BŁĘDY W GRZE
3 3

86 posts in this topic

No nareszcie brawo od dawna wiadomo ze liczy sie tylko interes tsg. Zobacz ile trwa balagan z pojedynkami chyba z rok czasu, bylem ich bardzo dobrym sponsorem ale juz dawno nie zobaczyli złotowki odemnie.

Wiem, że piszę sobie a muzom, ale będę pisał dopóki mi tego nie zabronicie.

Wczoraj w klubie zaobserwowaliśmy kolejny wielki szwindel ze strony TSG.

Jak wiemy ostatnie eventy 3 gwiazdkowe są tylko dla bogatych lub naiwnych, niemniej kilku graczy próbowało używając samych płatnych "narzędzi" (sonary + magia) powalczyć. Niestety to co się wydarzyło zakrawa już na kpinę ze strony administracji w stosunku do graczy. Mianowicie sonary zaczęły okradać graczy!!! Na widełkach np: pojawiały się wartości 1219-1260, a rybki UWAGA wchodziły o wadze 1217! Takich przypadków odnotowaliśmy kilka! Jest to okradanie użytkowników tej zabawy w białych rękawiczkach. Ta gra jest już chora, a bezkarność, i arogancja TSG w stosunku do nas osiągnęła już szczyt bezczelności.

dziękuję za uwagę

1 person likes this

Czat klubowy ucieka, nie można go przewijać.

Nie pokazuje też przy profilu wysłanych prezentów klubowych. Mimo że zostały wysłane, tkwi ciągle 3/0.

Zniknęły już zarówno "zaproś" jak i "zgłoś nadużycie".

Burdel straszny macie w tym Archeo, siostry

dziękuje za uwagę

edit:

kolejny babol > coraz więcej cenzurowanych słó, nawet już liczby sa zabronione na czacie .... śmiech na sali

za takie pieniądze takie dziadostwo

Edited by Riki76

Szkoda, że TSG nie ma swojego profilu na czacie, bo wówczas klikałbym bez przerwy.

Myślę, że ma, tylko nie wiemy który to. Od czasu do czasu pewnie jakieś wrzuty robią :) 

Wiele ryb, głównie na nowych łowiskach nie jest "podpiętych" pod zadania dzienne.

Chodzi mi o te typu: "Złów 2 szt. dowolnych żaglic" itp

dziekuję za uwagę

Dlaczego tylko 3 eventy na raz?

Przecież można jeszcze zrobić 4-gwiazdkowy i 5-cio, gdzie byłyby do złowienia same legendarne ryby. Oczywiście koniecznie bez przynętowo-zanętowych, czyli tylko na magię.

krwiopicom z TSG dziękuję za uwagę

1 person likes this

I może event "w ciemno" - łów co popadnie, gdzie popadnie, a jak złowisz wymaganą, to wtedy dopiero się dowiesz.

A z błędów: nie zalicza ryb łowionych na spina do zadań za 25 papierków,

nie działa zapraszanie do "znajomych" z krzyżyka.

Po trzecim pojedynku uniemożliwiono mi rozegranie kolejnych. Wspaniale TSG. Po 3 pojedynkach system wciska i że rozegrałem 5. System czyli wy. żenada.

ja to mam od 3 tygodni, i oczywiście "zapracowane" TSG nie ma czasu na odpowiedź, ale rzuć tu mięsęm, to rennard, czy inny "geniusz związany z TSG w kilka/naście minut twój post usunie

1 person likes this

TSG

co naprawiliście, ze zgłaszanych błędów? proszę o odpowiedź xD

jeden się udało > siły klubowe w aplikacji

dziękuję za uwagę

Do jakiegokolwiek "machera" z TSG, nie da się wstawić/zmienić awatara. Oczywiście wiem,że to wołanie na puszczy (czy jakoś tak) ale sobie chociaż pokrzyczę bez sensu :)

"OSIĄGNIĘCIA" > "ZŁÓW WSZYSTKIE RYBY Z 3 GWIAZDKAMI" > ....

zakładka ta wykazuje wiele braków na poszczególnych łowiskach, które powinienem uzupełnić chcą mieć je zaliczone

Wchodząc jednak na łowiska wszystkie rybki spełniają ów osiągnięcie

o co chodzi?

dziękuję za uwagę

Dostałem kilka maili z linkami z zaproszeniami do znajomych. Znowu odświeżyliście starego kotleta?

Nie życzę sobie więcej takich maili. Proszę natychmiast zamknąć to badziewie.

ale pojechalem:ph34r:

1 person likes this

WIELKI BŁĄD TEJ GRY TO TO, ŻE numer UID decyduje o miejscu w turnieju w przypadku złowienia ryby o tej samej wadze. Dwaj zawodnicy łowią rybę tej samej wagi i jeden jest na 1 a drugi na 2 miejscu w turnieju. Porażka tej gry...
To tak jakby dwóch sportowców osiągnęło ten sam wynik w zawodach i o tym kto wygra decydowało by kto dłużej trenuje. Tragikomiczne. FARSA I SKANDAL

RZYGAĆ SIĘ JUŻ CHCE NA TE POJEDYNKI.

DZISIAJ SYNDROM 5-go POJEDYNKU DOTKNĄŁ ZARÓWNO MNIE JAK I MOJEGO KLUBOWEGO KOLEGĘ (rys11).

oczywiście po czwartym, przy próbie rozegrania piątego, pokazał się nasz ulubiony komunikat, że to już byłoby na dzisiaj tyle

niech was szlag trafi

wszechmocny odpowiedz w końcu !!!

Edited by Riki76

Wasz brak profesjonalizmu jest już naprawdę żenujący.

SONARY OSZUKUJĄ!!!!

Przykład (wagi w przybliżeniu, ale istota zachowana)

Tropikalny rekin młot > wskazanie na sonarze 1585-1615 > ryba złowiona 1584kg

takich przykładów odnotowaliśmy w klubie już bardzo wiele

przecież to śmierdzący kant, wręcz wyłudzanie pieniędzy (nie pierwsze)

zatrudniliście jakichś pseudo informatyków (podobnie jak moderatorów) a sami tylko śmietanę spijacie aroganci

1 person likes this

Brak profesjonalizmu i bylejakość objawia się w dalszym ciągu.

Do zadań dziennych typu "Złów 2 szt dowolnych [tutaj wstaw sobie nazwę ryby: sumy, rekiny, płaszczki etc]" nie jest "podpiętych" mnóstwo ryb spełniających warunki. Głównie ryby z nowych łowisk nie są podłączone do tych zadań.

Na androidzie masakra: wylogowuje z gry z byle powodu (w trakcie reklam, przy próbie zmiany zakładki itp). Kiedyś po wylogowaniu wystarczyło kliknąć na ikonę gry i wchodziłeś w nią z powrotem, teraz za każdym razem trzeba się logować od nowa.

dziękuję za uwagę

Niestety od jakiegoś czasu "poległa" również liniowość zachowania wędki zależnie od wagi tego samego gatunku ryby. Dawnymi czasy potrafiłem z dosyć dużą precyzją określić jak dużą rybę wyciągam, a w tej chwili nie dość, że nie ma tej płynności, to jeszcze wędka często przekłamuje swoim zachowaniem wynik. Przykład miałem łowiąc jedną z ryb do eventu, gdzie 4 podciągnięcia wędki gwarantowały wymiarową rybę, a tymczasem zdarzyło mi się podciągnąć 6 razy i.. ryba była "pod kreska" o parę dobrych kg.. To nie był jedyny przypadek niestety, a juz zupełnie nie wspomnę o kółkach na wodzie, które przy polowie spławikiem dawały również jakieś pojęcie co łowimy.. To wszystko niestety spycha przyjemność grania po równi pochyłej w dół, a programiści wolą sobie dorobić nowe łowisko i błystki do kupienia, bo tak łatwiej i zyskownie..

1 person likes this

Temat, który do tej pory omijałem szerokim łukiem, bo każda dobra rzecz w tej grze jest regularnie zabijana, kiedy tylko zacznie się o tym rozmawiać, ale po uśmierceniu dobierania zestawów do szybkich wydarzeń chyba przyszła i na to pora, Oczywiście, że jest to celowe działanie wpisujące się w ostatnie zmiany, niestety upraszczające grę do prymitywnego schematu "rzuć i ciągnij, aż wyciągniesz", dla poziomu arcy bez znaczenia, dla mniejszych leveli zabójcze przez olbrzymie nabijanie niepotrzebnego expa. Można tego uniknąć łowiąc na sonar(za perły) lub korzystając z ponownego wyciągnięcia ryby( tu podwyżka opłaty do 10 banknotów ma swoje wytłumaczenie).

Na razie zmiany objęły nowe łowiska i kilka ostatnio wprowadzonych rybek, ale pewniakiem dotknie to całej gry, bo taki jest kierunek obrany przez administrację.

Biorąc pod uwagę tempo pracy centrali mogę mieć tylko nadzieję, że to rozp...e gry będzie trwało jak najdłużej i niejeden admin sobie zęby z nerwów na tym problemie połamie czego wszystkim nam serdecznie życzę :)

Zadanie "SIECI PEŁNE RYB". Pomijam opłacalność wykonania tego zadania, a zwracam uwagę na polecane przedmioty w tym zadaniu:

sonar, bonus do siły 70%

to kolejny dowód na to, że robicie to wszystko na j.... pies

dziękuję za uwagę

CZAT ZEPSULIŚCIE

Tylko przejście pomiędzy zakładkami powoduje , że się odświeża. Inaczej stoi jak wacek na weselu.

dziękuję za uwagę

ja bym ci nagrody przyznał , sam ogarniesz temat  TSG nie widzi bledow zrobili nowy swiat tam jest idealnie 

W wersji mobilnej zauważyłem, że po otwarciu profilu znajomego lub członka klubu, mamy dostęp do zakładki z jego ścieżką talentów. Widać dokładnie jakie talenty rozwija, na jakim jest etapie tego rozwijania i ile ma wolnych punktów talentu. Normalnie ta zakładka nie jest dostępna, więc wychodzę z założenia, że tak nie powinno być. Próbowałem nawet użyć czyiś punktów i rozwinąć talent, ale wyświetliło komunikat: "ten talent nie może być rozwijany. Wolałem nie klikać na "resetuj" bo mogło by zresetować moje :)

1 person likes this

Od lat nie potraficie poprawić wagi rekordowych ryb:

- karaś 6.596/4.907

- cachorra 250.424/25.115

wprowadza to wiele zamieszania zwłaszcza wśród "młodych" graczy, a także myli przy walce o łowiska

wiele ryb w dalszym ciągu nie jest "podpięte" pod zadania np: dzienne >>> już to zgłaszałem i echo

dziękuję za uwagę

echo... echo... echo...       Tak właśnie "działa" support. Niektórzy mówią na to "wołanie na puszczy" lub "grochem o scianę". Mi już nawet nie chce się do gamoni pisać, szkoda klawiatury.

Ranking klubowy w świecie SUM nie został rozliczony !!! pytam się kiedy to nastąpi????????? Ludzie zainwestowali a nagród brak !!!

Rennart nawet nie usuwaj bo bede ciagle o tym pisal nikogo tym nie obrazam. Moze wkoncu naprawicie

3 raz po rzad oszukaliscie mnie i zabraliscie pojedynek . Czy TSG jest tak nie udolne i nie potrafi naprawic pojedynków od roku czasu

Czy sprawia wam przyjemnosc oszukiwanie ludzi i naciaganie ich na pieniądze.

Jezli nie potraficie naprawic to usuncie do czasu naprawy pojedynki.

Ktos sie meczy traci czas i bonusy i zawsze to samo rozegrales juz 4 pojedynki .

Przestancie odpisywac glupoty ze problem nie zostal stwierdzony bo zalaczeniu wyraznych screenow.

Zrobcie wkoncu porzadek bo sie rzygać chce.

Nikt nic nie pisze, czyli gra jest bezbłędna. Moderatorzy przekazali swoim mocodawcom wszystkie nasze żale, wszystko naprawili, czyli jest perfect B|

nic prawie nic z tego co jest powyżej nie zostało naprawione

kiedy będę mógł sprzedać stare sieci [pamiętacie jeszcze ten komunikat?] :o

Haha trwaja prace , dali sobie juz spokuj z obietnicami teraz tylko zarobek jak najmniejszym kosztem. Zadnych napraw zmian na lepsze nie bedzie.

5 minut temu, polaczek211 napisał:

mam problem z linkiem pisze że przestał działać

Przeważnie linki działają 24h

59 minut temu, matiX napisał:

Przeważnie linki działają 24h

podany link niestety już stracił ważność odwiedzaj grupę taki mam cały czas komunikat

Chciałem zglosic błąd związany z przyznawaniem nagród za cykl klubowy (tj 2 tygodniowy) na świecie SUM. Podobna sytuacja, która miała miejsce na świecie SZCZUPAK jest opisana  w temacie "ustawka paranormalnych". W nowym świecie SUM ustawkę taką stosują gracze z klubu KESTUFISH. Proszę moderatorów o przekazanie tego błędu jak najszybciej do działu technicznego i zmianę sposobu przyznawania nagród tak jak to naprawiono na świecie SZCZUPAK !!! Najlepiej jeszcze dzisiaj tak żeby gracze z Kestufish dostali nauczkę !!!! na dowód załączam print screena

Kestu.jpg