Zgłaszanie problemów - jak to działa?
15 15

248 posts in this topic

Zenek piszę tutaj bo z konta niemogę problem jest dość irytujący od dłuższego czasu nie mogę łowić bo zaraz po zarzucenia wędka zostaje wyciągnięte i tak w kółko Macieju kolejna sprawa to przy próbie otwarcia okna z ewentem wyskakuje napis poczekaj i mogę sobie czekać aż do śmierci tak samo mam z oknem do zadań dziennych gram na telefonie z androidem 

Edited by mienta

Prześlij proszę zgłoszenie na  support@tensquaregames.com

Najlepiej byłby gdybyś przesłał zgłoszenie z poziomu aplikacji, tylko w ten sposób dostaniemy log z Twojego telefonu i dokładnie będziemy mogli sprawdzić co się dzieje.

pytanie z innej beczki czy moze mi ktos podpowiedziec dlaczego nie moge kupic banknotow i zaplacic za nie droga mobilna czyli kasa z konta tel. ?????

9 godzin temu, mikolajk napisał:

Dokonana w dniu wczorajszym płatność o godzinie 18 za banknoty przelew24 z waszej zakładki do godziny 00:00 nie przyszła - przelewy on-line - to chyba jakaś kpina

Promocja przeceny 70% przez cały dzień wskazywała koniec o godzinie 1:00 nie 0:00.

I teraz moje pytanie zasadnicze tu na forum bo pisanie do suportu nie ma sensu bo robiłem to już x razy z takim samym efektem czyli przekażemy sugestie programistom, pracujemy nad rozwiązaniem problemu ale poza tym jako gracz musiałem przełknąć czyjeś niedociągnięcia i zaliczyć rozdrażnienie (bardzo wyważony opis).

Gram dla relaksu a nie aby się jeszcze szarpać z grą za którą płacę!!!!!

Konkretne pytanie kto teraz zrobi mi promocje w sklepie na 70%?? bo banknoty przyszły?? czy mam czekać miesiąc na kolejną???

Kto cofnie czas i umożliwi mi wzięcie udziału w mistrzostwach z wędką 210 kg bo mam 125kg?

Kto da klubowi punkty z których mnie okradziono :) 

Nie było żadnej informacji że płatności nie działają :)  tak dla tych co by chcieli mi wmówić, że to moja wina że nie miałem banknotów na koncie w grze przed niedzielą

temat dalej nie rozwiązany wiem, że się go nie czyta przyjemnie ale fakt faktem jest to zgłoszenie bez rozwiązania :) 

16 godzin temu, mikolajk napisał:

temat dalej nie rozwiązany wiem, że się go nie czyta przyjemnie ale fakt faktem jest to zgłoszenie bez rozwiązania :) 

A ja jednak bym prosił abyś napisał zgłoszenie do supportu. Tylko w ten sposób możemy sprawdzić o której płatność faktycznie była zaksięgowana. 

Do pozostałych - proszę nie tworzyć offtopu w temacie.

To po co zakładaliście to forum,i ten temat skoro i tak odsyłasz wszystkich do supportu z moim problemem też jestem odsyłany a jak pisałem wcześniej nie mogę zrobić praktycznie nic bo za każdym razem pojawia się napis poczekaj, 

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

Podkreślam - nie jesteśmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń, dlatego takie proszę wysyłać do supportu.

@mienta - Czy żaden element aplikacji nie działa? Łącznie z opcją wysłania zgłoszenia?

Tak z działających to mogę tylko odebrać prezent za logowanie i nic po za tym cała reszta po próbie otwarcia okna wyskakuje komunikat poczekaj 

Czy inne opcje kiedykolwiek działały w aplikacji na tym telefonie? Spróbuj odinstalować aplikację, zainstalować ją ponownie. 

Wcześniej śmigało bez problemu, aplikacje odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i w dalszym ciągu jest tak samo 

58 minut temu, ARTUR CALI napisał:

dobra temat na dziś.zagrałem 3 pojedynki a pokazuje mi że zagrałem 5 o co chodzi?

zdarza się taki cud....na FB nagminnie i nikt nie wie czemu

Zgłaszam problem widoku pucharów. Niech będą one chociaż posegregowane kategoriami - turnieje, mistrzostwa, eventy, ryby dnia, bo to co teraz panuje to pisząc lekko nieporządek.

sie dzieje w wedkarski nowy rok? ukończone na 700punktów,miejsce 2 bo ktos ma jakims cudem 725.?fb_source=bookmark&ref=bookmarks&count=

Edited by grześ

mam 57lvl. event w randze mistrz. jak to jest możliwe z tymi 725 punktami.

czytałam ze taka sytuacja juz miała miejsce. dorzucam zrzut ,bede bronić mojego męża.

DSC_0044.JPG

Brawo dla Adminów za szybką reakcję,jednak problem się powtarza bo w konkursie świątecznym było to samo,również  jeden rodzynek osiągnął wynik 725 i stąd moje pytanie do administracji.Jakim cudem można osiągnąć taki wynik???

1 person likes this

@Rennard próbowałem odpalić grę na kompie,tam wyświetla się że jest problem z grą czy szanowna administracja mogła by to sprawdzić 

Wyślij proszę zgłoszenie do supportu, dokładnie opisz problem oraz dodaj zrzut ekranu z informacją jaka się wyświetla.

Jeśli bym mógł to bym to zrobił,ale nie mam takiej możliwości dlatego piszę tutaj 

Mam nieśmiałe ;) pytanie do Admina, czy w nowym roku skończyły się 50% zniżki eventowe na zanęty, siłki i błystki, czy to tylko jakieś chwilowe niedopatrzenie w evencie Polowanie na Złotą Rybkę?

ZAGRAŁEM 4 POJEDYNKI A POKAZUJE MI ŻE ZAGRAŁEM 5.O CO CHODZI?ZAWSZE BYŁO WSZYSTKO OK A TERAZ TAKI NUMER.WALCZE W RANKINGU TYGODNIOWYM POJEDYNKÓW A TUTAJ TAKIEGO MYKA ROBI GRA.PROSZE O WYJASNIENIE SYTUACJI.UID: alone.14a3b52f8b51b95f--KONTO NA onet.pl --ARTUR CALI.POZDRAWIAM.PROSZE ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Dostaliśmy forum, forum, które powinno przynosić  zmiany, forum , na którym możemy zgłaszać ( tylko zgłaszać ) problemy. Administracja ma nasze zgłaszane problemy W DUPIE.  A wy wszyscy włacznie ze mną ( sorki za określenie - NAIWNIACY ) mozemy pisać  dalej na przysłowiowy " BERDYCZÓW ". Wąska grupa osób zainteresowana tylko nabijaniem kabzy nie jest i NIGDY nie będzie zainteresowana rozwiazywaniem wynikłych problemów - bo po co!!!. Najwazniejsze dobre samoppoczucie, którego wam gracze życzę!!!

1 person likes this

Hej nie wiem czy ktoś to zauważył,ale przy rozliczeniu eventu  nie które osoby u mnie w klubie dostały mniej kasy . Od 30-50 baxów. Ktoś tez tak ma?

W dalszym ciągu nic się niezmieniło Uid:alone 69f52427b86ff94c proszę o rozwiązanie problemu 

witam ile bylo bonusow do sily i jakich za ostatni event [pierwsze miejsce i niski level 36]

Pytanie do tzw.  Rennarda, Zenka, Edwarda i w ilu tam jeszcze osobach występujecie ...

O jakie zgłaszanie problemów tu chodzi?  Zgłosiłem bezpośrednio mailem problem jakiegoś błędu w grze,  na skutek którego w moim plecaku pojawiła się niezakupiona wędka za perły, dostałem odpowiedź, że "zakupu dokonano ... data i godzina". Jak mam udowodnić, że zakupu nie dokonałem ??? Przecież  gry nie nagrywam. Z odpowiedzi wynika, że to mój błąd, a gra jest  BEZBŁĘDNA !!! Oczywiście nie licząc całego mnóstwa występujących błędów w chociażby w przeróżnych rankingach.  Oddzielnie założony temat został bardzo szybko przez  Was zablokowany. Czy nikt z administracji nie potrafi udzielić sensownej odpowiedzi, załatwić prostej przecież sprawy,  potrzebna jest interwencja mecenasów z  UOKiK ? Ciekawe, jak długo mój post będzie tu widnieć ??? Jednak w dobie wszechobecnego nagrywania nic nie znika :)

Edited by seamasteromega
1 person likes this

Kolejne "genialne" ulepszenie.. mistrzostwa ranga Wyga na Atlantydzie.. tylko co z tego jak muszę kupić mistyczną łódź aby tam łowić.. Od kiedy na mistrzostwa są zamknięte łowiska ? No chyba że to jakiś fenomen..

42 minuty temu, AvengerX napisał:

Kolejne "genialne" ulepszenie.. mistrzostwa ranga Wyga na Atlantydzie.. tylko co z tego jak muszę kupić mistyczną łódź aby tam łowić.. Od kiedy na mistrzostwa są zamknięte łowiska ? No chyba że to jakiś fenomen..

Chyba rzadko grasz mistrzostwa, bo byś wiedział, że tydzień temu też były na Atlantydzie.. Więc sytuacja jest taka: zapowiadano, że gracze do 100 lvl grają na Mississippi, a ponad 100 lvl na Kraterze i.. obydwa te łowiska są otwarte w przeciwieństwie do Atlantydy.. Po prostu komuś się pomyliła plansza w "Open". Doradzam na razie nie grac na Atlantydzie, bo pewnie to zmienią..

57 minut temu, GKar napisał:

Chyba rzadko grasz mistrzostwa, bo byś wiedział, że tydzień temu też były na Atlantydzie.. Więc sytuacja jest taka: zapowiadano, że gracze do 100 lvl grają na Mississippi, a ponad 100 lvl na Kraterze i.. obydwa te łowiska są otwarte w przeciwieństwie do Atlantydy.. Po prostu komuś się pomyliła plansza w "Open". Doradzam na razie nie grac na Atlantydzie, bo pewnie to zmienią..

Jednak stawiam na to, że zostanie jak jest. Za dużo czasu minęło.

Prędzej otworzą dla wszystkich atlantyde.Za dużo osób juz zaczeło grać OPEN i by był niezły młyn na support 

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

Jednak stawiam na to, że zostanie jak jest. Za dużo czasu minęło.

35 minut temu, Ania napisał:

Prędzej otworzą dla wszystkich atlantyde.Za dużo osób juz zaczeło grać OPEN i by był niezły młyn na support 

Możecie mieć rację, ale mnie to i tak obojętne -przysiągłem sobie,  że nie kupię już żadnego sprzętu do mistrzostw, dopóki nie będzie można grać na uczciwych zasadach. Ale jeżeli zostanie to łowisko, to znam takich, co się ucieszą, a ja z kolei będę miał następna planszę pod tytułem 300 vs 125.  ;)

1 person likes this

I po co pyskówka.. miśki sprawdzam z ciekawości.. a jak mi kilka osób na klubie pisze o problemie to nie można tego zostawić.. wiesz jak my ( chyba żeś zielony ) jak  mistrzostwa wyglądają ostatnio.. a nawiasem nagrody nieadekwatne do wkładu..Tyle w temacie

10 godzin temu, GKar napisał:

Jasne spałem cały tydzień i nie wiem co się na grze dzieje.. daruj sobie takie przystawki wrażenia na mnie nie robisz.. a a jak pisałem wcześniej nagrody nieadekwatne do wkładu. I dla twoje wiadomości niestety wiem że ekipa do 100 levela ma inne łowisko na miśki niż gracze na 100 i powyżej..

Witam, Pojawił się ponownie problem. Jakim cudem gracz    gospodjaklara   ma tyle punktów rankingu tygodniowym 1 vs1 tzn 530 punktów , przecież maksymalna ilość punktów to 525punktów, 5 pojedynków na dzień czyli 5x15x7dni=525punktów.
Jak to możliwe??? Proszę o weryfikacje!!!!

Screenshot - 2016-01-10 , 21_45_05.jpg

Witam,
Zgłaszam ponownie problem z pucharkami w nieładzie. Kiedy ta sytuacja będzie rozwiązana? Miały być pucharki pogrupowane kategoriami tak jak kiedyś.

Szanowna administracjo, krótkie zwięzłe pytanie. Jak to możliwe? :) czekam na odpowiedź (print screen mam od znajomego, żeby nie było)

Bez tytułu.jpg

Edited by ZŁY_POSEJDON

mam na poczcie folder lets fish , a w nim 243 maile .. tylko tyle mi się uzbierało przez kilka lat gry 

więc się wypowiem w temacie " Zgłaszanie problemów - jak działa "

piszemy zgłoszenie .. wysyłamy .. dostajemy wiadomość iż zgłoszenie zostało przyjęte bla bla

po rozpatrzeniu dostajemy wiadomość : zostało przekazane do twórców gry , lub .. nie stwierdzono zgłaszanego problemu 

koniec .. a jak już na ten temat to - wysłałem dawno temu zgłoszenie o złej nazwie zanęty i właśnie wtedy dostałem odpowiedź .. została przekazana do twórców gry

ale niestety twórcy nie zdołali rozwiązać problemu .. więc może się powtórzę tu : gdzie występuje ryba Itaraja i dlaczego na zanętę na tą rybę biorą Itajary z zatoki latarnika :)

pozdrawiam

Itajara.jpg.494185bcde084e78eb3ce58c29e4

Edited by żurawie .. origami

ROBICIE LUDZI W BALONA !!!!! Ładuje kase, gram pojedynki a na  po kilku dniach okazuje sie ,że mi ścinacie 1 i wszystko diabli biorą. Nic mnie to nie obchodzi ,macie mi oddać pojedynek .Był full a nagle brak jednego.  Niestety nie robie po każdym dniu screenów żeby miec dowód w razie czego ,gdybym został wyrolowany jak to dziś sie stało . Szkoda, Macie mi oddać zabrane punkty, nic mnie to nie obchodzi .

2016-01-14_22h27_26.png

Edited by Anioł-Diabeł

żałosne jest to forum....admini umieją tylko bany rozdawać, kasować niewygodne wątki i tyle...kolejne mistrzostwa za 2 dni i już można typować kto wygra...podać po kolei rangami zwycięzców??

Gdyby szanowni administratorzy chcieli coś robić to proponuję zatrudnić do pracy hakera bo tylko haker pokona hakera....

a musicie pokonać pana T. z Terminator Forever....swój nowy program robił 7 dni i jest dobry...kilka minut po starcie dziennego robią legendy....ale mają talent

8 godzin temu, Anioł-Diabeł napisał:

ROBICIE LUDZI W BALONA !!!!! Ładuje kase, gram pojedynki a na  po kilku dniach okazuje sie ,że mi ścinacie 1 i wszystko diabli biorą. Nic mnie to nie obchodzi ,macie mi oddać pojedynek .Był full a nagle brak jednego.  Niestety nie robie po każdym dniu screenów żeby miec dowód w razie czego ,gdybym został wyrolowany jak to dziś sie stało . Szkoda, Macie mi oddać zabrane punkty, nic mnie to nie obchodzi .

2016-01-14_22h27_26.png

Żałosne ,żeby nawet w taki sposób oszukiwać. Artur z onetu miał ten sam problem, wysłał już z 18 meili  i żadnej odpowiedzi. Zabrali pojedynek i można sie w tyłek calować.Najlepiej sie nie odzywać ,siedzieć cicho,to gracz sie popurta i przestanie ,a jak bedzie łoś i bedzie grał dalej to może w kolejnym tygdniu sie uda mieć komplet :( Ciekawe jak jest z dopałowymi klubami zagranicznych gracz ,o nich sie dba najbardziej ......

7 godzin temu, Marcin napisał:

żałosne jest to forum....admini umieją tylko bany rozdawać, kasować niewygodne wątki i tyle...kolejne mistrzostwa za 2 dni i już można typować kto wygra...podać po kolei rangami zwycięzców??

Gdyby szanowni administratorzy chcieli coś robić to proponuję zatrudnić do pracy hakera bo tylko haker pokona hakera....

a musicie pokonać pana T. z Terminator Forever....swój nowy program robił 7 dni i jest dobry...kilka minut po starcie dziennego robią legendy....ale mają talent

Dokładnie ,a tak to zabawa w kotka i myszke .oni sie dwoją ,zeby zablokować a dobry haker łamie to po kilku dniach .

11 minut temu, Ania napisał:

Dokładnie ,a tak to zabawa w kotka i myszke .oni sie dwoją ,zeby zablokować a dobry haker łamie to po kilku dniach .

Nazwisko mogę podać tego kolesia , zresztą pierwszą literę nazwiska podałem...

Ostatnio pewien reprezentant "programów" poinformował, że zna 6 osób w klubach Terminator, Legendary, LFF i Piraci, które....nie grają programem......

Co jest grane z tymi punktami za pojedynki? Na ogólnej klasyfice pokazuje tak jak ma być a jak przechodze na polski ranking brak punktów za 1 pojedynek .  Jutro sie okaże ,że jak mój kolega z klubu nie będe miał zaliczonego 1 pojedynku .Czy to forum wogóle czyta ktoś ,kto jest w stanie coś zrobić czy nie ?  Na dole screenów widac dzisiejsza date i godzine w razie wątpliwości ....

2016-01-15_12h57_20.png

2016-01-15_12h57_32.png

Edited by piotr tyk