!!!!!!!!!!!!!

O.T.

Po kiego wuja są zasłonięte i nieaktywne eventy zaczynajaće się za kilka dni? przecież wiadomo co tam jest

Rennard mistrzu wklejam link do forum , wysyłam o wymianę żetonów na banknoty po cenie zakupu 1:1 skoro nie ma ich jak wydać koniec już mnie nie będziecie dumać na wszystkim

@SLAWENTYWKS46 od początku istnienia gry nie umieją zablokować użytkowania sprzętu spoza rangi więc nie licz, ze zrobią coś w tej kwestii....

Marcin to po co pod koniec naciągali graczy na zakup żetonów jak specjalnie nie dają ich teraz wykorzystać to kolejne naciąganie i wykorzystywanie graczy.

Sławku grasz w ten wynalazek od początku chyba, znasz metody działania suportu a jakież było moje ździwienie jak zobaczyłem Twoje wpisy tutaj, zachowujesz się jak nowicjusz oczekując czegoś o PSEUDOSPECJALISTÓW :)))

Tsg chyba robi to specjalnie , najlepszy konkurs jaki wymyślili i już nie dają. Lepiej się nudzić w weekend i pograć chyba w inne gry bo weekendowe atrakcje tsg są zenujace

3 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Tsg chyba robi to specjalnie , najlepszy konkurs jaki wymyślili i już nie dają. Lepiej się nudzić w weekend i pograć chyba w inne gry bo weekendowe atrakcje tsg są zenujace

dlaczego żenujące?? Mistrzostwa na nowym łowisku...nic tylko kupić 10 kuferków, szkolić ryby i walczyć...dokupić sonary , jeszcze dwa kuferki i cacy :D

1 minutę temu, Marcin napisał:

dlaczego żenujące?? Mistrzostwa na nowym łowisku...nic tylko kupić 10 kuferków, szkolić ryby i walczyć...dokupić sonary , jeszcze dwa kuferki i cacy :D

Buuuuu chciałam ci like dać :D ale widze że usuneli tą opcje na forum hehe 

30 minut temu, Ania napisał:

Buuuuu chciałam ci like dać :D ale widze że usuneli tą opcje na forum hehe 

Skandal :D

Ciekawe czy do nowego łowiska coś dadzą fajnego...może tak promocja 1 perła bo w końcu Wiekanoc idzie....potem napiszemy że był krytyczny błąd serwera ale ktoś tam coś zyska :D

Masakra chyba mośki zmienia taktykę wpływy spadły to dadzą niespodziankę 2 nowe łowiska . Brawo tsg świetna rozrywka na weekend ale nie skorzystam zmieniłem taktykę na 0 wpłat brawo ja.

1 godzinę temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Masakra chyba mośki zmienia taktykę wpływy spadły to dadzą niespodziankę 2 nowe łowiska . Brawo tsg świetna rozrywka na weekend ale nie skorzystam zmieniłem taktykę na 0 wpłat brawo ja.

ja też nie kupuję i nie mam zamiaru. żadna Turcja, żadna promocja nie przekona mnie na inwestycję w grę w której poziom ignorancji twórców wobec graczy jest większy niż we wszystkich innych grach razem wziętych.

Na FB zaczyna się bunt przeciwko eventom 4 gwiazdki.

A takie właśnie akcje @SLAWENTYWKS46 jak z tymi żetonami skłaniają mnie do tego aby grać co mi się chce ale złotówki nie dam juz

Jasna sprawa nowe łowisko wcześniej chyba ma zarobić na święta oby nie mam nadzieję że się ludzie opamiętają i przestaną wplacac

6 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Sławku te zero wpłat z Twojej strony to już słyszę od 3 lub 4 lat :D

15 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Koniec dawno nie było takiego złodziejstwa nawet agromex już nie gra nie sponsoruje tsg.

Tu nie chodzi @SLAWENTYWKS46 o złodziejstwo bo nie mamy żadnych dowodów na to :D to niestety nadeszła dojna zmiana w grze. nie liczą się kompletnie umiejętności i wiedza a tylko i wyłącznie kasa. Chcesz powalczyć w mistrzostwach kupuj baksy a potem gazety....nie idzie event kupuj baksy a potem gazety...chcesz powalczyć w dziennym kupuj baksy a potem gazety...

BYłbym zapomniał ale jak chcesz w tych mistrzostwach powalczyć to kupuj baksy a potem blachy bez promo.... 

Czyli o gracz ma niby wiedzieć czy umieć ? 

Odp brzmi  : MUSI UMIEĆ KUPIĆ BAKSY ( metoda nie ma znaczenia )

Na FB strajk zacznie się w przyszym tygodniu, czego i jak jeszcze nie wiem ale profilowe zdjęcia już się zmieniają 

na chwilę obecną 5 klubów z czołówki jest dogadanych między sobą na prosty układ. tylko turki i tylko wyzwania. odpuszczają całkowicie łowiska, mistrzostwa i co najważniejsze całkowity koniec przelewów. mają głęboko w poważaniu ranking najbliższy. 

niektóre mniejsze kluby też się zgadzają na to więc może być ciekawie na FB 

Najważniejsze jednak że w kwestii przelewów jest 100% poparcie.

Na FB na oficjalnym profilu gry poinformowano Twórców że zakończono sponsoring. Odpowiedź rozwala..

Za drogo...

nie no 249 zł za 6 tys baksów bez promocji czyli 50 gazet to jest fakkycznie MEGAAAAAAAAAAAAAA tanio

można z tego zrobić coś koło 3/4 lv wiedzy na rybach na nowym łowisku...

super

Screenshot_6.png

Gram w to niemalże od początku istnienia i zapewniam was, że gdy jedni przestaną płacić, to inni zaczną intensywniej. Rynek nie znosi próżni a wśród organizatorów tego typu protestów zawsze jest zdrajca :D Ja nie wpłacam już przynajmniej od 2 lat i doskonale się bawię. A że nie jestem w top 100, nie wygrywam miśków, nie mam ryb wyszkolonych na 20 lvl .... no cóż jakoś nie jest mi to do szczęścia niezbędne. W każdym razie jak oszołomy przestaną wydawać na tą grę tysiące tylko po to aby onanizować się przed ekranem z wirtualnym pucharkiem, to może będzie sens wydawać kilkadziesiąt zł. miesięcznie na dobrą rozrywkę :P 

Argument ,że za drogo to nie argument :D:D:D Od ostattniej próby zakupu kasy ,do tej pory ani nie dostałam jej w grze,ani zwrotu na konto haha .Przebolałam i to był ostatani raz.Pomijając to ,ostatni zakup był w grudniu na najmniejszą kwote.P@@e tą gre i gram tym co mam ,a że nie mam nic :D to gram ile mi sie zachce .No WAY NO PAY hahaha 

Człowiek głupi był ,że cokolwiek zainwestował .Z takim podejściem do graczy i wpierd@@@@m wciąż nowych ryb i łowisk ,mam wywalone.Czekam na ładną pogodę i kłade labe na gre :P 

2018-03-16_20h02_47.png

2 godziny temu, Jacek_E napisał:

Gram w to niemalże od początku istnienia i zapewniam was, że gdy jedni przestaną płacić, to inni zaczną intensywniej. Rynek nie znosi próżni a wśród organizatorów tego typu protestów zawsze jest zdrajca :D Ja nie wpłacam już przynajmniej od 2 lat i doskonale się bawię. A że nie jestem w top 100, nie wygrywam miśków, nie mam ryb wyszkolonych na 20 lvl .... no cóż jakoś nie jest mi to do szczęścia niezbędne. W każdym razie jak oszołomy przestaną wydawać na tą grę tysiące tylko po to aby onanizować się przed ekranem z wirtualnym pucharkiem, to może będzie sens wydawać kilkadziesiąt zł. miesięcznie na dobrą rozrywkę :P 

pewnie tak ale....ma dwa konta na FB i całkiem spore rozeznanie na FB co się dzieje. Pakują kluby walczące o TOP a reszta no cóż....moje małe konto wędruje i średnia w sesji w klubach naprawdę dużych i aktywnych to 2/3 kuferki na sesję....dupy nie urywa...

owszem zdaje sobie sprawę że pewne osoby poczują wiatr w żagle i będą chciały wygrywać ale tuzy który regularnie w mistrzostwach miały na nowym łowisku ok 15 lv wiedzy mają dzisiaj.....0 lv wiedzy....

poza tym jak sam napisałeś - Ty nie płacisz...ja od prawie roku też kompletnie nic...od wejścia gazet mnóstwo ludzi przestało płacić...

Mnóstwo przestało całkowicie grać....

i coraz więcej widzi bezsens dalszego inwestowania....lv wiedzy szły na początku a teraz...stoją i stoją...widać po pucharach niedokończone eventy...

i tak będzie bo rywalizacja w grubości portfela ma swoje granice :P

Bonus w linku na rozpoczęcie weekendowych mistrzostw idealnie pokazuje jak włodarze gry mają graczy w poważaniu :P      

2018-03-17_10h51_39.png

1 godzinę temu, Ania napisał:

Bonus w linku na rozpoczęcie weekendowych mistrzostw idealnie pokazuje jak włodarze gry mają graczy w poważaniu :P      

2018-03-17_10h51_39.png

he he nie chciało mi się nawet tego wrzucać ale faktycznie stosunek do graczy pokazany doskonale....brak słów....

w niedzielę wrzucę ustalenia odnośnie strajku ale na chwilę obecną całe top 6 odpuszcza grę a wszystich klubów jest teraz 11...

macie Nas w dupie to miejcie dalej

No trudno powiedzieć po kolorze co to jest. Może być 20% 5 min. ale równie dobrze 60% 15 min no a wtedy to już wypas :P 

to taki żart na Prima aprilis wcześnie,,,,to bonus 20....

Wracając do strajku to od wtorku startuje na FB:

- całkowity zakaz zakupów w grze

- brak gry o łowiska klubów który przystąpiy do strajku czyli na teraz 12

- grają tylko wyzwania i turki dla darowych gazet

- dopuszczalne granie eventów o ile da radę je ukończyć bez zakupów. jeżeli wymagane zakupy to event nie ukończony

60% jest szare a to siłka na 20% niebieska i fakt czy na 5 czy na 15 min nic nie zmienia.Chcemy strajku i zmian przychylniejszych dla graczy to od razu gn@j dają .

Tyle tylko że tfórcy nie zniżają się do poziomu czytania  tego forum. Pan R jest od komunikacji pomiędzy graczami a działem technicznym i nawet jeżeli odważnie przekaże o co chodzi, to nie wiadomo czy dział techniczny poda to info dalej. Tak więc tfórcy (na skutek spadku wpływów) w swojej błogiej nieświadomości o co chodzi, zrobią w firmie kolejną burzę mózgów i wymyślą że gracze są znudzeni i trzeba wprowadzić więcej atrakcji, np. nowe łowisko w każdy łikend albo 1 perła za możliwość udziału w tak atrakcyjnym wydarzeniu jak turniej (oczywiście 10% z uzbieranej puli perełek było by dla zwycięzcy) :D 

1 godzinę temu, Jacek_E napisał:

Tyle tylko że tfórcy nie zniżają się do poziomu czytania  tego forum. Pan R jest od komunikacji pomiędzy graczami a działem technicznym i nawet jeżeli odważnie przekaże o co chodzi, to nie wiadomo czy dział techniczny poda to info dalej. Tak więc tfórcy (na skutek spadku wpływów) w swojej błogiej nieświadomości o co chodzi, zrobią w firmie kolejną burzę mózgów i wymyślą że gracze są znudzeni i trzeba wprowadzić więcej atrakcji, np. nowe łowisko w każdy łikend albo 1 perła za możliwość udziału w tak atrakcyjnym wydarzeniu jak turniej (oczywiście 10% z uzbieranej puli perełek było by dla zwycięzcy) :D 

Nie interesuje mnie czy ktoś to czyta, czy Rennard przekaże to dalej. Zmianę zasad gry na FB zobaczy TSG od wtorku

Koniec dojnej zmiany a klubów dochodzi coraz więcej

Byłoby super, gdyby to się udało, ale zawsze znajdzie się klub, w którym lider albo ogólnie gracze oświadczą, że nikt im nie będzie mówił, co mają robić i jak grać (vide historia z Zagajem kiedyś tam)... 

1 godzinę temu, Alkione napisał:

Byłoby super, gdyby to się udało, ale zawsze znajdzie się klub, w którym lider albo ogólnie gracze oświadczą, że nikt im nie będzie mówił, co mają robić i jak grać (vide historia z Zagajem kiedyś tam)... 

oczywiście że się znajdzie niejeden ale na FB odpuszczają pakowanie konta które grają w klubch TOP 6 i regularnie po 500-2000 tys euro mies rzucały. Pakowali mega kasę ale i oni widzą że to nie ma sensu bo można całe dnie przelewy robić a to nic nie da bo za chwilę pojawi się jakiś chrumkacz czy karp niebieskooki na starym łowisku do eventu i jazda....

Dnia 17.03.2018 at 12:39, Marcin napisał:

w niedzielę wrzucę ustalenia odnośnie strajku ale na chwilę obecną całe top 6 odpuszcza grę a wszystich klubów jest teraz 11...

macie Nas w dupie to miejcie dalej

Jak te ustalenia na lf sporo ludzi jest zainteresowane

@SLAWENTYWKS46 -zorganizujcie sobie jakąś otwartą grupę tematyczną na FB -łatwiej wtedy będzie się dogadać. Niektóre osoby grają na obydwu portalach -na pewno ktoś was skontaktuje z organizatorami strajku.

Nie ma tematu chyba im nie zależy albo po prostu nie wyszło , tu też można wrzucić info o strajku niech wiedzą co się dzieje .

Zawody klubowe wyglądają tak :

- coś tam odpalone ale najczęściej dla potrzeby turków i ie ruszania licencji. kluby zwycięskie zobowiązały się w większości do nieodbierania pk prestiżu za wygrane akweny

- niepokorne kluby będą napominane , ewentualnie karane :D 

- całkowity zakaz wpłat

- grane są wydarzenia i turki

- event dopuszcalne do poziomu niewymagajaćego zakupów

- nie wiadomo co będzie z mistrzostwami czy całkowicie olane czy gra z tym co kto posiada bez zakupów

O ile się orientuje to lista żądań zmian ma być wysłana do TSG

@SLAWENTYWKS46 jeżeli masz jakieś pomysły to dawaj tu lub priv lub faktycznie przez fb jakiś kontakt

Screenshot_16.png

BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO !!!!!!!!!!!!

po półrocznym pompowaniu Edkowi kasy chłopcy zauważyli w końcu że coś tu jest nie tak?? wiecie co wcale mi Was nie szkoda :))) i co teraz z tymi wirualnymi pucharkami zrobicie?? a nie lepiej było kupić dziecku jakiś nowy rowerek albo co niektórzy pewnie i mercedesika??? A Wy sobie protestujcie przynajmniej ktoś inny w końcu wygra mistrzostwa :)))

A ciekawy jestem ile Wy wytrzymacie w tym swoim postanowieniu :))) niby dorośli ludzie a zachowują się jak dzieciaki :))

1 godzinę temu, Edekcwelus napisał:

BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO !!!!!!!!!!!!

po półrocznym pompowaniu Edkowi kasy chłopcy zauważyli w końcu że coś tu jest nie tak?? wiecie co wcale mi Was nie szkoda :))) i co teraz z tymi wirualnymi pucharkami zrobicie?? a nie lepiej było kupić dziecku jakiś nowy rowerek albo co niektórzy pewnie i mercedesika??? A Wy sobie protestujcie przynajmniej ktoś inny w końcu wygra mistrzostwa :)))

A ciekawy jestem ile Wy wytrzymacie w tym swoim postanowieniu :))) niby dorośli ludzie a zachowują się jak dzieciaki :))

noooooo ja już długo wytrzymuje bez pompowania kasy...bardzo długo...umiem nawet event zrobic na 3 prog bo blach brak a nie kupie...

mnie wyścig dawno przestał interesować a awantura wcale nie jest o gazety a o perfidne wprowadzanie nowych ryb na stre łowiska, o nowe ryby w eventach na 118

Czy wy w tym tsg normalni jesteście dajcie normalny konkursy jaki chcą gracze no rybie oczko a nie debilny dzienną norma gdzie już nazwa i tsg zjeb..... Event ile was można prosić kiedy gracz wkoncu będzie ważny , a idą ciężkie dni wpłaty się skończą wkoncu.

19 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Czy wy w tym tsg normalni jesteście dajcie normalny konkursy jaki chcą gracze no rybie oczko a nie debilny dzienną norma gdzie już nazwa i tsg zjeb..... Event ile was można prosić kiedy gracz wkoncu będzie ważny , a idą ciężkie dni wpłaty się skończą wkoncu.

Zauważ że już nawet dział ogłoszenia nie działa...

Mają Nas w dupie..

Gracze mają ich też

Rennard święta ida jeszcze macie czas dajcie coś fajnego co by się ludzie z was znowu nieśmiali jak zwykle specjalny event i nagrody 1 sztuka Q i siła 60 

3 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennard święta ida jeszcze macie czas dajcie coś fajnego co by się ludzie z was znowu nieśmiali jak zwykle specjalny event i nagrody 1 sztuka Q i siła 60 

event będzie bo pisanki zbierać trzeba...