Pierwsze miejsce w turku to kara?
0

4 posts in this topic

W tym tygodniu mamy fajną akcję pod nazwą "Tydzień Spławikowy" z okazji czego okraszono wygrywających indywidualne turnieje specjalną wersją czasopisma o tej samej nazwie.

No to patrzmy jak TSG honoruje wygrywających: na pierwszym screenie czasopismo za 1 miejsce, dwa następne to kolejno za 3 i 5 miejsce.. Głębokie zażenowanie walczyło u mnie z pustym śmiechem..

 

 

Czasopismo 1m Tydzien.JPG

Czasopismo 3m zwykly.JPG

Czasopismo 5m zwykly.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Rennard napisał:

Ilość punktów wiedzy w czasopismach jest za każdym razem losowa. 

Kolejny raz się mylisz -są co najmniej dwie kategorie podziału gazetek: łowiskowe i ogólne z x* podziałem na rangę gazetek. O ile jednak te pierwsze można określać prawem niespodzianki, to jednak te drugie w zależności od rangi gazetki, czyli 1*, 2*, 3*, 4*, 5* są już z pewnego przedziału punktowego, czyli w tych pierwszych dominuje szarość, a w najwyższych złoto i fiolet. Szary, błękitny, złoty, fioletowy to oczywiście przedział doładowywanych punktów wiedzy w czasopiśmie od najmniejszego po największy.

Co do przykładu, który przytoczyłem, czyli "Tydzień Spławikowy" choć rzeczywiście nie ma rangi, ale jest to czasopismem na losowo wybrane ryby, czyli ogólnym, więc skoro zostało jako jedyne w konkursie przeznaczone dla uhonorowania 1 miejsca, to naprawdę nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby liczyć na to, że jakieś minimum przyzwoitości obowiązuje, czyli przynajmniej poziom 3*, no ale czy TSG zna pojęcie "przyzwoitość"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, że to przypadek.. Następny syfon za 1 miejsce warty jednego zestawu kompletu czasopism z prezentów, które jak wiecie są najgorszego 1* sortu..

 

 

Czasopismo 1mV2 Tydzien.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Forum Statistics

    818
    Total Topics
    7169
    Total Posts