Nowości i plany
3 3

183 posts in this topic

Rennart widzisz czemu tak po tobie jadą  Wystarczylo napisac ze dzis rusz na NK juz mozna po sprawdzac . Wiec na 1 rybe 5 sztuk czasopism po 120$ sztuka czyli 600$ na 1 sztuke ryby

Mozna tez kupic za wolne pkt wiedzy ale nie widze jak je zdobyc ????

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.jpg

No tak bo ci co grają w to od początku na pewno nie mają wiedzy o rybach, a już na pewno nie na maksymalnym poziomie. Potrzebują do tego kupić jakieś durnowate gazetki...

No tak ale jak kase wyciagnac skoro wszystko maja . Dac cos nowego twoj wybor nie musisz kupowac ale bedziesz po prostu dluzej lapal i mniejsze ryby.

No, no, na NK gołomianka ma już nowy rekord wagi....

Na co komu nowy bajzel, chyba bardzo wam zależy na pozbyciu się starych graczy i niech nowi, nieświadomi kasę ładują do bólu, ktoś już zresztą tak sugerował wyżej.

No mistrz wiedzy rennard gwarantowal ze wagi nie ulegna zmianie hehe

Kluczowe jest "bazowe" cokolwiek to znaczy, na NK rekordy lecą jak szalone a TSG otwiera szampana:/

1 person likes this

Jaka jest "bazowa" waga takiej np gołomianki ???  Czy Sz. P. Rennard mógłby rzucić jakąś cyfrę ??? Nie licząc oczywiście na sensowną odpowiedz, tak sobie napisałem. :):):) 

1 person likes this

Teraz czesc graczy ma 115 ze starym rekordem np golomianki, czesc ma juz nowe 115 z waga 5048 wiec jak to rennard mowi wagi sie nie zmienia Brawo tsg

golom.jpg

gol2.jpg

3 godziny temu, vitekga napisał:

Jaka jest "bazowa" waga takiej np gołomianki ???  Czy Sz. P. Rennard mógłby rzucić jakąś cyfrę ??? Nie licząc oczywiście na sensowną odpowiedz, tak sobie napisałem. :):):) 

Tak "bazowa"115 gołomianki jest od 5,001 kg wzwyż 

Powiedzmy sobie wprost: nadchodzą duże zmiany, gdzie słowo ryba legendarna czy tzw. 115-ka nabiera nowego znaczenia, wszystkie rekordy idą w zapomnienie. Gra zmienia się o 180 stopni. Pytanie zasadnicze nadal pozostaje aktualne: komu będzie się chciało w to bawić?

Karakal dokladnie ludzie latami lapali 115 , oczywiscie ich nie usuna , ale straci to sens. A teraz event 3 ***  byli 2/3 kg od rekordu do zlapania teraz kazdy bedzie mial inny % wyciagania wiekszych ryb to nie zrobi eventu bo waga bazowa bedzie wieksza , i zapewn widac ze za event trzeba bedzie placic teraz w $ co widac e nadchodzacym i powrot duzych ryb w turkach i mš . Zeby zmusic ludzi do wplaty bo 5% wieksza sila to kosmos . Brawo tsg 

Ryba dnia z wczoraj 1 trojka ma legendy w albumie a roznice kosmiczne wiec teraz legenda zarlacza wchodzi od 1464.355 do 1472 np. Ludzi lapali latami a teraz bedzie mial je kazdy bez wysilku kto zaplaci > i gazetki darmowy beyl tylko 1 nie ma ich nigdzie do wygrania jak to zapowiedzial rennert . 1 z rankingu zaplacil i ma mase kosicznych 115

ranking.jpg

rank1.jpg

rank2.jpg

CZAS OGŁOSIĆ PROTEST!!! JAK TO WPROWADZĄ NA LF I FACEBOOKU TO PRZESTAJE W TO GRAC. CO ZA ******* TO WYMYSLILA TE GAZETKI I PRZESTAWIANIE GRY O 180 STOPNI ????????

TSG kolejny raz zmienia zasady w trakcie gry a tak się nie robi. Gdybym wiedział ze cały wysiłek paru lat gry pójdzie na marne przez "zmianie" TSG to bym w to w ogolę nie zaczynał grać. Czy Wy tam nie widzicie ze to jest robienie z graczy idiotów? Że to jest nie fair? Jest to jawne naruszenie praw konsumenta i naciągactwo, zdzierstwo i łupiestwo.

Niestety nie zaplacisz nie pograsz bo nawet sonar nie pomoze ten co zaplaci bedzie i 200 kg wieksza ryba lapal na  5 t

41 minut temu, leontsg napisał:

Niestety nie zaplacisz nie pograsz bo nawet sonar nie pomoze ten co zaplaci bedzie i 200 kg wieksza ryba lapal na  5 t

Niestety o tym pisałem. Kto ma kasę na koncie gry ( na FB np kluby super bootów ) kupują gazetki i przepaść pomiędzy normalnymi graczami, którzy płacą i grają a pomiędzy oszustami którzy płacą i grają powiększy się jeszcze bardziej.

Ale Rennard i reszta mają swoją koncepcję rozwoju gry. Nazywa się ona....ZABIJ GRĘ

2 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

teraz legenda zarlacza wchodzi od 1464.355 do 1472 np. Ludzi lapali latami a teraz bedzie mial je kazdy bez wysilku kto zaplaci

To już nie gra - to jest komedia, tragedia i łupiestwo...

Tak jak mowicie lata lapania 115 kupa magi sonarow i czasu idzie do kosza przez bazowa wage ryby . Rennart kozaku gdzie te gazetki do wygrania w turniejach eventach dziennych ich nie ma a mialo bys mnostwo do wygrania ?????????????????

Bajzel i tyle. Już i tak nowe łowiska czyszczą konta z kasy co miesiąc, to jeszcze nowe wydatki wrzucają.Nawet sie już nie chce człowiek denerwować. Nie zamierzam płacić za jakieś pierdoły . 

16 minut temu, Ania napisał:

Nie zamierzam płacić za jakieś pierdoł

Ale to nie są pierdoły... Albo zapłacisz i będziesz cos wygrywać albo nie i sobie będziesz pykać jako statysta w turniejach, mistrzostwach, eventach, rybie dnia. Gra straci pierwotne założenie, że nawet statyście czasem przytrafiła się fajna rybka w rybie dnia... Teraz płać żeby mieć wynik.

Posted (edited)

Dnia 8.08.2017 at 14:44, Rennard napisał:

@Bandziorno - Bez korzystania z czasopism i zdobywania wiedzy będzie nadal można złowić 115. Rozkład wag pozostaje taki sam.

115 do tej pory wyznaczało absolutny rekord ryby, a teraz jest to już tylko pewien zakres, który równie dobrze można było określić szóstą gwiazdką.. Czyli na tą chwilę należałoby "115" nadać osobną nazwę -może rekord rekordów?  ;)

Tak jak już pisałem kiedyś -mamy wszechobecną modę w grze na komunistyczne równanie -zrównano kiedyś wszystkie ceny ryb za 1 kg (kiedyś od 20 do 500 monet za 1kg -teraz tylko 20 za 1kg), większość łowisk albo ma już tylko dedy, albo ogólne przynęty pasujące do każdej ryby (zaczęło się to chyba od Rio Negro), a teraz z kolei sprowadzono do roli szóstej gwiazdki to co bardzo cieszyło pewną grupę graczy, czyli LEGENDARNE rybki 115, które może i nic konkretnego nie dawały -tylko prestiż, podobnie jak walka o np. Małe Jeziorko, ale cieszyły oko..

Robi się coraz bardziej szaro i ponuro.. Tylko następna skrzynka na pieniądze stoi nowa..

Edited by GKar

A żebyś wiedział że stoi nowa. Zobacz sobie najnowszy nadchodzący event. Za wejście już nie monety, a 50 $ :)

Bo to koniec gry darmo. Teraz przy rybie w zasiegu nie byl wazny sprzet za perly kazdy mogl wygrac. Teraz jak nie zaplacisz to juz nic nie wygrasz.  Az rennard sie gdzies schowal chyba drukuje na poniedzialek obiecane mnustwo darmowych czasopism :)

Posted (edited)

Mam nowe hasła promujące grę:

"Pucharki za dolarki"
"Nie sponsorujesz to nie EVENT'ujesz"
"Najlepsza gra na ryby? lepiej se odpuść i idź na grzyby"
"Jak z lets-fish zrezygnujesz to na zdrowiu i kasie zyskujesz"
----
Tak na serio,

Co z tego że parędziesiąt osób ponarzeka na forach, i tak to nic nie da.
Pewnie mają tyle użytkowników płacących za grę, że te parędziesiąt graczy im dynda.
Bo inaczej by nie szli w kierunku jakim idą.

--
Pozdrawiam 

Edited by ma.rek
1 person likes this

Też mi się wydaje, że pęd za sukcesem zwycięży, gracze zaczną się prześcigać kto więcej gazetek uzbiera żeby być jak najwyżej w rankingach. Patrząc na to ile wpłat robią teraz gracze z czołowych klubów to admin już zaciera ręce na samą myśl o tym co przyniosą nowości.  

Nie zapominajmy, że grę tworzą gracze a nie TSG. Trzeba się zebrać i zrobić protest !!! Czasami się to udawało więc moze sie uda i teraz. Wiekszośc czyta to forum ale siedzą cicho zamiast zalewać ich protestem przeciwko zmianom zasad w trakcie gry!!! to jest jawne oszustwo

Poprawie troszeczkę Twoją wypowiedz - "większość czyta", śmieje się z tego co tu niektórzy wymyślają i ma już w... na ta grę  xD

5 godzin temu, karakal napisał:

Też mi się wydaje, że pęd za sukcesem zwycięży, gracze zaczną się prześcigać kto więcej gazetek uzbiera żeby być jak najwyżej w rankingach. Patrząc na to ile wpłat robią teraz gracze z czołowych klubów to admin już zaciera ręce na samą myśl o tym co przyniosą nowości.  

Topowi gracze mają wystarczające środki aby kupić wszystko co się pojawi za banknoty, a nowi raczej będą się głowić skąd mają wykombinować kasę na kilkaset błystek i zanęt potrzebnych do Eventów.. Pozostaje tylko nieokreślona grupa graczy, którzy rzucają się na wszystko co się tylko pojawi, ale czy będzie ich tak dużo to wątpię.. Żal mi tych wszystkich co przyjdą teraz do gry lub własnie zaczęli -zasilą zapewne te kluby, które mają ponad połowę rankingowych zer co sesję..

1 godzinę temu, GKar napisał:

Topowi gracze mają wystarczające środki aby kupić wszystko co się pojawi za banknoty, a nowi raczej będą się głowić skąd mają wykombinować kasę na kilkaset błystek i zanęt potrzebnych do Eventów.. Pozostaje tylko nieokreślona grupa graczy, którzy rzucają się na wszystko co się tylko pojawi, ale czy będzie ich tak dużo to wątpię.. Żal mi tych wszystkich co przyjdą teraz do gry lub własnie zaczęli -zasilą zapewne te kluby, które mają ponad połowę rankingowych zer co sesję..

nie sądzę aby LFF czy Piraci na FB mieli problemy z zakupami. Super gracze łapiący legendy po kilkaset kilo mają takie plecaki i tyle baksów, że im zwisa nowy wymysł TSG. Co najwyżej trzeba będzie nowych V1 szukać w Karolu ale to raczej też nie kłopot ;)

Czytałem też post o konieczności odkopania kont "Tanganika" więc....na FB nic się nie zmieni....a nie przepraszam pogłębi się przepaść między normalnymi a Karols teams

P.S. nie ma szans zebrać odpowiedniej wiedzy z gazet, które rzuci jako ochłapy TSG.  bez zakupów NIE MA SZANS w żadnej rywalizacji. ŻADNEJ !!!!

RENNARD jest piatek wedlug twoich obietnic i zapewnień -

1 W piatek bezie wiecej informacji ??????????????? wiec czekam

2 bedzie mnóstwo gazetek do wygrania - gdzie one są ???????????

3  2 lata lapalem ponad 200 sztuk  115 a teraz mi to zabieracie cały moj trud pieniadze bonusy i czas poswiecony -  dlaczego ?????????????

1 person likes this

33 minuty temu, leontsg napisał:

3  2 lata lapalem ponad 200 sztuk  115 a teraz mi to zabieracie cały moj trud pieniadze bonusy i czas poswiecony -  dlaczego ?????????????

Bo tutaj nie liczą się gracze a kasa...

Bo support nie ma bladego pojęcia o realiach gry...

Bo support nic sobie nie robi z oszustów w grze a wręcz toleruje i pozwala na wszystko....

Bo wszelkie zmiany są ukierunkowane tylko i wyłącznie żeby zmienić grę na gorsze...

Bo TSG uważa, że może wszystko

1 person likes this

Bo od jakiegoś czasu ta gra to tylko naciągactwo, zdzierstwo i łupiestwo.

A zmiana zasad w trakcie gry bez jakiejkolwiek informacji dla użytkowników jest na porządku dziennym

leontsg info nie ma, ale jak ktoś ma konto na NK to może się przekonać jak to wszystko wygląda, gazety trafiają się w bonusach dziennych.

115 nikt Ci nie zabierze bo każda złowiona ponad wagę bazową to 115, tylko że to jakieś szaleństwo, masowo pojawiają się legendy po 5 ton :( bajzel jakiego tu jeszcze nie było, kto teraz będzie wiedział jaka jest ryba bazowa danej ryby, jak będą wyglądały eventy bo o turkach czy miskach można zapomnieć. Nic się kupy nie trzyma. Jak można było wpaść na tak chory pomysł to ja nie mam pojęcia

29 minut temu, takatam napisał:

Jak można było wpaść na tak chory pomysł to ja nie mam pojęcia

Jak sie nigdy w to nie grało tak jak te pomyslodawcy z TSG to co sie dziwic. Oderwani od rzeczywistosci i realiow gry. Jednym ruchem poniszczyli wieloletni trud i wkład tysięcy ludzi...

Posted (edited)

37 minut temu, takatam napisał:

. Nic się kupy nie trzyma. Jak można było wpaść na tak chory pomysł to ja nie mam pojęcia

Bo nie ma w TSG człowieka, który by próbował zachować równowagę pomiędzy oczekiwaniami graczy a przychodami z gry.. Najlepszy przykład mamy właśnie teraz -120$ za jedno gówniane czasopismo, które kilka rybek z jednego łowiska podnosi o jeden poziom talentu. To ile trzeba tych gazetek na duże łowisko aby podnieść wszystko na max i pomnóżmy to razy ilość łowisk, po czym spokojnie można dojść do wniosku, że TSG ma swojego Macierewicza, który buja wyobraźnią w obłokach.. Przegięcie już było w postaci setek blach do kupienia, a tu masz -spod dna jeszcze ktoś zapukał.. :(

Edited by GKar

Posted (edited)

Ja to jestem wielce ciekaw jednej rzeczy: jeszcze jakieś 3 lata temu istniały co najmniej 2 ogólnodostępne mechanizmy, które pozwalały graczom na prawie niekontrolowany dopływ banknotów bez wkładu własnego i nikomu to nie przeszkadzało, a nawet mało tego: gdy kiedyś zawzięcie z tym walczyłem, to odzywały się oburzone głosy osób powiązanych z TSG, że czego się czepiam, a teraz? -podstawiają sprzęt do maksymalnego wydojenia graczy i jeszcze mają gdzieś, że pozbawiają przy okazji kolejna grupę satysfakcji z gry (śmieciowe 115).

@Rennard -może TY to w jakiś fajny sposób wyjaśnisz? :)

Gdyby padło pytanie o te sposoby, to od razu może:

1.Imienne wyzwania do pojedynku po 200$ i zgrywanie do jednego konta

2.Ustawki rankingu pojedynków, które sporej grupie dogadanych ze soba osób wypłacało tygodniowo po 1000$ i bonusy nie do zdobycia w niższych rangach nawet za banknoty..

Edited by GKar

Nk juz jest i 0 informacji i wyjasnien to szanowne Tsg powinno wszystko wyjasnic a nie gracz ma sie domyslac

RENNARD jest piatek wedlug twoich obietnic i zapewnień -

1 W piatek bezie wiecej informacji ??????????????? wiec czekam

2 bedzie mnóstwo gazetek do wygrania - gdzie one są ???????????

3 ile jest poziomow na kazdej rybie do wytrenowania i co oznaczaj pkt na screnie obok czasopisma , 2000 $ w mezopotamie poszlo i 1/2 poziom 

szkole.jpg

Te pkt to ilość jaką masz do ilości potrzebnej żeby rozpocząć kolejny trening, ile lvl ma dana ryba to chyba sami w TSG nie wiedzą i dlatego nie podają.

Pewnie jeśli będzie duży popyta na gazety się lvl-i dołoży i dojarka gotowa:/

@leontsg -po prawej tak jak zakreśliłeś masz potrzebną ilość punktów do podniesienia talentu o 1 poziom, a po lewej aktualny stan Twoich pkt na tej rybie. Jak się objawi to pole całe na zielono, to znaczy, że masz już wystarczająco na tej rybie, aby rozpocząć trening do wyższego poziomu.

Inna sprawa, że jak się nabędzie kilka czasopism, to trzeba dobrze pamiętać co sie kupiło, bo jeśli nie, to czeka nas żmudne wertowanie łowisk, gdzie mamy aktywne pola na zielono aby można je było podnieść o poziom..

Witam. A moze szanowne TSG nowe zasady wprowadzi sobie na nowym swiecie, ktory moga otworzyc, a starym graczom pozwoli grac tak jak zaczeli. Nie zmienia sie zasad w trakcie gry prawda? Niech nowe zasady testuja na nowym swiecie. Beda mieli wtedy obraz, która opcja bardziej pasuje graczom. Dopiero zaczalem ta gre, ale ta zmiana tez mi sie nie podoba :( 

Niestety mistrz rennard znowu na klamce i oszusta wyszedl , mialo byc info oficjalne w piatek i mnustwo czasopism do wygrania.

Przecież to norma - trudniejsze pytanie i chowają pusty baniak w piasek,  to samo jest z reklamacjami, niby " dwa tygodnie na odpowiedz a zazwyczaj szybciej" a najczęściej  to ZERO odpowiedzi, sporo już tego mam zapisane.

Trochę sie pokręciłem po profilu na NK i widzę faktycznie kilka mozliwosci pozyskiwania tych czasopism:

1.PREZENTY indywidualne -nie dość, że "oddali" zanęty na ostronosa (morska) to jeszcze za nią pojawił się nowy prezent -czasopismo z punktami do 2 rybek.

2.Nagroda DZIENNA -niezależnie od poziomu od 1 do 5 można trafić na czasopismo z 5 rybkami (sprawdzone na poziomie 1 i 5)

3. EVENTY -juz od 1 progu coś tam można dostać, ale konkretnie o zawartości tego czasopisma ktoś napisze po rozdaniu nagród.

4.LOSOWANIE dzienne -wpadają czasopisma ze zniżką, można było kupić za 86$ przykładowo..

5. W związku z pkt 4 można sie spodziewać, że w przeciwieństwie do kufrów i zdrapek, na to będzie 70% co miesiąc.

To tyle, ale mam niskolvl konto na NK -może na większych coś gdzieś jest dodatkowo, to proszę dopisać.

GKar ale lvl ryby maja chyba nie okreslana czyli nie maja rekordow w miskach juz lider ma 7 poziom

ja mam 13 lvl w dziennych nie ma czasopism , w prezentach rowniez ??? od jakiego lvl sa w prezentach????

leontsg nie napisałam, że są tylko że się trafiają a to troszkę różnicy;) ja akurat dostałam

Co do lvl to przypuszczam, że różne ryby mają różny lvl i jakiś graniczny jest bo "nadmiar wiedzy";) można wymieniać na pkt, zresztą jest to napisane w informacji.

4 godziny temu, leontsg napisał:

GKar ale lvl ryby maja chyba nie okreslana czyli nie maja rekordow w miskach juz lider ma 7 poziom

Nie wiem za bardzo do czego się odnosisz z tym lvl -nic nie pisałem o żadnych ograniczeniach, bo mam tam konto na poziomie mistrza, wiec nawet nie wiem co jest wyżej. A pisząc o poziomach od 1 do 5 miałem na myśli poziom nagród codziennych.

Co do prezentów  dostępnych do przekazania -zapewne czasopisma pojawiają się w tym samym czasie co morskie, czyli po 50 lvl.

Zastanawia mnie, czy wszyscy sobie zdają sprawę ze skali potrzebnych zakupów, aby zawalczyć jak równy z równym? Otóż te punkty doświadczenia są rozłożone prawie tak samo jak obecne talenty, czyli do zrobienia pierwszego i drugiego poziomu (1 gazetka to punkty do 5 ryb) wystarczy stosunkowo niewiele gazet -może z 5 na jedno łowisko, ale później zaczynają się już coraz większe schody i jak sądzę do ostatniego 5-go poziomu trzeba ich będzie kilkadziesiąt na jedno tylko łowisko !!!

Taki układ preferuje na stałe w każdej dziedzinie tych, którzy nieuczciwymi praktykami dorobili się dziesiątek, a może nawet setek tysięcy banknotów i już nie będzie tak, że ktoś do mistrzostw wyłoży 30 sonarów i dzięki temu wejdzie do pierwszej trójki, tylko będzie może pierwszy w kolejce za tymi, którzy maja napchaną kabzę..

Na NK jest i tak w miarę spokojnie, bo tam nie było tak wielu kombinatorów jak na Fejsie, czy portalu Lets-fish, ale jak wejdzie ten układ tutaj, to żaden ambitny i inteligentny sie juz tu nie ostanie -czy to na zawodach zręcznościowych, czy siłowych -po prostu druga liga wpisana do zyciorysu.. I to by było tyle o tej grze -można będzie sobie klepnąc eventy i utrzymać jakąs dobrą średnia dla klubu, natomiast w każdych innych zawodach będziecie statystami..

GKar - można będzie sobie klepnąc eventy - jaki event nie bedzie eventow takich jak do tej pory . Zakonczyli rowna rywalizacje teraz ryby beda mialy rekord zalezny od portfele

Potrzeba setki gazet na lowisko skala olbrzymia nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe ze to koniec gry zostanie garstka co ma duzo $ $$ . Nikt rozsadny nie w pakuje tyle w gre

ktora stracila sens , po to pogoń ze stale rosnacym rekordem ryb . Mozna miec nadzieje ze sie to nie uda TSG i nie zarobia a pojda wkoncu z torbami

Z ciekawości odpaliłam gre na nk :D  Ilośc łączna gazetek potrzebnych na wszystkie łowiska jest całkiem spora i koszty róznież.

2017-08-13_15h36_25.png

2017-08-13_15h36_39.png

2017-08-13_15h36_46.png

2017-08-13_15h36_54.png

2017-08-13_15h37_03.png

2017-08-13_15h37_11.png

2017-08-13_15h37_17.png