BŁĘDY W GRZE
3 3

89 posts in this topic

Prosiliście, aby zgłaszać błędy w grze, stąd założyłem ten temat (jeśli podobny istnieje, to proszę go tam przenieść). Błędów jest mnóstwo, ale ten który zauważyłem w tej chwili to:

1. W loterii wciąż są stare sieci.

2. W sklepie można zakupić tylko sieci spławikowe (nowe), a w komunikacie w "kopercie" wyraźnie piszecie również o spiningowych (nie wiem skąd taka nazwa, jak mogą być sieci spiningowe?) i morskich

Kolejna niedoróba waszych informatyków. Jak się robi jakieś zmiany, to trzeba ja najpierw dograć do perfekcji, a następnie wprowadzać.

Pewnie będzie tak jak z pucharami, o których uporządkowanie nijak nie idzie się doprosić, że o Starożytnej Grocie nie wspomnę (pół roku walki o nic).

dziękuję za uwagę

Edited by Riki76

Tak  a propos loterii, to chyba dawno nikt tam nie robił porządku? Pomimo, że przecież zmiany tam robiliście, ale widać po łebkach, gdyż ciągle pojawiają się tam gadżety z np: haloween. Oczywiście z Groty również, ale przecież ona ciągle "istnieje". :P

Sieci w sklepie są podporządkowane do danego rodzaju wędki więc jak dobrze poszukasz to znajdziesz wszystkie rodzaje :)

Chcesz kolejną gafe?  Proszę jak można nabijać lv skoro są takie jaja...

Zestaw 1000 bonusy 60/24 exp 50 tys

Screenshot_2016-07-30-06-10-19.png

Screenshot_2016-07-30-06-17-19.png

Screenshot_2016-07-28-00-26-55.png

Screenshot_2016-07-28-00-25-57.png

Screenshot_2016-07-29-07-23-50.png

No to jeżeli chodzi o błędy...

Na łowiskach licencyjnych sieć można zarzucić, ale gdy skończy się licencja nie można jej wyjąć. Po kliknięciu wyświetla napis "Wyciągnięta" ale niestety tak nie jest.

7 minut temu, Jacek_E napisał:

No to jeżeli chodzi o błędy...

Na łowiskach licencyjnych sieć można zarzucić, ale gdy skończy się licencja nie można jej wyjąć. Po kliknięciu wyświetla napis "Wyciągnięta" ale niestety tak nie jest.

Ptrzecież to nie jest błąd. Tak samo jak kasa za level dla wybranych .  Tu nic nie jest błedem . Mam dość tej gry  i tego jak sie robi ludzi w wała

Wyjasni mi ktoś do czego mają służyc te nowe sieci a zwłaszcza ich podział na spławikowe, spinowe i morskie?  Już sprawdziłem , że złowionych przy ich pomocy ryb nie zalicza do eventu. A event obok pojedynków i turków to jedna z konkurencji gdzie istotny jest rodzaj wędki.

Edited by darkiel

Jak może ryby złowione siecią zaliczać do eventów,  skoro w evencie jest napisane na jaką WĘDKĘ złowić rybę ? 

i jak panowie z TSG, dobry temat? błędy już poprawiliście, bo jakoś nikt nic nie potrafi odpowiedzieć :P

jeszcze a propos nowych sieci:

jaki jest sens kupować je za banknoty, aby po wyciągnięciu dostać tylko kilka tysi miedziaków i jakiś nędzne punkty exp

czyli kolejny bubel

po co na dolnym pasku pt "promocje" w zakładce "konkursy", pokazujecie artykuły, które są w cenach takich samych jak w sklepie, czyli w 100-u %-wych

13 godzin temu, seamasteromega napisał:

Jak może ryby złowione siecią zaliczać do eventów,  skoro w evencie jest napisane na jaką WĘDKĘ złowić rybę ? 

A jak inaczej wytłumaczyc przypisanie sieci do rodzajów wedek?  Masz sieci spławikowe, spiningowe i morskie.  Na logikę, to takie przypisanie powinno pozwolic dublować sieciom rodzaj wedek do których sa przypisane.  A tak w ogóle to moze to byc kolejny poroniony pomysł admina.  Sprzedaje sieci za banknoty i za perły i każe kupowac kota w w worku bo nie wiadomo o co chodzi z tym podziałem na spławiki, spiny i morskie.

Edited by darkiel

Darkiel, moja logika widocznie inna, mam w evencie WYRAŹNIE napisane np. złów 3 szt czegoś tam na WĘDKĘ MORSKĄ, to łowię na WĘDKĘ MOSRKĄ nie na SIEĆ MORSKĄ, poza tym wyspecjalizowane sieci mogą ułatwić łapanie ryb do osiągnięć za 25 papierków. Np na Rajskiej Plaży rzucam sieć spinningową i prawie same żarłacze do osiągnięć się łowią. Oczywiście dla kogoś kto ma zrobione te wszystkie osiągnięcia nowe sieci nie mają znaczenia, ale pewnie adminek coś wymyśli, bez powodu ich nie wprowadził, szczególnie tych za papierki i perły.

I kolejny błąd w grze, chociaż chyba mało istotny: przy promocji "-70% na WSZYSTKO za banknoty" promocją nie są objęte zdrapki płatne banknotami.

Jakie sieci macie dostepne?Bo na moim koncie podświetliłam każde okienko i tylko do spławikowych mam.

Same nazwy tych sieci mógł wymyślić tylko paranoik. Gdyby to były nazwy "sieci słodkowodne" i "sieci słonowodne (morskie)" to udałoby się to jakoś uzasadnić i obronić, "sieci spławikowe, spinningowe" to podobny wymysł jak przynęty i błystki magiczne.

Ja mam same spławikowe .A juz sam koszt wyciagniecia ich za baxy to chyba tylko dla tych ,którym lewa kasa sie utrzymała,bo na pewno nie dla normalnych graczy.

Wejdź na sprzęt morski, spinningowy i tam masz te sieci.

1 person likes this

6 godzin temu, Ania napisał:

Ja mam same spławikowe .A juz sam koszt wyciagniecia ich za baxy to chyba tylko dla tych ,którym lewa kasa sie utrzymała,bo na pewno nie dla normalnych graczy.

Kara za wyciągnięcie przed czasem rzeczywiście duza, ale po jaka cholerę wyciągać je przed terminem? :).  Zwłaszcza teraz gdy masz do dyspozycji sieci 1 godzinne i nie ma okresu waznosci (tak jak było przedtem ).

6 godzin temu, seamasteromega napisał:

I kolejny błąd w grze, chociaż chyba mało istotny: przy promocji "-70% na WSZYSTKO za banknoty" promocją nie są objęte zdrapki płatne banknotami.

Powinni napisać na WSZYSTKO ZA BANKNOTY W SKLEPIE. Chociaż i to nie byłoby prawdą bo kuferki jako ze same w sobie są premia nigdy nie były objęte tą promocją.

no to mamy kolejnego WIEL BŁĄDA!

DLACZEGO NIE POMAGAJĄ ANI SIŁY, ANI PODBIERAKI W WYCIĄGANIU RYB

Zarówno bez tych bonusów jak i z nimi rybki wychylają "wskaźniczek" identycznie.

może w końcu doczekamy się jakiejś odpowiedzi, przecież prosiliście o zgłaszanie błędów w grze?

coś mi się zdaje,że największym błędem w tej grze są osoby (informatycy) zatrudniani przez TSG

a rybki na tych samych zestawach i bonusach od 1 gwiazdki do 4, co wy tam kurna znowu kombinujecie, czy ta gra nie może być w końcu normalna bez ciągłych waszych pseudoulepszeń?

trzeba kończyć z tym badziewiem

Z mojej strony zawsze  sprawdzałam  zestawy z sieciami i bez.Ale teraz taka opcja już nie wchodzi w gre. Nie zapłace za wyciagniecie sieci takich kwot .

Wogóle nasz klub daje na luz.Pogramy po staremu. Bez nacisku na łowiska i inne pierdoły.  Po przeczyszczeniu  plecaków i stracie rzekomo nielegalnie zdobytych rzeczach odechciało sie walczyć. Niech to robią ci ,którym  nie zostały zrobione czystki . 

A czego się spodziewaliście zarzucając sieci na Tanganice ??? i oszukując innych na setki tysięcy a nawet miliony banknotów ??? Nagrody??? a jak zginęło coś ponad program to wystarczy napisać odwołanie do suportu

na moderatora go xD

a wracając do tematu, to dzisiaj kijaszki śmigają już normalnioe i "wskazóweczka" chodzi jak trza

czyli jednak można, thx

ps.

tylko skąd ten błąd się wziął? hy :/

Co do sieci, to nie potraficie na nie łapać. Jak sama nazwa wskazuje sieciami spinningowymi się spinninguje, czyli zarzuca i ściąga :)))

Co do faktu, że sieci na łowiskach licencyjnych nie można wyjąć po zamknięciu łowiska, to zbiera mi ich się coraz więcej (takich zablokowanych sieci). Czyli muszę czekać z wyjęciem do jakiegoś następnego eventu i odblokowania danego łowiska?

7 godzin temu, Jacek_E napisał:

Co do sieci, to nie potraficie na nie łapać. Jak sama nazwa wskazuje sieciami spinningowymi się spinninguje, czyli zarzuca i ściąga :)))

żartowałeś? :P

KOLEJNY BŁĄD:

W aplikacji mobilnej przy próbie uruchomienia bonusów klubowych wyskakuje okienko .... UWAGA > z wędkami spławikowymi. 

Daj spokuj chlopakawi , pamietam jak obiecywal ze trwaja  prace nad przywroceniem porzadku w pucharach. Rennart kiedy to bylo pol roku temu ?

3 godziny temu, Marcin napisał:

Rennard dalej można takie ryby łapać.....? 

Można -stare konto, morska 300kg i hak systemowy pozwalający łowić na ta wędkę ryby słodkowodne.. :o

32 minuty temu, GKar napisał:

Można -stare konto, morska 300kg i hak systemowy pozwalający łowić na ta wędkę ryby słodkowodne.. :o

No ale już podobno kilka miesięcy temu pozabierano czy poblokowano tego typu sprzęt.... A najlepsze, że gracz o którym mowa na każdym że swoich kilkunastu kont takue cuda umie....ale ban czy blokada dla niego?  Nie....

To jest haker na każdym koncie robi cuda :D smieje sie administracji prosto w twarz i nic mu nie moga zrobic, mało tego na fb czy tam forach chwali sie swoimi dokonaniami i otwarcie pisze ze jest hakerem :) i co na to administracja? Jedno wielkie NIC

Edited by Bandziorno

W loterii ciągle są stare sieci! Gdzie są nowe?

Miała być też możliwość odsprzedania starych i cisza.

Edited by Riki76

A co ci przeszkadzają stare sieci? :). Ja korzystam z okazji i je kupuję :D. Może kiedyś się na coś przydadzą. A jak nie to będę miał na pamiątkę.

Nie wiem jak u was, ale u mnie stare sieci mogę wciąż używać. Po co je odsprzedawać skoro można użyć?

Złowiłem wymaganą rybę (115-ka pręgowiec australijski) w konkursie "Sztuka rzucania". Uczyniłem to na urządzeniu mobilnym poprzez aplikację. Niestety ów rybka nie została mi zaliczona i w rankingu mam "0".

Wygrałem turniej rozpoczęty przed północą wchodząc do niego po północy. Zaliczyło mi go na dzień bieżący, gdyż po kolejnych dwóch wygranych w trakcie dnia pokazuje mi komunikat, że rozegrałem już 3 turnieje. Jednak w punktacji rankingowej mam tylko 250 pkt, czyli za dwa wygrane turnieje. Gdzie są punkty za trzeci? Jeśli zostały zaliczone one do poprzedniego dnia, to powinienem mieć możliwość rozegrania trzeciego, a jednak jej nie mam.

14 godzin temu, Riki76 napisał:

Wygrałem turniej rozpoczęty przed północą wchodząc do niego po północy.

I to jest jeden z większych błędów tej gry ! Wykorzystują go gracze grający ranking tygodniowy turniejów. W niedziele około 22:00 i np o 23:00 otwierają dwa turnieje innymi kontami np na spinning a drugi na spławik. Wchodzą w niego po północy jak już mają możliwość rozgrywania następnych 3 turniejów i UWAGA :) zamiast w tygodniowym rankingu rozgrywać 7x3 turniejów to rozgrywają tak naprawdę 7x3+2 = tj 250 pkt dodatkowo do rankingu (punkty te dolicza im do rankingu bo turnieje te rozpoczynały się w niedziele) :D śmiech na sali administracja jak zwykle rozkłada ręce, a każdy się zastanawia jak to możliwe. Gdzie tu sprawiedliwość i uczciwa walka?

54 minuty temu, Bandziorno napisał:

...gracze grający ranking tygodniowy turniejów. W niedziele około 22:00 i np o 23:00 otwierają dwa turnieje innymi kontami np na spinning a drugi na spławik. Wchodzą w niego po północy jak już mają możliwość rozgrywania następnych 3 turniejów i UWAGA :) zamiast w tygodniowym rankingu rozgrywać 7x3 turniejów to rozgrywają tak naprawdę 7x3+2 = tj 250 pkt dodatkowo do rankingu (punkty te dolicza im do rankingu bo turnieje te rozpoczynały się w niedziele)

To już kiedyś było i zostało po długich bojach poprawione, czym bardzo się chwalono -widocznie wraz z którąś aktualizacją wrzucili starego szkieletora z tym samym błędem co na początku.

Witam, mam pytanie jak gracz na 1 poziomie osiąga 50904 pkt rankingowe,i 13 stron legendarnych ryb. Wiem że to pytanie jak wiele innych zostanie bez odpowiedzi.

Rennard mam wielką prośbę - przestańcie już imprezować i do pracy czas się zabrać ;)

może o czymś nie wiem ale nie widzę Ndweshi na wskazanym akwenie.....

P.s. Przypominam, że mamy koniec sierpnia a nie kwiecień bo legenda do złapania to raczej żart z 1-szego kwietnia LOLLLLL

Screenshot 2016-08-17 00-17-52.jpg

Po kolejnym modyfikacji (ykhm) mamy takie np paszteciki:

Gracz COLUMB poprosił o bonusy

3/3

Gracz COLUMB wysłał graczowi COLUMB prezent

W aplikacji na androidzie zauważyłem że:

nie można uruchomić klubowych bonusów do siły (wyskakuje zakładka z wędkami)

brak informacji pt "postęp", "ukończono" w zadaniach eventowych

nagminne zwiechy aplikacji

dziękuję za uwagę

ps.

a tak liczyłem, że uporządkują puchary

Edited by Riki76

Nie namawiaj do złego.  Obecny chronologiczny porządek w galerii pucharów jest bardzo dobry. Jedyne co by sie przydało zrobić to zastąpic pucharki za zaliczenie szybkiego wydarzenia pucharkiem zbiorczym podobnie jak dzieje się to z innymi pucharkami posiadajacymi taki sam opis.

Edited by darkiel

13 godzin temu, darkiel napisał:

Nie namawiaj do złego.  Obecny chronologiczny porządek w galerii pucharów jest bardzo dobry. Jedyne co by sie przydało zrobić to zastąpic pucharki za zaliczenie szybkiego wydarzenia pucharkiem zbiorczym podobnie jak dzieje się to z innymi pucharkami posiadajacymi taki sam opis.

Tyle samo za i przeciw -chronologiczny układ byłby do przyjęcia, gdyby go całkowicie odchudzić ze śmieci (zaliczenia szybkich wydarzeń głównie) i zwykłe osiągnięcia by były zawsze na końcu, bo i kogo to obchodzi co zalicza, ale najlepiej przełączany widok, bo fakt, że wersja chrono jest tez przydatna..

Do tego spartolono moim zdaniem pucharkologię za mistrzostwa -różnica między 4 a 80 miejscem to kosmos, a puchar taki sam.. Dlaczego nie mogło być  1, 2 , 3, top10, top25, top50, top100 ? I oczywiście wszystkie "TOP" tylko zaznaczona ilość..

Edited by GKar
1 person likes this

5 godzin temu, Riki76 napisał:

Na Mozilli nie można otworzyć kont innych graczy.

Nie rób jaj. Skoro konto należy do innego gracza to dlaczego niby miałbyś je "otwierać"? :)))

Już można. Czyżby po moim poście? :o

Jacek_E >>> ano po to coby mu prezenty wysłać ;)

Dnia 31.08.2016 at 22:49, Riki76 napisał:

W aplikacji na androidzie zauważyłem że:

nie można uruchomić klubowych bonusów do siły (wyskakuje zakładka z wędkami)

brak informacji pt "postęp", "ukończono" w zadaniach eventowych

nagminne zwiechy aplikacji

Ktoś to czyta?

Jeśli chodzi o aplikację na androidzie to nadal bez zmian, a do tego są kolejne babole:

- po skończeniu się siły np 60%, pokazuje się komunikat, że skończyła się siła 20% i odwrotnie, zdarza się że jest zgodne (rzadkość)

- po zerwaniu się ryby jest opcja obejrzenia reklamy w zamian za ponowną możliwość jej wyłowienia ... i co po obejrzeniu reklamy? ano ŁADOWANIEEEEEEEE (bez końca)

Czy naprawdę za taką KASĘ nie można stworzyć czegoś co będzie funkcjonować normalnie?

WSTYD

Po kolejnym "ulepszeniu" gry mamy też okienko "wyślij" przy własnej prośbie o bonusy klubowe.

błędy, błędy, błędy,

błędy, błędy, itd itp

dziękuję za uwagę

Na czacie zniknęła możliwość zapraszania do znajomych "zaproś". Pozostało tylko "Zgłoś nadużycie".

Po aferze sieciowej, wywołanej Waszą nieudolnością, prosiliście w komunikacie (koperta) o zgłaszanie niezwłocznie wszelkich błędów. Staramy się to robić, przy najmniej ja, w miarę ich wychwytywania na bieżąco. Zastanawiam się tylko po co, skoro i tak nie reagujecie?

Wasza reakcje i to natychmiastowo jest tylko wtedy kiedy krzywda dzieje się Wam (jeśli w waszym przypadku o jakiejkolwiek krzywdzie może być mowa?). W mig potraficie się uporać z każdym problemem i to dotyczącym tysięcy graczy. Natomiast jeśli chodzi o działania w drugą stronę, nie idzie się doprosić niemal  o nic. To świadczy o tym w jak głębokim poważaniu macie graczy. Zero szacunku dla naszych próśb, uwag itp itd, a przecież to dzięki nam istniejecie i macie się mniemam, całkiem dobrze (hehe)

Jestem naprawdę pełen rozgoryczenia i raczej żegnam się z tą grą.

dziękuję za uwagę

2 people like this