Zgłaszanie problemów - jak to działa?
15 15

247 posts in this topic

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

2 people like this

A wątpliwości/niejasności natury technicznej tez tutaj można wpisywać? i czy na takowe będziecie odpowiadać?

Hej, 

tutaj prosimy wrzucać informacje, o no nie działającej grze, złej nazwie, albo np., że ryba jest na złym łowisku. 

Nie załatwimy tutaj indywidualnych zgłoszeń, ginely by w treści. Nie będziemy czesto tu odpisywać tylko jak coś zostanie naprawione. Ale bedziemy to zawsze zagladac co w trawie piszczy. 

Jak w pierwszym wpisie do wysyłania zgłoszeń służy zakładka pomoc. 

Czyli trochę lipa.

Pozostanie "zgłosiliśmy problem do działu technicznego"

a potem

"po przeanalizowaniu sytuacji nie znaleźliśmy opisanego problemu".

A propos ryby, jest szansa na "naprawienie" marlina błękitnego i pasiastego? Grafiki są "na odwrót".

1 person likes this

Cytat

Regulamin i obowiązki użytkowania Forum Let's Fish

2. Użytkownik nie może założyć konta na forum. Konto można założyć jedynie w grze. Za pomocą konta założonego w grze, użytkownik loguje się do forum. Każdy użytkownik ma prawo tylko do jednego konta. Założenie drugiego konta jest zabronione i grozi banem. Forum posiada mechanizm odzyskiwania hasła, więc jego utrata nie jest usprawiedliwieniem. 

Za pomocą konta założonego w grze nie mogłem się zalogować do forum, odzyskując hasło do konta otrzymałem komunikat. 

Cytat

Nie można odnaleźć użytkownika o takim adresie e-mail.

Mam rozumieć że moje konto nie istnieje? Czy punkt regulaminu dotyczy jedynie graczy, którzy obecnie założą konta w grze po starcie forum? Żeby móc wypowiedzieć odnośnie tej niejasności musiałem zarejestrować się na forum, zaznaczę używałem danych z gry (Loginu, hasła oraz e-maila przypisanego do konta z gry). Mam obecnie lekki dylemat i wrażenie że złamałem regulamin forum. Proszę o pomoc.

a ja nie mogę wrzucić fotki do profilu, mimo że wszystkie które próbowałem są znacznie mniejsze niż maksymalne 16 mg, moze istotny jest też wymiar? ale takiego info nie ma

6 minut temu, Riki76 napisał:

a ja nie mogę wrzucić fotki do profilu, mimo że wszystkie które próbowałem są znacznie mniejsze niż maksymalne 16 mg, moze istotny jest też wymiar? ale takiego info nie ma

Doradzam spróbować wysokość i szerokość o identycznych wymiarach jeśli chodzi o avka.

1 minutę temu, Tryton napisał:

Doradzam spróbować wysokość i szerokość o identycznych wymiarach jeśli chodzi o avka.

dzięki, ale przynajmniej dwa, które próbowałem miały taki wymiar ;-)

16 hours ago, Tryton said:

Za pomocą konta założonego w grze nie mogłem się zalogować do forum, odzyskując hasło do konta otrzymałem komunikat. 

Mam rozumieć że moje konto nie istnieje? Czy punkt regulaminu dotyczy jedynie graczy, którzy obecnie założą konta w grze po starcie forum? Żeby móc wypowiedzieć odnośnie tej niejasności musiałem zarejestrować się na forum, zaznaczę używałem danych z gry (Loginu, hasła oraz e-maila przypisanego do konta z gry). Mam obecnie lekki dylemat i wrażenie że złamałem regulamin forum. Proszę o pomoc.

To był stary zapis, został już poprawiony dzięki za zwrócenie uwagi.

Halo panie administratorze rozleciały się puchary na wszystkich profilach graczy i są w nieziemskim nieładzie. Proszę przywrócić ich dawne ułożenie, bo było to estetyczne i logiczne a nie taki nieład! Dzięki

no i oprócz przywrócenia porządku przydałoby się te puchary za wydarzenia zebrać w jedną pozycję, bo przy takiej ilości w krótkim czasie wysadzą całą "gablotkę" ;)

Zgadzam się powinien być licznik razy x25 np a nie jeden obok drugiego za te szybkie wydarzenia

1 person likes this

Puchary zostąłu ustawione zgodznie z czasem kiedy zostały zdobyte.  Ale popracujemy nad poprawą tego. 

Ok, ale niech to będzie rodzajami: eventowe, turniejowe, rankingowe, mistrzostwa, a nie taki rozgardiasz i pomieszanie z poplątaniem.

4 godziny temu, Zenek napisał:

Puchary zostąłu ustawione zgodznie z czasem kiedy zostały zdobyte.  Ale popracujemy nad poprawą tego. 

Po co? Po co został zmieniony poprzedni układ? Były ładnie pogrupowane i komu to przeszkadzało? Czasami mam wrażenie, że ktoś siedzi po drugiej stronie i na siłę zmienia coś, żeby tylko zostało zmienione.

Skoro o pucharach mowa, to moim zdaniem powinny być poukładane według hierarchii prestiżu, a dla mnie takim jest Puchar dla Najlepszego Wędkarza turnieju tygodniowego  oraz puchary z mistrzostw, przy czym te z miejsc 4 do 10 zawierać w jednej ikonie z cyfrą wielokrotności -to samo dotyczy pucharów za ryby dnia. Następnie mogły by być Eventy, zwykłe turnieje i zadania, a na końcu Śmieciowy Puchar Tygodniowy 1vs1 -przy czym od razu przepraszam tą nieliczną grupę graczy, którzy zdobyli go w uczciwy sposób. Wiem, że są tacy i żałuję, że inni sprowadzili to do poziomu na jaki moim zdaniem obecnie zasłużył..

Edited by GKar

Oczywiście pan mądraliński wie najlepiej co trzeba i jak zrobić (patrz GKar) tylko jego rozwiązania są słuszne i nie dyskutuj Burzanov, bo staniesz sie ignorantem. A tak poważnie to koleś udaje takiego walecznego o fair play a nie ma odwagi przedstawic się i powiedzieć swój prawdziwy nick z gry. Dla mnie to zwykły hipokryta

Chłopaki racja wcześniejszy układ pucharków był idealny (to chyba pierwsze słowo idealny w tej grze :):):) ) po co go było zmieniać???? Teraz mamy istny b... bałagan 

1 person likes this

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

Panie Zenku, Panie Edwardzie  z całym szacunkiem ale nie panujecie państwo nad własną grą błędy jakie mnożą się za każdym wprowadzenie czegoś nowego zniechęcają graczy do grania w państwa grę. Gra jako produkt nie posiada podstawowych zabezpieczeń przed botami, linkami itp. brak przestrzegania własnego Regulaminu , brak poprawiania zgłaszanych błędów, brak komunikacji z graczem > odpowiedzi wysyłane automatycznie bez przeczytania jej zawartości >.. Zamiar stworzenia symulatora do łowienia gry był jak najbardziej trafny ale jego wewnętrzna struktura to istny haos. Podstawowy wasz błąd to brak serwera testującego wprowadzanych zmian i ulepszeń . Mam wrażenie że coś państwo dodajecie z myślą "a jakoś to będzie " a jak będą błędy to zobaczymy co się da wtedy zrobić. Lista waszych błędów nie ma końca i wciąż narasta.

17 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Oczywiście pan mądraliński wie najlepiej co trzeba i jak zrobić (patrz GKar) tylko jego rozwiązania są słuszne i nie dyskutuj Burzanov, bo staniesz sie ignorantem. A tak poważnie to koleś udaje takiego walecznego o fair play a nie ma odwagi przedstawic się i powiedzieć swój prawdziwy nick z gry. Dla mnie to zwykły hipokryta

Pana ZŁEGO POSEJDONA coś chyba uwiera w głowę, że nie ogarnia, że to mój prawdziwy nick, ale nie z jego serwera dostawcy gry.. Typowy megaloman -wszystko musi się kręcić wokół jego oczekiwań i sposobu myślenia. I jeszcze myśli, że mam jakiś powód, abym się odzywał na jego dziecinne prowokacje..  Dajcie mu coś na uspokojenie..

za bardzo pisanie im nie idzie a Wy chcecie żeby w grze był porządek ?? :D jedno zmieniają drugie spierd... i tak było jest i będzie bo u nich nic nie jest proste :D

A propo eventu.. jak ktoś myślał że dostanie baksy za event aby mógł za to poszaleć w TYCH mistrzostwach to jest w błędzie.. w poniedziałek napisali że MOŻE bedzie.. od kiedy taka polityka żyje ? jakoś do tej pory to się nie zdarzało.. 

Witam. Ja oglądam reklamy na smartphonie, ale nie dostaje za nie banknotów. Wiem, że jest notka o tym, ale i tak nie dostaje banknotów na konto. Obejrzałem kilkanaście reklam i nic. Poprawcie to. 

Hej! Banknoty powinny być dodane do konta po pewnym czasie. Jest to spowodowane bardzo dużym zainteresowaniem i co za tym idzie obciążeniem serwera :)

Jeżeli dalej nie będziesz nic otrzymywał, napisz do nas zgłoszenie z poziomu aplikacji, sprawdzimy czy nie ma błędu.

Zenek nie mogę łowić nie mogę wejść na inne łowiska ani otworzyć ewentu nie wiem co jest grane 

Złóż proszę zgłoszenie przez

http://support.tensquaregames.com/hc/pl/categories/200003161-Na-Ryby

podając swój numer UiD oraz dokładnie opisując problem:

- data, oraz przybliżona godzina kiedy błąd wystąpił, lub zaczął występować,
- okoliczności w jakich zaczął występować - czy problem występuje po wykonaniu określonej akcji,
- czy błąd uniemożliwia dalszą grę,

7 godzin temu, Rennard napisał:

Hej! Banknoty powinny być dodane do konta po pewnym czasie. Jest to spowodowane bardzo dużym zainteresowaniem i co za tym idzie obciążeniem serwera :)

Jeżeli dalej nie będziesz nic otrzymywał, napisz do nas zgłoszenie z poziomu aplikacji, sprawdzimy czy nie ma błędu.

Od niedzieli nie są dodawane banknoty za oglądanie reklama, dziś już nawet nie działa opcja otrzymania zanęty. Suppprt twierdzi, że banknoty pojawią się na koncie "za chwilę", mija 3 doba i nic. 

Chciałem zgłosić problem pojedynków 1vs1 - odkąd wprowadzono możliwość gry za maks 15$ pojedynki są ustawiane masowo, żeby wygrać siłki 70% oraz sonary i dodatkowo 1000$. Wystarczy spojrzeć na ranking jest tam na pierwszym miejscu ponad 100 osób! Gracze którzy kupują siły 70% oraz sonary za perły, a te za gotówkę czują się oszukani przez administrację! Proszę naprawić ten problem i anulować ranking oraz ukarać graczy, którzy wzięli udział w tym procederze!

Edited by Bandziorno

Oczywiście banknoty za obejrzenie reklam nie zostały dodane a admini umyli ręce  ( co akurat mnie nie dziwi, bo to ich najczęstsza taktyka) i usunęli płatność za reklamy z wersji mobile. Także dziękuję w imieniu wszystkich wydymanych 

4 godziny temu, Bandziorno napisał:

Chciałem zgłosić problem pojedynków 1vs1 - odkąd wprowadzono możliwość gry za maks 15$ pojedynki są ustawiane masowo, żeby wygrać siłki 70% oraz sonary i dodatkowo 1000$. Wystarczy spojrzeć na ranking jest tam na pierwszym miejscu ponad 100 osób! Gracze którzy kupują siły 70% oraz sonary za perły, a te za gotówkę czują się oszukani przez administrację! Proszę naprawić ten problem i anulować ranking oraz ukarać graczy, którzy wzięli udział w tym procederze!

Sprawdziliśmy zgłaszany problem, ale nie znaleźliśmy żadnych nieprawidłowości

Kind regards

Ten Square Games Support

;)

6 godzin temu, Bandziorno napisał:

Chciałem zgłosić problem pojedynków 1vs1

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

Sprawdziliśmy zgłaszany problem, ale nie znaleźliśmy żadnych nieprawidłowości

;)

Chodźcie -założyłem na to osobny wątek -na pewno będzie o czym gadać.

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji

Po co zakładać nowy temat? Zgłosiłem problem, bo to odpowiednie do tego miejsce, a odzewu ze strony administracji brak.

Dnia 14.12.2015 at 13:16, Zenek napisał:

Hej, 

tutaj prosimy wrzucać informacje, o no nie działającej grze, złej nazwie, albo np., że ryba jest na złym łowisku. ...Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji

2 godziny temu, Bandziorno napisał:

Po co zakładać nowy temat? Zgłosiłem problem, bo to odpowiednie do tego miejsce, a odzewu ze strony administracji brak.

To nie jest jakiś tam problem, tylko szeroko zakrojony PRECEDER uprawiany od ponad roku i wnoszący wielkie konsekwencje w grze, prawie takie jak nadmiarowy sprzęt -tutaj zginie niezauważony. Zapraszam.

Dnia 22.12.2015 at 08:55, Rennard napisał:

o kurcze  to my juz  wszyscy sa tu na "Ty" hehehe :)

Dnia 18.12.2015 at 14:30, ciamek napisał:

Chłopaki racja wcześniejszy układ pucharków był idealny (to chyba pierwsze słowo idealny w tej grze :):):) ) po co go było zmieniać???? Teraz mamy istny b... bałagan 

Był dobry, choć ja bym rozdzielił puchary od pinesek za osiągnięcia i nieco zmniejszył ich rozmiar aby na jednej kracie było ich więcej.

Można by jeszcze podzielić na mistrzostwa, eventy, turnieje etc. tak jak ryby w albumie podzielone są na kontynenty.

W evencie Świąteczna Podróż w randze Ekspert na pierwszym miejscu rankingu jest osoba z 725 pkt. To osiągnięcie niemożliwe do uzyskania w normalnym trybie gry.

Wrzucam zrzut z konta mojego syna, który gra w randze Eksperta (strona Lets Fish).

Mam nadzieję, że nie trzeba będzie indywidualnie dręczyć supportu, tylko administratorzy gry rozwiążą problem globalnie.

Jak widać, ktoś chyba przesadził z używaniem bota.

zrzut 27 grudnia 2015.png

zrzut2 27 grudnia 2015.png

Edited by Alkione

Dodam, że to nie pierwszy taki incydent. Pod koniec poprzedniego siedmiodniowego eventu na koniec miesiąca identyczna sytuacja miała miejsce w Randze Postrach Łowisk. Tam gościu był jeszcze lepszy, wykręcił 750 pkt.

Gra ma dziury jak szwajcarski ser.

Edited by Alkione

To ja jeszcze tylko powiem, że nagrody już zostały przyznane i oczywiście wszyscy z Rangi Eksperta zostali zrobieni w bambuko.

Skandal, skandal, skandal.

Witam

Pasmo porażek dziur jest dłuższe.

Na powyższe też się załapałem :)

Dokonana w dniu wczorajszym płatność o godzinie 18 za banknoty przelew24 z waszej zakładki do godziny 00:00 nie przyszła - przelewy on-line - to chyba jakaś kpina

Promocja przeceny 70% przez cały dzień wskazywała koniec o godzinie 1:00 nie 0:00.

I teraz moje pytanie zasadnicze tu na forum bo pisanie do suportu nie ma sensu bo robiłem to już x razy z takim samym efektem czyli przekażemy sugestie programistom, pracujemy nad rozwiązaniem problemu ale poza tym jako gracz musiałem przełknąć czyjeś niedociągnięcia i zaliczyć rozdrażnienie (bardzo wyważony opis).

Gram dla relaksu a nie aby się jeszcze szarpać z grą za którą płacę!!!!!

Konkretne pytanie kto teraz zrobi mi promocje w sklepie na 70%?? bo banknoty przyszły?? czy mam czekać miesiąc na kolejną???

Kto cofnie czas i umożliwi mi wzięcie udziału w mistrzostwach z wędką 210 kg bo mam 125kg?

Kto da klubowi punkty z których mnie okradziono :) 

Nie było żadnej informacji że płatności nie działają :)  tak dla tych co by chcieli mi wmówić, że to moja wina że nie miałem banknotów na koncie w grze przed niedzielą

7 godzin temu, Alkione napisał:

To ja jeszcze tylko powiem, że nagrody już zostały przyznane i oczywiście wszyscy z Rangi Eksperta zostali zrobieni w bambuko.

Skandal, skandal, skandal.

Wygląda na to, że wszyscy gracze z "Oceanrunner" mają jakiś magiczny programik do zrobienia eventu zapewne bez łowienia ryb i przez przypadek komuś wbiło 725 pkt czyli więcej niż to realne, a cofnąć się już nie dało... Może administracja powinna prześwietlić tą sprawę?

Ja mam tylko nadzieję, że dostanę te 150 $ które nam się należą za zajęcie pierwszego miejsca. Nie ma takiej opcji żeby taki błąd przeszedł bez echa i bez jakiejkolwiek naszej reakcji.

1 minutę temu, LechPemek1922 napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że dostanę te 150 $ które nam się należą za zajęcie pierwszego miejsca. Nie ma takiej opcji żeby taki błąd przeszedł bez echa i bez jakiejkolwiek naszej reakcji.

nadzieja umiera ostatnia choć patrząc etymologicznie na poprzednie tego typu akcje będzie to bardzo skomplikowane niestety :) bo pewnie większość obsługi i aminów jeszcze na      Świętach lub przed Świętami :)   teraz z automatu wrzuca następny event aby rozmydlić sprawę bo nic się nie stało :)  to kolędy śpiewają a nie na nas skandują :) 

Nie możemy tak tego zostawić. Trzeba nagłaśniać sprawę. Tutaj na forum czy pisać do nich maile. Nie możemy pozwolić na to żeby to im się upiekło. W przeciwnym razie ciągle będą nas robić w bambuko, jak wyżej koleżanka napisała.

13 minut temu, LechPemek1922 napisał:

Nie możemy tak tego zostawić. Trzeba nagłaśniać sprawę. Tutaj na forum czy pisać do nich maile. Nie możemy pozwolić na to żeby to im się upiekło. W przeciwnym razie ciągle będą nas robić w bambuko, jak wyżej koleżanka napisała.

Macie racje tylko tak naprawdę co z tego wynika???

Według mnie nic bo komercja dawno zabiła  ducha gry a tym bardziej ja samą kładą jej producent i obsługa :)  (sorry ale takie obiektywno- subiektywna moja opinia).

Trzeba zrozumieć jedno - firma kasuje kasę reszta murzyni za jakiś $  co my wrzucamy za to co nam serwują a serwują to co każdy widzi i wole tego po imieniu nie nazywać :)  :):) 

Obsługa  w majestacie regulaminu z nami dyskutuje i jest to zazwyczaj monolog gdzie czasami idzie info :) typu (przytoczę dwa najpopularniejsze)- zgłosić problem z konta gry, tu nie o tym macie pisać tylko na czacie :) 

co do pierwszego to jest spychologia aby temat zgubić bo nie rozwiązać :) bo to co suport wypisuje jest w trybie oznajmującym ale nie naprawczym czy rozwiązującym problem - przekażemy, zgłosiliśmy zgłoszenie czyli nieustanna spychologia a na końcu $ se zgadza to problem z czasem kurz pokryje i zapomną :) 

co do drugiego to objaw cenzury - bo tu ma być ładnie a nie jakieś problemy wytykać na które i tak nie ma lekarstwa bo my tylko sorry za sformułowanie "murzynimy za kasę" a decyzyjność u tych co $ liczą - tak to wygląda Panowie i  Panie  i trza się z tym albo pogodzić albo grać w bierki elektryczne pod wodą bo to też zagwarantuje podobne doznania co tu :)

jednak cuda się zdarzają i wyrównanie nastąpiło eventu.

Do szczęścia brakuje jeszcze kwestii płatności on-line i związanych z tym ciągiem dalszych zdarzeń o których pisałem powyżej