Zgłaszanie problemów - jak to działa?
14 14

245 posts in this topic

Dnia 13.01.2016 at 16:53, ZŁY_POSEJDON napisał:

Szanowna administracjo, krótkie zwięzłe pytanie. Jak to możliwe? :) czekam na odpowiedź (print screen mam od znajomego, żeby nie było)

Bez tytułu.jpg

ZŁY_POSEJDON SIĘ PYTA JAK TO JEST MOŻLIWE A JA SIĘ PYTAM WAS I POSEJDONA JAK TO JEST MOŻLIWE ZOBACZCIE SAMI JAK ŁOWIĄ CI CO NAJBARDZIEJ KRZYCZĄ I Z JAKIMI WYNIKAMI KOŃCZĄ SZYBKIE ZADANIA, NIECH POWIEDZĄ JAK TO ROBIĄ.

Tak grają na Botach.jpg

Tak grają nalepsi.jpg

Przy okazji tych dwóch screenów wyżej i innych tutaj zamieszczanych, nurtuje mnie czasem pytanie, czy zarządzający ta grą pokusili się kiedykolwiek o określenie fizycznych możliwości wyłowienia ilości ryb na minutę, czy max wagi ryb dla danej wędki, aby samodzielnie stwierdzić, że coś jest nie tak?

Ciągle słyszymy, że trzeba udowadniać to, tamto, więc są pokazywane screeny z teoretycznie "niemożliwymi" rybami lub "niemożliwymi" ilościami ryb np w krótkich zadaniach, a czy w ogóle ktoś to weryfikuje, sprawdza ? Weźmy nawet te dwa wyżej -ktoś może napisać: ja wyławiam 10 ryb na minutę i teraz kto ma mu udowodnić to, że owszem: wyławia, ale nie sam ? Widzę często, że`2-3 graczy z najlepszych klubów ma wynik 2x gorszy niż "cudotwórca", to jakich jeszcze dowodów trzeba?  Jest wśród tych tam "na górze" jakiś praktyk? Z kim w ogóle o tym gadać?

Edited by GKar
1 person likes this

Sytuacja powyżej.

Załóżmy spina 955, max osprzęt i siłkę powiedzmy 89. Do tego lev powyżej 350. Kaługa to ponad dwie tony. 340 ton to niecałe 6 ryb na minutę. Jest możliwe?
 Wg mnie jak najbardziej.

12 minut temu, GKar napisał:

Przy okazji tych dwóch screenów wyżej i innych tutaj zamieszczanych, nurtuje mnie czasem pytanie, czy zarządzający ta grą pokusili się kiedykolwiek o określenie fizycznych możliwości wyłowienia ilości ryb na minutę, czy max wagi ryb dla danej wędki, aby samodzielnie stwierdzić, że coś jest nie tak?

Ciągle słyszymy, że trzeba udowadniać to, tamto, więc są pokazywane screeny z teoretycznie "niemożliwymi" rybami lub "niemożliwymi" ilościami ryb np w krótkich zadaniach, a czy w ogóle ktoś to weryfikuje, sprawdza ? Weźmy nawet te dwa wyżej -ktoś może napisać: ja wyławiam 10 ryb na minutę i teraz kto ma mu udowodnić to, że owszem: wyławia, ale nie sam ? Widzę często, że`2-3 graczy z najlepszych klubów ma wynik 2x gorszy niż "cudotwórca", to jakich jeszcze dowodów trzeba?  Jest wśród tych tam "na górze" jakiś praktyk? Z kim w ogóle o tym gadać?

Obawiam się, że będzie to niewykonalne. Raczej sami nie wiedzą.

15 minut temu, Burzanov napisał:

Sytuacja powyżej.

Załóżmy spina 955, max osprzęt i siłkę powiedzmy 89. Do tego lev powyżej 350. Kaługa to ponad dwie tony. 340 ton to niecałe 6 ryb na minutę. Jest możliwe?
 Wg mnie jak najbardziej.

I ja się z tym zgadzam, tym bardziej, że gość jest z klubu walczącego o 1m w rankingu klubów i pewnie nie żałuje środków na zdobywanie punktów -inni gracze podchodząc bardziej ekonomiczniej o wiele rzadziej decydują się grać o pietruszkę, czy nawet ponieść stratę, stąd czasami takie dysproporcje.. Ale istnieją na pewno lepsze przykłady, gdzie jest coś nie tak -były już tutaj podawane..

Tak patrzę na to co się tutaj (nie)dzieje i stwierdzam, że to forum coraz bardziej przypomina wielce reklamowany gadżet, który po sprawdzeniu działania okazał się chińską podróbą, która chwilę pochodziła, ale się zepsuła i nikt nie chce jej nawet przyjąć do serwisu.

Większość tematów tutaj, to problemy związane z grą, ale nie rozwiąże ich sama dyskusja pomiędzy graczami, skoro jeżeli nawet dojdziemy do jakiś wniosków, to bardzo rzadko jest na nie jakaś reakcja, nie mówiąc już o braku odpowiedzi, czy chociażby opinii na wiele zamieszczonych tutaj tematów.

Albo Administracjo zmienicie formułę swojego udziału tutaj, albo lepiej to zamknąć, bo takie zabalsamowane zwłoki tego forum żadną reklamą gry nie będą.. Na początku przychodziło tutaj wielu uznanych graczy, a teraz chyba stwierdzili, że nie ma już po co, bo ileż można dyskutować o tym samym..

Jestem też zawiedziony nieco pracą moderatorów/adminów forum -to nie powinny być tylko miotły, ale również jakieś gremium opiniotwórcze, racjonalizatorskie, czy sondujące nowe pomysły w tym własne, a nic się takiego nie dzieje.. Co tutaj w zamyśle miało być tak naprawdę?

Edited by GKar

3 godziny temu, GKar napisał:

Co tutaj w zamyśle miało być tak naprawdę?

Jak to co? Przystań wielkich przegranych tej gry, którzy każdego wygrywającego wyzywają od oszustów, a temat pt. "Nieuczciwi gracze w grze" stał się legalny. Dla mnie to jest nie do pomyślenia na innych tego typu forach, żeby w ogóle taki temat istniał. Jakim prawem byle ktoś może obrażać i wyzywać innych od oszustów i to publicznie? Mało tego w tamtym temacie udowodniono gościowi, że pewne rzeczy są możliwe (tyle, że on miał w tym temacie sporą niewiedzę) i jego oskarżenia były bezpodstawne, a ten nawet nie śmiał przeprosić, że przed chwilą kogoś obrażał. I tak właśnie to forum wygląda.
Poza tym na zadanie przeze mnie parę postów wcześniej pytanie nikt nie odpowiedział, na wiele innych pytań zadanych przez użytkowników tego forum również.
Może teraz należy w tym temacie zgłaszania problemów zgłosić problem, że to forum nie działa ?

Jak zwykle sporo niezadowolonych tutaj osób z różnych powodów i jak zwykle piętnując oszczerstwa u innych, posuwają się do oszczerstw wobec innych.. Dlatego tym bardziej aktualne staje się zagadnienie, aby od strony administracji, czy moderacji był ktoś, kto potrafi oddzielić te ponad wszelkie prawdobieństwo oszukańcze wyniki od tych wyimaginowanych w czyjejś wyobraźni. Jak widać jedne i drugie są tutaj obok siebie i prowadzą tylko do eskalacji skrajnych reakcji.

Moim zdaniem wprawny gracz jest w stanie zweryfikować podejrzane "osiągnięcia", ale niekoniecznie staż ma cokolwiek do tego -znam takich, co grali od początku, a mieli puste półki z pucharami, dopóki nie weszły Eventy. Na ten temat trzeba mieć wiedzę o realnych możliwościach sprzętu i dostęp do największych bonusów, aby móc zweryfikować maksymalnie wypasione opcje, jakimi zapewne "tlumaczyliby" niektórzy swoje wygórowane wyniki. A kto ma taki dostęp? -gracze z wygranymi tygodniówkami, mistrzostwami, rybami dnia, jak również.. konta "testowe" od TSG.

Jakiś pierwszy krok w celu odzwierciedlenia realnie możliwych wyników na poszczególnych wędkach rozpocząłem w temacie WĘDKI vs NAJWIĘKSZA RYBA -gromadzę teraz materiały i liczę na uczestnictwo nawet anonimowe tuzów tego forum. Z czasem można to rozszerzyć o wyniki w krótkich wydarzeniach, które wzbudzają tyle emocji. Jestem również pewien, ze jeżeli któreś osoby będą chciały w swoim interesie aby podstawić "lewe" wyniki, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie zweryfikować możliwość ich osiągnięcia -jest tutaj wystarczająco dużo graczy cieszących się ogólnym uznaniem -przynajmniej na LF.

Czy nie będzie przeceny 50% na błystki na dzisiejsze ryby eventowe, czy to znowu kolejne niedopatrzenie administracji? >:(

6 godzin temu, hepes napisał:

Czy nie będzie przeceny 50% na błystki na dzisiejsze ryby eventowe, czy to znowu kolejne niedopatrzenie administracji? >:(

O którym portalu mowa? Na FB jest promocja 50% na błystki.

7 minut temu, matiX napisał:

O którym portalu mowa? Na FB jest promocja 50% na błystki.

Problem był na portalu lets-fish.com. Teraz promocja też już jest, ktoś się po południu zreflektował i wstawił promocje błystek, chyba, że było to celowe działanie admina, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy na evencie. ;)

Na FB tez niedawno dopiero przecenili.Wcześniej było za 100 % kasy

Wita, mnie dziś ponownie oszukano w liczbie pojedynków do rozegrania, zrobiłam 3 pojedynki i kiedy chciałam zagrać kolejny to pokazała mi się wiadomość, iż limit na dziś mam wyczerpany. Wysłałam zgłoszenie i taką oto otrzymałam wiadomość :

Edward (tensquaregames)

28 sty, 10:19

Witamy!

Dziękujemy za zgłoszenie.
Informacja ta została przekazana do działu technicznego.
W ramach rekompensaty za wszelkie problemy, do Pani konta zostały dodane bonusowe przedmioty.

Z poważaniem,

Zespół Ten Square Games Support

Napisałam ponownie, że żadne bonusy mi nie wynagrodzą utraconego miejsca  w rankingu i by jeszcze dziś naprawiono błąd, żebym mogła zaległe pojedynki rozegrać do północy a wtedy dostałam taką wiadomość :

Edward (tensquaregames)

28 sty, 16:42

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Niestety z przyczyn technicznych nie możemy Pani umożliwić zagrania kolejnego pojedynku tego dnia.

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum -
https://lets-fish.com/community/forums/

Z wyrazami szacunku,

www.tensquaregames.com

Czyli tłumacząc na Polski, mam się wypchać bo administratorzy mają gdzieś gracza a nawet się cieszą bo być może wygrałabym ranking i musieliby trochę wybulić w nagrodę. Dodam, iż to spotkało mnie już drugi raz a w tamtym rankingu znalazła się jedna osoba na pierwszym miejscu, która rozegrała o jeden pojedynek więcej niż jest wolno. Być może tej osobie oddano pojedynek, który mi odebrano??? Bardzo nieładnie...

to skreen tamtego rankingu

wtedy otrzymałam wiadomość, że admin nie dopatrzył się błędu w grze... bardzo zabawne :)

ranking.png

Tutaj nie dowiemy się niczego,admini widocznie leją na graczy więc za jakiś czas sami będą grać 

Kiedy w koncu powróci stary układ pucharów? nie moge sie doczekac odpowiedzi na ten temat! Kazdy z graczy tego chce, zrobcie cos z tym bo ten nielad mowiac grzecznie wyglada okropnie

Dnia 30.12.2015 at 11:38, Rennard napisał:

Puchary wkrótce będą posegregowane na nowo :)

Norbi, wkrótce ;)

7 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Kiedy w koncu powróci stary układ pucharów? nie moge sie doczekac odpowiedzi na ten temat! Kazdy z graczy tego chce, zrobcie cos z tym bo ten nielad mowiac grzecznie wyglada okropnie

Bajzel na całego. Niepotrzebnie tykali

Dnia 18.12.2015 at 18:57, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Panie Zenku, Panie Edwardzie  z całym szacunkiem ale nie panujecie państwo nad własną grą błędy jakie mnożą się za każdym wprowadzenie czegoś nowego zniechęcają graczy do grania w państwa grę. Gra jako produkt nie posiada podstawowych zabezpieczeń przed botami, linkami itp. brak przestrzegania własnego Regulaminu , brak poprawiania zgłaszanych błędów, brak komunikacji z graczem > odpowiedzi wysyłane automatycznie bez przeczytania jej zawartości >.. Zamiar stworzenia symulatora do łowienia gry był jak najbardziej trafny ale jego wewnętrzna struktura to istny haos. Podstawowy wasz błąd to brak serwera testującego wprowadzanych zmian i ulepszeń . Mam wrażenie że coś państwo dodajecie z myślą "a jakoś to będzie " a jak będą błędy to zobaczymy co się da wtedy zrobić. Lista waszych błędów nie ma końca i wciąż narasta.

Posejdon masz racje z tymi bledami i powiem ci wiecej o co chodzi z gra po pierwsze slabe serwery po drugie zarobic jak najwiecej a niewydac wiecej.Zgadalem sie kiedys z gosciem co sie na tym bardzo dobrze zna i opowiedzial mi ciekawy temat na czym to polega reszte to juz sie sam domysl.

mnie z kolei spotkała przykra niespodzianka.

1,5 roku gram w turkach na kiju 400 za $. ostatnio przydziela mnie do turniejów z kijem 400 ale za monety ( miałem go dużo wcześniej).

nie wiecie jakie zmiany nastąpiły że 400 za $ jest słabszy niż za monety? 

Słabszy, bo w regulaminie turków wyraźnie pisze, że z automatu przydziela nam najmocniejszą wędkę.

pisałem do supportu ale :

Szanowny graczu! Na obecną chwilę nie możemy potwierdzić zgłoszonego problemu.
Dołożymy wszelkich starań, aby sprawdzić podaną sytuację i w przypadku wykrycia
błędu postaramy się go usunąć najszybciej jak to możliwe.

A wiesz co jest najlepsze? W chwili kiedy wprowadzili 400 za monety i dotychczasowa morska 350 zmieniła się w 400 za banknoty u niektórych była dobierana wędka za monety u innych za banknoty. Nie przypominam sobie aby ktoś doszedł wg jakiego klucza było to ustalane.

To było niecałe półtora roku temu. Nie wiem jak jest obecnie.

Tytuł działu jest "zgłaszanie problemów - jak to działa". Po wieeelu próbach chyba rozgryzłem, jak to działa: "zgłaszanie problemów" praktycznie NIE DZIAŁA, admini, moderatorzy i cała reszta osób związanych z tą gierką ma nas GŁĘBOKO w czarnej .....dziurze. A jak trafi się bardziej dociekliwy/upierdliwy post to go usuwają lub ukrywają. Jedyne działanie tego działu to rola ogromnika, niech się gracze tutaj wypłaczą to im ulży i mniej będą zatruwać życie administracji. Żałosne to jest.

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

Polecam jeszcze raz przeczytać powyższy post.

Ukrywane są jedynie posty, które są obraźliwe, lub nie wnoszą nic do dyskusji.

W przypadku Twojego zgłoszenia otrzymałeś odpowiedź. Niestety, ale nie jest możliwe, aby jakikolwiek przedmiot został zakupiony samoistnie.

Dnia 1.02.2016 at 18:30, Ania napisał:
Dnia 1.02.2016 at 10:47, ZŁY_POSEJDON napisał:

Bajzel na całego. Niepotrzebnie tykali

A co w takim razie z tym problemem?
Jest to problem jak najbardziej ogólny, ponieważ dotyczy wszystkich grających w tą grę. Pytam ponownie co dla administracji oznacza "wkrótce" ? kiedy będzie przywrócony ład i porządek w tej kwestii ?

Bardzo bym chciał, ale niestety nie jestem w stanie określić dokładnej daty kiedy to będzie zrobione.

Zapewniam, że temat nie jest zapomniany. Na razie programiści zajmują się systemem anty-cheaterskim, oraz rozwiązaniem problemu z odświeżaniem gry, który dotyka części graczy na wszystkich portalach.

Rennard czy długo jeszcze będę czekał na jakiekolwiek informację odnośnie problemu który mi się przytrafił?

Co się dzieje z Żarłaczem byczym w ewencie bo mam wrażenie ,że ustawienie na wędki za perły , bądź pod magika .

na 8 podejść z siłkami 1 rybka 99 i w dodatku bez wagi . czy rzeczywiście to zamierzone działania ,czy niedopatrzenie

Na czacie gracze potwierdzają i doradzają abym sobie odpuścił bo bez magika szkoda czasu

Pozdrawiam Gelderon

Rennard zgłaszam problem: obecny event, wszystkie zadania zrobione a wyświetla 375 pkt - coś jest nie tak, proszę naprawcie to.

Mam ten sam problem. W randze weteran w evencie wszystkie zadania zaliczone - wyświetla mi 300 pkt i 394 miejsce, a te 393 osoby mają po 400 punktów.  Chyba coś tu jednak nie pasuje.>:(

w dzisiejszy/bieżącym Konkursie "Ryba Szamana" nie sa zaliczane zadania pomimo ich ukończenia - SKANDAL !!!!!! Administratorzy NAPRAWICIE GRĘ

ranking_blad _1.jpg

Dnia 9.01.2016 at 09:12, AvengerX napisał:

Już napisali w kopercie, że wiedzą i poprawią.

ps. klikam "odpowiedz" i wskakuje mi pusty cytat AvengerX - cos nie tak.

4 minuty temu, dabar napisał:

Już napisali w kopercie, że wiedzą i poprawią.

ps. klikam "odpowiedz" i wskakuje mi pusty cytat AvengerX - cos nie tak.

to oznacza ze nie tylko Gra jest popsuta ale i tez FORUM jest "kulawe" - cos nie tak.

codzienne_logowanie _3_dzien.jpg

Heh też to miałem jakiś czas temu i było wtf co jest grane. i też za 3 dzień logowania..

36 minut temu, AvengerX napisał:

Heh też to miałem jakiś czas temu i było wtf co jest grane. i też za 3 dzień logowania..

Drogi Administratorze , czy mógł byś jakąś konstruktywna odpowiedz dać na ten ten przypadek, który zdarzył się  nie po raz pierwszy z prezentem za logowanie  = 750kg

A co powiecie na to jak gosc z poziomem 30 od ponad miesiaca ma ten sam poziom a wygrał wszystkie mistrzostwa ostatnie i ryby same rekordowe.Czuje tu duzy przekret i chyba granie na programie.

Dnia 01/28/2016 at 17:39, pechowa napisał:

Wita, mnie dziś ponownie oszukano w liczbie pojedynków do rozegrania, zrobiłam 3 pojedynki i kiedy chciałam zagrać kolejny to pokazała mi się wiadomość, iż limit na dziś mam wyczerpany. Wysłałam zgłoszenie i taką oto otrzymałam wiadomość :

Edward (tensquaregames)

28 sty, 10:19

Witamy!

Dziękujemy za zgłoszenie.
Informacja ta została przekazana do działu technicznego.
W ramach rekompensaty za wszelkie problemy, do Pani konta zostały dodane bonusowe przedmioty.

Z poważaniem,

Napisałam ponownie, że żadne bonusy mi nie wynagrodzą utraconego miejsca  w rankingu i by jeszcze dziś naprawiono błąd, żebym mogła zaległe pojedynki rozegrać do północy a wtedy dostałam taką wiadomość :

Edward (tensquaregames)

28 sty, 16:42

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Niestety z przyczyn technicznych nie możemy Pani umożliwić zagrania kolejnego pojedynku tego dnia.

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum -
https://lets-fish.com/community/forums/

Z wyrazami szacunku,

www.tensquaregames.com

Czyli tłumacząc na Polski, mam się wypchać bo administratorzy mają gdzieś gracza a nawet się cieszą bo być może wygrałabym ranking i musieliby trochę wybulić w nagrodę. Dodam, iż to spotkało mnie już drugi raz a w tamtym rankingu znalazła się jedna osoba na pierwszym miejscu, która rozegrała o jeden pojedynek więcej niż jest wolno. Być może tej osobie oddano pojedynek, który mi odebrano??? Bardzo nieładnie...

to skreen tamtego rankingu

wtedy otrzymałam wiadomość, że admin nie dopatrzył się błędu w grze... bardzo zabawne :)

Kolezanko widzisz flage to masz odpowiedz cos mi sie zdaje ze to grubymi nicmi szyte a administracja na to pozwala wszedzie te serby nawet z kontami co level im sie nierusza w gore po ponad miesiacu.

ranking.png

11 godzin temu, Sciagnik napisał:

A co powiecie na to jak gosc z poziomem 30 od ponad miesiaca ma ten sam poziom a wygrał wszystkie mistrzostwa ostatnie i ryby same rekordowe.Czuje tu duzy przekret i chyba granie na programie.

Powiem na to, że gość gra same mistrzostwa i to na sonarach oraz magicznych. Wyciąga 6-10 ryb co pewnie daje mu max 10% doświadczenia na pasku postępu. Szykuj się lepiej na następny miesiąc i tak aż do poziomu 39. Nikt nikomu nie może rozkazać nabijać poziom i brać w czymś udział. Każdy gra co chce. On wybrał mistrzostwa i nic z tym nie zrobisz.

Bandzioro ja wiem jak to sie gra na sonarach i magikach tak ze tez wchodza punkty na to i to wcale nie małe juz dawno powinien nabic ktòrys level tak ze nieuwierze ze gra uczciwie ma u siebie programik ktòry blokuje mu nabijanie levela a wiem ze takie sa ja niebawie sie w to a jak bys jeszcze wiedział to sa programiki co mozna dodac sobie w magiczny sposòb punkty w evenencie bez grania to teraz głòwkuj głową jak to robia i jeszcze tłumacz takich ze sa uczciwi.

pytanie:

posiadam wędki - 200 morska; 195 spławik; 240 spin (lvl 97)

do turków wpuszcza mnie tylko na spin.

czy jak kupię morską 210 za $ to wpuści mnie na turek morski??

nie wiem czy inwestować 

Dnia 16.12.2015 at 15:54, ZŁY_POSEJDON napisał:

Halo panie administratorze rozleciały się puchary na wszystkich profilach graczy i są w nieziemskim nieładzie. Proszę przywrócić ich dawne ułożenie, bo było to estetyczne i logiczne a nie taki nieład! Dzięki

Macie czas na zmiane ikon konkursow a nadal nie ma porzadku w pucharach. Pisaliscie ze trwaja prace , moze chociaz 1 rzecz zostala by naprawiona .

1 person likes this

20 godzin temu, leontsg napisał:

Macie czas na zmiane ikon konkursow a nadal nie ma porzadku w pucharach. Pisaliscie ze trwaja prace , moze chociaz 1 rzecz zostala by naprawiona .

Rennard obiecal, ze zmienią i posegregują tak jak bylo. Zobaczymy co warte jest slowo administratora :)

O co chodzi z miejscami za event? Obecnie mam ukończone oba dni a pokazuje mi 122 miejsce. Tak samo kilku osobom z klubu. Mam nadzieje ,że to zostanie naprawione ,bo obecnie gramy ranking i trzymamy sie  bardzo wysoko . Zdeka  by była jazda ,gdyby sie okazało że nam eventu nie zaliczy. !!!!!!  Wszyscy robia ile tylko moga żeby sie utrzmać na podium . Prosze o odpowiedz w tej sprawie.  Chyba ,że to jest jakieś specjalne zagranie przeciwko naszemu klubowi ,bo za dobrze nam idzie. Tylko u nas takie dziwne naliczenie

2016-03-05_12h07_50.png

2016-03-05_12h09_44.png

2016-03-05_12h10_58.png

2016-03-05_12h11_17.png

@Ania

Każdy z maksymalną liczbą pkt jest na 1 miejscu, wyświetlana jest tylko kolejność? "uid"

Notatka20160305141159.png

OK,no to spoko . Do tej pory było po obu stronach 1 . Dzieki :)