Ustawka Paranormalnych
4 4

164 posts in this topic

A jednak są niekumaci na tym świecie..

4 godziny temu, GKar napisał:

.. tak samo jak nie było nic niestosownego w użytkowaniu sprzętu niedostępnego dla graczy w danej randze, tak samo jak nic niestosownego użytkowaniu akceleratorów przeglądarek, Charlesów itp.. Nic niestosownego jest również w olewaniu graczy i stwierdzaniu, że czegoś nie da się zrobić, zwrócić, ale za to błyskawicznie się zabiera z wielkim zamachem to co ktos pozyskał na skutek ich własnych błędów..

Jest pewna różnica między słowem NIESTOSOWNE a ZABRONIONE czy ZAKAZANE. Bo owszem -regulamin zabrania, ale co z tego, skoro TSG nic sobie nie robi z łamania tego zapisu.. Więc przeprosiny dla pytającego -dla niego będę starał się pisać prościej i bez niuansów językowych, które zapewne mu utrudniają czytanie, a później odpowiadanie na temat.. ;)

Dnia 27.07.2016 at 12:35, Rennard napisał:

Hej! Dzięki za info, obecnie jest obmyślane rozwiązanie dla tego procederu ;)

Zapomnialem ze twoje slowo jak i obietnice nie sa wiele warte. Odpisujesz tylko na wybrane tematy. Moze to i dobrze niech was naciagaja.

Bo jaki to proceder? nie zakazany żadnym punktem regulaminu. Jak w prawdziwym sporcie dwóch czy trzech zajmie to samo miejsce to też dostają te same nagrody :) Ale zawiść i zazdrość nie pozwala Wam tego zrozumieć.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Bo jaki to proceder? nie zakazany żadnym punktem regulaminu. Jak w prawdziwym sporcie dwóch czy trzech zajmie to samo miejsce to też dostają te same nagrody :) Ale zawiść i zazdrość nie pozwala Wam tego zrozumieć.

Co ty wygadujesz? Podaj przykłady?

Z tego co mi wiadomo:  w prawdziwym sporcie nagrody zwłaszcza pienięzne w przypadku zajęcia miesc ex aequo są dzielone. Pula nagród jest stała.

Konkretny przykład skoki narciarskie. Dwóch skoczków zajmuje pierwsze miejsce w konkursie. Obaj dostają punkty rankingowe za zajęcie pierwszego miejsca czyli po 100 pkt, ale już nagrody pieniężne są dzielone, na zasadzie (nagroda za pierwsze miejsce + nagroda za drugie miejsce)/2.   To samo w przypadku nagród rzeczowych. Kiedyś turniej 4 skoczni wygrało ex aequo  2 skoczków (Janda i Ahonen). Nagrodą za zwycięstwo był samochód. Myślisz, ze sponsor dorzucił 2 samochód? Dostali samochód do podziału na dwóch.  Budżet w zawodach sportowych nie jest z gumy. Jest stały i z góry ustalony. Gdyby tam obowiązywały takie zasady jak w Lets Fish to wielu organizatorów poszłoby z torbami. :)

Jasne :D poczytaj sobie o szachach i nagrodach. Widzę najwięcej masz zawsze do powiedzenia a pojęcia nie masz... Zostaw kompa i rusz w świat rzeczywisty :D

Sam sobie poczytaj.  Podaj konkrety albo milcz. ;)   Byleś kiedyś na realnych zawodach  wędkarskich? Pewnie nie, bo byś nie opowiadał bajek o multiplikowaniu nagród za zdobycie tego samego miejsca.

Edited by darkiel

Chłopcze na prawdziwych zawodach nikt nikomu nie zabrania byc na tym samym miejscu. Tak też jest i tutaj więc po co ta dyskusja? nic co robimy nie jest zabronione i zakazane przez regulamin więc skończ to plucie jadem zazdrością i zawiścią... było pomyśleć samemu nara :)

Piszesz nie na temat, albo po to żeby sprowadzić dyskusje na manowce albo dlatego, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie jest problemem zajmowanie miejsc ex aequo, problemem jest multiplikowanie nagród za te miejsca.  W takich przypadkach jak ten (ranking klubu) pula nagród powinna być stała. Nie zabieraj głosu jak nie masz merytorycznych argumentów.  Twoje wpisy trudno traktować inaczej niż jak zaplanowany spam.  Zamiast polemiki z Twoimi "argumentami" trzeba ci tłumaczyć jak dziecku o czym się pisze bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem i co za tym idzie merytorycznie  polemizować.

Edited by darkiel

No w sprawie Tanganiki i promocji za perłę Posejdon krzyczał bardzo głośno a tutaj już czarne nie jest czarne a białe nie jest białe...jak tylko TSG zniesie to ( a zrobi to ) to będzie krzyczał i wyzywał od społeczników :) 

a potem każdy, który dalej będzie się czepiał cudownej gry też będzie niedobry bo nie umie grać albo zestawów dobierać albo jeszcze coś innego

33 minuty temu, darkiel napisał:

Piszesz nie na temat, albo po to żeby sprowadzić dyskusje na manowce albo dlatego, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie jest problemem zajmowanie miejsc ex aequo, problemem jest multiplikowanie nagród za te miejsca

Ale podaj podstawę żeby nazywać to problemem lub "naruszeniem"? naruszeniem czego? punkt konkretny regulaminu? nie jest to zabronione i zakazane przez regulamin tej gry więc ta dyskusja w ogóle nie powinna mieć miejsca :) Nawet nie macie na co się powołać, a oskarżacie innych i tworzycie tematy, że to niby wielkie zło... Mam nadzieje, że TSG nie da się sprowokować takim zazdrośnikom jak Wy i tyle w temacie nara

Posejdon nie kompromituj się. Ośmieszasz się chłopcze i potwierdzasz wszystkie moje podejrzenia odnośnie nierozumienia tego co wydaje ci się, ze przeczytałeś w wypowiedzi innych.

3 godziny temu, darkiel napisał:

Co ty wygadujesz? Podaj przykłady?

Z tego co mi wiadomo:  w prawdziwym sporcie nagrody zwłaszcza pienięzne w przypadku zajęcia miesc ex aequo są dzielone. Pula nagród jest stała.

Konkretny przykład skoki narciarskie. Dwóch skoczków zajmuje pierwsze miejsce w konkursie. Obaj dostają punkty rankingowe za zajęcie pierwszego miejsca czyli po 100 pkt, ale już nagrody pieniężne są dzielone, na zasadzie (nagroda za pierwsze miejsce + nagroda za drugie miejsce)/2.   To samo w przypadku nagród rzeczowych. Kiedyś turniej 4 skoczni wygrało ex aequo  2 skoczków (Janda i Ahonen). Nagrodą za zwycięstwo był samochód. Myślisz, ze sponsor dorzucił 2 samochód? Dostali samochód do podziału na dwóch.  Budżet w zawodach sportowych nie jest z gumy. Jest stały i z góry ustalony. Gdyby tam obowiązywały takie zasady jak w Lets Fish to wielu organizatorów poszłoby z torbami. :)

ale to nie są skoki narciarskie :):):) to jest gra wirtualna i nagrody nie są pieniężne tylko wirtualne. a jeśli ci tak bardzo zależy  na podziale puli nagród wśród graczy zajmujących miejsca   ex aequo to czemu nie napiszesz że w ewentach i pozostałych turniejach też powinno to być wprowadzone. tak jak napisał mój dubler  Bo jaki to proceder? nie zakazany żadnym punktem regulaminu. Jak w prawdziwym sporcie dwóch czy trzech zajmie to samo miejsce to też dostają te same nagrody :) Ale zawiść i zazdrość nie pozwala Wam tego zrozumieć.

Najlepsze jest to, że nie potrafią podać konkretnego punktu regulaminu, który został złamany a wyzywają ciągle od takich i owakich... fair playowcy :D raczej społeczniaki

Posejdon musisz się zdecydować . Bo wazelina cieknie z Twoich wypowiedzi a jednocześnie sam kombinujesz, żeby swoją firmę ograbić.

Rennard odnosze wrazenie ze nie jestes do konca normalny zaczynasz i nagle brak odpowiedzi zapytaj Pana swojego i odpisz. Co wymysleliscie bo bylo duzo czasu .

SLAWENTYWKS46  jesteś pierwszy któremu się udało mnie rozbawić do łez :):):) Gratuluje przebijasz wszystkich pokrzywdzonych :):):)  TSG powinno dać Ci pucharek za krzywdę :):)

Autor ma rację. Klubowicze klubu paranormalni- ich bezwzględna większość-  ani myślą grać uczciwie. To ewidentni kombinatorzy i naciągacze , którzy nie  grają w rzetelnej rywalizacji.  Za tego typu ustawki powinny być adekwatne kary , a nie nagrody!  Pod tym kątem to ewidentnie najgorsza kategoria platfusów. 

PS

Dobrze że powstał taki wątek, że ktoś o tym napisał, bo teraz każdy będzie mógł się przekonać jak grają oszuści, którzy wyłudzają banknoty. Cwaniactwo tego typu musi być bojkotowane, gdyż jedynie ludzie słabiutcy na rozumie będą się na nim wzorować.  Każdy klub może przecież w analogiczny sposób oszukiwać, ale wypacza to uczciwą , wewnętrzną rywalizację rankingową.  Jednak bezwzględna ilość klubów ma swoją godnośc i gra honorowo.  

Dnia 26.08.2016 at 16:20, ZŁY_POSEJDON napisał:

Najlepsze jest to, że nie potrafią podać konkretnego punktu regulaminu, który został złamany a wyzywają ciągle od takich i owakich... fair playowcy :D raczej społeczniaki

Głupi jesteś jak but. Oficjalny regulamin nie jest potrzebny.  To że nie zostałeś przyłapany na kradzieży, czy wyłudzaniu, a coś ukradłeś, wyłudziłeś wcale nie oznacza, że nabyłeś tą rzecz uczciwie.  Jedynie głupcy tacy jak ty i na twoim poziomie , będą potrzebowali zewnętrznego regulaminu.  On nie jest tutaj istotny, ponieważ oszustwo jest ewidentne i każdy  rozumie tego znaczenie, choćby regulamin tego nie uwzględniał. Zbojkotujemy was w taki sposób,  iż w odpowiednim czasie regulamin zostanie zmieniony, tj. sposób przyznawania nagród. Jak będę miał trochę czasu , to sam załatwię ta sprawę. 

Teraz masz banknoty, ale jesteś platfus i naciągacz, ponieważ nie zdobyłeś tego uczciwie.  Tak jak inne kluby, które grają honorowo. 

Bez wulgaryzmów proszę, ///matiX

5 godzin temu, Adullek napisał:

Bez wulgaryzmów proszę, ///matiX

Jakich wulgaryzmów? Ludzi są głupi i mądrzy. Proszę, aby użytkownik ZP* nie robił z uczciwych graczy wariatów odwołując się do regulaminu, skoro oszustwo jest łatwo rozpoznawalne.  Natomiast głupota Złego Posejdona została wykazana.  Głupota nie ma nic wspólnego z wulgaryzmami, raczej z brakiem rozsądku i niewłaściwych priorytetach. -  Dlatego głupiec.  Naucz się rozróżniać wulgaryzmu, które jeszcze ( puki co ) nie padły.  Nazwałem go jedynie głupcem, którym się przecież okazał. To w związku z tym  ma banknoty, ale jest głupi, ponieważ stracił honor przez oszukiwanie i sabotuje w ten sposób grę, ponieważ przez takie sytuacje na lewo ucieka kasa, a niskie poziomy mają ograniczenia , aby ją pozyskać, czyli zdobyć w uczciwy sposób.  Właśnie przez takich nieuczciwych i głupich graczy.  Głupca nie można nazwać inaczej, bo poznaje się go przez JEGO działanie właśnie. 

Edited by Adullek

Paranormalni nic złego nie zrobili skoro admin tak rozdaje nagrody ,to z tego korzystają. Zauważ że wiele klubów już wygrywało, ale żaden klub do tej pory nie był na tyle zgrany i myślący, żeby tak się podzielić nagrodami ufając sobie wzajemnie, że nikt nie przeskoczy .Prawda jest taka że szlag cię trafił i zawiść za tobą przemawia, jesteś na tyle słabym graczem, że nigdy nikt nie weźmie cię do dobrego klubu i nie będziesz miał nawet możliwości tak grać, zawsze będziesz musiał kupować banknoty i zazdrościć, że inny myślą. Zastanów się nad sobą Głupca nie można nazwać inaczej, bo poznaje się go przez JEGO działanie właśnie.  "- popatrz na swoje działanie zachowujesz się jak najgorsza ludzka menda, pies ogrodnika, czyli głupiec   weź się roboty zamiast zazdrościć komuś

1 person likes this

8 minut temu, Marekszuwarek napisał:

Zauważ że wiele klubów już wygrywało, ale żaden klub do tej pory nie był na tyle zgrany i myślący, żeby tak się podzielić nagrodami ufając sobie wzajemnie, że nikt nie przeskoczy .

Takie zgrywanie klubu jest możliwe tylko dlatego, że klub jest bezkonkurencyjny w Rankingu Klubowym.  Nie ma z kim przegrać.  Dlatego czołowi gracze klubu na kilka dni przed końcem periodu mogą zrobić sobie wolne i czekać aż reszta klubu powoli dobije punktami do ich wyniku. Gdyby była godna konkurencja i pozycja klubu byłaby niepewna to takie ustawki byłyby w praktyce nie do zrobienia.

Również co do zaufania jesteś w dużym błędzie. Nad wszystkim czuwa kierownictwo.  Porządek i dyscyplina są łatwe do uzyskania. Jeżeli ktoś się nie podporządkuje, będzie próbował cwaniakować i przeskoczy ustalony limit punktów, ewentualnie zrobi to niechcący przez przypadek to w każdej chwili może wylecieć z klubu i ustawka będzie uratowana. Wyrzucać mogą nawet kilku graczy bo maja takie gigantyczne przewagi nad rywalami  , że mogą sobie na takie ruchy w ostatnich godzinach periodu pozwolić.

1 godzinę temu, Marekszuwarek napisał:

Adullek ale ty jesteś mędrcem - szacun, wszyscy są durni a ty jesteś super mądry.

Nie chodzi o większość, gdyż większość to na ogół  nie priorytet nadrzędny. 

Rywalizacja wewnętrzna to fakt. Gdy oszukuje się w rankingu taka rywalizacja staje się nonsensem.  W każdym bądź razie pieniądze zdobyute w taki sposób to wyłudzenia i oszustwa. W uczciwej rywalizacji nikt tyle by nie zarobił. Teraz chodzi o to, czy ktoś gra uczciwie, czy jak to ująłeś " jest zgrany". Dla mnie to są udowodnieni oszuści. 

Jedyne co przeraża to skala. dlatego napisałem, że NIE powinni być nagradzani a przykładnie ukarani. Ja wiem, że to cios dla oportunistów i oszustów, ale napisałem do supportu, gdyż UWAŻAM, że  jest to nieuczciwe wobec innych graczy, ze słabszych klubów. 

1 godzinę temu, Marekszuwarek napisał:

Paranormalni nic złego nie zrobili skoro admin tak rozdaje nagrody ,to z tego korzystają. Zauważ że wiele klubów już wygrywało, ale żaden klub do tej pory nie był na tyle zgrany i myślący, żeby tak się podzielić nagrodami ufając sobie wzajemnie, że nikt nie przeskoczy .Prawda jest taka że szlag cię trafił i zawiść za tobą przemawia, jesteś na tyle słabym graczem, że nigdy nikt nie weźmie cię do dobrego klubu i nie będziesz miał nawet możliwości tak grać, zawsze będziesz musiał kupować banknoty i zazdrościć, że inny myślą. Zastanów się nad sobą Głupca nie można nazwać inaczej, bo poznaje się go przez JEGO działanie właśnie.  "- popatrz na swoje działanie zachowujesz się jak najgorsza ludzka menda, pies ogrodnika, czyli głupiec   weź się roboty zamiast zazdrościć komuś

Prawda jest taka, że mam dość banknotów , które wygrałem z ukończonych eventów i nie potrzebuję ją w ustawkach z kimkolwiek. Gdyby ktoś zaproponował to wyśmiałbym go i powiedział, że gram , aby wygrać. Grałem w czarnym koniu i mógłbym grać w jakimkolwiek klubie jaki wybiorę. ( prócz te które odrzucam) Szlak mnie nie trafia, gdyż bojkotowanie oszustwa czynię bez złości i emocji. Jak więc miąłbym komuś czegoś zazdrościć?

Jesteś ślepy jak kret. Mam już dwa konta arcymistrza, a niebawem stuknie 300 lewel czy to jest słabo? Trzeba być chory na rozumie , aby pisać, że to jest słabo. Pisać to a priori ,  bez sprawdzenia lub znajomości gracza. 

Swoje złudzenia  wybrałeś jako prawdę obiektywną o mnie. Jestem niezależny, ale nawet gdyby mnie zaproponowano uczestnictwo do tego klubu , to nie wstąpiłbym. Tu się różnimy. Ty byś wszedł, ponieważ oszukiwanie w rankingu jest dla ciebie priorytetem głupcze!  Dla mnie natomiast konstruktywna krytyka. 

Jeszcze jedno. Nie rób z siebie durnia, lepiej a posteriori  sprawdź konto zanim zaczniesz pisać o jakimś  graczu , że jest słaby. To akurat można zweryfikować.  Nie kupuję banknotów. ( nie pisz bzdur) 

Edited by Adullek

Adullek, tyle się produkujesz na temat "oszustw" Para..., a sam łamiesz regulamin posiadając co najmniej 2 konta. Czyż nie jest to również  oszustwem ??? Zapewne belki we własnym oku nie dostrzegasz. 

20 minut temu, vitekga napisał:

.. sam łamiesz regulamin posiadając co najmniej 2 konta. Czyż nie jest to również  oszustwem ???

A w jakim stopniu to Ciebie dotyka i co ma wspólnego z oszustwem? Jakiejś rozróby szukasz? Gdyby TSG chciało kiedykolwiek coś z tym zrobić, to miało wiele okazji i powodów, jak np. czasy, kiedy bez problemu można było zgrywać ze swoich innych kont banknoty. A teraz? Co to niby za przestępstwo, czy oszustwo -co takiego zyskujesz i w czym to przeszkadza? Nie cierpię hipokryzji..

Vitekga ma rację. Posiadanie dwóch kont jest złamaniem regulaminu a ustawki w klubie - nie. Paranormalnych można nazwać naciągaczami, ale już Adulleka oszustem i hipokrytą.

GKar, mnie to w żaden sposób nie dotyka, tylko niech Adullek świętszy od Papieża nie będzie. A TSG i tak ma nas w głębokiej ,czarnej ...

16 godzin temu, vitekga napisał:

Adullek, tyle się produkujesz na temat "oszustw" Para..., a sam łamiesz regulamin posiadając co najmniej 2 konta. Czyż nie jest to również  oszustwem ??? Zapewne belki we własnym oku nie dostrzegasz. 

Nie dwa a 5 kont ,a może założę jeszcze kilkanaście? Kto wie?  Co innego zakładanie kont, a co innego oddawanie ich. Jednak sam gram na jednym nadrzędnym i rozpoznawalnym, ma się rozumieć. To jest istotny szczegół. 

Schodzisz na boczne tory, a temat dotyczy oszustw paranormalnych. Przez ich działalność oszukańczą sabotują grę , a mniejsze levele ( za którymi na ogół się nie wstawiam) tracą możliwość zarobienia banknotów w uczciwy sposób.  Kasa ucieka, więc dostęp jest ograniczany. ( Mnie to nie dotyczy) Ja jestem czysty jak łza. 

To z całą pewnością jest dla nich krzywdzące . Otwórz oczy!  Regulamin przyznawania nagród musi zostać zmieniony, tak ja miało to miejsce we wcześniejszych  przypadkach, które powstały w wyniku protestu uczciwych graczy- takich jak ja i mnie podobnych.

Będę pisał dalej, bo to bardzo przedni sposób na ubaw zabawę, to znaczy oni oszukują , a ja i kilku innych graczy ich bojkotujemy oraz śmiejemy się z tych platfusów., gdyż oszustwa ich SĄ RAŻĄCE I EWIDENTNE wołają do NIEBIOS O SPRAWIEDLIWOŚĆ!

15 godzin temu, Jacek_E napisał:

Vitekga ma rację. Posiadanie dwóch kont jest złamaniem regulaminu a ustawki w klubie - nie. Paranormalnych można nazwać naciągaczami, ale już Adulleka oszustem i hipokrytą.

Głupcze! Ani jeden banknot nie został u Jego Błyskotliwości dobyty na lewo.  Ja zarabiam banknoty w uczciwy sposób, dlatego nie można żadną miarą nazwać mnie oszustem, czy hipokrytą. Mylisz pojęcia , ponieważ  masz ciasny umysł i ulegasz dekonstrukcji percepcji.  Choćbym założył 100 kont dla zabawy - nie dla gry, również nie czyni mnie oszustem, jedynie stanowi złamanie regulaminu. Choć nawet w takim przypadku założenie np 30 kont , które się oddaje, zapomina, rezygnuje z gry na nich itd nie czyni sabotażu dla dobra gry ii nikogo w ten sposób nie można nazwać oszustem. Gdzie tu oszustwo? Można zapomnieć hasło lub hasło na email i już jest kilka kont. Gdzie tu oszustwo? 

Kryjesz rzeczywistych oszustów , którzy oszukują w rankingu i dlatego nazywam ciebie łajdakiem.  Paranormalni sabotują grę, bo wyciągają ogromne ilości banknotów na lewo. Wówczas gdy powinieneś reagować , aby to ukrócić schodzisz na boczne tory - na mnie. Znam ja takich jak t, gdyby ciebie zaprosili to oszukiwałbyś razem z nimi.

A ja już nie. 

Administracja milczy!!!

JUŻ WIDZĘ, JAK OSZUŚCI Z  Z KLUBU  PARANORMALNI  NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ JUTRA DO PÓŁNOCY , ABY OSZUKIWAĆ W RANKINGU, W TYM CELU , ABY WYŁUDZAĆ KASĘ, KTÓRA W UCZCIWY SPOSÓB NIE MOGLIBY ZDOBYĆ.

A NAJUCZCIWSZY Z GRACZY- AUTOR ,  SŁAWENTY 46 CIERPI, WIĘC CÓŻ ZROBIĆ,? ŁĄCZE SIĘ W CIERPIENIU...

( NAJUCZCIWSZY PO MNIE ) 

Tak raz bez "hejtu" i "trollowania"....

W tej grze spory procent to ludzie z problemami a ściślej chorzy psychicznie. Bardzo wyraźnie widać to po takich wypowiedziach i tzw. "gwiazdach czatu" na LF (baj...l, p...Z księż...ca). Myślę, że administracja zamiast kasować posty pisane nieco ostrzejszym językiem, lub te, które po prostu przekazują całą prawdę o Waszych działaniach,   powinna pomóc takim osobom. Może na początek kasujcie takie konta, banujcie te "gwiazdki" przecież ich obecność w grze nie wnosi nawet złotówki na konto "wielkiego pana".  Jeszcze lepszym pomysłem będzie jakaś zbiórka na leczenie tych osobników. Ja sam dorzucę kilka ciężko zarobionych groszy, żeby taki "adullek" dostał w końcu należytą pomoc, opiekę w zamkniętym zakładzie i ciepły kaftanik bez rękawków.

I zamiast kasować posty i wysyłać śmieszne ostrzeżenia, weźcie się do roboty, bo widać już początek końca tej gry... A z wpisem w CV - pracowałem w TSG, ciężko będzie znaleźć dobrą pracę :D

SLAWENTY robił błazna zawsze z siebie i tak już zostanie  :):)

tu już leczenie  nie pomoże w tym przypadku zostaje chyba odział zamknięty lub izolatka :)

Bez przesady. Osobnicy tacy jak Adullek są bardzo przydatni. Już sama świadomość że takie indywidua istnieją, podnosi moją samoocenę. Po przeczytaniu takich bredni myślę sobie: "jaki ja jestem mądry i inteligentny, dzięki ci Boże że istnieją dużo głupsi niż ja"  :-D

1 person likes this

6 godzin temu, Adullek napisał:

Administracja milczy!!!

JUŻ WIDZĘ, JAK OSZUŚCI Z  Z KLUBU  PARANORMALNI  NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ JUTRA DO PÓŁNOCY , ABY OSZUKIWAĆ W RANKINGU, W TYM CELU , ABY WYŁUDZAĆ KASĘ, KTÓRA W UCZCIWY SPOSÓB NIE MOGLIBY ZDOBYĆ.

A NAJUCZCIWSZY Z GRACZY- AUTOR ,  SŁAWENTY 46 CIERPI, WIĘC CÓŻ ZROBIĆ,? ŁĄCZE SIĘ W CIERPIENIU...

( NAJUCZCIWSZY PO MNIE ) 

Jeśli przeczytasz temat "Bank of Tanganika" to zauważysz, że ten którego tak bronisz sam korzystał z ewidentnego błędu w grze pozyskując darmowe banknoty i jeszcze się tym chwalił. 

Przemawia przez Ciebie zwykła zawiść, bo oni dostają, a Ty nie.

Problem polega nie na zmianie sposobu przyznawania nagród, a "uzdrowieniu" rywalizacji klubowej.

Padło wiele słów i dowiedzieliśmy się tylko, że osoby, które wyzwaja mnie od oszustow dopuscily się złamania regulaminu tej gry i posiadają wiele kont. Za to nie wskazał nikt punktu regulaminu jaki został złamany przez Paranormalnych :) to tylko pokazuje jak od niektorych bije hipokryzja zawiść i zazdrość :D tworzcie dalej eseje i cierpcie skoro nie potraficie pomyslec i życ wlasnym zyciem :D mnie to jakos malo interere hehehe

1 person likes this

47 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Padło wiele słów i dowiedzieliśmy się tylko, że osoby, które wyzwaja mnie od oszustow dopuscily się złamania regulaminu tej gry i posiadają wiele kont. Za to nie wskazał nikt punktu regulaminu jaki został złamany przez Paranormalnych :) to tylko pokazuje jak od niektorych bije hipokryzja zawiść i zazdrość :D tworzcie dalej eseje i cierpcie skoro nie potraficie pomyslec i życ wlasnym zyciem :D mnie to jakos malo interere hehehe

Puść może bąka dla odmiany i będzie ciekawiej bo puszczasz ciągle tą samą śpiewkę, która nikogo nie interesuje.

10 godzin temu, karakal napisał:

Przemawia przez Ciebie zwykła zawiść, bo oni dostają, a Ty nie.

Bez wysiłku z mojej strony mogę brać udział w klubie jakim zechce, poza tymi , którzy grają w ten sposób , a który wykluczam. Skoro przemawia przeze mnie zawiść ( bo ja nie dostaję ), to udowodnij że tak jest.  Dlaczego nie możesz tego udowodnić? Jedyne, co robisz, to ponawiasz  nonsensy głupców, którzy tak spekulują, gdyż sami woleliby brać udział w tym procederze , gdyby tylko mogli, a ja nie. wstąpiłbym do takich śmieciowych klubów. Pisze o tym wprost.  Gdybym myślał tak prymitywnie jak ty, to napisałbym, że przemawia przez ciebie dyktat licz i ignorancja,  wynikająca z konformizmu trzymania z pewną grupą.

W rzeczywistości  osiągam ten sam cel , tylko wolniej, ale za to uczciwie i nikt, nie ma ani jednej osoby, która mogłaby temu wiarygodnie zaprzeczyć.

Jeszcze raz pisze z DUMĄ! " Ani jeden banknot na lewo! "  Można? Tak, można, tylko trzeba mieć zasady i umieć grac fair pley. 

* Zapodaj konkretny link w sprawie sławentego, jak wykorzystuje błędy w grze - chętnie się zapoznam z tym co piszesz i zweryfikuję to.  Nie widziałem tego tematu. 

Sposób przyznawania nagród musi zostać zmieniony, bo tak samo jak niemożliwe jest lub nonsensem jest , aby oczekiwać od oszustów rankingowych , iż zmienią swe postępowanie, tak samo , nie jest możliwe  ( nie można tego oczekiwać)  że ja świadomie dołączę do zbiegowiska uprawiającego ten proceder, który zgoła jawnie zwalczam. Musisz tylko trochę pomyśleć, zanim znów zaczniesz pisać o mnie spekulacje ( zapożyczone lub własne).  Jeżeli nie potrafisz konstruktywnie myśleć, to wyjaśniam, że samemu i świadomie zamykam sobie drogę, to takich oszustów tudzież klubów. Czy teraz rozumiesz? Przeciwnie , będę robił wszystko, aby jak najszybciej zostały zmienione zasady przyznawania nagród, tj. wg. numeru ip w przypadku gdzie jest 40 miejsc na pierwszej pozycji lub inne rozwiązania, które okażą się skuteczne., a dla pozostałych graczy sprawiedliwe.  Nigdy nie grałem w klubie paranormalni i nigdy nie będę tam grał , aż do jego końca lub mojego. 

A jak mam Tobie to udowodnić? Może tak, że większość graczy nie ma z tym problemu,  TSG wie o tym od kilku tygodni i nic nie robi więc widać nie jest to dla nich oszukiwanie, a sprytne wykorzystywanie luk w obecnym regulaminie, ewidentny błąd gry z przyznawaniem banknotów za zatrudnianie pomocników do sieci naprawili w kilka godzin.

Nie będę wklejał linku, w polu wyszukiwania wpisz "bank" albo "tanganika" jak chcesz wiedzieć więcej.

Mówię z perspektywy kogoś kto nie gra w żadnym topowym klubie więc nie wyjeżdżaj mi z myśleniowym prymitywizmem, bo nikogo nie bronię.

Jeśli dobrze pamiętam sam byłeś kiedyś w CK z największymi serbskimi "gwiazdami" tej gry i tymi którzy tworzą też obecnie klub, który twierdzisz, że oszukuje.  Poza tym tak często wypowiadasz się na czacie, że że sposób o Tobie nic nie wiedzieć, jak również opowiastki o pożądaniu przez kluby takiego gracza jak Ty są mocno na wyrost.

Moja konkluzja jest taka, że ważniejszym od zmiany przyznawania nagród jest zmiana zasad w rywalizacji klubowej, choćby i przez wprowadzenie limitów graczy z odpowiednim levelem na jeden klub. Wtedy zaczęłyby się prawdziwe zawody i nikt zwycięzców by nie sądził. Po prostu w rywalizacji wieje nudą, kolega darkiel ma sporo racji, najtrudniej wygrać na małym jeziorku. 

TSG czas na zmiany!

22 godziny temu, GKar napisał:

Puść może bąka dla odmiany i będzie ciekawiej bo puszczasz ciągle tą samą śpiewkę, która nikogo nie interesuje.

To po co to forum i ten temat skoro nikogo nie interesuje sedno sprawy :D jakiś punkt regulaminu? do znudzenia pytam i cisza... 

Dnia 5.09.2016 at 14:51, karakal napisał:

1 Nie będę wklejał linku, w polu wyszukiwania wpisz "bank" albo "tanganika" jak chcesz wiedzieć więcej.

2 Mówię z perspektywy kogoś kto nie gra w żadnym topowym klubie więc nie wyjeżdżaj mi z myśleniowym prymitywizmem, bo nikogo nie bronię.

Jeśli dobrze pamiętam sam byłeś kiedyś w CK z największymi serbskimi "gwiazdami" tej gry i tymi którzy tworzą też obecnie klub, który twierdzisz, że oszukuje.  Poza tym tak często wypowiadasz się na czacie, że że sposób o Tobie nic nie wiedzieć, jak również opowiastki o pożądaniu przez kluby takiego gracza jak Ty są mocno na wyrost.

3 Moja konkluzja jest taka, że ważniejszym od zmiany przyznawania nagród jest zmiana zasad w rywalizacji klubowej, choćby i przez wprowadzenie limitów graczy z odpowiednim levelem na jeden klub. Wtedy zaczęłyby się prawdziwe zawody i nikt zwycięzców by nie sądził. Po prostu w rywalizacji wieje nudą, kolega darkiel ma sporo racji, najtrudniej wygrać na małym jeziorku. 

TSG czas na zmiany!

1

Tak znalazłem.  Rzeczywiście udowodniłeś. Trzeba też uczciwie przyznać rzetelność sławetnemu, bo sam udowodnił , iż takowy błąd występował. Gdyby nie był szczery, nie zapodał zdjęć, nie można by tego było udowodnić.  Błędów w grze jest cała masa i zapewne będzie więcej. Przez sam ten fakt gra wypacza się, a do tego dochodzą różne środowiska graczy. Nie można karać nikogo, za wykorzystanie takiego typu błędu, gdyż mógł on występować zarówno intencjonalnie jak i nieintencjonalnie, czyli przypadkowo. 

To prawda, mogę grać gdzie zechce. Wystarczy spojrzeć w profil.  Jednak negatywnym tego zjawiskiem jest fakt, że gdy się gra w obcym klubie, zawsze wynikają z tego jakieś problemy. Dlatego lepiej jest założyć własny klub i grać w gronie osób zaufanych, gdzie każdy ma prawo wyrazić swoją argumentację.  W CK trzeba siedzieć cicho, bo rozmowa nie jest tolerowana , gdyż tworzą go środowiska z najróżniejszej proweniencji proletariackiej, negatywni rankingowcy ,  także żałośni łgarze, u których kłamstwa ponad wszelka wątpliwość rozpoznałem.  Pod tym kątem to jeden z najgorszych klubów , dlatego nie zachęcam nikogo z klubów towarzyskich do zrzeszania się tam.  Oczywiście są też osoby przyzwoite. Najgorszym aspektem Ck jest to, że często sobie zaprzeczają i brak jest inteligentnej dyktatury. Eksplikacje tego sobie oczywiście  daruję. 

3

Niezależnie od tego jak postrzegasz rywalizację klubową, powinieneś swoje uwagi zgłaszać w adekwatne miejsca w związku z oszustwami rankingowymi. Setki tysięcy sztucznie wyciągniętych ( nie wywalczonych)  banknotów w oszustwach w rankingu WEWNĘTRZNYM  jest wystarczającym powodem , aby ukrócić ten proceder. To psuje tą grę, tak samo ja tego świadomość. Twoja sugestia może również być jakimś hipotetycznym rozwiązaniem, więc uwzględnij ją w kategorii sugestię , aby trafiła do twórców gry. 

w regulaminie powinien być punkt że naćpanym też nie zaleca się grania w Ryby :):) slawenty i adullek przestańcie ćpać :):)

1 person likes this

Dnia 9.09.2016 at 19:26, Mistrzu napisał:

w regulaminie powinien być punkt że naćpanym też nie zaleca się grania w Ryby :):) slawenty i adullek przestańcie ćpać :):)

To nie przez takiego clauna jak ty dokonują się zmiany regulaminu i ukrócenie oszukiwania w rankingu wewnętrznym. Gdy to się stanie, wtedy jeszcze o sobie przypomnę, aby każdy wiedział, kto rzeczywiście pogonił dziadostwo i przeciwstawiał się ukróceniu działalności oszustów wewnątrz rankingowych czyli  platfusów i zwyczajowych śmieci, a nie żadnych graczy.  

Dyskusja nie ma tutaj ŻADNEGO znaczenia.  Chodzi jedynie o to,  aby wysłać odpowiednie powiadomienie do supportu.  

W TYM  CELU MOŻNA WYKORZYSTAĆ  LINK  DO TEGO TEMATU I WKLEIĆ GO DLA SUPPORTU W TEN OTO SPOSÓB: 

NAD OKNEM GRY JEST ZAKŁADKA "POMOC". WCHODZIMY , WYPEŁNIAMY , ZGŁASZAMY I ODBIERAMY NAGRODY ZA UCZCIWOŚĆ. 

-PROPONUJĘ WYBRAĆ OPCJE "SUGESTIA"

Edited by Adullek

przestań obrażać graczy nazywając ich śmieciami raportuje  twoje posty musimy zakończyć to chore umysłowo paranoiczne schorzenie 

1 person likes this

Ucz się składni i interpunkcji zanim zaczniesz coś bredzić  - platfusie i oszuście! 

Mistrzu

• Amateur
  •  
  • Mistrzu
  • Members
  •  3
  • 26 postów

może szanowna administracja opublikuje listę tych "GRACZY" którzy wykorzystali błąd techniczny gry i nabili tysiące banknotów za które kupili tysiące zdrapek na legendarną rybę wydrapali setki magicznych błystek i sonarów 

może należy takie konta likwidować regulamin nakazuje zgłaszanie niezwłocznie błędów w grze a nie wykorzystywanie ich z premedytacją !!!

Wtedy chciałeś likwidować konta graczy,którzy wykorzystali okazję,pewnie dlatego że sam nie zdążyłeś skorzystać,teraz zaciekle bronisz tych którzy wydrapują te same magiczne błystki i sonary co dwa tygodnie za ustawiony ranking.Zapewne sam je "wydrapujesz" a wiadomo że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia;)

@Adullek vel Azirik

Może powinieneś przeprosić kilka osób, które nazwałeś śmieciami  i dać sobie na wstrzymanie . To tylko gra , darkiel z karakalem mają rację winiąc TSG za taki obrót sprawy. Nie ma i nie będzie zdrowej rywalizacji klubowej.  A wystarczy tylko, aby w walce o łowisko zaliczało wyniki dziesięciu graczy , ale z pięciu różnych rang. Wtedy wszyscy by się mogli pobawić i zapewne nie byłoby multiplikowania pierwszych miejsc w klubie. Polityka TSG spowodowała to , że dzisiaj ,,walczy'' 5 klubów , a Paranormalni w samotnej walce zajmują pierwsze miejsce, na Królestwie Giga....... A swoją drogą to nie widzę nic zdrożnego w zachowaniu tego klubu,  wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone, ,,nulla poena sine lege''

1 person likes this

Kto śledził uważnie dzisiejszy czat,  ten wie że użytkownik :  gosiaczek 19871 z kluby paranormalani sama ( a może sam) się przyznała , że kupili większe wędki , aby oszukiwać i wyłudzać banknoty. Do tego musiała uciec się do sofistyki( bo cóż im zostaje? )  czyli atakowania mojej formy argumentu w swoim pytaniu kierowanym do mnie 

"Dlaczego oszukuje w eventach korzystając z małych wędek? " 

Tak jakby zacytowana wyżej sofistyka była  ADEKWATNYM  PORÓWNANIEM  między moim wyborem wędek , a ich wyborem CZYLI tym co istotne :

uczciwością vs  oszukiwaniem w rankingu . ( a może TO JEST indolencja w próbie usprawiedliwienia prania banknotów ? ) Oni wybrali oszustwo i to zbiorowe,  w rankingu celem zagarnięcia kilkuset tysięcy banknotów/ CYKL  Tymczasem ja rezygnuje z wielu elementów gry np mistrzostwa. 

Takie oto pytania stawia osoba, która nie wiadomo ile już wyłudziła banknotów w wyniku tegoż oszustwa.  ( A ja ani jednego banknotu. ) Rozumiem to w ten sposób; w rzeczywistości kupiła za duże wędki , teraz żałuje, więc próbuje naprawiać swoje błędy przez oszukiwanie w rankingu i bezczelną sofistyką. Tak jakby mogła zrównać swoją osobowość , czyli świadome i jawne oszustwa oraz własną  głupotę w doborze sprzętu ze mną oraz moją uczciwą grą, w dodatku darmową  ( gdyż gra jest darmowa i ja się tego trzymam).  

Ja mogę im współczuć z powodu : np 1 głupoty - niewłaściwy sprzęt 2 płacenie za grę itd 

Jednak skoro chcą być najlepsi, to niech zapracują na banknoty na zasadach równorzędnych! ! !

Guest
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Forum Statistics

588
    Total Topics
    5061
    Total Posts