Punkty prestizu
1 1

10 posts in this topic

Droga administracjo dlaczego zostały mi dzisiaj odjete punkty prestizu dzisiaj do godziny 10 rano miałem zdobyte 1022 punkty około godziny 12tej zrobiło mi się nagle 264 punkty prestiżu i w tym momencie chciałbym prosić administrację o sposób w wyliczenia tylu punktów skoro od poniedziałku do dzisiaj rozegralem 24 pojedynki 1x1 a 24 pojedynki razy 30 punktów prestiżu za każdy pojedynek to już daje 720 punktów prestiżu już nie wliczam turnieji i punktów z łowisk zdobytych przez mój klub proszę o wyjaśnienie tej sytuacji

:D już jest pierwsza ofiara ich "kompetencji" i "profesjonalizmu" :D podziękuj Adullkowi za proponowane zmiany :D

Edited by ZŁY_POSEJDON

Będę w olbrzymim szoku, jeśli ktoś z "drogiej (ha, ha) administracji" raczy odpowiedzieć, a już chyba zgon zaliczę, jeśli odpowie sensownie.

Rennard to żeś się wysilil człowieku ja prosiłem o wyjaśnienie tej sytuacji ktora przedstawiłem bo ani jednego punktu prestiżu podczas bugu z punktami prestiżu nie dostalem a zostało mi odjete 800 zdobytych uczciwie  punktów prestiżu ale tak jak myślałem po prostu jesteście zwykłymi złodziejami i oszustami bo inaczej tego się nie da nazwać oraz to że nie potraficie się przyznać do błędu

Edited by dilorek

a ja kuźwa dzisiaj dostałem taką >>>

Has recibido la invitación en el juego "Let’s Fish" del jugador roby3000.  Para aceptarla, haz clic en el siguiente enlace:  https://f1.lets-fish.com/invitation/acceptCode?code=i1lzE8-8yqoaY4BVaIRnD5WZClWht3l-reNXrVCBMY_y65IOxpb_h_Ryr9-COm_s08OJuIV6SbY  Ojo: este enlace es activo durante 24 horas.   Saludos,  equipo de "Let’s Fish"

ja pierd....

xD