Ustawka Paranormalnych
4 4

164 posts in this topic

Adullek, pytanie z trochę innej beczki: w jaki sposób stwierdzasz, że ktoś jest platfusem ??? Do buta mu zaglądasz ??? Ortopedą jesteś ???

Azirik na czacie 

Azirik:
Gosiaczek. Rozumiem. Dziękuję. Atakowanie mojej formy argumentu nie pomoże ci, bo z sofistyką to ja mam na co dzień do czynienia. Tutaj może pomóc tobie jedynie przyznanie się ile banknotów wyłudziłaś od Lets Fish poprzez oszukiwanie w rankingu wewnętrznym. No to ile?

Adullek vel Azirik to Ty używasz fałszywej argumentacji do udowadniania fałszywych tez, ogarnij się trochę i nie nakręcaj się, szkoda nerwów. Zajmowanie miejsc ex aequo , nie jest nigdzie zabronione (to jest prawdziwa teza) więc chyba coś Ci się pomieszało bo wg. Ciebie zajmowanie miejsc  ex aequo jest zakazane, powinno być napiętnowane , oraz surowo ukarane . Jakieś pieniactwo z Ciebie wychodzi??? Czy tylko zwykła zazdrość, w odpowiedzi na pomysł Para........ 

Gosiaczek coś tam, wytłumaczyła Ci , że nawet ewentów nie muszą robić bo TSG tak wyrównało szanse (czyt. wypaczyło rywalizację ograniczając wędki) w screenie masz dowód.  Ewenty , które zawszy były podstawą do gry w klubie , teraz nie mają większego znaczenia , jak widać poniżej. Zdrowia Ci życzę Adullku , tego fizycznego i tego psychicznego również :o)

par.png

1 person likes this

1 godzinę temu, ona.91 napisał:

@Adullek vel Azirik

Może powinieneś przeprosić kilka osób, które nazwałeś śmieciami  i dać sobie na wstrzymanie . To tylko gra , darkiel z karakalem mają rację winiąc TSG za taki obrót sprawy. Nie ma i nie będzie zdrowej rywalizacji klubowej.  A wystarczy tylko, aby w walce o łowisko zaliczało wyniki dziesięciu graczy , ale z pięciu różnych rang. Wtedy wszyscy by się mogli pobawić i zapewne nie byłoby multiplikowania pierwszych miejsc w klubie. Polityka TSG spowodowała to , że dzisiaj ,,walczy'' 5 klubów , a Paranormalni w samotnej walce zajmują pierwsze miejsce, na Królestwie Giga....... A swoją drogą to nie widzę nic zdrożnego w zachowaniu tego klubu,  wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone, ,,nulla poena sine lege''

Jeżeli sytuacja się nie zmieni, to całkowitą winę ponoszą TSG oraz użytkownicy, którzy oszukują w rankingu.  Jednak od początku tak nie było. 

Ty nie widzisz nic zdrożnego. -Taka jest twoja argumentacja.

Nie ma i nie będzie zdrowej rywalizacji klubowej- Taka jest twoja argumentacja. 

Moja argumentacja to suche fakty, nie są fałszywe, raczej nieoficjalne. A ty patrzysz jedynie na zewnętrzny regulamin. 

Jeżeli kasjerka w banku da za dużo 10.000 tysięcy, to też wzięcie tych pieniędzy rozumiem nie będzie dla ciebie niczym zdrożnym.

( Co nie jest zabronione to jest dozwolone- idiotyczne motto, ale to twoje motto- nie moje  )  

Eventy utrudniają, ale ja dam rade..uczciwie. 

Edited by Adullek

Adullek Kasjerka wypłaciła 10.000 ,, świadczenie jest nienależne, jeśli ten, kto je spełnił, nie był w ogóle zobowiązany albo np. podstawa tego świadczenia odpadła''  art. 410 § 2  więc znów fałszywy argument , bo na to jest paragraf , Tak się bowiem składa, że pobranie nienależnej kwoty jest uznawane jako przywłaszczenie mienia i karane nawet do trzech lat więzienia.,ale na zajmowanie miejsca ex aequo , niestety nie ma paragrafu  

Im dłużej czytam to co wypisujesz tym częściej dochodzę do wniosku, że masz coś z głową.

Próbujesz do tego wszystkich sprowadzić do poziomu swojego pokrętnego rozumowania, a twoim jedynym argumentem jest górnolotny bełkot poparty paroma kwiecistymi terminami.

Stare przysłowie mówi: "nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi ciebie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".

1 person likes this

8 godzin temu, Adullek napisał:

Moim zadaniem jest zwalczać was, takich śmieci

Jakim prawem nazywasz tak innych? Administracja tego forum nic z tym nie robi !!! to jest karygodne. Proszę zablokować tego użytkownika bo to nie pierwszy raz !!!

6 godzin temu, Adullek napisał:

Jeżeli prawo państwowe będzie karało śmiercią za kłótnie, która powstała z winy kobiety, to tez będziesz wskazywać na jakiś paragraf? Aż tak durna jesteś? Dla przykładu, powinna zostać uśmiercona jako zła żona, bo tak stanowi paragraf państwowy.

Dura lex, sed lex

6 godzin temu, Adullek napisał:

Dalej stosujecie sofistykę, na domiar tego jesteście oszustami  bardzo wyrafinowanymi, bo nie pozwalacie w klubie przekroczyć progu, więc wykopaliście francuza. Moim zadaniem jest zwalczać was, takich śmieci, aby nie dochodziło do takich absurdalnych wypaczeń w niezdrowej , pozbawionej logiki rywalizacji wewnętrznej. Mam nadzieje że szybko zrobię z wami porządek, ale czas nie odgrywa dla mnie żadnego znaczenia. Żadna sofistyka wam nie pomoże, gdy już nie będziecie mogli oszukiwać w rankingu wewnętrznym

Jak , na razie to Ty uprawiasz sofistykę , używając fałszywych argumentów do udowodnienia fałszywej tezy . Dodatkowo obrażasz ludzi, jesteś pieniaczem , któremu coś się pomieszało. Adullek Ty ćpasz , czy za dużo pijesz???

Twój tekst ,,Moim zadaniem jest zwalczać was, takich śmieci, aby nie dochodziło do takich absurdalnych wypaczeń w niezdrowej , pozbawionej logiki rywalizacji wewnętrznej''

W klubie Para....... nie ma pozbawionej logiki rywalizacji wewnętrznej, Oni się umawiają na określoną liczbę punktów , zapewniającą zwycięstwo w rankingu klubów, tam nikt nawet nie próbuje rywalizować pomiędzy sobą . Adullek zacznij pisać ze zrozumieniem bo sam sobie zaprzeczasz . Para........ do bólu wykorzystują obowiązujące zasady tej gry, zasady które wymyśliło TSG i zgodnie z nimi są nagradzani . Jeżeli nie akceptujesz tych zasad , to przestań w to grać , albo wykup udziały właścicielskie w TSG i zmień wszystkie zapisy regulaminowe .

Ja uważam , że Para...... dobrze robią , bo to dobitnie pokazuje absurdalność zasad gry, nie trzeba grać: ewentów, turniejów, mistrzostw.... itd , a 4000 banknotów co 2 tygodnie wpada na konto. Po cóż się martwić chorym ewentem , gdzie rybki 2 lub 1,5kg od rekordu. Jest to w jakimś stopniu cwaniactwo, ale niczym nieusprawiedliwione aby nazywać Ich śmieciami czy oszustami.

Adullek, jak chcesz coś naprawiać, to zacznij od Siebie.

1 person likes this

Klub Czarny Koń tez zaczął myśleć i fajnie :) Gramy zgodnie z zasadami i żadnego punktu nie łamiemy. Miejsca ex aequo to nie jest żadne oszustwo i Adullku przestań się ośmieszać i wyzywać innych :) Twoje poematy niewiele tu pomogą :D żegnam

Zgadzam się, że w tej chwili rywalizacja klubowa kompletnie wypaczyła grę. Już nie mają znaczenia eventy, turki czy wydarzenia...Liczy się tylko i wyłącznie lv, sprzęt i nic więcej

Ale szanowna administracjo jest sposób na uleczenie tego i zarobienie kolejnych setek tysięcy :)

Zróbmy może dodatkową rywalizację klubów pomiędzy serwerami na których jest gra. Zróbcie np zapisy jaki klub chce zagrać w "lidze mistrzów " , przerzućcie kluby na jakiś serwer na czas trwania rywalizacji i jazda :)

Polecą konkretne zakupy bo wtedy nie będzie mowy o ustawianiu się . Będzie walka o każdy punkt....

a kilku takich co nie wiedzą co to oszustwo przekona się jak to jest rywalizować z graczami, którzy mają w swoim profilu 30 legend o wadze ponad 300 kg....

To dopiero byłaby zabawa....i jakie zyski....pomyśl Edward ::P

Kilka słów pozwolę sobie wtracić:

1.  Granie tygodniówki w pojedynkach i żebranie co chwila na czacie o remis nie jest ustawką??
  2. Posiadanie od kilku do kilkudziesięciu kont w celu sprawdzania co jest w turze nie jest ustawką??(zgodnie z regulaminem gry można posiadać tylko jedno konto)

Można by było się rozpisywać dłuuuuuuuuuugo tylko po co ??

Dziwi mnie Sławku, że taki gracz jak ty bawi się w zakładanie tego typu tematu to jest coś takiego jak w przedszkolu "ploszę Pani a on mi ukradł szpadelek, ploszę Pani a on mi pokazał język" :))

Czasy kiedy sie wygrywało prawie wszystko ładując Edkowi kasę już dawno minęły, teraz żeby coś ugrać należy logicznie pomyśleć i tutaj szacunek dla Paranormalnych, że korzystają z możliwości jakie im daje ta gra :)) Para trzymajcie tak dalej i dójcie naszych Wszechwładnych "PSEUDOSPECJALISTÓW" bez ładowania im kasy, może w końcu się ockną i zauważą jaki gnój zrobili z nawet fajnej gry.

2 people like this

Niby wszystko jest zgodne z regulaminem tylko że w rankingu pojedynków były też same 1 miejsca i papiery w nagrodach  szybko zostały zabrane i zastąpione nędznymi 5 zdrapkami.Może wystarczy zmienić nagrody za ranking klubowy i zamiast 4000 papierów dać po 10 zdrapek za pierwsze miejsce w klubie.Ustawki szybko się skończą i problem sam się rozwiąże.Niepokonani "mocarze" na swoich perłowych wędkach które pokupowali aby wygrywać klubowy będą mieli problemy z eventami i dostawa darmowych papierków się skończy.

olka a walczyłaś kiedyś o zdobycie łowiska?? myślisz że Paranormalni tak hop siup i zdobywają łowiska do walki o sezon?? zastanów się ile trzeba czasu poświęcić ile wywalić dopalaczy żeby wygrać łowisko z liczącym sie klubem i wtedy sama sobie odpowiedz czy nagroda 10 zdrapek zrekompensowała by to wszystko, nawet te marne 4tyś banknotów, o które się zrobić taki wielki krzyk tego nie rekompensują słoneczko :))

Edited by Edekcwelus

Tak niestety działa zwykła ludzka zawiść i zazdrość. Każdemu się wydaje, że to takie proste. Niech kupi kije i przypony za perły i zagra. Zobaczy ile trzeba czasu poświęcić i środków, żeby wygrać.

Eventy też nie rekompensują wydanych na ich zrobienie dopalaczy,a co do zdobywania łowisk to nie przesadzaj w tej chwili zdobywają łowiska zazwyczaj bez jakiejkolwiek walki bo żaden klub tej walki z nimi nie podejmuje.

8 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Tak niestety działa zwykła ludzka zawiść i zazdrość. Każdemu się wydaje, że to takie proste. Niech kupi kije i przypony za perły i zagra. Zobaczy ile trzeba czasu poświęcić i środków, żeby wygrać.

A Ty ciągle wydałem,wydałem wydałem,a kto Ci kazał kupować te wędki za perły.Uważasz że jak kupiłeś wędki za real kasę to wszystko Ci się należy.

36 minut temu, olka napisał:

żaden klub tej walki z nimi nie podejmuje

Co Ci stoi na przeszkodzie żeby ją podjąć? :) Zapewne nie kupiłaś żadnego kija za prawdziwe pieniądze a mądrzysz się tutaj. Inwestuj, pograj i zobaczysz czy tak łatwo? A teraz przeczytaj siebie, może zrozumiesz, że masz pretensje o to, że ktoś wygrywa. Wygrywaj i Ty. Życzę Ci tego :)

5 godzin temu, ona.91 napisał:

W klubie Para....... nie ma pozbawionej logiki rywalizacji wewnętrznej, Oni się umawiają na określoną liczbę punktów , zapewniającą zwycięstwo w rankingu klubów, tam nikt nawet nie próbuje rywalizować pomiędzy sobą . 

Sama przyznajesz, że oszukują w rankingu przez ustawki. Idąc takim tokiem logiki , trzeba zauważyć, że nie uwzględniasz ram aksjologii według którego myśli się logicznie. Pominięcie tegoż istotnego szczegółu wypacza myślenie logicznie jako takiego. Zwizualizuję ci to pewną egzemplifikacją 

Gdy ktoś buduje piramidy- myśli logicznie

Gdy grupa ustawia się w rankingu , aby zdobyć banknoty za ustawiony, nieuczciwy wynik- mysli logicznie

Gdy paranormalni palą swoje dzieci dla ( Boga) - to tez zmyślą logicznie.  

Gdy ktoś bierze świadomie kwotę pieniędzy,  większa, która mu przysługuje i nie zgłasza tego- tez myśli logicznie ( większa korzyść)  

Pozbawienie logiki w rywalizacji wewnętrznej jest sprawa oczywistą, gdyż  ona tam nie występuje. Strasznie oszukują. 

ps

Administracja, oszukańcza swołocz mnie obraża!  Żądam satysfakcji!  

29 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Co Ci stoi na przeszkodzie żeby ją podjąć? :) Zapewne nie kupiłaś żadnego kija za prawdziwe pieniądze a mądrzysz się tutaj. Inwestuj, pograj i zobaczysz czy tak łatwo? A teraz przeczytaj siebie, może zrozumiesz, że masz pretensje o to, że ktoś wygrywa. Wygrywaj i Ty. Życzę Ci tego :)

Mądrzysz,to się Ty,bo uważasz się za lepszego od innych tylko dlatego że inwestujesz a raczej inwestowałeś w grę.Teraz dzięki ustawkom nie musisz wydać już ani grosza i jeszcze oczekujesz że wydana kasa musi się zwrócić i nie mam pretensji o to że ktoś wygrywa tylko jak wygrywa,a to jest zasadnicza różnica.

Z tego co wiem wygrywamy uczciwie ranking klubów rozgrywany co dwa tygodnie na zasadach ustalonych przez twórców gry. Nie łamiemy żadnego punktu regulaminu. Gdybyśmy oszukiwali już dawno TSG by nas zablokowało :)

2 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Z tego co wiem wygrywamy uczciwie ranking klubów rozgrywany co dwa tygodnie na zasadach ustalonych przez twórców gry. Nie łamiemy żadnego punktu regulaminu. Gdybyśmy oszukiwali już dawno TSG by nas zablokowało :)

A widzisz gdzieś żebym pisała że łamiecie regulamin?Zaproponowałam tylko zmianę nagród za 1 miejsce w klubie,tak samo jak zmienili nagrody za tygodniówki 1v1,ale Ciebie walka dla samej wygranej nie interesuje musisz mieć jak największe korzyści dlatego się tak zbulwersowałeś.Nawet eventy już olaliście bo po co je robić jak trzeba dużo dopalaczy stracić a korzyści żadne,lepiej zgarnąć kasę za łowiska zdobyte praktycznie walkowerem.Zawsze to wydatek mały za to korzyści spore.

Dlatego odpisałem, że to zwykła zawiść i zazdrość ludzka. Bo on wygrał a ja nie :) Kup duże kije, przypony i wygrywaj. Nic nie stoi na przeszkodzie. Pozdrawiam

nie

6 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Dlatego odpisałem, że to zwykła zawiść i zazdrość ludzka. Bo on wygrał a ja nie :) Kup duże kije, przypony i wygrywaj. Nic nie stoi na przeszkodzie. Pozdrawiam

Nie zamierzam kupować wędek za real kasę,bo nie chcę tak jak Ty później kombinować co tu zrobić żeby zarobić,bo przecież wydałem to muszę jakoś to odzyskać.

7 minut temu, olka napisał:

Nie zamierzam kupować wędek za real kasę

To na jakiej podstawie proponujesz zmianę nagród w rankingu klubowym skoro nie masz pojęcia ile ona pochłania środków i czasu, nie masz pojęcia o czym piszesz a zabierasz głos. Na podstawie "widzi mi się" czy "żeby inni przestali wygrywać bo ja nie wygrywam" ?

To na jakiej podstawie proponujesz zmianę nagród w rankingu klubowym skoro nie masz pojęcia ile ona pochłania środków i czasu, nie masz pojęcia o czym piszesz a zabierasz głos. Na podstawie "widzi mi się" czy "żeby inni przestali wygrywać bo ja nie wygrywam" ?

A co może mam Cię prosić o pozwolenie na wyrażenie swojego zdania na forum?Uważam,że nagrody powinny być zmienione tak jak w rankingu 1v1, o ile wiem tam też grali ludzie z wędkami za perły i musieli się pogodzić ze zmianą nagród.

8 minut temu, olka napisał:

Uważam,że nagrody powinny być zmienione

Bo ktoś wygrywa a Ty nie. Taka prawda. Kolejna osoba, którą zżera ludzka zawiść i zazdrość :) powodzenia.

Edited by ZŁY_POSEJDON

Adullek , Ty jesteś ,,najuczciwszy'' z ,,uczciwych'' :D Śmiech mnie ogarnia !!! Przeczytaj ze zrozumieniem swoje poniższe cytaty:

Cytat

Mówiąc inaczej , staraj się  zachować spokój, pamiętając że pojedynki nie są obowiązkowe. Ja nie robię wcale i żyje,

Cytat

A NAJUCZCIWSZY Z GRACZY- AUTOR ,  SŁAWENTY 46 CIERPI, WIĘC CÓŻ ZROBIĆ,? ŁĄCZE SIĘ W CIERPIENIU...

( NAJUCZCIWSZY PO MNIE ) 

Poniżej , na screenach Twoich kont są zaznaczone pucharki , które wiele mówią o Twojej prawdomówności, oraz uczciwej grze. Wszyscy dobrze wiemy jak się takie pucharki zdobywa. 

Aha, tylko nie pisz, że to wynik Twojej  gry z walczącymi przeciwnikami ^_^

adu.jpg

azi.jpg

hahahaha :D mamy czarno na białym rzekomą "uczciwość" gracza, który tak się o niej rozpisywał :D został on własnie zdemaskowany :)

Kolega chyba nie w temacie... Adullek pisał, że nie gra pojedynków :) a okazało się, że jednak gra (co świadczy o jego wielkiej "uczciwości" którą tak się chwalił wszem i wobec. Ja nigdy nie twierdziłem, że ich nie gram więc co tu chciałeś udowodnić? Swoją ignorancję w temacie?

Edited by ZŁY_POSEJDON

Raczej to że Ty to na pewno nie posejdon,po co się udzielasz i podszywasz pod kogoś.Śmiejesz się z Addullka,a  spójrz na siebie,co trzeba mieć z główką żeby udawać kogoś innego.

hahahaha ale się uśmiałem :D załóż okulary i przeczytaj mój nick :D

Teraz to mnie rozwaliłeś,nick akurat nie ma nic do rzeczy,każdy może sobie dać taki na  jaki ma ochotę.Ja założę sobie konto pod nickiem królowa Elżbieta i według ciebie nią będę?Czytając twoje wypociny w różnych wątkach mogę z całą pewnością stwierdzić że ty to na pewno nie prawdziwy posejdon tylko jakaś mizerna podróbka,która chce pławić się w jego sukcesach.Nie ta liga kolego i każdy kto cię poczyta dojdzie do tego samego wniosku

A potrafisz to udowodnić? Tak samo jak cały ten temat? Same słowa i oskarżenia bez konkretnych dowodów. Skoro to nie przyniosło skutku to teraz będzie atak na moją osobę :D To było do przewidzenia :D ale mało mnie to interesuje co sobie tam ubzdurałeś w "mizernej" główce

3 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A potrafisz to udowodnić? 

Wystarczy mi to,że wiem z kim mam do czynienia.Z  "podróbkami" nie dyskutuję, bo szkoda mojego czasu.Pograj trochę,osiągnij coś to może wtedy nie będziesz udawał kogoś innego.

Dziwne że wielu z Was czy tutaj czy w grze na czacie nie ma osobistej odwagi żeby napisać coś z głównego konta tylko zawsze się ukrywa pod jakimiś wynalazkami, boicie się czegoś?? Jakby ktoś coś do mnie miał to konta malusiek i zarytyberet znikneły z sieci ale po awatarze chyba wiecie o kogo chodzi :)))

1 person likes this

Krzyś, albo jak wolisz Malusiek , jestem pełna podziwu dla Twojego stonowania słowotwórczego na tym forum. Ja piszę tutaj z głównego, a na czacie ogólnym  prawie się nie odzywam.

Nie darzę Cię jakąś szczególną sympatią , jednak jak sam kiedyś napisałeś nie jesteś zupą pomidorową,  :D , ale pozdrawiam i zdrówka życzę.

Czyżby  Adullek nie miał argumentów na swoje oszustwo w rankingu 1vs1 tam też się wygrywa dzięki multiplikowanie pierwszych miejsc . Może teraz sam Siebie nazwiesz śmieciem , platfusem .... etc

21 godzin temu, olka napisał:

Niby wszystko jest zgodne z regulaminem tylko że w rankingu pojedynków były też same 1 miejsca i papiery w nagrodach  szybko zostały zabrane i zastąpione nędznymi 5 zdrapkami.Może wystarczy zmienić nagrody za ranking klubowy i zamiast 4000 papierów dać po 10 zdrapek za pierwsze miejsce w klubie.Ustawki szybko się skończą i problem sam się rozwiąże.Niepokonani "mocarze" na swoich perłowych wędkach które pokupowali aby wygrywać klubowy będą mieli problemy z eventami i dostawa darmowych papierków się skończy.

Nagrody są rzeczowe, adekwatne oraz logiczne. Karać, ścigać, piętnować, bojkotować , dezawuować,  należy oszustów , którzy ustawiają się, aby wyciągnąć lewe banknoty, a przez taki sabotaż banknotów utrudniać innym eventy.  Administracja zapewne zwróciła uwagę na to, że dużo kasy idzie na lewo,( po moje interwencji tam)  stąd utrudnienie eventów.  Pierwszą karę wymierzyłem sam. Zastosowałem ostracyzm wobec paranormalnych za wybranie drogi oszustwa.  Sami dokonali takiego wyboru i teraz ponoszą konsekwencję jaka jest utrata autorytetu ( oczywiście przez uczciwe klubu i uczciwych graczy )  Kolejną karą,  jest pozbawienie możliwości oszukiwania , którą może być przyznanie nagród w systemie rozstrzygającym wykorzystując do tego numer UID. Tak jak  ma to zastosowanie w turniejach.  Nawet pomimo tożsamego wyniku złowionej ryby turniejowej , co jest wydarzeniem nader rzadkim, decyduje UID.  Zresztą kilkanaście alternatyw zaproponowałem do supportu i dałem im czas, aby spokojnie zastanowili się nad wyborem najwłaściwszej opcji.  Zastosowanie kary , która polega na uniemożliwieniu oszukiwania będzie dla mnie największa satysfakcją. Gdyż mam świadomość że prowadzę prym w rozwiązaniu tej kwestii.  Więc w stosownym czasie ja ja będę się z nich śmiał, ponieważ ani jednego banknotu nie uzyskałem w ten sposób i nie wyobrażam sobie prowadzić rywalizację z platfusami , która jest ustawką i oszustwem.  

Oczywiście można by wnioskować o blokadę kont graczy , którzy w ten sposób oszukują. Jednak takie rozwiązanie byłoby niezrozumiałe, ponieważ nie byłoby możliwości piętnowania podmiotu oszustwa.

Za głupotę i błędy trzeba płacić samemu, ( sprzęt perłowy ) natomiast na razie istnieje jeszcze  kompensa błędu przez oszukiwanie w rankingu. Co jest etycnzie niedopuszczalne! 

Edited by Adullek

Milcz oszuście :D nikt ci juz tu w nic nie wierzy, bo sam zapierales sie ze nie ustawiasz 1vs1 a koleżanka wyżej przedstawiła jasne i oczywiste dowody, że kłamiesz :) Których Ty niestety wobec paranormalnych przedstawic nie możesz, bo takowe nie istnieją, a więc cała ta sprawa jest tylko twoim wymysłem, no może jeszcze Slawentego, ktory wyrwał już sobie wszystkie włosy z zazdorści :D

11 godzin temu, ona.91 napisał:

Czyżby  Adullek nie miał argumentów na swoje oszustwo w rankingu 1vs1 tam też się wygrywa dzięki multiplikowanie pierwszych miejsc . Może teraz sam Siebie nazwiesz śmieciem , platfusem .... etc

Już jestem. Przepraszam za zwłokę, ale miałem  rachunek do wyrównania w turnieju, ale już na szczęście jestem

Głupia jesteś jak but. Ja w ogóle nie gram pojedynków. Gdybym grał osobiście pojedynki byłbym takim samym śmieciem jak ty i klub paranormalnych. Ponieważ  nie robię tego, jest pewne rozróżnienie. Gdybyś miała odrobinkę pomyślunku we łbie , to sama zauważyłabyś że : 

1  Granie pojedynków jest niezrozumiałe, ponieważ mnie do niczego nie jest to potrzebne? ( Zobacz na klub dwa konta, dwie osoby. )

2 Czy kiedyś kogokolwiek prosiłem o remis?

3 Po cóż mnie punkty prestiżu? 

4 Jak można by zwalczać coś czego jest się oczywistym przeciwnikiem, gdyby samemu brałoby się w tym udział? 

Wygrałem tygodniówkę uczciwie i po wielu trudach. Raz jeden i jestem bardzo  dumny z tego! Zawsze chciałem mieć tan puchar, który teraz świadczy o prestiżu 

( u mnie)  Cel został osiągnięty, a to jest dużo!   Zrezygnowałem, bo robienie pojedynków dalej jest wysoce nieopłacalne i świadczy o frajerstwie. Jeżeli jest inaczej wykaż to, a nie atakuj bezpodstawnie osoby wyższej, przykładając swój prymitywno -oszukańcy światopogląd jako rzeczywistość absolutna. Jednak ze względów zrozumiałych nie używasz rozumu,  zaatakowałaś jedynie dlatego, że wykorzystałaś receptywny pomysł, zawierzając jakiemuś oszustowi i  platfusowi, który na to wskazał. 

Myślę sobie...Boże Święty, jacy tu nikczemni, zwodniczy i oszukańczy gracze , którzy na dodatek próbują mnie  zdezawuować do ich śmietnikowego  poziomu! 

Edited by Adullek

Cytat

Wygrałem tygodniówkę uczciwie i po wielu trudach. Raz jeden i jestem bardzo  dumny z tego! Zawsze chciałem mieć tan puchar, który teraz świadczy o prestiżu

Ty mnie wyzywasz od głupich, oszustek, o to , że ja nie używam rozumu ..... etc. Kim ty jesteś??? Ale nie mnie to oceniać i nie będę się odnosiła do całości Twojego postu , bo szkoda czytać tego steku wyzwisk i oskarżeń.

Adullek , użyj teraz Swojego rozumu i jeszcze raz napisz , że wygrałeś tygodniówkę uczciwie, to gracze i TSG będą mieli z Ciebie niezłą polewkę. Na dole masz dwa screeny , z których wynika , że rozegrałeś łącznie 38 pojedynków. Te dwa pojedynki były rozegrane jeszcze przed ewentem  Droga Rybaka 18-24.04.2016r. (tak wynika z chronologii Twoich zdobyczy.) Adullek jesteś moim idolem , ale nie wiem czy ktoś Ci uwierzy , że za pierwszym podejściem zrobiłeś tygodniówkę 1vs1 w uczciwy sposób. 

adu1.jpg

adu2.jpg

2 godziny temu, ona.91 napisał:

2 godziny temu, ona.91 napisał:

Adullek , użyj teraz Swojego rozumu i jeszcze raz napisz , że wygrałeś tygodniówkę uczciwie, to gracze i TSG będą mieli z Ciebie niezłą polewkę. Na dole masz dwa screeny , z których wynika , że rozegrałeś łącznie 38 pojedynków. Te dwa pojedynki były rozegrane jeszcze przed ewentem  Droga Rybaka 18-24.04.2016r. (tak wynika z chronologii Twoich zdobyczy.) Adullek jesteś moim idolem , ale nie wiem czy ktoś Ci uwierzy , że za pierwszym podejściem zrobiłeś tygodniówkę 1vs1 w uczciwy sposób. 

Pokrzyczałem, ale w końcu nakierowuje twoją percepcje na odpowienie rozumowanie. Winny się tłumaczy. Ja natomiast się chlubie swoja niewinnością i uczciwością, dlatego po raz kolejny pisze, że

ALEŻ  OCZYWIŚCIE ŻE TAK!  WSZYSTKO UCZCIWIE

-CZY MOŻESZ TERAZ POWTÓRZYĆ TO O SOBIE I SWOIM KONCIE? 

CZY ZNASZ KOGOŚ KTO POSZEDŁ MNIE NA RĘKĘ lub SKOMLAŁEM DO KOGOŚ O REMIS ? 

Notabene: 

Ta chronologia, którą tutaj zechciałaś przedstawić  jest  obiektywna i interesująca. Par excellence ,  dzięki autonomicznej analizie teraz  masz pewność , że

1 ANI JEDEN BANKNOT NA LEWO!

2 Nie jest prawdą, że zrobiłem tygodniówkę za pierwszym razem, ani za drugim, WYSSAŁAŚ TO SOBIE Z PALCA.  Ponieważ ileś tygodni przegrwałem, ale jakoś 2,3 miesiące mnie to zajęlo.   ( Nawet z sonarami i magikami ze słabszymi poziomami) . Zrobiłem za którymś razem z kolei i nie zarobiłem żadnych banknotów.  Wiem, że potrzebne  jest  25 pojedynków wygranych  z rzędu. Taki wynik nie jest możliwy za pierwszym gdyż TO OSZUKAŃCZY WYNIK!  Wiem że SYSTEM zapisuję  wygrane pojedynki.

Chyba już wiem o co tobie chodzi; albo nie wyświetlają się prawidłowo wszystkie wygrane pojedynki na moim koncie, albo nie uwzględniasz, że po przegranej grze ( która nie jest wyświetlana) zaczynałem od nowa tygodniówkę. Z tej argumentacji może wynikać, że skoro jest 36 zwycięstw to możliwy cykl zwycięski mógł przypadać na 1-11 tygodni.  TO JEST MOŻLIWE, BO CZAS SIĘ ZGADZA. Ja nie wnikam w chronologie czasową, ale data , którą podałaś jak najbardziej jest wiarygodna, bo pamiętam.I straciłem dużo sonarów dla nagród śmietnikowych.  

Edited by Adullek

Ona91  

A może przedstawić tobie skan moich wpłat do Lets Fish?   Może  chcesz poznać moja kondycje finansową? ( a potem zacząć flirtować, albo , co nie daj Boże uwieść? ) 

Adullek, Twoja wiedza matematyczna jest porażająca i na poziomie przedszkola 7x5 to wg Ciebie  25:S (używasz metody chybił/trafił ?). Pisząc ten post , siedziałam na podłodze, aby osiągnąć Twój poziom. 

Jednak jest tak jak pisał karakal , żadnej polemiki z Adullkiem !!!

A teraz dzieciątko wpisz sobie w google ,, KOREPETYCJE MATEMATYKA'' i weź się do nauki tabliczki mnożenia, zamiast objadać tabliczkami czekolady

54 minuty temu, ona.91 napisał:

Adullek, Twoja wiedza matematyczna jest porażająca i na poziomie przedszkola 7x5 to wg Ciebie  25:S (używasz metody chybił/trafił ?). Pisząc ten post , siedziałam na podłodze, aby osiągnąć Twój poziom. 

Jednak jest tak jak pisał karakal , żadnej polemiki z Adullkiem !!!

A teraz dzieciątko wpisz sobie w google ,, KOREPETYCJE MATEMATYKA'' i weź się do nauki tabliczki mnożenia, zamiast objadać tabliczkami czekolady

Za wysoko ciebie oceniłem. Wróć i zacznij myśleć na tym co napisałem. Z przykrością muszą skonkludować żeś matoł i oślica, która nie rozumie znaczenia, tego co zostało napisane, a nawet wskazane!  Nie pisz do mnie, skoro nie rozróżniasz dziedzin matematyki mnożenie vs alternatyw możliwości wykonania tygodniówki z wiadomych 36 wygranych pojedynków ( jeżeli w ogóle prawidłowo wyświetlane są pojedynki zwycięskie, a mogą być,  bo uwzględniłem taka własnie możliwość i czas się zgadza/cykl tygodniowy ).  

Cóż,  jakże słusznie pisał o was Święty Tomasz z Akwinu , iż  wartością kobiety jest możliwość wykorzystywania jej do prac domowych oraz to , że rodzi mężczyzn ( NAS )  Nie wchodź w temat , który nie rozumiesz. A ja sądzę jednak ,  że jak na twój prymitywny umysł , przynajmniej jedno powinnaś rozumować : ANI JEDEN BANKNOT NA LEWO! Jedynie zwodniczość nie pozwala tobie się do tego przyznać-  próżna kobieto!  

BOŻE DAJ MNIE CIERPLIWOŚĆ!!!!!!!!!!

Edited by Adullek

Przecież, ten "adullek" to ewidentnie chory człowiek jest.

A te osły zamiast kasować te pełne chamstwa i nienawiści posty, obmyślają jak tu wyciągnąć od ludzi ostatnie grosze przed kasacją gry.

Im więcej z tym egzemplarzem "dyskutujecie" tym więcej on tu pisze, jeśli na mnie pies szczeka, to mu nie odszczekuję, bo i tak się nie "dogadamy", idę po prostu dalej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Forum Statistics

661
    Total Topics
    5850
    Total Posts