Rybie oczko
5 5

163 posts in this topic

Kto to wymyslił ????  Nie wiedzialem ze kiedys to powiem ale BRAWO WY wkoncy sa emocje i to sa pojedynki nie ciagle ustawki . Prosz dac podwyzke

temu co tu wymyslil Geniusz wkoncu rowna rywalizacja dla wszystkich nie zalezna od lvl . :D tak powinna wygladac gra w wyzwaniach

ryb.jpg

Tylko jeszcze jakieś punkciki klubowe by się przydały i najpodlejszy chociaż szmatławiec :) 

Jednak musze cofnąc moje słowa i gratulacje . TSG jednak wie jak oszukac graczy zabrac 50% puli z pojedynku  BRawo wy.

I nagrody super 5 siatek za 20.000 zetonow

No szlak człowieka trafia gracz wygrywa 150 zetonow , a TSG za moja wygrana 300 > Co to za lichwa oddac nasz pule ??????????????

Co się tak pultacie, trzeba było tylu pochwał nie pisać, sami sobie jesteście winni ;)))

Zapomniałam .Bardziej chamsko być nie może.Losowa nagroda niespodzianka :koszt 40 żetonów-2x kupiłam i dostałam 1x zanete na ziemniaczanego i 1x na bludgera.

2017-12-29_13h21_04.png

54 minuty temu, Alkione napisał:

Aniu, mogło być gorzej, ciesz się, że to nie podbierak 5% albo exp x2:D

Masz racje :D . Tym to sypią jak złotem za pojedynki hehe

Ostatnio grałam w oczko każdego dnia i chociaż nic nie zdobyłam ,bo wszystko straciłam ,to chociaż wiedziałam ze jest o co zawalczyć a teraz to mam to w nosie.

Faktem jest, że w cenach za perłowe sieci chyba się komuś zera pomyliły, ale nawet i wtedy nie wiem, czy by się komuś opłacało.. Od dzisiaj nic już nie będę chwalił i nic mi się już nie spodoba -w tej grze pochwała dla TSG jest dla nich policzkiem i szybko sprowadzają do parteru za nadmiar entuzjazmu..

Edited by GKar

7 godzin temu, GKar napisał:

Faktem jest, że w cenach za perłowe sieci chyba się komuś zera pomyliły, ale nawet i wtedy nie wiem, czy by się komuś opłacało.. Od dzisiaj nic już nie będę chwalił i nic mi się już nie spodoba -w tej grze pochwała dla TSG jest dla nich policzkiem i szybko sprowadzają do parteru za nadmiar entuzjazmu..

Jak już wcześniej napisałam , w  poście o szybkich wydarzeniach TSG to ,,kosmici" i wszystkie liczby biorą z Księżyca !!!

Dlaczego jest brak konsekwencji przy kursie: perły do żetonów, oraz żetony do banknotów ?

Skoro w tym wydarzeniu ważność mają pozostałe żetony z ostatniego "Rybiego Oczka" , to naturalnym byłoby pozostawić kursy "walut" bez zmian .

Pomijając nagrody w postaci sieci pobawmy się w logiczne myślenie i liczenie . Nagroda, to sieci do 500 kg,  w eventowym sklepie kosztują  500 żetonów , ale mając te 500 żetonów można 450 z nich wymienić na 330 banknotów  i kupić 4 kpl takich sieci za 270 banknotów ( 1 kpl w normalnym sklepie kosztuje 70 bez przeceny)  , w efekcie zostaje nam 60 banknotów oraz 50 żetonów , za które możemy jeszcze pograć .

Sieci za perły to już prawdziwy KOSMOS 19500 żetonów za kpl , który w sklepie kosztuje 65 pereł , czyli kurs wymiany 1 do 300 , ostatnio było chyba 1 do 7 

Nie wiem , czym w TSG przed Świętami zmywano podłogi , ale z całą pewnością nie wolno tego wdychać !!!

Pochlali niezle , albo sie upalili i dali tak super nagrody lubiane przez graczy , znienawidzone siatki ktore nie sa potrzebne  w tej grze kompletnie.

Hm a moze to siatki Tanganitanski i wyciagaja banknoty :) Rennard gdzie szacunek dla graczy, gracz wygrywa 150 żetonów a , TSG 300 zetonów ????

Chyba nie tedy droga zeby ukrasc gracza 200% wygranej 

Co wy pitolicie? Wydawałoby się że aż tak ciężkich frajerów, którzy by w to grali, to ciężko znaleźć. No ale wystarczy kliknąć "ranking" i jednak ci z TSG to fachowcy od manipulacji tłuszczą i mają rację. Głupków nie sieją :D 

Dajcie jakieś oczko bo nudy eventy lajtowe wyzwania same ustawki nie ma możliwości żadnej sensownej rywalizacji

Nudy, a nowe łowiska to żadna frajda :P Już sie to nam przejdało 

Znów mamy rybie oczko i znów zmiana kursu walut gry. Teraz perła do banknotu warta jest 1:100 . Napiszę krótko logika TSG wygląda tak : co trzeci wypadek jest spowodowany przez pijanego kierowcę , czyli gdyby wszyscy byli pijani byłoby dwa razy mniej wypadków ( bo te dwa na trzy jednak popełniają trzeźwi) Powodzenia geniusze , może to ,,S" w skróconej nazwie firmy należy zmienić na swindle w pełnej 

Ciekawie zapowiadający się konkurs zmieniono w totalne nieporozumienie. W poprzednim gracze za ciężko zdobyte żetony mogli kupić bardzo atrakcyjne i przydatne sieci. Obecnie gazetki-niespodzianki (słowo niespodzianka ma w tej grze raczej negatywny wydźwięk) albo np.pakiet pereł w mega promocyjnej cenie. Lepiej gdyby żetony można było zamieniać na powrót na banknoty (ale bez lichwiarskiej prowizji) to zwycięzcy kupili by sobie w sklepie to co potrzebują. No ale co ja tam się znam? :) Wieczorem zerknę do rankingu i przekonam się że konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem graczy :D 

Na 2 konta, zupełnie bez żenady. Dalsze komentarze zbędne. I jeszcze aptekarska precyzja - normalnie UBER GRACZ

rybie oczko.jpg

Edited by BJ Blazkowicz

Jak zwykle szukasz sensacji :D a to przecież tzw "bardzo dobry gracz" oraz "jego śwagier". Prawda jest taka ze przecietny pracownik TSG nawet nie widzi co tu jest nie teges w takim sreenie :D:D:D

Na pewno było lepsze niż ostatnie z dodatkami można było wygrać trochę gazet , to już jakiś plus 2 dwa dni grania i kupiłem około 30 gazet to już tsg idzie w lepszym kierunku.

To chyba najbardziej oszukana gra jaka widziałem . Nie działa coś z winy twórcy gry i jeszcze nic z tym nie robią . Oszuści z tsg zmieńcie cenę biletów i naprawiacie sobie cały rok temu smutne szybkie wydarzenia . Kto ma ponosić winę za wasz syf ???? Po raz kolejny rozwalacie grę , a płacić mają gracze

Wy tak chyba na zmianę raz fajne te oczko raz słabe , teraz całkiem całkiem brawo wy

Dnia ‎22‎.‎01‎.‎2018 at 14:27, ZŁY_POSEJDON napisał:

Jak zwykle szukasz sensacji :D a to przecież tzw "bardzo dobry gracz" oraz "jego śwagier". Prawda jest taka ze przecietny pracownik TSG nawet nie widzi co tu jest nie teges w takim sreenie :D:D:D

Być może. Więc zatem tych "śwagrów" ma więcej (może siostry niedawno się hajtnęły) albo ta przepalanka wczoraj była jakaś trefna bo widzę poczwórnie.

Zgaduję że cała rodzina robi w branży farmaceutycznej - normalnie aptekarska dokładność:D

lf9.jpg

Gimbaza chyba ma dalej ferie specjzlne promo na rybie oczko 

Limitowana oferta przecene z 39.99 na 99,99 zł nic tylko brac Brawo TSG nie pic tyle w weekend

promo.jpg

chyba mialo byc 9.99 zl i 4.99 zł to moze by ktos kupił a to cena kosmiczna hahah

To zapewne "wyższa" matematyka tsg,więcej znaczy mniejO.o. Dzięki tej super limitowanej ofercie,każdy ma okazję wspomóc nasze biedne tsg,zbierają zapewne na korepetycje z matmy,to bardzo szczytny cel:D.

2 godziny temu, BJ Blazkowicz napisał:

Być może. Więc zatem tych "śwagrów" ma więcej (może siostry niedawno się hajtnęły) albo ta przepalanka wczoraj była jakaś trefna bo widzę poczwórnie.

Rodzinka aptekarzy się powiększa

lf10.jpg

He he. Aptekarze nie czytają forum i nie wiedzą że nagroda jest dzielona i to według logiki TSG xD No chyba że to właśnie konta firmowe żeby nagród nie wypłacić :D 

Najlepsza w tym wszystkim jest logika tfu  rców  (geniuszy) , że za to samo (pomimo ,,promocji") można zapłacić 99,99 PLN lub 39,99 EUR kurs z KOSMOSU 2,5 . Robicie z Siebie POŚMIEWISKO , czy może opłata była w bilonie (ale tam też kurs około 3,5)

Muszę przyznać , że na Wasze poczynania brakuje słów , lub cisną się same pip. pip, pip............ pip . Dominiku (Hiena ) do tej pory myślałam , że tylko agenci ubezpieczeniowi byliby zdolni do skonstruowania takiej limitowanej oferty:D , ale jak widać masz się jeszcze czego uczyć:P , może zapytaj o  szkolenia . A teraz cytat z kabaretu ,, do tej pory byliście dnem , ale dziś zrobiliście odwiert" 

Dostali pociska i szybko ta żenująca promocje zakonczyli. Wypadało by na następne oczko w ramach pośmiewiska z tsg dać lepsze nagrody , bo kufry za 10.000 żetonów to lekka przesada. 

dlaczego usuwa się niewygodne posty ?? Przecież zdjęcie promocji było takie fajne i pokazywało dobitnie partactwo twórców gry. Coś zrobić na odpier i tyle.

12 godzin temu, Jacek_E napisał:

He he. Aptekarze nie czytają forum i nie wiedzą że nagroda jest dzielona i to według logiki TSG xD No chyba że to właśnie konta firmowe żeby nagród nie wypłacić :D 

Ranking wewnątrz klubu jest podział nagród , natomiast w innych przypadkach jest zasada.....brak zasady i logiki. A skoro pokazane konta w poprzedniej edycji oczka robiły ustawkę i zrobiły ją teraz czyli.....zapewne nie ma podziału nagród i szcżęśliwiec pod Nimi dostanie dopieor nagrodę np z 10 miejsca

Marcinie gdzieś wcześniej właśnie pisali że nagroda za pierwsze miejsce była podzielona a kolejnych nie było :) No a skoro pomimo to robią kolejną ustawkę to tylko potwierdza moją teorię spiskową o kontach firmowych TSG :P

Dołączam do prośby też chcę taki kufer w promocji za 99.99 zł. Kiedy rechabilitacja za ostatnia promocje , wiecie co to takiego ?

3 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Dołączam do prośby też chcę taki kufer w promocji za 99.99 zł. Kiedy rechabilitacja za ostatnia promocje , wiecie co to takiego ?

kolejna promocja będzie z 19.99 na 199.99 więc wstrzymaj się z zakupem :P

pojęcia rekompensata , zadośćuczynienie nie istnieją w słowniku TSG

Ich ulubione to awaria serwera , krytyczny błąd serwera , przyczyny niezależne itd

Dnia 1.02.2018 at 14:11, Marcin napisał:

..pojęcia rekompensata , zadośćuczynienie nie istnieją w słowniku TSG..

Oj tam.. -oczywiście, że istnieją.. Kiedyś pisałem jak znany w pewnych kręgach gościu wygrał (prawie) mistrzostwa, ale TSG z godzinę przed koncem cofnęło wyniki o 12 godzin, wobec czego połowa z listy top 100 wypadła z niej w ogóle, w tym wygrywający.. Ale rekompensata była.. i wszem -KILKA ZDRAPEK SKARB PIRATA. I to dla tych co uporczywie pyskowali, bo większość nie dostała nic.

3 godziny temu, GKar napisał:

Oj tam.. -oczywiście, że istnieją.. Kiedyś pisałem jak znany w pewnych kręgach gościu wygrał (prawie) mistrzostwa, ale TSG z godzinę przed koncem cofnęło wyniki o 12 godzin, wobec czego połowa z listy top 100 wypadła z niej w ogóle, w tym wygrywający.. Ale rekompensata była.. i wszem -KILKA ZDRAPEK SKARB PIRATA. I to dla tych co uporczywie pyskowali, bo większość nie dostała nic.

faktycznie rekompensata bo pewnie z kilka zdrapek połowa pusta a w reszcie q i bonus 50

Rennerd i reszta mistrzów przypomnijcie sobie 1 rybie oczko i dobre nagrody ludzie trzaskali się non stop sonar za sonarem była extra rywalizacja i nawet pochwały w stronę tsg , nie da się tego wprowadzić w wyzwania ???

25 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennerd i reszta mistrzów przypomnijcie sobie 1 rybie oczko i dobre nagrody ludzie trzaskali się non stop sonar za sonarem była extra rywalizacja i nawet pochwały w stronę tsg , nie da się tego wprowadzić w wyzwania ???

No to była jazda,ponad 15 sonków straciłam hehe.Nic nie wygrałam bo naparzałam sie aż wszystko przegrałam hihih ale było super adrenalinka

19 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

obawiam się , że nie bo zgodnie z polityką doić doić doić to niemożliwe

Każdy kolejny pomysł TSG powoduje odpływ graczy a co za tym idzie i zysków więc jakoś trzeba bilans utrzymać a niestety zawsze kosztem tych starych, zasłużonych i uczciwych.

Dlatego każdy konkurs raczej będzie miał coraz gorsze i śmieciowe nagrody jak wygrana przeze mnie wczoraj zanęta HALLOWEN w konkursie rozmiar ma znaczenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.s. Następny raze dajcie chociaż robaki to się na coś przydadzą