Turnieje nowe zasady
0

6 posts in this topic

Dlaczego zrezygnowano w turniejach z ryb o bardzo dużej wadze? mamy sobie duże wędki za które wywaliło się sporo kasy na kolanie połamać ?

dokładnie ... może moja spławikówka do największych nie należy (705kg), ale łowienie na nią w turniejach rybek, typu jesiotr jakiśtam, czy wiosłonos,  karp ysjamski itp moim zdaniem jest mało poważne

ja np przy okazji turków na dużych rybach (np te z krateru) podganiałem również level, łącząc przyjemne z pożytecznym, a na takich bździągwach jak teraz nic się nie da podgonić, a czasami nawet turka nie zaczynam

Być może macie racje tam na wysokich lvl, ale te niższe mają obecnie tak niskie nagrody, że w ogóle już by chyba nikt nie grał, skoro trzeba użyć siłki 50% a wygrywa się siłkę.. 20%.

Czasami mam wrażenie, że połowa sil i środków idzie na to co zrobić, aby ktoś za dużo nie wygrał..

Edited by GKar

szanowny Graczu GKar turnieje mistrzostwa i cała reszta  premiowanych zadań jest dobrowolna  wiec kazdy ma  wybór  jest to jak najbardziej sensowne 

im mniejsza ryba  tym wieksza zabawa :):)

Ale to zrównuje trochę szanse w turkach i ogranicza wygrywanie bociarni. A z dużymi wędkami macie miśki, rybki dnia, to przestańcie narzekać. Fajnie jest, jeżeli można sobie konto prowadzić strategicznie, pod określony rodzaj rywalizacji. Wtedy gra może być ciekawa. Ale łowcy obrazków z wirtualnymi pucharami tego nie ogarniają.

Kochani są tutaj dwie kwestie :

- każdy kto chce rywalizować powinien mieć kij typowo turniejowy, który z jednej strony dany gracz ma opanowany "do perfekcji " a z drugiej strony w turniejach na dany kij jest obsada i niekoniecznie mocna ;)

- duże ryby zniknęły z turniejów z prostej przyczyny - nad małymi trzeba się mocniej "napocić", zużyć więcej sprzętu. Jest więcej ryb w turkach - oczywiście ryb do złapania na magiki  lub dedykowane zanęty. Wszystko ma spowodować żeby na półkach w sklepie nie stał towar