Zgłaszanie problemów - jak to działa?
15 15

248 posts in this topic

Dnia 4.03.2016 at 09:13, ZŁY_POSEJDON napisał:

Macie czas na zmiane ikon konkursow a nadal nie ma porzadku w pucharach. Pisaliscie ze trwaja prace , moze chociaz 1 rzecz zostala by naprawiona .

Rennard obiecal, ze zmienią i posegregują tak jak bylo. Zobaczymy co warte jest slowo administratora :)

Rennard ile warte jest twoje słowo , obiecales cos  pucharki mialy zostac naprawione i co ?????????????????????????????

Pucharki to spośród wszystkich ostatnich zmian jedyna dobra. Tu nie trzeba nic zmieniać. Chronologiczny układ jest moim zdaniem dużo przejrzystszy i komunikatywniejszy od tego który obowiązywał wcześniej.

no widzisz, a mnie bardziej przypomina kosz na śmieci bez segregacji ;)

1 person likes this

11 minut temu, karakal napisał:

no widzisz, a mnie bardziej przypomina kosz na śmieci bez segregacji ;)

Mnie też... Trudno sprawdzić gracza, większość galerii pucharów to te za szybkie wydarzenia. Nie rozumiem po co każdy z osobna? z kolei za mistrzostwa mają oznaczenie x4 np... Warto by było tez wprowadzić na medalu nr miejsca za mistrzostwa od 4-10, bo zająć czwarte a dziesiąte to jest różnica :)

1 person likes this

5 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Mnie też... Trudno sprawdzić gracza, większość galerii pucharów to te za szybkie wydarzenia. Nie rozumiem po co każdy z osobna? z kolei za mistrzostwa mają oznaczenie x4 np... Warto by było tez wprowadzić na medalu nr miejsca za mistrzostwa od 4-10, bo zająć czwarte a dziesiąte to jest różnica :)

Uwazam, że w obecnym układzie łatwiej jest sprawdzic bieząca aktywnosc gracza. Wszystko masz ułozone chronologicznie widzisz co dany gracz grał ostanio a nawet poprzez sledzenie pierwszej pozycji na liscie trofeów mozesz stwierdzić czy i co gra aktualnie :). Porównanie z koszem na smieci jest nie na miejscu. Wszak pucharki nie sa pororzucane w nieładzie a wręcz przeciwnie jest zachowany porzadek chronologiczny.  Zgadzam się , że brak jest tu konsekwencji jeżeli chodzi o pucharki  za zaliczenie szybkiego wydarzenia. Te pucharki podobnie jak i inne puchary i medale mające taki sam opis powinny być zgrupowane pod zbiorczym pucharem za udział w wydarzeniu.  Tak jak jest z turniejami gdzie mamy 4 zbiorcze medale grupujące odpowiednio: 1, 2, 3 i miejsca w top 10. W pucharkach jest niekonsekwencja. Mamy zbiorcze medale za 1, 2, 3 i miejsca 4-10 (top 10) a nie mamy zbiorczego za zaliczenie wydarzenia. I własnie te pucharki za zaliczenie wydarzenia troszkę zaburzaja ład.

Edited by darkiel

aktywność gracza najlepiej określają ukończone eventy, tu się nic nie zmieniło, bo przy wcześniejszym układzie były na pierwszym miejscu i łatwo było stwierdzić jak ktoś często gra

wymieszanie wszystkich pucharków w jednym koszu/worku zarówno tych istotniejszych za ryby dnia/mistrzostwa, jak i zupełnie nikomu niepotrzebnych za ukończenie wydarzenia czy zrobienie jakiegoś osiągnięcia jest co najmniej nieprzemyślane

puchary za mistrzostwa są ostatnio sumowane w jednej pozycji a te za ukończenie wydarzenia są każdy z osobna

żeby to nazwać dobrą zmianą to mi jeszcze daleko

Ukończone eventy to tylko jeden z elementów i chyba nie najbardziej istotny. Event mozna zrobic w ciagu jednego dnia.  W starym układzie zeby dojsc do ostatniego pucharu za turniej trzeba było przewinąć kilka a w przypadku starszych kont nawet kilkanascie stron z pucharkami. Zajecie nudne od którego mozna było dostac oczopląsu. Tak wiec nie psz, ze pod tym względem nic sie nie zmieniło, teraz aktywność z ostatniego okresu masz na pierwszej stronie albo na dwóch pierwszych stronach galerii. Od razu widzisz co gracz grał od ukończenia ostatniego eventu. Bardzo szybko możesz ocenic z jakim graczem masz do czynienia. Aktywnym,  powracającym do aktywnej gry itp, itd.

Czy cos jest nieprzemyślane? To zalezy jaka funkcje ma spelniać galeria. Moim zdaniem uklad chronologiczny taki jaki mamy obecnie jest bardzo dobry, duzo lepszy niz poprzedni. Tak jak wspomniałem, jedyna niedopracowana rzecz to niekonsekwencja w grupowaniu pucharków za zaliczone wydarzenie. One tez powinny być reprezentowane przez zbiorczy puchar.

wszystko zależy jakimi priorytetami się kierujesz przy przeglądaniu galerii, jak dla mnie śledzenie aktywności gracza w poszczególnych tygodniach jest mało interesujące, wolę patrzeć na to jako całość, coś jak na gablotkę gdzie widać wszystkie trofea poukładane w pewnym porządku,  ułożenie wg. klucza czasowego daje zupełnie odmienny efekt

wg. Twojej interpretacji można by trzymać tylko puchary z ostatnich dwóch tygodni, bo reszta byłaby mało istotna

No cóż.  Jeżeli  sprawę traktujesz czysto estetycznie.... ;).  Dla mnie nawet z punktu widzenia estetyki stary projekt mocno problematyczny.  Za sprawą umieszczonych na początku kilku, a w niektórych przypadkach kilkunastu stron z eventowymi pucharkami miało sie wrażenie, że za każdym razem (bez względu na to które konto oglądasz) odtwarza się ten sam stary i dobrze znany film. Nie powiesz mi , że patrząc na profil dowolnego gracza analizowałeś jego eventowe pucharki (nawiasem mówiąc niewiele różniące się od siebie, a często takie same) pod kątem nazw eventów) . Jeżeli tak, to takie zajęcie uważam za wyjątkowo nudne. ;). 

Jeżeli o mnie chodzi, to w starej galerii interesowała mnie głównie strona na której kończyły się puchary za eventy i pojawiały się puchary za turki, mistrzostwa, pojedynki i dzienne.  Ta strona mówiła mi wszystko albo prawie wszystko o graczu czy tez o rywalu w turnieju czy pojedynku albo o kandydacie do klubu.  A najbardziej irytowało mnie, że aby do niej dotrzeć najpierw trzeba było przedrzeć się przez gąszcz nudnych stronek eventowych  A kiedy juz dotarło sie do tego najciekawszego fragmentu galerii to trudno było wywnioskować czy ów gracz  ostatnie swoje: turki, mistrzostwa, pojedynki grał niedawno czy może dwa lata temu a później ograniczył się tylko do zaliczania eventów. Teraz patrząc na galerie od razu wiesz z kim masz do czynienia.  A jak chcesz zobaczyć jego historię "starożytną" to zawsze możesz sobie poprzewijać stronki. 

P.S.

Żeby zaspokoić Twoje pragnienia estetyczne skłonny byłbym poprzeć apel do włąsciciela gry ale nie o powrót do starej galerii, a jedynie na dodanie opcji dzięki której oglądający galerie mógłby sobie przełączać widok na stary model prezentacji.

48 minut temu, darkiel napisał:

No cóż.  Jeżeli  sprawę traktujesz czysto estetycznie.... ;).  Dla mnie nawet z punktu widzenia estetyki stary projekt mocno problematyczny.  Za sprawą umieszczonych na początku kilku, a w niektórych przypadkach kilkunastu stron z eventowymi pucharkami miało sie wrażenie, że za każdym razem (bez względu na to które konto oglądasz) odtwarza się ten sam stary i dobrze znany film. Nie powiesz mi , że patrząc na profil dowolnego gracza analizowałeś jego eventowe pucharki (nawiasem mówiąc niewiele różniące się od siebie, a często takie same) pod kątem nazw eventów) . Jeżeli tak, to takie zajęcie uważam za wyjątkowo nudne. ;). 

nigdy nie powiedziałem, że mnie one interesują, wręcz przeciwnie

tylko zaznaczyłem, że na ich podstawie można określić czy ktoś grał ostatnio czy nie, jeśli oczywiście jesteś czymś takim zainteresowany

A kiedy juz dotarło sie do tego najciekawszego fragmentu galerii to trudno było wywnioskować czy ów gracz  ostatnie swoje: turki, mistrzostwa, pojedynki grał niedawno czy może dwa lata temu a później ograniczył się tylko do zaliczania eventów. Teraz patrząc na galerie od razu wiesz z kim masz do czynienia.  A jak chcesz zobaczyć jego historię "starożytną" to zawsze możesz sobie poprzewijać stronki. 

Jeżeli o mnie chodzi, to w starej galerii interesowała mnie głównie strona na której kończyły się puchary za eventy i pojawiały się puchary za turki, mistrzostwa, pojedynki i dzienne.  Ta strona mówiła mi wszystko albo prawie wszystko o graczu czy tez o rywalu w turnieju czy pojedynku albo o kandydacie do klubu. 

nie do końca rozumiem, jaki jest sens w określeniu czy ktoś grał przez ostatni tydzień lub dwa czy nie

jeśli ktoś ma w albumie kupę pucharów za mistrzostwa itp. i zawiesił grę na jakiś czas to nie jest już istotne i żaden dobry klub go nie przyjmie?? liczy się tylko to co osiągnął przez ostatni miesiąc?

wydaję mi się, że takie rzeczy łatwiej wyczytać właśnie z historii różnych istotniejszych medali, przecież wielu graczy napisało już w tej grze całkiem pokaźną historię

jak dla mnie na tych pucharkach, które wymieniłeś w ostatnim zdaniu, można by zakończyć całą galerię, a na resztę zrobić osobny album dla "zainteresowanych"

Dnia 8.03.2016 at 13:57, darkiel napisał:

Pucharki to spośród wszystkich ostatnich zmian jedyna dobra. Tu nie trzeba nic zmieniać. Chronologiczny układ jest moim zdaniem dużo przejrzystszy i komunikatywniejszy od tego który obowiązywał wcześniej.

Ten widok zapewne nieoceniony jest, aby stwierdzić co ostatnio gracz porabiał i czy aby po czasach chwały nie zostały jeno wcześniejsze puchary..

Dnia 9.03.2016 at 12:37, darkiel napisał:

Jeżeli o mnie chodzi, to w starej galerii interesowała mnie głównie strona na której kończyły się puchary za eventy i pojawiały się puchary za turki, mistrzostwa, pojedynki i dzienne.  Ta strona mówiła mi wszystko albo prawie wszystko o graczu czy tez o rywalu w turnieju czy pojedynku albo o kandydacie do klubu. 

Ten widok uwalnia nas z kolei od przekopywania się przez tony śmieci, zanim dotrzemy do istotnych informacji o graczu, czyli od razu mamy pełen całokształt.

Obydwie strony mają więc rację, jak również Ci, którzy piszą, że wśród pucharów jest totalny bałagan. Jak dla mnie idealna by była możliwość zmiany widoku pucharów: Chronologiczna i Wagowa, gdzie śmieci byłyby na samym końcu..

witam,znowu problem na evencie z punktami? mam 600 wymaganych i jestem na 88 miejscu -nie na 1 ,jaja sobie ktoś robi?

Te 88 miejsce wyświetla się po lewej czy po prawej stronie? Bo jeśli tylko po prawej to ok. Nie ma błędu.

A ja tak z innej beczki napewno to maja wszyscy gracze oprucz tych co graja programami na zawołanie łowia rybki o 5 gram mniejsze od rekordu.A wiec przechodze do sedna sprawy chodzi mi o czestotliwosc łowionych ryb na zanete i ogòlnie o działanie sprzetu widze ze tak zostało to pomieszane ze ciezko sie teraz ryby łowi dam przykład rzeka Mary ryba rekord 252 zrywa sie przy sile 60% i sile klubowej 18% normalnie super.Dzis weszłem na rybe dnia i na 15 minut udało mi sie złowic tylko jedna,to szanowna administracjo ile mam wydac kasy i uzyc zanet zeby wyłowic rybe pod rekord zamiast cos uleprzyc ta gre to widac jak to robicie moze zrobicie tak ze jak bedziemy łowic płotke na kij 1000kg to tez bedzie sie zrywac,wiem ze i tak nic z tym niezrobicie bo to forum to tez sciema dla naiwnych co mysla ze sie cos uda pozdrawiam was i zycze wam duzo naiwnych jeleni co beda płacic kase za oszustwo.

Kwestia NIE zrywania ryb, to w dużej mierze umiejętności i sprzęt. Zarówno ten w grze jak i rzeczywisty w postaci dobrej klawiatury. Sam w to nie wierzyłem, ale to fakt. Teraz na ngangu mam 100/100.

Osobną kwestią jest zachowanie się ryb o zbliżonych wagach. Niektóre ryby wchodzą za jednym zaciągnięciem, niektóre (o podobnej wadze, czasem mniejszej) potrzebują kilka pociągnięć.

Padały jakieś teorie, ale chyba nikt do końca nie wyjaśnił od czego to zależy.

Edited by Burzanov

Yesterday was the day that one could purchase coins and today was taken back I gave to you and you got back, I do not think it is fair that -ati done, how do you think people will trust what did I think I'm a bad thing to take back what I took what have you given holidays are pained to see what happens now:S;):x

Z polskiego na nasze zwyczajnie oyebaliście osobe z zakupionego materiału wczoraj na promo.. a bedzie dzisiaj tego duuużo więcej. Sam nie pakuję kasy, gram środkami co zdobędę z eventów ale powiedziałem ze perły kupię jak piekło zamarznie. TO co sie dzieje będzie miało ciąg dalszy, niektórzy mocno się "zdenerwowali" .

Dnia 21.3.2016 at 18:05, Burzanov napisał:

Kwestia NIE zrywania ryb, to w dużej mierze umiejętności i sprzęt. Zarówno ten w grze jak i rzeczywisty w postaci dobrej klawiatury. Sam w to nie wierzyłem, ale to fakt. Teraz na ngangu mam 100/100.

Osobną kwestią jest zachowanie się ryb o zbliżonych wagach. Niektóre ryby wchodzą za jednym zaciągnięciem, niektóre (o podobnej wadze, czasem mniejszej) potrzebują kilka pociągnięć.

Padały jakieś teorie, ale chyba nikt do końca nie wyjaśnił od czego to zależy.

To widac trzeba miec super komputer za kilkanascie tysiecy zeby nornalnie zagrac to co sie dzieje to juz nie tylko ta gra ma wysrubowane wymagania.Jedno mnie dziwi ze w tej grze nic lepiej sie niedzieje kazde zmiany poleprzenia to sciema i oszustwo widac to golym okiem jak co dziala np w kwesti zanet nieraz jest tak ze dana ryba w turnieju niezlowimy jej w ciagu 15 minut mialem tak nieraz kiedys na zanete wchodzilo kilkanasie ryb turniejowych dzis jest to inaczej tak samo jest w evenentach ale wiadomo po co tak to jest zrobione zeby gracza wydoic jak najwiecej smiac mi sie chce z tego jak pisza ze uleprzyli gre co cos uleprzaja to gozej sie gra ciesza sie tylko takie osoby co oszukuja w grze grajac botem wg nich to dobrzy gracze tak ze tyle w temacie.

Czy coś robi się we wcześniej i wielokrotnie zgłaszanym problemie bajzlu w profilach graczy???

Głównie chodzi o puchary!

Czy to jest rzeczywiście dla informatyków zatrudnionych w TSG za trudne?

Dajcie mi dostęp do waszych indeksów a zrobię to wam w try miga i to za free.

Ładujemy w tę grę tyle kasy i nawet takiego bzdetu nie idzie się doprosić od kilku miesięcy.

Nie wstyd wam? Brak słów ...

Wygląda na to, że bajzel pozostanie, a obiecanki o przywróceniu do starego wyglądu "wkrótce" to raczej czcze słowa rzucane na wiatr. 

Przede wszystkim ustalmy jedną rzecz. Nie wszyscy uważają, że jest bajzel w w profilach. Dla wielu w tym i dla mnie nowy porządek w galerii pucharków  podoba się. Uważam, ze to była akurat bardzo dobra zmiana. :).

Nie zajmujmy się pierdołami.  Jak widać admin zamiast naprawiać wypaczenia i poprawiać znane wszystkim błędy w grze, całą parę pakuje w gwizdek. Dowodem ostatnio dodane statystyki wykorzystywania klubowych zadań,  Komu to potrzebne? Nie można z takimi wodotryskami  poczekać do czasu naprawienia gry?

Chyba tylko Tobie się to podoba i GKarowi, ale jemu tez nie do końca bo zaproponował możliwość przełączania widoku na stary ład i nowy ( co osobiscie mnie tez sie podoba), ale większosc jest za starym układem.

Darkiel bój się Boga ...

Przecież to nie był żaden "nowy porządek" tylko się TSG posypało niemal wszystko przy jakiejś tam "cudownej" zmianie (nie pamiętam już jakiej). Część uporządkowali, a w profilach burdel został. Więc nie pisz głupot człowiecze.

Podoba Ci się np: tysiąc takich samych pucharków za szybkie? Bo nie, nawet bardzo nie!!!

Teraz druga sprawa:

O co chodzi drogi Zenku lub Edwardzie z tymi oficerami? Czy to jakiś nowy sąd wojskowy dla niesfornych klubowiczów? Nawet liderzy nie dostali informacji o tej "innowacji" i do czego ma to służyć? Jakaś dziecinada i żenada. Zamiast zająć się problemami, których tu całą masę zgłaszamy to wy wstawiacie do gry nowe, bezużyteczne zabaweczki.

1 person likes this

13 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Chyba tylko Tobie się to podoba i GKarowi, ale jemu tez nie do końca bo zaproponował możliwość przełączania widoku na stary ład i nowy ( co osobiscie mnie tez sie podoba), ale większosc jest za starym układem.

Tak się składa , ze pomysł o który przypisujesz GKarowi był mojego autorstwa. Chyba, że coś przeoczyłem i jednak GKar zgłosił go przede mną :)

Riki76 - co do pucharków za zaliczenie szybkiego to pisałem o tym szerzej w innym miejscu więc jak chcesz to poszukaj. Nie będę się powtarzał.  Moim zdaniem to jest defekt, że nie sa one prezentowane w jednym zbiorczym pucharkiem tak jak reszta medali, odznaczeń i pucharów mających ten sam opis.  Ten defekt nie ma żadnego związku z nowym porządkiem. Nowy czy stary porządek tu i tu miałbyś setki takich samych pucharków za zaliczenie szybkiego. 

11 godzin temu, Riki76 napisał:

O co chodzi drogi Zenku lub Edwardzie z tymi oficerami? Czy to jakiś nowy sąd wojskowy dla niesfornych klubowiczów? Nawet liderzy nie dostali informacji o tej "innowacji" i do czego ma to służyć? Jakaś dziecinada i żenada. Zamiast zająć się problemami, których tu całą masę zgłaszamy to wy wstawiacie do gry nowe, bezużyteczne zabaweczki.

Riki to akurat jest baaaardzo przydatne i było postulowane przez graczy. Popatrz TUTAJ

Ok

może i tak, chociaż nasz lider nie szalał z tego powodu

ale mi chodziło bardziej o brak informacji na temat wdrożenia tej "innowacji"

ad. pucharów za szybkie

według mnie nie powinno być pucharów za samo ukończenie szybkiego, a należałoby je przyznawać jedynie za: 1, 2, 3 i miejsce w 10-ce, podobnie jak jest w open, tygodniówkach, dziennym czy turkach

na co nam w profilach tyle tego śmiecia?

Dnia 9.04.2016 at 18:49, Riki76 napisał:

według mnie nie powinno być pucharów za samo ukończenie szybkiego, a należałoby je przyznawać jedynie za: 1, 2, 3 i miejsce w 10-ce, podobnie jak jest w open, tygodniówkach, dziennym czy turkach

na co nam w profilach tyle tego śmiecia?

Prawdopodobnie jest to po to, aby u niektórych graczy cokolwiek zagościło na półkach z pucharami -taki Facebook na przykład: jest tutaj tylu graczy, że nawet Ci poprawnie grający rzadko cokolwiek ugrywają w mistrzostwach, turkach a jak źle zaczną grę, to również mają problem z Eventami, więc skąd mają brać te pucharki, a zmotywować jakoś trzeba ?

Ale fakt faktem: jak ktoś non stop siedzi w krótkich wydarzeniach, to powinien niedługo zamawiać śmieciarkę do wywalania gdzieś tych pucharków.. Na dzień dobry wstawić cyferki do tych wydarzeń zamiast następnego pucharka -tak jak w turniejach, czy tygodniówkach.

Podczas waszych poprawek - straciłem prawie wszystkie monety - miałem powyżej 100 milionów, a teraz mam około sześćset tysięcy. Jakiś bajzel

Dnia Sunday, April 10, 2016 at 04:55, HenGW58 napisał:

Kuźwa -  zakupy banknotów przez facebook nie wchodzą

U mnie też i u kilku osób w klubie tak samo. 

Proszę o przywrócenie wędek jakie kupiłem wcześniej.
Miałem 275 kg spławik
Spinning 140 kg
morska 205 kg ( około)
Teraz posiadam wędki dużo większe , których nie kupiłem oraz zmieniła się jednostka z kilogramów na lbs.

Pojawiło się kilka wędek większych w każdym rodzaju łowienia. Zapodaje zdjęcia. Teraz nie mogę robić eventów, a jest to nie moja wina, ponieważ normy są zwiększone.

wędki s.jpg

wędki.jpg

morska.jpg

3 godziny temu, wojoli napisał:

Teraz posiadam wędki dużo większe , których nie kupiłem oraz zmieniła się jednostka z kilogramów na lbs.

Na górze, po prawej stronie nad okienkiem sieci masz taki trybik. Wskaż go myszką, rozwinie się, zaznacz kg i po sprawie.

Czy mogę prosić o dokładniejsze instrukcje co mam zrobić?

Sugerujesz -dabar ,że coś zostało wciśnięte ze strony użytkownika?

Bardzo proszę o zrobienie zdjęcia lub jakiegoś instruktarzu. Będę bardzo wdzięczny.

Dabar , przed chwilką udało mnie się znaleźć. Cały problem został dzięki Tobie pomyślnie rozwiązany.

Chciałbym się odwdzięczyć . Może coś wysłać? Potrzebujesz coś ?

Pozdrawiam serdecznie!

8 godzin temu, wojoli napisał:

Dabar , przed chwilką udało mnie się znaleźć. Cały problem został dzięki Tobie pomyślnie rozwiązany.

Cieszę się, że pomogłem. Nic mi nie trzeba. Pozdrawiam i powodzenia.

Prawdę mówiąc, to oddałem to konto bardzo bliskiej mnie osobie. Ona sama to nieświadomie przestawiła. Ja grając nieco dłużej,  uznałem , że to jakiś błąd od strony

administracji.  Po rozmowie okazało się, że owszem, wyskoczyła ta informacja , w tym trybiku i wszystko jasne :)

Zauważyła to wtedy, gdy zobaczyła 1460 normę w vencie i szok :)))) Ja gram na innym koncie :))

Pozdrawiam kłaniam się nisko!

Dnia 16.4.2016 at 07:35, wojoli napisał:

Pojawiło się kilka wędek większych w każdym rodzaju łowienia. Zapodaje zdjęcia. Teraz nie mogę robić eventów, a jest to nie moja wina, ponieważ normy są zwiększone.

tutaj jest przyczyna przypadkowego przeliczania  ostawień w grze. Krzyżyk do zamykania podglądu zadań Eventowych pokrywa się z symbolem (kolko zębate) ostawień. Podczas zamykania tego okienka, bardzo często wlancza sie niekontrolowanie. nie jesteś jedynym któremu to sie przydarzyło. Ten "fenomen" na robił  wiele stresu.

zamykanie_okna_Eventu.jpg

zamykanie_okna_Eventu2.jpg

kolega serb (a może koleżanka) właśnie prowadzi w open z wynikiem niemal optymalnym, więc postanowiłem sprawdzić kto zacz?

i taka ciekawostka, chodzi o rekord, czyli prawie 860kg

z tego co się orientuję na tym poziomie jest max dostępny kijaszek morski 125kg, więc pytam czy na taki kij można pociągnąć taki rekord?

dziękuję za uwagę i pozdrawiam

xxx.jpg

i tu cisza ...

zastanawiam się czy to forum jest w ogóle potrzebne?

A ja się zastanawiam co kieruje graczami którzy  wydają na tę grę realną kasę???

Wytłumaczyć to mogę tylko nieświadomością przekrętów i błędów występujących w tej grze. Jeżeli ktoś ma świadomość powyższego i nadal decyduje sią inwestować w grę realne pieniądze to: albo ma tych pieniędzy za dużo albo  ma problemy z logicznym myśleniem bo nie rozumie, że inwestowanie realnej kasy niewiele zwiekszy jego szanse w starciu z błedami i oszustami, za to każda zainwestowana w grę złotówka zmniejsza motywację właścicieli gry do jej naprawy i do walki z oszustwami.

Edited by darkiel

Riki76 taką fotkę wysłałam do suportu z pytaniem jak na wędkę 125kg można "wytargać" taką sztukę a oto odpowiedź jaką otrzymałam

Agent TSG

Agent TSG (tensquaregames)

4 maj, 09:09

Witamy!

Dziękujemy za sugestię. Zostanie przekazana do twórców gry.

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum -
https://lets-fish.com/community/forums/

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

szanowne TSG ma wszystkich grających uczciwie głęboko gdzieś!!!

sophie.PNG

Na poczatku jeszcze mozn bylo zalatwic jakis problem. Teraz juz nic sie nie zalatwi na tym forum

1 person likes this

Dlaczego nie zostały wypłacone nagrody za event pt "Czas Spławika" ? i kiedy to nastąpi?