Ustawka Paranormalnych
4 4

164 posts in this topic

Adullek , prosiłam idź na korepetycje . Do tygodniówki trzeba wygrać 35 pojedynków z rzędu Twoje wygrane to 36 , więc po co piszesz głupoty , że się męczyłeś kilka miesięcy. Uprawiaj dalej tą sofistykę, a niedługo dorównasz dr. Goebbelsowi.

Przez Swoją , głupotę matematyczną, fałszywie założyłeś ,  że trzeba mieć 25 wygranych pojedynków i dorobiłeś do tego fałszywe argumenty. Poczytaj to jeszcze raz. Twój tekst 

,, 2 Nie jest prawdą, że zrobiłem tygodniówkę za pierwszym razem, ani za drugim, WYSSAŁAŚ TO SOBIE Z PALCA.  Ponieważ ileś tygodni przegrwałem, ale jakoś 2,3 miesiące mnie to zajęlo.   ( Nawet z sonarami i magikami ze słabszymi poziomami) . Zrobiłem za którymś razem z kolei i nie zarobiłem żadnych banknotów.  Wiem, że potrzebne  jest  25 pojedynków wygranych  z rzędu. Taki wynik nie jest możliwy za pierwszym gdyż TO OSZUKAŃCZY WYNIK!  Wiem że SYSTEM zapisuję  wygrane pojedynki. ''

Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania. Zachowujesz się jak rozwydrzony dzieciak , który został wyprowadzony z równowagi psychicznej ,  w efekcie czego obrzuca obelgami i pluje jadem. Jesteś pieniaczem, kłamczuchem i denuncjatorem , czepiającym się wszystkiego i wszystkich. Jeżeli taki sam jesteś w realu , to współczuję Twojemu otoczeniu. 

,, Naj­trud­niej nau­czyć się te­go, że na­wet głup­cy mają cza­sami rację.''  Winston Churchill   

Więcej  nic Ci nie napiszę, bo to nie ma sensu. BYE, BYE.

Takie osobniki trzeba ignorować. Skoro administracja pozwala mu na wyzywanie innych od śmieci, baranów, platfusów etc. i nie potrafią go zablokować (pewnie się podniecają jego pseudofilozoficznymi tekstami) to nie pozostaje nic innego jak go olać z góry ciepłym moczem...

1 person likes this

16 godzin temu, ona.91 napisał:

Adullek , prosiłam idź na korepetycje . Do tygodniówki trzeba wygrać 35 pojedynków z rzędu Twoje wygrane to 36 , więc po co piszesz głupoty , że się męczyłeś kilka miesięcy. Uprawiaj dalej tą sofistykę, a niedługo dorównasz dr. Goebbelsowi.

Dziś mam tak świetny humor, że nawet nierozróżnianie pojęć takich jak tabliczka czekolady vs rachunek prawdopodobieństwa mnie nie przygnębia. Obliczałem rachunek prawdopodobieństwa dla 36 pojedynków, bo o tym była mowa, gdyż takie statystyki widnieją UWZGLĘDNIAJĄC 25 ZWYCIĘSTW. jako cykl.  Tak kilka miesięcy, jak pisałem. Możesz to sprawdzić w czasie chronologii tj. kiedy zacząłem grać, a kiedy została zdobyta tygodniówka. Możesz się sama przekonać o tym. 

TAK 35 ZWYCIĘSTW TO TYGODNIÓWKA, PRZECIEŻ TO OCZYWISTE. 

A gdyby wyświetlało 23 pojedynki i miałbym puchar tygodniowy, to co?  Jest to dowód oszustwa? Bynajmniej! 

Na Herkulesa,  oni rzeczywiście wierzą w to co widzą, dlatego nie widzą rzeczy takimi jakimi są. 

A PARANORMALNI  ROZKOSZUJĄ SIĘ JESZCZE NAIWNYM MYŚLENIEM O  ZDOBYWANIU BANKNOTÓW NA LEWO...HE, HE 

Widzisz, to nie jest głupota matematyczna, raczej nakierowanie percepcji na rachunek prawdopodobieństwa. Wstydź się. 

Edited by Adullek

21 godzin temu, Adullek napisał:

Z przykrością muszą skonkludować żeś matoł i oślica

Następne obelgi lecą od tego czegoś... Gdzie są moderatorzy? Nikt nie reaguje na zgłoszenia na tego śmiecia? kolesiostwo?

Przed chwilą, ZŁY_POSEJDON napisał:

Następne obelgi lecą od tego czegoś... Gdzie są moderatorzy? Nikt nie reaguje na zgłoszenia na tego śmiecia? kolesiostwo?

Norbert "gdzie są moderatorzy??" a są mi np usunęli post i szef moderator napisał że niestosowne słownictwo używałem, a na moją ripostę(PW) odnośnie usuniętego postu milczy jak głaz, ale skąd ja to znam. Widać że Addulek reprezentuje poziom moderatorów i specjalistów z suportu więc zostawiają jego wpisy a między nimi nawalają pajacyki ze szczęścia xD

Przyswoił sobie podręczniki dla głosicieli i kaznodziejów wydawane na Brooklynie i robi wrażenie na inteligentnych inaczej :)

Swołocz: pytam : ile banknotów ukradliście przez oszukiwanie w rankingu wewnętrznym? 

Chodzi mnie o indywidualne rozliczenia ( i tak się dowiem) !

Czy , któryś z was - NIŻSZOŚĆ - może z ręką na sercu powtórzyć ZA MNĄ SŁOWA  :

JESTEM  CZYSTY  JAK  ZŁA  I  ANI  JEDEN  BANKNOT NIE WPADŁ NA MOJE KONTO DROGĄ OSZUSTWA I USTAWEK.  

- WASZE OSZUKIWANIE DOBIEGA KOŃCA.  APELUJĘ , ŻE NIŻSZOŚĆ NIE BĘDZIE OSZUKIWAĆ, BO JA NA TO NIE POZWOLĘ DLA DOBRA KLUBU KLIF! 

Matix a moze wystarczy zrobic porzadek w koncu z gra . Przestac oszukiwac graczy w pojedynkach i rankingach. 

Bez tytułu.jpg

Czyżby sprawa zamknięta? :D nawet jednej rzeczy nie potrafią zrobić :D

Edited by NORBI_POSEJDON

Z racji tego, że temat coraz bardziej schodzi na offtop, zamykam go do odwołania. Wkrótce na temat nagród za ranking klubowy zostanie wystosowana oficjalna informacja.

1 person likes this

Guest
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Forum Statistics

598
    Total Topics
    5114
    Total Posts