Zgłaszanie problemów - jak to działa?
13 13

243 posts in this topic

3 godziny temu, leontsg napisał:

Na poczatku jeszcze mozn bylo zalatwic jakis problem. Teraz juz nic sie nie zalatwi na tym forum

mam nieodparte wrażenie, że administracja od czasu fałszywej promocji, po fali wyzwisk i gróźb procesami sądowymi, "obraziła się" na graczy i po prostu schowała głowę w piasek, nie reagują już na żadne wpisy, nie podają bieżących informacji i totalnie wszystko zlewają

w jakim celu powstało to forum i do czego ma dalej służyć, nie lepiej je zlikwidować

żenujące jest to wszystko, administracja jak małe dziecko z  fochem czeka na przeprosiny, koń by się uśmiał :)

1 person likes this

5 godzin temu, karakal napisał:

..w jakim celu powstało to forum i do czego ma dalej służyć, nie lepiej je zlikwidować

To forum ma służyć do uświadamiania mało rozeznanym graczom tego co się naprawdę dzieje w grze.. Gracze z Fejsa mają tą komfortową sytuację, że na specjalnych grupach można poczytać to i owo, ale już na LF, Gry.pl czy nawet NK nie jest to takie proste.. Więc dlaczego by nie chociażby po to?

A że ostatnio gdzieś wcięło adminów i moderatorów.. Moderator tak naprawdę niewiele może -to miotła, ale można z tej pracy czerpać również przyjemność, pod warunkiem, że takie forum nie dotyczy tak kontrowersyjnej i problematycznej gry jak nasze rybki.. Nasłuchali się tyle, co i przez całe pozostałe życie, więc mają dosyć.. Być może ja bym postąpił tak samo, bo już kiedyś miałem nieco podobną sytuację i z całą ekipą moderatorów po prostu odeszliśmy, bo olewano nas i użytkowników.

dla uświadamiania innym graczom co się dzieje w grze i wyjaśniania różnych kwestii z nią związanych najlepiej służy czat-najszybsza i najprostsza forma uzyskania informacji, tutaj na odpowiedź mozna czekać bardzo długo(przykład kolegi który wczoraj zapytał o siłki klubowe w dwóch językach), forum powstało głównie do kontaktów graczy z administracją czego zupełnie nie ma

nawet jeśli moderatorzy są tylko pośrednikami i wiele rzeczy nie zależy od nich nie oznacza, że powinni się odwracać od graczy, forum powoli się rozkręcało ale niestety jego istota powoli upada

tak naprawdę to graczom nieświadomym tego co się dzieje w grze i tego jak tsg traktuje ludzi nie da rady "oświecić", bo te k... cały czas kasują niewygodne posty. Ale powodzenia...

Kiedy wreszcie dodacie do wersji mobilnej (Android) możliwość podgladu ryb z 2 eventu (ostatnio w weekendy dacie po 2 eventy (trwający i nowy) ,a widzę tylko ten pierwszy  - a dodatkowo kiedy bedą dodane szybkie wydarzenia do Andorida??

A tutaj zapewne wizytówka nowego sposobu wyświetlania pucharów, które już na 2 niezależnych kompach zaczęły mi sie wyświetlać jako miniaturki u losowych użytkowników.. Na razie pokazuje się to sporadycznie, ale..  :/

Naprawione Puchary.JPG

Tak się dzieje, ale nie na wszystkich kontach. 

Jest jednak większy babol!!!

Nie dodaje np: cyferek (ilość) przy pucharach za turki, a tworzy nowe :$ i mamy już totalny bajzel w profilach (zakładka "Puchary")

dziękuję za uwagę

1 person likes this

Nie wspomnę o przestawieniu miejscami map.. i o ile przedtem ich kolejność była jakoś geograficznie do wytłumaczenia, to teraz znowu jest bajzel.. Ręce opadają.. Wszystko opada..

1 person likes this

Kolokwialnie mówiąc panowie administratorzy położyli laskę na graczy. O ile na początku jakiś dialog próbowali nawiązać to teraz wobec piętrzących się problemów i błędów w grze postanowili nabrać wody w usta bo tak najprościej. Pisanie do supportu z uzasadniony problemem kończy się odesłaniem sprawy do działu technicznego i zachęceniem w postaci linku do wzięcia udziału w dyskusji na tymże właśnie forum i sprawa załatwiona. Koło się zamyka 2πr.

Hallo hallo !!! mówi się !!!

NIEZŁY BURDEL MACIE W TYM ARCHEO!!!

Haha spokojnie u mnie w klubie od 1 czerwca nikt nie wplacil ani 1 zlotowki jak zaczna sie rozliczenia za czerwiec operatorow obslugujacych platnosci to wtedy tsg sie zdziwi

Witam czy rekin z łowiska zatoka rekinów to na pewno rekin? jeżeli tok to powinno zaliczać do zadań ( złów 3 dowolne rekiny) być może doczekam sie na odpowiedz, kontakt w tym dziale to  monolog

Witam, mam 1 poziom w grze i nurtuje mnie pytanie jak gracz z takim samym poziomem ma  50904 pkr rankingowe, i 13 stron ryb legendarnych? prosze o odpowiedz. Ktoś pisze o pracach suportu a widze że to jedna wielka ściema

52 minuty temu, kajmanek napisał:

Witam, mam 1 poziom w grze i nurtuje mnie pytanie jak gracz z takim samym poziomem ma  50904 pkr rankingowe, i 13 stron ryb legendarnych? prosze o odpowiedz. Ktoś pisze o pracach suportu a widze że to jedna wielka ściema

Przejdź szybko na poziom drugi, a problem sam zniknie.. Z góry przepraszam, jeżeli odpowiedź wyda się Tobie niezadowalająca, ale innych niestety nie ma.. ;) 

A tak bardziej serio: od siebie mogę jedynie podpowiedzieć, że są to konta po resecie z dawnych czasów. Wtedy jeszcze zachowywano dotychczasowe osiągnięcia, punkty i puchary, a kiedyś nawet sprzęt, czy też możliwość jego pozyskania z poziomu na którym się było przed resetem. Takie sprzęty niektórzy mają do tej pory..

Zgłaszam problem ! Gracze grający ranking tygodniowy turniejów wykorzystują pewien błąd. W niedziele około 22:00 i np o 23:00 otwierają dwa lub trzy turnieje innymi kontami np na spinning drugi na spławik trzeci morska. Wchodzą w niego po północy jak już mają możliwość rozgrywania następnych 3 turniejów i UWAGA :) zamiast w tygodniowym rankingu rozgrywać 7x3 turniejów to rozgrywają tak naprawdę 7x3+2 lub +3 = tj 250 lub 375 pkt dodatkowo do rankingu (punkty te dolicza im do rankingu bo turnieje te rozpoczynały się w niedziele) :D śmiech na sali administracja jak zwykle rozkłada ręce, a każdy się zastanawia jak to możliwe. Gdzie tu sprawiedliwość i uczciwa walka?

Witam, jako oficer nie mam wglądu w aplikujących do klubu graczy. czu poziom gracza ma tu jakieś znaczenie?

2 minuty temu, kajmanek napisał:

Witam, jako oficer nie mam wglądu w aplikujących do klubu graczy. czu poziom gracza ma tu jakieś znaczenie?

Nie ma znaczenia

Dnia 17.08.2016 at 12:39, Bandziorno napisał:

Zgłaszam problem !

Na lets fish niejaki "shmutzy" z klubu JFK wykręcił w tygodniowym rankingu turniejów 3775 pkt :) hmm zastanówmy się logicznie 3 turnieje dziennie przez 7 dni oraz niech będzie nawet pierwszy w rybie dnia przez siedem dni. To daje 28x125 pkt = 3500 pkt UPSsssss. No gość jest niesamowity :D czy to obchodzi administrację? Niebardzo bo zgłaszałem ten problem i nic z tym nie zrobiono. Rennard albo inny moderator - może się wypowiecie na ten temat???

1 person likes this

4 godziny temu, Bandziorno napisał:

Na lets fish niejaki "shmutzy" z klubu JFK wykręcił w tygodniowym rankingu turniejów 3775 pkt..

Czyli wróciło dziadostwo sprzed roku -to już było kiedyś poprawione i nic się nie działo, teraz wróciło.. Znowu pożywka dla kombinatorów..

Szanowne TSG tak ciężko jest punkty dodawać i prowadzić rzetelnie ranking sezonowy ??

Gdzie reszta punktów? Puchary rozdane już ale coś tych punktów mało....coś się stało ?

Wg mnie brakuje tutaj punktów i to sporo.....i nie tylko w moim klubie ale w każdym tutaj widocznym

Screenshot 2016-08-25 10-31-41.jpg

Dnia 22.08.2016 at 14:34, GKar napisał:

Czyli wróciło dziadostwo sprzed roku -to już było kiedyś poprawione i nic się nie działo, teraz wróciło.. Znowu pożywka dla kombinatorów..

Wystarczy jedna rzecz: zmiana punktacji do rankingu tygodniowego turniejów w zależności od liczby graczy w turnieju. Za pierwsze miejsce gdzie jest tylko 3 graczy np 125 pkt a jeśli graczy jest 25 to np 250 pkt. Skończyły by się nocne ustawki. Tak samo można uleczyć tygodniowy ranking 1vs1 jednym zagraniem: liczyć remis jako rozegrany pojedynek.
Co do mojego pytania dlaczego milczycie moderatorzy? niech ktos z Was odpowie jakim cudem

Dnia 22.08.2016 at 09:49, Bandziorno napisał:

"shmutzy" z klubu JFK wykręcił w tygodniowym rankingu turniejów 3775 pkt

obecnie z klubu Armageddon :)
I kiedy zostanie to naprawione?

Edited by Bandziorno

Adm. znowu zepsułeś grę. Twoje działania są podejrzane - czyli prawdopodobnie okradasz graczy

ZGŁASZAM PROBLEM

WIELKI PROBLEM TEJ GRY TO TO, ŻE numer UID decyduje o miejscu w turnieju w przypadku złowienia ryby o tej samej wadze. Dwaj zawodnicy łowią rybę tej samej wagi i jeden jest na 1 a drugi na 2 miejscu w turnieju. Porażka tej gry...
To tak jakby dwóch sportowców osiągnęło ten sam wynik w zawodach i o tym kto wygra decydowało by kto dłużej trenuje. Tragikomiczne. FARSA I SKANDAL

Ja przypadkowo dopatrzyłem się, że jest w talentach takie coś: "Ten talent podnosi o 30 szt. maksymalną liczbę ryb, które mogą złapać się w sieci..." jak to się ma do nowych sieci? Czy programiści wprowadzili zmiany zapominając o sprawach powiązanych? Jakoś nie zauważyłem żeby ten talent działał. Maksymalna liczba ryb w nowych sieciach za monety to 16 szt. i jeszcze nigdy nie miałem więcej :)

Wszyscy narzekają,  a ci obrotniejsi klepią turki aż iskrzy :) Oto przykład z dzisiejszego wieczoru. Gracz z klubu Tacy Sobie - z klubu kompletnie nieruchomego, ale komplet graczy zapewnia zabezpieczenie przed dostaniom się wewnątrz niepożądanych osobistości. I w takim klubie kilkunickowa 1 osoba doskonale rozprawia się z uczciwymi graczami gromiąc w tym samym czasie, co widać na załącznikach graczy na 3 różnych poziomach. Grunt to dobry programik ;)bot1.png

bot2.png

bot3.png

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

dlaczego nie mogę wysyłać prezentów 

Dnia 29.09.2016 at 22:43, klimont napisał:

Wszyscy narzekają,  a ci obrotniejsi klepią turki aż iskrzy :) Oto przykład z dzisiejszego wieczoru. Gracz z klubu Tacy Sobie - z klubu kompletnie nieruchomego, ale komplet graczy zapewnia zabezpieczenie przed dostaniom się wewnątrz niepożądanych osobistości. I w takim klubie kilkunickowa 1 osoba doskonale rozprawia się z uczciwymi graczami gromiąc w tym samym czasie, co widać na załącznikach graczy na 3 różnych poziomach. Grunt to dobry programik ;)

Czy czegoś używa, tego nie wiem, ale jedno widać od razu: na pierwszej planszy tylko 3 osoby walczą na poważnie, reszta ustawiła się tylko po bonusy, nie używając nawet żadnego wspomagacza.. Druga plansza: trzeci zawodnik 300g do tyłu na 8kg rybie? -to raczej tez mało poważna walka, dopiero na tej trzeciej coś faktycznie się dzieje..

Pierwsze dwie plansze, to tylko wyraz biedy jaka się robi w tej grze, bo rzucają tylko aby załapać się na zanętę Q, mało kto walczy, bo nie ma czym. No a wspomniany gracz dysponuje multikontami, więc wrzuca sobie tyle zanęt JO ile zapragnie..

Edited by GKar

GKar a ja przyznam, że zupełnie nie rozumiem przesłania postu klimonta :/

Co ma komplet graczy do zabezpieczenia klubu czy koszenia w turkach?? Nawet jeśli w tym klubie same multikonta?

59 minut temu, takatam napisał:

GKar a ja przyznam, że zupełnie nie rozumiem przesłania postu klimonta :/

Co ma komplet graczy do zabezpieczenia klubu czy koszenia w turkach?? Nawet jeśli w tym klubie same multikonta?

Każdy pisze z takiej pozycji, na której siedzi i ma problemy z tym, czy z tamtym -jedno tylko mogę skwitować: takie turki jak w przykładzie to pikuś w porównaniu z tym, co się dzieje na nowym świecie (LF -świat suma). Widziałem tam turka, gdzie były 2 wyniki na maxa i 8 wyników gram mniej.. Fakt, że na bardzo małych rybkach (moczykij), ale ten widok robił wrażenie.. :)

ZGŁASZAM  BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może ktoś z administracji wypowie się dlaczego nie działa świat SUM???? Zero informacji jak zwykle na ten temat, ludzie powpłacali kasę i co?????????? Nawet jeśli zacznie dzialac wieczorem to co z tego? jak nie bedzie mozna ukonczyc eventu zaczetego bo bedzie brakowalo czasu !!! jest to oszustwo w bialy dzien !!! żądamy przywrocenia SUMa natychmiast oraz zaliczenia ostatniego dnia eventu 3 gwiazdkowego przez Wasz błąd !!!

Edited by ZŁY_POSEJDON

Chciałem zglosic błąd związany z przyznawaniem nagród za cykl klubowy (tj 2 tygodniowy) na świecie SUM. Podobna sytuacja, która miała miejsce na świecie SZCZUPAK jest opisana  w temacie "ustawka paranormalnych". W nowym świecie SUM ustawkę taką stosują gracze z klubu KESTUFISH. Proszę moderatorów o przekazanie tego błędu jak najszybciej do działu technicznego i zmianę sposobu przyznawania nagród tak jak to naprawiono na świecie SZCZUPAK !!! Najlepiej jeszcze dzisiaj tak żeby gracze z Kestufish dostali nauczkę !!!! na dowód załączam print screena

Kestu.jpg

That is not an error the players share the prices , each player wil not make more then 16000 points so each player get the same price in the club ranking.

Witam może odgrzewam temat  takiej samej wagi ryb w turnieju a innych miejsc w klasyfikacji. W rybie dnia przy dużo większych rybach da sie zrobić ex equo   a w turnieju nie prosze to wytłumaczyć

Dnia 10.02.2017 at 14:07, kajmanek napisał:

Witam może odgrzewam temat  takiej samej wagi ryb w turnieju a innych miejsc w klasyfikacji. W rybie dnia przy dużo większych rybach da sie zrobić ex equo   a w turnieju nie prosze to wytłumaczyć

Masz rację -kolejny raz odgrzewany kotlet i tak już od kilku lat. Nie da się tego poprawić bo ....... (wstaw cokolwiek Ci przyjdzie do głowy).

witam mam problem z codziennym logowaniem,pierwszy dzień loguje a dalej już nie i niedostaję nagród za logowanie coś zj....iście bo wcześniej było ok